Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
MY-Kształciuchy Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Aktualności
Autor Wiadomość
Kurski
Gość
Wysłany: 2019-09-08, 09:31   

MW pisze:
Jarosław Kaczyński mówiący o wolności to jak spirytus propagujący trzeźwość...

Ciemny lud to kupi...

Z netu
Gość
Wysłany: 2019-09-08, 18:58   

Jan
Kaczyński jest niebezpiecznym psychopatą !!! W lublinie przemawiał dokładnie tak jak Hitler !!!
POLACY !!! Obudźcie się, bo ten kurdupel tak wami manipuluje, jak Hitler manipulował Niemcami w 1938 roku !!!
Chcecie WOJNY ???

won z kurduplem!
Gość
Wysłany: 2019-09-09, 10:27   

Obrażasz Hitlera porównaniem z Kaczyńskim...

WK
Gość
Wysłany: 2019-09-09, 17:09   

Wszystko u tej hałastry rządzącej nami od 2015 roku jest fałszem i pluciem ludziom w twarz. Także ta scena na ich konwencji z "modelową rodziną" bezpieczną przez 500+. To rodzina wiceprezesa Banku Spółdzielczego w Otwocku. Zarobek dużo ponad 10 tys.

p.
Gość
Wysłany: 2019-09-09, 19:24   

WK pisze:
Wszystko u tej hałastry rządzącej nami od 2015 roku jest fałszem i pluciem ludziom w twarz. Także ta scena na ich konwencji z "modelową rodziną" bezpieczną przez 500+. To rodzina wiceprezesa Banku Spółdzielczego w Otwocku. Zarobek dużo ponad 10 tys.

Pan wiceprezes banku ma uprzywilejowaną rodzinkę :) na drugim zdjeciu odbiera od premiera(!) klucze do mieszkania, które rząd PiS obiecał mniej zamożnym.

fiskus
Gość
Wysłany: 2019-09-09, 21:09   

Oj tam .... wiceprezes banku już zarabia 2,5 razy więcej niż obiecywane przez prezesa 4 tys. w 2023 r.
więc mieszkanie+ dla "modelowej rodziny" mu się należy.

...
Gość
Wysłany: 2019-09-10, 01:50   

wyborca
Gość
Wysłany: 2019-09-10, 09:42   

fiskus pisze:
Oj tam .... wiceprezes banku już zarabia 2,5 razy więcej...

Nawet miliarder schyli się po dolara gdy mu go dają...

Ło Matko!
Gość
Wysłany: 2019-09-10, 19:32   

Lidia Dudkiewicz: Szatan chce zawładnąć światem
Lidia Dudkiewicz, była redaktor naczelna tygodnika katolickiego "Niedziela" i publicystka tygodnika "Sieci", dołączyła do Rady Programowej TVP. Zdecydowała o tym Rada Mediów Narodowych.

expert
Gość
Wysłany: 2019-09-11, 12:11   

Ło Matko! pisze:
Lidia Dudkiewicz: Szatan chce zawładnąć światem...

To klęska Boga. Brawo Szatan!

a.
Gość
  Wysłany: 2019-10-11, 11:07   

UWIELBIAM ROMANA !!!

Roman Giertych - strona oficjalna
15 godz. ·

List do Jarosława Kaczyńskiego w sprawie piętnowania.

Szanowny Panie Prezesie!

Zdradzieckie mordy, gorszy sort, komuniści i złodzieje etc.etc. zaatakowali Pana za przedstawienie słusznej idei piętnowania przeciwników obozu dobrej zmiany. Nie rozumieją jeszcze, że nie można tak żyć, gdy człowiek szlachetny, mądry i dobry (jak chociażby minister Banaś) prowadzi swoją działalność (np. hotelik dla spragnionych uciech cielesnych) i wypożyczając pokoje nie wie, czy natknie się na dziennikarza z ukrytą kamerą, czy też na pobożnego patriotę, który chwilę sposobną znalazł, aby praktykę zwalczania niżu demograficznego potrenować. Jest oczywiste, że gdyby taki jeden z drugim dziennikarz miał na czole piętno wypalone, to przykładny współpracownik i kolega naszego Banasia nie wydzwaniałby do niego, ale wiedziałby, że nie ma natrętowi żadnego pokoju użyczać tylko piłą mechaniczną ręce i nogi poobcinać. I takich sytuacji z dziennikarzami jest mnóstwo, że wspomnę chociażby dziennikarzy Polsatu, którzy swój nieopiętnowany nos wsadzili pomiędzy ministrów wymieniających się życzliwie informacjami o potrzebie zatrudnienia wybitnej specjalistki- córki leśniczego. Wszystko to jak ręką by się ucięło, gdyby człowiek wiedział, jak to mówią na zachodzie, who is who.
I dlatego mój list nie jest ze zwykłymi słowami wsparcia, które należą się Panu jako Wodzowi, ale z pomysłem racjonalizatorskim: by piętno przeciwnikom wypalać różne, tak aby człowiek z lepszej części społeczeństwa wiedział z kim ma do czynienia na pierwszy rzut oka na piętno na czole. I tak nauczycielom na czole: N, lekarzom: L, prawnikom P, Pielęgniarkom: Pi, rolnikom (tym z PSL-u) R, niepełnosprawnym: NP, innym wykształciuchom: W, i tak dalej i dalej, aż piętnowanie obejmie wszystkie warstwy społeczne, które są lub mogą być przeciwnikami Pana, czyli PiS, czyli Polski, czyli Boga. Pozostała część społeczeństwa byłaby napiętnowana brakiem napiętnowania, chociaż pewnie im by to nie przeszkadzało, bo nie znaliby takiego pojęcia, jak piętno.
Nadto oprócz wprowadzenia piętnowania sugerowałbym powrót do innych, starych i sprawdzonych sposobów prawa karnego - kar mutylacyjnych. I mam już świetnego kandydata i prekursora tego ożywczego powiewu idei prawnokarnej do roli pełnomocnika rządu ds. Kar Mutylacyjnych- naszego kochanego, banasiowego gangstera z piłą mechaniczną i zamiłowaniem do gwałtów. On z pewnością mógłby być osobą, która przełamie opór skostniałych łżeelit, które z pewnością będą się takim karom sprzeciwiały.
Tak więc popierając pomysł powszechnej piętnizacji myślę, że znacząco go uzupełniłem i wzmocniłem moimi pomysłami.
Jest jeden mały kłopot z tym piętnem poszczególnych grup społecznych, gdyż może się jakimś trafem zdarzyć nauczyciel, czy lekarz, który głosuje na PiS (wiem, wiem że to dziwny przejaw masochizmu, ale i tacy bywają). Otóż takim, o ile udowodnią, że głosowali na PiS, proponuję aby zanim kat piętno na czole wypali zaoferować darmowe znieczulenie na koszt NFZ. To będzie ładny gest skierowany do swoich wyborców i z pewnością zostanie zapamiętany.

Zawsze życzliwy,

Roman Giertych

PS Niepokoję się Panie prezesie dzisiejszym sondażem dla "Faktów". Jeśli się potwierdzi, że PiS dostanie w nowym Sejmie tylko 215 mandatów, to trzeba będzie jeszcze w starym Sejmie przegłosować, że 215 to więcej niż połowa z 460. Co tam. Pańscy posłowie przegłosują to w pół godziny.

uczniowie o. Rydzyka
Gość
Wysłany: 2019-10-11, 12:19   

Gliński obiecuje doczytać "Księgi Jakubowe".
Jędraszewski obiecuje doczytać "Nowy testament".
Duda obiecuje doczytać Konstytucję.
Zdążą?

ali 

Piwa: 7/84
Wysłany: 2019-10-17, 11:43   

"Poseł PiS Dominik Tarczyński w oświadczeniu majątkowym za ubiegły rok zapomniał wpisać "przychodu ze sprzedaży domu” – 310 tysięcy złotych.
Dom był wyceniony na 1,2 mln. "

Kolejny kryształ.

fiskus-PiSkus
Gość
Wysłany: 2019-10-17, 12:11   

Widać niepełnosprawny umysłowo...

Prezes Kartofel II
Gość
Wysłany: 2019-10-17, 14:02   

Nie będzie rozpadu Zjednoczonej Prawicy, bo nie da się dzielić przez Zero.

k.
Gość
Wysłany: 2019-10-19, 21:32   

Dominik Tarczyński ciągle czeka na Brexit.
Zobaczyć jego minę, gdy okaże się, że Brexitu nie budziet - bezcenne.

jan 
jan

Piwa: 100/29
Wysłany: 2019-10-19, 22:38   

Ja bym nie był wyrywny w kierunku tego zobaczenia.
Tarczyński należy do tej grupy łajdaków, którym po zrobieniu jakiejkolwiek miny...
morda może... jedynie wyszlachetnieć.

Gosc
Gość
Wysłany: 2019-10-20, 15:23   

Olga Tokarczuk, laureatka literackiej nagrody Nobla podtrzymuje swoje wcześniejsze słowa, że Polacy robili rzeczy straszne „jako kolonizatorzy, właściciele niewolników czy mordercy Żydów”. Jej zdaniem, to „rzecz oczywista”, której ludzie nie chcą przyjąć. Wyraziła też radość z wyniku wyborczego Lewicy.

Prezes Kartofel II
Gość
Wysłany: 2019-10-20, 15:25   

jan pisze:
Ja bym nie był wyrywny w kierunku tego zobaczenia...

Ćwoki mają inną filozofię...

smutne
Gość
Wysłany: 2019-10-21, 17:52   

W jakiś afrykańskich republikach bananowych są większe standardy prawa i demokracji jak w obecnej Polsce. Wkrótce zobaczymy powtórkę wyborów i cud wyborczy po którym okaże się , że PiS ma dużą większość w senacie.

expert
Gość
Wysłany: 2019-10-21, 18:10   

...i większość konstytucyjną w sejmie! Najlepiej ponad 310 posłów...

ynwa
Gość
Wysłany: 2019-10-21, 20:16   

smutne pisze:
W jakiś afrykańskich republikach bananowych są większe standardy prawa i demokracji jak w obecnej Polsce. Wkrótce zobaczymy powtórkę wyborów i cud wyborczy po którym okaże się , że PiS ma dużą większość w senacie.

A co wg ciebie znaczy demokracja? Rządy "swoich"?

pzdr

???
Gość
Wysłany: 2019-10-21, 20:41   

A " swoi " to PiS czy opozycja

na Dobranoc
Gość
Wysłany: 2019-10-21, 21:02   

ynwa
Gość
Wysłany: 2019-10-21, 21:53   

??? pisze:

Odnoszę wrażenie, że dla dziennikarzy i zwolenników opozycji demokracja kończy się wtedy, gdy ich kandydaci przegrywają.

pzdr

jan 
jan

Piwa: 100/29
Wysłany: 2019-10-21, 22:43   

ynwa pisze:

Odnoszę wrażenie, że dla dziennikarzy i zwolenników opozycji demokracja kończy się wtedy, gdy ich kandydaci przegrywają.
pzdr

... a masz, kuwa! twarde dowody na to, że rzeczywiście przegrywają?*
Z odnoszeniem też bym się nie wyrywał. Pewien niemiecki baron potrafił, uchwyciwszy własny harcap... odnieść się ze środka bagna na brzeg.
Widzisz tu jakiś brzeg? Na brzegu też pisowskie bagno.

* ty liczyłeś głosy?... czy dajesz wiarę pisgłosydzielącym?

Gosc
Gość
Wysłany: 2019-10-22, 04:44   

ali 

Piwa: 7/84
Wysłany: 2019-10-22, 07:30   

ynwa pisze:
??? pisze:

pzdr

pi***olisz jak potłuczony.

ynwa
Gość
Wysłany: 2019-10-22, 07:44   

jan pisze:

... a masz, kuwa! twarde dowody na to, że rzeczywiście przegrywają?*
Z odnoszeniem też bym się nie wyrywał. Pewien niemiecki baron potrafił, uchwyciwszy własny harcap... odnieść się ze środka bagna na brzeg.
Widzisz tu jakiś brzeg? Na brzegu też pisowskie bagno.

* ty liczyłeś głosy?... czy dajesz wiarę pisgłosydzielącym?

Politycy opozycji dali wiarę, to czemu ja zwykły wyborca miałbym nie dać? Słyszałeś z ust polityka "antyPiS" wypowiedź, że coś było nie tak z liczeniem i dzieleniem głosów?

Ja pamiętam czasy SLD, gdy czyste karty do głosowania znajdowano w samochodzie ich działacza, czy rządy PO-PSL, gdy okazywało się, że tylko wyborcy PSL się nie mylili, a większość oddawała nieważne głosy.
Takie doniesienia akurat budziły moje wątpliwości co do uczciwości wyborów.

PS. A na baronach w dodatku niemieckich to ja się nie znam. Ja z plebsu pochodzę.

pzdr

ynwa
Gość
Wysłany: 2019-10-22, 07:50   

ali pisze:
ynwa pisze:
??? pisze:

pzdr

pi***olisz jak potłuczony.

Wykształciuch wersja 2.0? To się forum wychowanków dochowało...

pzdr

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach