Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
MY-Kształciuchy Strona Gwna
 FAQ   Szukaj   Uytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Bez komentarza
Autor Wiadomo
leßter4
Go
Wysany: 2014-07-20, 19:04   Bez komentarza

Ukrytemu użytkownikowi zaprzeczającemu faktom niczym sowiecka jaczejka gratuluję. Usuwanie postów pozbawionych nieregulaminowych komentarzy a przedstawiających znane i publikowane fakty to oczywiście jest zajęcie stanowiska. Pisać tu nie muszę. A wręcz nie myślę. I nawet wiem dlaczego w odróżnieniu!

Moderatorem czy Adminem być to jest coś. Pod warunkiem, że coś nie jest nie w porządku. :D

Moje IP jest niezmienne. I się nie boję!
Pozdrawiam

Maria AntoninaMacierewicz
Go
Wysany: 2014-07-20, 20:06   

tu moderator jak siepacz :P , swojego nie ruszy, obcego ;) tnie gdzie popadnie. Ale widocznie taki mają regulamin a regulaminu pisanego czy tez nie należy się trzymać ;)

iga. 

Piwa: 162/182
Wysany: 2014-07-20, 20:34   

leßter4 pisze:
Ukrytemu użytnikowi............Pozdrawiam

Po co się ukrywasz ?? LeBterku, jeszcze rok temu byłeś taki sympatyczny, robiłeś nam takie piękne podpisy, a wierszyk napisany przez Ciebie z okazji urodzenia się Lenki mam zapisany i chwalę się nim razem ze zdjęciami.

Ugryzło Cię coś ?? , los dal Ci się we znaki ?? czy jakaś zła moc Cię opętała ??

kizia 

Piwa: 173/113
Wysany: 2014-07-20, 21:12   

Maria AntoninaMacierewicz pisze:
tu moderator jak siepacz :P , swojego nie ruszy, obcego ;) tnie gdzie popadnie.

To nie prawda !! wczoraj otrzymałam 3 "pw" z usuniętymi moimi postami.

leβter4 pisze:

Moje IP jest niezmienne. I się nie boję!

A ktoś Cię straszył ??

leßter4
Go
Wysany: 2014-07-20, 21:14   

Nie ukrywam się. Pod dyktando pisać jednak nie zamierzam. Stąd moja nieobecność. Argument w postaci "delete" uważam za co najmniej dyskusyjny. Grzecznościowo sam usunąłem kilkanaście postów na tym forum wspierając onegdaj "niewidzialnych". Sumienie mnie nie gryzie. Podważanie faktów uważam jednak za manipulację... albo jeszcze gorzej. Na terapeutę się nie nadaję. Pomóc nie zdołam nad czym ubolewam. Albo nie?
Pozdrawiam

kizia 

Piwa: 173/113
Wysany: 2014-07-20, 21:16   

leßter4 pisze:
Nie ukrywam się.

No teraz nie, bo wpisałeś znany nam nick.
leßter4 pisze:

Pod dyktando pisać jednak nie zamierzam.

Pod czyje dyktando ?? !! ! nie pomyliły Ci się fora ?
Ostatnio zmieniony przez kizia 2014-07-20, 21:19, w caoci zmieniany 1 raz  

Maria AntoninaMacierewicz
Go
Wysany: 2014-07-20, 21:19   

[quote="kizia"]
Maria AntoninaMacierewicz pisze:
tu moderator jak siepacz :P , swojego nie ruszy, obcego ;) tnie gdzie popadnie.

To nie prawda !! wczoraj otrzymałam 3 "pw" z usuniętymi moimi postami.
Widocznie źle sprawdzasz pisownie i moderator się wkurzył ;)

leßter4
Go
Wysany: 2014-07-20, 21:30   

Fakt, dawno nie zaglądałem. Nie wiedzieć czemu odniosłem wrażenie, że ważne jest kto pisze a nie co pisze. Swoim pierwszym wpisem w temacie podzieliłem się własną opinią licząc na to, że dotrze do adresata. Zrozumiał dobrze, nie zrozumiał też dobrze. Nie zamierzam dyskutować. Nie pisałem i pisał więcej nie będę.

Kiziu, prywatnie w szerszym gronie (wiesz o tym) ZAWSZE! Tutaj raczej nie. Adresatem/tką była personalnie osoba "krojczego". Niech jej zdrowie służy itd.
Ukłony

Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Moesz pisa nowe tematy
Moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku