Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
MY-Kształciuchy Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Zapiski szubrawca.
Autor Wiadomość
jan 
jan

Piwa: 99/29
Wysłany: 2015-05-25, 21:59   Zapiski szubrawca.

Kochany Pamiętniczku, Sztambuszku mój jedyny...
otwieram ja Ciebie albowiem zamiaruję zapisywać wszystkie zdarzenia i wypowiedzi, Pana
Zatrzymiesięcznego Prezydenta, dotyczące realizowania obietnic już danych, absolutnie nowych (niezapowiedzianych) inicjatyw i cacanek mających Polskę naprawić.
Bardzo Cię przepraszam, Sztambuszku, za to, że będę w Tobie zapisywał... również...
i te zdarzenia, które mogą sprawiać wrażenie iż Prezydent Elekt... robi 'za raka'
w kwestii już danych obietnic.
Mam nadzieję, Sztambuszku, iż nie będziesz miał nic 'na przeciw'...
jeżeli moi koledzy i koleżanki zechcą coś w Tobie zapisać.

* * *

25 maja 2015
Dziś na pytanie jednej pani: jak pan będzie naprawiał służbę zdrowia?... usłyszałem od
Pana Prezydenta Elekta, że wszystko zależy od pieniędzy którymi dysponują samorządy.

Ostatnio zmieniony przez jan 2015-05-25, 22:01, w całości zmieniany 2 razy  

udający Greka
Gość
Wysłany: 2015-05-26, 06:20   

jan pisze:
Dziś na pytanie jednej pani: jak pan będzie naprawiał służbę zdrowia?... usłyszałem od Pana Prezydenta Elekta, że wszystko zależy od pieniędzy którymi dysponują samorządy.

Identycznie odpowiadała Pytia. Tak, aby zawsze mieć rację. Na pytanie kopijnika: "Czy przeżyję bitwę" odpowiadała: "Tak, o ile nie zginiesz". PEAD odwrócił kota ogonem. Zamiast odpowiedzieć "JAK BĘDZIE" - powiedział "JAKOŚ TO BĘDZIE". Elektorat to kupił. W końcu jemu wystarczy żarówka firmy OSRAM - by wszystko było jasne!

Jasiek juhas 
pastuszek do przytulania

Piwa: 128/42
Wysłany: 2015-05-26, 07:53   

Mój baca colutki wcorajsy dziń chodził zamyśluny i jak se wiecorym przysiod na zydlu, to
łodezwoł się w te słowa: - Nolezy po przysiyndze łonygo Dude zacąć traktówać takoz samo
jak prezmier Kacyński traktówoł nasygo prezydynta Komoroskigo - cyli dokładnie łolywać !!

Jakby na to nie patrzoł, to jes zgodne z przysłowiym : "jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie", a ponoć nauki nie rozłazom sie miyndzy smrekami... I tela nasygo. :)
Ostatnio zmieniony przez Jasiek juhas 2015-05-26, 08:08, w całości zmieniany 5 razy  

winatuska
Gość
Wysłany: 2015-05-26, 08:53   Re: Zapiski szubrawca.

jan pisze:
Dziś na pytanie jednej pani: jak pan będzie naprawiał służbę zdrowia?... usłyszałem od
Pana Prezydenta Elekta, że wszystko zależy od pieniędzy którymi dysponują samorządy.[/i]

Wczoraj podczas rozdawania porannej kawy identycznie odpowiedział na zapytanie bezdomnego , czy może w jakiś sposób rozwiązać problem bezdomnych obywateli .
Hipokryta . Jedzie na Jasną Górę ale jednocześnie nie miał nic przeciwko nieuczciwej kampanii . Dziennikarze mówią , że to jego sztab wynajął i opłacał całą armię troli , którzy pisali pełne nienawiści i kłamstw oszczerstwa na temat Komorowskiego .
.

starymysz 
życie KOTEM się toczy

Piwa: 39/39
Wysłany: 2015-05-26, 08:58   

Te trole to chyba będą miały utrzymanie do jesieni :/
Żyliśmy we względ­nie nor­mal­nym kraju względ­nie nor­mal­nego kli­matu przy względ­nie nor­mal­nym rzą­dzie. My, względ­nie nor­malni, chrońmy, co mamy. Nor­malni ina­czej mają to nam za złe,ale i oni mogą zro­zu­mieć, o co chodzi. Stefan Bratkowski

nielubieruskich
Gość
Wysłany: 2015-05-26, 09:39   Re: Zapiski szubrawca.

jan pisze:
otwieram ja Ciebie albowiem zamiaruję zapisywać wszystkie zdarzenia i wypowiedzi, Pana
Zatrzymiesięcznego Prezydenta, dotyczące realizowania obietnic już danych, absolutnie nowych (niezapowiedzianych) inicjatyw i cacanek mających Polskę naprawić.
Bardzo Cię przepraszam, Sztambuszku, za to, że będę w Tobie zapisywał... również...
i te zdarzenia, które mogą sprawiać wrażenie iż Prezydent Elekt... robi 'za raka'

* * *

25 maja 2015
Pana Prezydenta Elekta, że wszystko zależy od pieniędzy którymi dysponują samorządy.

Ja wprawdzie ni kolega, ni koleżanka, ale odnotuj także, że forpoczta PO już tam jest.

Cfajka 

Piwa: 88/144
Wysłany: 2015-05-26, 09:54   

No i fidzisz Nielubie do czego to doszło: bandzior uczciwszy patriota niż nauczyciel... :)

korekta 
korekta

Wysłany: 2015-05-26, 10:26   Re: Zapiski szubrawca.

jan pisze:

Z wielką przyjemnością będę do Sztambuszka ku pamięci się wpisywać i z jeszcze większą przyjemnością niespełnione obiecanki cacanki Prezydenta Elekta punktować. A pierwsze wycofywanie się rakiem z obiecanek już jest. Na pytanie kiedy Duda złoży swój projekt wew sprawie powrotu do poprzedniego wieku emerytalnego, Obiecanek Duda powiedział: "złożę wtedy gdy pis przejmie władzę i będzie samodzielnie rządzić".

Jasiek juhas 
pastuszek do przytulania

Piwa: 128/42
Wysłany: 2015-05-26, 11:15   

...zibi, ty masz nad wyraz dobre doświadczenie w tym względzie. ;)

Nie zdążyłem, ale chyba przeczyta. :)

[ Dodano: 2015-05-26, 11:29 ]
...no wściubił tu kinol...i tyleśmy go widzieli. A umis cytać... pytom cie? Bo wyzy-m ci napisoł. ;)
Ostatnio zmieniony przez Jasiek juhas 2015-05-26, 11:17, w całości zmieniany 1 raz  

ali
Gość
Wysłany: 2015-05-26, 13:47   

Duuuużo tych obiecanek, oj dużo :D
Duda powiedział, że spełni je jak tylko PIS wygra wybory na jesieni.
Sprytne :///
i ciemny lud znowu to kupi :///

i co nielub chciałby...
Gość
Wysłany: 2015-05-26, 13:48   Re: Zapiski szubrawca.

nielubieruskich pisze:
jan pisze:

* * *
... nam przekazać?

25 maja 2015

Ja wprawdzie ni kolega, ni koleżanka, ale odnotuj także, że forpoczta PO już tam jest.
Obrazek

jan 
jan

Wysłany: 2015-05-26, 23:25   

26 maja 2015
Kochany Sztambuszku,
bardzo chciałem zapisać o tym: jak bardzo Prezydent Elekt dziękował Panu Prezmierowi...
i o tym: jak bardzo Prezmier Pan dziękował Prezydentowi Elektowi, ale nie mogę zapisać
z przyczyn obiektywnych.
Ja sobie myślę, że Duda i Kaczyński... to jeden czort. Na tyle niegłupi, że sam sobie dziękował
nie będzie. Bo by się wygłupił. Albo, że jeden Pan... ma Pretensję do drugiego Pana... o to, że
jeden... drugiego zrobił w bambuko (bo miało być inaczej) i obaj... tak mają wzajemnie.
To jest całkiem możliwe, no z tym 'inaczej', bo w gazetach zachodnich piszą, że zupełnie nie
kumają... dlaczego jest jak jest.

głos z piekła
Gość
Wysłany: 2015-05-27, 05:09   

jan pisze:
Ja sobie myślę, że Duda i Kaczyński... to jeden czort.

Hierarchia obowiązuje nawet w piekle. Stary diabeł wysłał młodego diabła po nowe dusze. Młody diabeł zabrał się ostro do dzieła i znalazł w Polsce wschodniej tyle chętnych "duszyczek" do zaprzedania, że wrócił obładowany nimi do piekła. Stary diabeł - któremu przed dekadą udała się podobna sztuczka - poczuł sie zagrożony. Nagle władza zaczyna mu trząść w posadach, bo inne diabły zaczynają patrzeć na niego pogardliwie, a całe swoje uwielbienie przenoszą na nowego diabła. W piekle aż wrze (i to wcale nie smoła). Diabli patrzą na siebie wilkiem, niebo jest zasmucone utratą tylu duszyczek, duszyczki zaprzedane są dumne z ubitego z diabłem interesu, duszyczki wierne zazdroszczą tym zaprzedanym, moc truchleje, pan niebiosów obnażony...

Najlepiej wyszły na tym dusze potępione, bo nie ma komu palić pod kotłami i smoła zaczyna jakby krzepnąć!

jan 
jan

Wysłany: 2015-05-27, 23:37   

27 maja 2015
Drogi Pamiętniczku,
donoszę Ci, że grasujące w warszawskim metrze, tramwajach i autobusach... wiewiórki,
doniosły mi iż mówi się 'na mieście', że Pan Prezydent Elekt Duda Andrzej Sebastian
przedłoży Sejmowi swoje scenariusze realizacji obietnic wyborczych... dopiero późną jesienią
bieżącego roku... kiedy to partia PiS będzie, w trybie bezkoalicyjnym, dysponowała przytłaczającą większością parlamentarną.
Nie wiem co się mówi w warszawskich taksówkach, bo znane mi wiewióry z taksówek nie
korzystają. Znam jednego taksówkarza... ale on milczy. Może On... coś Ci wpisze?

taksówkarz
Gość
Wysłany: 2015-05-28, 08:34   

W poniedziałek rano wiozłem pewną panią do kościoła na mszę dziękczynną, za wybranie Dudy na prezydenta.
Zapytałem też, kiedy będzie msza błagalna za wybory jesienne ?
- to później, później - odpowiedziała.

Nie możliwością jest, aby tam na górze wysłuchiwali TAKICH modłów...

Anulka 

Piwa: 140/147
Wysłany: 2015-05-28, 14:36   

taksówkarz pisze:
...Nie możliwością jest, aby tam na górze wysłuchiwali TAKICH modłów...
Jak się o deszcz modlili to powódź była

korekta 
korekta

Wysłany: 2015-05-28, 22:25   

jan pisze:
[i]27 maja 2015
Drogi Pamiętniczku,
donoszę Ci, że grasujące w warszawskim metrze, tramwajach i autobusach... wiewiórki,
doniosły mi iż mówi się 'na mieście', że Pan Prezydent Elekt Duda Andrzej Sebastian
przedłoży Sejmowi swoje scenariusze realizacji obietnic wyborczych... dopiero późną jesienią
bieżącego roku... kiedy to partia PiS będzie, w trybie bezkoalicyjnym, dysponowała przytłaczającą większością parlamentarną.

Wiewióry w taksówkach gadajom, że Szydło wzięła się już za podliczanie dudowych obietnic. Na razie podliczyła jeden słupek wew sprawie dania 500 zeta miesięcznie na każde dziecko: w Polsce jest 6,5 mln dzieciaków do lat 18, czyli roczna dudowa obiecanka kosztować będzie budżet państwa ok. 40 mld zeta, a 40 mld zeta to roczne wpływy do skarbca z tytułu podatku dochodowego ..... Kiedy Szydło ten jeden supek podliczyła to się za gowę złapała, ale prezes jej powiedział, że patriotyczny naród to wytrzymie i jeszcze więcej dzieci spłodzi, coby pis mógł jeszcze więcej obiecać w czasie jesiennej kampanii wyborczej.

jan 
jan

Wysłany: 2015-05-29, 00:34   

28 maja 2015
Drogi Sztambuszku,
niewiele z tego rozumiem, ale chyba jest tak, że: zależny od partii Prawo i Sprawiedliwość
kandydat na prezydenta RP Duda Andrzej Sebastian, zostawszy Prezydentem Elektem
dotrzymał, oto, pierwszej z danych obietnic i ponownie obiecał... iż będzie niezależny od partii Prawo i Sprawiedliwość. Co uczyniwszy, niezależnie od tego co sądzi, o pomniku smoleńskim, Prezmier Kaczyński... ogłosił własną niezależną decyzję o będzeniu pomnika
w miejscu jedynie właściwym... niezależnie od tego czy Prezmier Jarosław Kaczyński będzie
zależny od Prezydenta RP, czy też kompletnie Go olewając - będzie niezależnym absolutnie.

Ostatnio zmieniony przez jan 2015-05-29, 21:31, w całości zmieniany 1 raz  

jan bez logo
Gość
Wysłany: 2015-05-29, 21:44   

Sztambuszku,
niniejszym Ci wpisuję iż Duda Andrzej Sebastian już nie jest Pretendentem do Urzędu Prezydenta RP gdyż jako kandydat zarejestrowany w wyborach prezydenckich...
wziął te wybory ... i wygrał w drugiej turze. Dziś w wilanowskim Pałacu dostał uroczyste
zaświadczenie, że Naród Go wybrał i może już o sobie mówić Prezydent Elekt.
Na koniec tego uroczystego zaświadczania Prezydent Elekt powiedział rządowi i sejmowi
żeby w okresie przejściowym (tzn. teraz i jak on już będzie Prezydentem... a Prezmier, jeszcze, nie będzie drugi raz premierem - się nie wygłupiał i zachowywał się z godnością
(... bo jak nie!... to będzie : nuuuu zajac!... pagadiiii! - przynajmniej... tak z miny elekta
wynikało).

jan 
jan

Wysłany: 2015-05-30, 00:47   

jan bez logo pisze:
Sztambuszku,
..............
..............

... i ja się z nim zgadzam.

Ostatnio zmieniony przez jan 2015-06-27, 23:28, w całości zmieniany 1 raz  

multilatek 

Piwa: 98/143
Wysłany: 2015-05-30, 07:27   

Do Sztambucha.
Prezydent elekt Andrzej Sebastian Duda oświadczył był co następuje:

Szlag mnie trafia, gdy politycy tylko obiecują,......., to będzie prezydentura dotrzymanych obietnic (koniec cytatu).

Zabrakło mi sił na komentarz.

obs
Gość
Wysłany: 2015-05-30, 07:32   

multilatek pisze:
Do Sztambucha.
Prezydent elekt Andrzej Sebastian Duda oświadczył był co następuje:

Szlag mnie trafia, gdy politycy tylko obiecują,......., to będzie prezydentura dotrzymanych obietnic (koniec cytatu).

Zabrakło mi sił na komentarz.

No to trzymajmy sie rodacy za kieszeń, 300 miliardów trzeba skądś wziąc aby elekt dotrzymał obietnic.

starymysz 
życie KOTEM się toczy

Piwa: 39/39
Wysłany: 2015-05-30, 08:52   

Zabierze bankom i marketom a oni nam.
Żyliśmy we względ­nie nor­mal­nym kraju względ­nie nor­mal­nego kli­matu przy względ­nie nor­mal­nym rzą­dzie. My, względ­nie nor­malni, chrońmy, co mamy. Nor­malni ina­czej mają to nam za złe,ale i oni mogą zro­zu­mieć, o co chodzi. Stefan Bratkowski

Anulka 

Piwa: 140/147
Wysłany: 2015-05-30, 17:56   

starymysz pisze:
Zabierze bankom i marketom
Taaa...., oni se dadzą zabrać...

czas
Gość
Wysłany: 2015-05-30, 20:52   

czy jasno się wyrażam
Gość
Wysłany: 2015-05-30, 21:01   

Beano, wypowiadaj się temacie wątku, nie będziesz mi tu pierdół psycholskich wklejać.

xvxvx
Gość
Wysłany: 2015-05-31, 10:12   

czas pisze:
Obrazek

I tak - miedzy innymi - powstają beanowe sensacje ;)
Nie wiem i nie będę sprawdzać wiarygodności tych danych, ale kandydat Komorowski przede wszystkim był urzędującym prezydentem.

fakt
Gość
Wysłany: 2015-05-31, 10:55   

xvxvx pisze:
Nie wiem i nie będę sprawdzać wiarygodności tych danych, ale kandydat Komorowski przede wszystkim był urzędującym prezydentem.

Nie podano ile godzin trwała agitacja kościelna Dudy w parafiach i kółkach różańcowych. Bo w Radyju i TVN Trwam to zapewne nie pojawił się ani razu. Zresztą kto odbiera te śmieciowe media polskie. Tak więc przewagę medialną miał Komorowski!

wiewiór
Gość
Wysłany: 2015-05-31, 11:15   

fakt pisze:
xvxvx pisze:

Nie podano ile godzin trwała agitacja kościelna Dudy w parafiach i kółkach różańcowych. Bo w Radyju i TVN Trwam to zapewne nie pojawił się ani razu. Zresztą kto odbiera te śmieciowe media polskie. Tak więc przewagę medialną miał Komorowski!

Może wTVP ale w innych Dudniło od rana do wieczora.

fakt niezbity
Gość
Wysłany: 2015-05-31, 12:17   

czas pisze:
A że nie wierzysz w wiarygodność danych TVP - no cóż...

Tylko kretyństwo wierzy w dane. Normalny człowiek potrafi je ANALIZOWAĆ!

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach