Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
MY-Kształciuchy Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
O wójcie Obajtku OPOWIEŚĆ - w odcinkach
Autor Wiadomość
TKM
Gość
Wysłany: 2015-10-23, 07:02   

Masz Kiziu rację ... wyspowiada się i jak po kaczce!

Tylko jak to spotkanie z kłamstwem kandydatki na premiera odciśnie się na uczniach SP nr3 w Pcimiu? SP im Armii Krajowej ? Tam się ich patriotycznie wychowuje ...tak pani dyrektor głosi.

Gdy Szydło rozpaczała w tv z wałkiem w łapie, że huragan zniszczył szkołę ... to nabrali się wszyscy dziennikarze, a z nimi cała Polska ... ale dzieci z tej szkoły, rodzice tych dzieci, nauczyciele z tej szkoły, Pani Dyrektor i pani Szydło ... wiedzę to, co powiedział strażak Paweł ... w Pcimiu nikt huraganu Feliks nie widział ... tej nocy nic się nie wydarzyło !!! wydarzyło się 22 sierpnia ... przeszli lekcję KŁAMSTWA i cynicznego opluwania państwa, o które patroni ich szkoły walczyli.
PiS, który tak się kłamstwem brzydzi ... w Pcimiu uczył kłamstwa ...

pisprawda
Gość
Wysłany: 2015-10-26, 07:32   

J.Kaczyński, B.Szydło, A.Duda czerpali naukę z umiejętności praktyka wójta Pcimia Daniela -Wszystko – Mogę – Obajtka ... stąd sukces jak w Pcimiu.

Wszystkim, którzy z pobłażaniem się uśmiechali na hasło ... Pcim ... , przypominam, że J.Kaczyński po zdobyciu władzy chciał rządzić Polską, jak Obajtek Pcimiem ... a zatem Polska Pcimiem Europy ... WITAM W PCIMIU.

peowiak
Gość
Wysłany: 2015-11-27, 11:39   

Na wniosek ministra rolnictwa i rozwoju wsi Krzysztofa Jurgiela premier Beata Szydło powierzyła w piątek Danielowi Obajtkowi pełnienie obowiązków prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa"
Nawet nie chce mi się gadać.

multilatek 

Piwa: 98/143
Wysłany: 2015-11-27, 12:43   

A mnie to nie szokuje. Kogo mógłby mianować taki Jurgiel? Nieskażone inteligencją oblicze. Mózg prawdopodobnie mechaniczny (wyobrażam sobie te blaszane trybiki napędzane skrzypiącą sprężyną).
Były już przypadki, że koń został senatorem. A mało to u nas osłów w senacie? Gdzie ta sensacja?

ręce opadają
Gość
Wysłany: 2015-11-27, 12:46   

peowiak pisze:
Na wniosek ministra rolnictwa i rozwoju wsi Krzysztofa Jurgiela premier Beata Szydło powierzyła w piątek Danielowi Obajtkowi pełnienie obowiązków prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa"
Nawet nie chce mi się gadać.

Do żądu* go koleżanka od malowania szkoły nie wzięła?
Przecież Obajtek to główny doradca prezesa d/s Edukacji i Uzębienia i wykorzystywania środków z PFRON. Wg Szydło maltretowany przez CBA ...
itd. itp.
Przez prokuraturę w Ostrowie Wielkopolskim oskarżony o korupcję i wyłudzenie ponad 700 tys. zł. Proces od kilku miesięcy nie może ruszyć ... ale A.Dudę też zna ...

*pisownia wg A.Dudy

Kaligula
Gość
Wysłany: 2015-11-27, 13:05   

multilatek pisze:
Były już przypadki, że koń został senatorem.

Koń nie został senatorem. To konia mianowano na ten urząd. Tak samo jest z osłami - oni też zostali mianowani przez wyborców.

ciocia z Pcimia
Gość
Wysłany: 2015-11-27, 13:18   

Już o naszym ..tfffu ... o prezesowym pupilu piszą:

http://natemat.pl/163361,...-prezesem-armir

bd_d
Gość
Wysłany: 2015-11-27, 14:12   

"Ministerstwo Rolnictwa odpowiedziało na nasze pytania ws. zatrudnienia Daniela Obajtka. Jak wyjaśnia radca ministra Dariusz Mamiński Krzysztof Jurgiel wiedział o zarzutach wobec Obajtka. Zaznacza, że zgodnie z prawem każdy, na kim nie ciąży prawomocny wyrok jest uznawany za niewinnego."
podkreślenie moje

Czy pamiętasz czytelniku
Te afery platformiane?
Ile wtedy było krzyku
Że pod dywan zamiatane
Są przewiny, choć wyroków
Nie wydano na nikogo!
A PiS dzisiaj krok po kroku
Maszeruje "nową drogą"
Oskarżeni, z podejrzeniem
Nawet tacy z wyrokami
Dziś brylują na PiS-scenie
Oskarżenie już nie plami?!
No to powiem bez przytyków
Proszę panów no i pań
Mamy rządy nierządników
NOWE PRZYSZŁO! - bez dwóch zdań!

multilatek 

Piwa: 98/143
Wysłany: 2015-11-27, 14:14   

Kaligula pisze:
multilatek pisze:
Były już przypadki, że koń został senatorem.

Koń nie został senatorem. To konia mianowano na ten urząd. Tak samo jest z osłami - oni też zostali mianowani przez wyborców.

Czy Ty rozumiesz co piszesz?

alternatywa
Gość
Wysłany: 2015-11-27, 14:26   

bd_d pisze:
Mamy rządy nierządników
NOWE PRZYSZŁO! - bez dwóch zdań!

Kiedy Kali ukraść krowa -
Szczęściem żyje jego dom.
Gdy o okradzeniu mowa -
Wtedy Kali grzmi jak grom...

peowiak
Gość
Wysłany: 2015-11-27, 14:31   

multilatek pisze:
A mnie to nie szokuje.

Mnie też nie . W końcu rządzi gangster przez podstawione słupy

ja naród
Gość
Wysłany: 2015-11-27, 14:38   

Czy było już uroczyste zakończenie malowania vel gruntowania? Dzielna B.Szydło mówiła, że nie spocznie i tak długo będzie z rodzicami pracowała, aż dzieciom szkołę do normalności przywróci.

Dziennikarze do pisania, kamerzyści do kamerowania ... ciemny lud chce efekty tej szlachetnej pracy zobaczyć !!!!!! Opiszcie! Pokażcie, tę szkołę rękami samej pani premier odremontowaną !!!!

bd_d
Gość
Wysłany: 2015-11-27, 15:02   

alternatywa pisze:

Kiedy Kali ukraść krowa - (...)

No tak, to znany mechanizm, ale ...
PO zwalniała ze stanowisk podejrzanych, a PiS podejrzanych, oskarżonych, a nawet skazanych obsadza na stanowiskach.
Prawie to samo? ... ale "prawie" stanowi duuużą różnicę. ;-)[/b]

alternatywa
Gość
Wysłany: 2015-11-27, 15:50   

bd_d pisze:
No tak, to znany mechanizm, ale ...

Kiedy członek PiS-u kradnie -
Partia brawami nagradza.
Z innymi jest już dokładnie
Na odwrót - do pierdla wsadza...

k.
Gość
Wysłany: 2015-11-27, 16:51   

ja naród pisze:

Dziennikarze do pisania, kamerzyści do kamerowania ... ciemny lud chce efekty tej szlachetnej pracy zobaczyć !!!!!! Opiszcie! Pokażcie, tę szkołę rękami samej pani premier odremontowaną !!!!

Nie poniosło cię za bardzo ??? Jacy dziennikarze, jacy kamerzyści ??!!
Nie znajdzie się ani jeden odważny - mogę się założyć !

ja naród
Gość
Wysłany: 2015-11-27, 17:26   

k. pisze:
Nie poniosło cię za bardzo ??? Jacy dziennikarze, jacy kamerzyści ??!!
Nie znajdzie się ani jeden odważny - mogę się założyć !

Noo... jak to jacy? Ci sami, którzy opisywali i pokazywali malującą B.Szydło w sierpniu. Wypada doprowadzić rozpoczętą pracę do końca. Wypada panią premier pochwalić za skuteczność ... do czego tu odwaga potrzebna?

pisprawda
Gość
Wysłany: 2015-11-28, 23:02   

W nocy z 10 na 11 stycznia 2015 r. przez Pcim przeszedł groźny huragan Feliks :)))))

Zniszczył szkołę:))))

MEN dało 550 000,- ... na naprawę szkód.

Dzięki ciężkiej pracy pani Szydło remont zakończono 1 września:))))

Prawdą jest tylko 550 000,- z MEN ... ale ... obciach ! ... uczciwy, kryształowy, niewinny wójt ... to odszkodowanie ... wyłudził.

Ale jakby co, to ministrowie Ziobro i Gowin pewnie zaświadczą, że Feliks hulał tej nocy w Pcimiu ... jak szalony

TKM
Gość
Wysłany: 2015-12-01, 09:30   

Tak Jarosław Kaczyński i Szydło Beata promowali wójta Obajtka, że ... wypromowali:

http://polska.newsweek.pl...y,374988,1.html

TKM
Gość
Wysłany: 2015-12-16, 13:54   

Kariera Obajtka mimo zarzutów prokuratorskich ... nabiera tempa. Póki co, jest tylko "po', ale ... Koniec z konkursami na prezesów agencji i KRUS !!!!
Teraz będą powoływani przez premiera na wniosek ministra rolnictwa ...
UZASADNIENIE ? proszę :

"projektowane zmiany mają na celu uelastycznienie powoływania i odwoływania" szefów kilku urzędów administracji centralnej, czyli :

1- prezesa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego i jego zastępcy;
2- prezesa Agencji Nieruchomości Rolnych, jej wiceprezesa i dyrektorów oddziałów;
3- Głównego Inspektora Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych i jego zastępców;
4- Głównego Inspektora Ochrony Roślin i jego zastępców; Głównego Lekarza Weterynarii i jego zastępców;
5 - prezesa Agencji Rynku Rolnego, jego zastępcy,
6- dyrektorów oddziałów terenowych Agencji i ich zastępców;
7- dyrektora Centrum Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Brwinowie;
8- prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (OBAJTEK), jego zastępcy, dyrektorów oddziałów regionalnych i ich zastępców.

Skąd PiS tylu Obajtków weźmie?

nielubieruskich
Gość
Wysłany: 2015-12-16, 14:21   Petru będzie kandydował na szefa

PO. Nowoczesny Rysiek wygra w cuglach.

???
Gość
Wysłany: 2015-12-16, 14:58   Re: Petru będzie kandydował na szefa

nielubieruskich pisze:
PO. Nowoczesny Rysiek wygra w cuglach.
Obrazek

Co ma Petru do Obajtka - pupila prezesa (lubi u niego nad morzem wypoczywać) ??? Chcesz od Obajtka odciągnąć uwagę?

wyborca
Gość
Wysłany: 2015-12-16, 15:14   

??? pisze:
Co ma Petru do Obajtka...

Wyższość intelektualną, uczciwość i kulturę. To chyba widać, słychać i czuć?

???
Gość
Wysłany: 2015-12-16, 15:25   

Nie rozumiem. Czy dlatego, że Petru jest sensownym facetem, to bezsensowny Obajtek, facet z zarzutami, może bez konkursu zostać prezesem ARiMR ???

sadownik
Gość
Wysłany: 2015-12-16, 15:27   

??? pisze:
Nie rozumiem.

Żyjesz w kraju opanowanym przez kartofle. Nie oczekuj więc owoców...

jan 
jan

Piwa: 99/29
Wysłany: 2015-12-16, 15:59   

Na dworze Henryka VIII ceniono ozdobne kwiaty kartofla.
Owoce - gorzkie i cuchnące... wypieprzano na śmietnik.
Kaczory byłyby bulwami (takie kłącza), które Henryk olewał.

Ostatnio zmieniony przez jan 2015-12-16, 16:00, w całości zmieniany 1 raz  

hodowca
Gość
Wysłany: 2015-12-16, 16:12   

jan pisze:
Kaczory byłyby bulwami (takie kłącza), które Henryk olewał.

Polacy lubią dzisiaj "nowoczesne" potrawy (pizza, mac, hamburger, gulasz czy frytki). Kartofle służą głównie do żywienia świń...

pis-kret
Gość
Wysłany: 2015-12-16, 16:46   

??? pisze:
Nie rozumiem. Czy dlatego, że Petru jest sensownym facetem, to bezsensowny Obajtek, facet z zarzutami, może bez konkursu zostać prezesem ARiMR ???

To ty nie wiesz pytajniku, że rząd pis zniósł konkursy na stanowiska prezesie? Gdyby były konkursy, to żaden pis kandydat konkursu by nie wygrał. Teraz swoich towarzyszy można zatrudniać bez problemu, nie patrząc nawet, czy jest skazany za przekręty, czy oskarżony o przekręty. Pis ma swoje standardy moralne i w d* ma prokuraturę i sądy.

???
Gość
Wysłany: 2015-12-16, 17:41   

TKM pisze:
Kariera Obajtka mimo zarzutów prokuratorskich ... nabiera tempa. Póki co, jest tylko "po', ale ... Koniec z konkursami na prezesów agencji i KRUS !!!!
Teraz będą powoływani przez premiera na wniosek ministra rolnictwa ...
UZASADNIENIE ? proszę :

"projektowane zmiany mają na celu uelastycznienie powoływania i odwoływania" szefów kilku urzędów administracji centralnej, czyli :

1- prezesa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego i jego zastępcy;
2- prezesa Agencji Nieruchomości Rolnych, jej wiceprezesa i dyrektorów oddziałów;
3- Głównego Inspektora Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych i jego zastępców;
4- Głównego Inspektora Ochrony Roślin i jego zastępców; Głównego Lekarza Weterynarii i jego zastępców;
5 - prezesa Agencji Rynku Rolnego, jego zastępcy,
6- dyrektorów oddziałów terenowych Agencji i ich zastępców;
7- dyrektora Centrum Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Brwinowie;
8- prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (OBAJTEK), jego zastępcy, dyrektorów oddziałów regionalnych i ich zastępców.

Skąd PiS tylu Obajtków weźmie?

:))Wiem, że : " Gdyby były konkursy, to żaden pis kandydat konkursu by nie wygrał. Teraz swoich towarzyszy można zatrudniać bez problemu, nie patrząc nawet, czy jest skazany za przekręty, czy oskarżony o przekręty. Pis ma swoje standardy moralne i w d* ma prokuraturę i sądy.

Tylko (ja też) nie wiem: " Skąd PiS tylu Obajtków weźmie?'

pis-kret
Gość
Wysłany: 2015-12-16, 18:04   

??? pisze:

Tylko (ja też) nie wiem: " Skąd PiS tylu Obajtków weźmie?'

Jak to skąd? Dobierze się z wiecujących na cześć Kaczyńskiego moherów. Im też należą się stołki za wierne poddaństwo i hołdy. A i pis rząd będzie mógł się pochwalić, że z troską pochylił się na biednym i odrzuconym przez rząd PO narodem. Cała waadza w ręce ciemnych mas.

kinomaniak
Gość
Wysłany: 2015-12-18, 20:02   

Jeszcze OSKARA dostanie za skomplikowany scenariusz malowania szkoły - tytuł roboczy: "Huragan Feliks niszczy SP3 w Pcimiu".

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach