Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
MY-Kształciuchy Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
SNOOKER - Grand Prix
Autor Wiadomość
Ewa z Tarnowa
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-17, 17:23   SNOOKER - Grand Prix

Sensacja, Ronnie O'Sulivan odpadł w ćwierćfinale :shock: :shock:

Iker 

Wysłany: 2008-10-17, 20:28   

ano tak..spora niespodzianka..szczerze to nie przepadam za nim ;)

toj 

Piwa: 2/2
Wysłany: 2008-10-17, 20:49   

Jest chimeryczny, ale podoba mi się jego gra. Ciekawa jestem co wyrośnie z Trumpa.
A jak Davis?

Iker 

Wysłany: 2008-10-18, 09:16   

toj pisze:
Jest chimeryczny, ale podoba mi się jego gra. Ciekawa jestem co wyrośnie z Trumpa.
A jak Davis?

Davis przegrał z Carterem.... co do Trumpa,to miłe jak 19letni chłopak wygrywa z zadufanym w sobie "gwiazdorem".. :-D

Ewa z Tarnowa
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-18, 12:54   

To, że O'Sullivan przegrał z młodym Trump'em, może być winny kalendarz rozgrywek, bo poprzednie zawody SM odbywały się w Chinach i ci co grali tam dłużej tzn w półfinałach i w finale nie mieli czasu na aklimatyzacje po przyjeździe do Wielkiej Brytaniii nikt znich nie przeszedł do półfinalów w GP
O nowościach w regulaminie tegorocznego GP możecie poczytać na
http://147.pl/articles.php?_cat=turnieje&_id=5

Jest tam też Drabinka i wyniki turnieju Grand Prix 2008, oraz terminy Transmisji telewizyjnych z turnieju Grand Prix w stacji Eurosport i Eurosport 2

Iker 

Wysłany: 2008-10-21, 15:41   

..dlaczego nie lubię O'Sullivana...O'Sullivan
lubię za to S.Hendry'ego :-D ...

Ewa z Tarnowa
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-21, 15:57   

O'Sullivan podoba mi się a Higginsa lubię :-D

Yogi-Bubu 
Nic nie jest skończone, póki się nie skończy. Y.

Piwa: 88/138
Wysłany: 2008-10-21, 19:15   

Jeśli mnie skleroza nie myli, to niedzielny finał wygrał Higgins. Niestety widziałem samiutką końcówkę końcówki. :-(

Ewa z Tarnowa
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-27, 06:24   

Wczoraj zakończył się turniej zawodowców z cyklu World Series of Snooker, rozgrywany w warszawskiej Hali Expo XXI.
Niestety polscy zawodnicy przegrali wszystkie pojedynki z zerowym kontem :-(

Ding Junhui najlepszy w Warszawie

Yogi-Bubu 

Wysłany: 2008-10-27, 19:45   

Ewa z Tarnowa pisze:
Wczoraj zakończył się turniej zawodowców z cyklu World Series of Snooker, rozgrywany w warszawskiej Hali Expo XXI.
Niestety polscy zawodnicy przegrali wszystkie pojedynki z zerowym kontem :-(

Ewo, zdziwiłbym się gdyby było inaczej. Przecież nasi najlepsi, jeżeli przekroczą 50 przy jednym breaku, to już jest duży sukces :cry:
Już po pierwszym dniu było 0:16 dla "reszty świata". Ale przynajmiej dla tej "reszty" ;-) warto było popatrzeć.
A co do finału? Chiny gromią świat! :lol: . Ding Junhui pokonał Kena Doherty 6-4. Już nie te czasy, gdy przodowały Wyspy, a potem długo, długo nic...

iga. 

Piwa: 157/179
Wysłany: 2008-10-27, 19:50   

:ups: mi, ale jestem :glupek: w tym temacie. Mogę prosić o wykład ??

Ewa z Tarnowa
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-27, 20:05   

Igo, na początek lektura ;

http://pl.wikipedia.org/wiki/Snooker

iga. 

Wysłany: 2008-10-31, 17:12   

Dziękuje, poczytałam, już sporo wiem i przypomniałam sobie, że już kiedyś ogladałam jakieś zawody z zainteresowaniem, nie wiedząc za bardzo co oglądam :/
Teraz będę świadoma :-D

Yogi-Bubu 

Wysłany: 2008-11-11, 19:56   

Dzisiaj po rundzie wstępnej rozpoczęły się już turniejowe zawody Worldsnooker Championship w Bahrainie. Na początek na Eurosporcie można było obejrzeć zmagania Maguire z M. Davis'em (5:3).
Niestety w eliminacjach odpadło sporo rozstawionych graczy, a przewodzący w rankingu O'Sullivan nie bierze udziału.

Yogi-Bubu 

Wysłany: 2008-12-15, 21:07   

Aktualnie (15.12.08) trwa UK Championship. Pierwszy raz widziałem Ciemnoskórego snookerzystę - McLEOD'a. Miał pecha, bo w I rundzie rozgrywkowej od razu trafił na O'Sullivan'a. Ale grał zupełnie nieźle.

Iker 

Wysłany: 2008-12-16, 15:22   

ja z UKCh oglądałem pojedynek Deng-Davis..było sporo zaskakujących zagrań..

kaja 

Piwa: 158/211
Wysłany: 2008-12-16, 15:47   

:-D Jak ja kocham snooker i boks! Mój ogląda i nie zrzędzi, że ja na mykach :mrgreen:

iga. 

Wysłany: 2008-12-16, 17:32   

Kaju :brawo:
U mnie w domu najważniejsza jest siatkówka, ostatnio doszedł też snooker :-D

Ewa z Tarnowa
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-16, 19:01   

Oglądam Snookera, uwielbiam to :lol:

Yogi-Bubu 

Wysłany: 2008-12-16, 20:15   

Ding nastrzelił dzisiaj maxa (147) w pojedynku z Higginsem. :brawo:

Iker 

Wysłany: 2008-12-17, 17:11   

Ciekawiej zrobiło się,gdy do ścisłej czołówki złożonej z kilkunastu rutyniarzy dołączyli Chińczycy i kilku innych młodych zawodników(np. Trump) :-D snooker oglądam od początku 90tych lat tak jak f1 czy nba..a Wy jaki macie staż?..wiem,że nasz Kaczeniec jest też długoletnim wielbicielem snooka..ale jakoś nie pisze tutaj 8-)

Ewa z Tarnowa
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-17, 17:35   

Snookera oglądam już jakieś 10 lat i bardzo mnie martwi, że mój ulubieniec Ronni O'Sullivan już odpadł :-(

Dzisiaj grają te dwie pary
Joe Perry v Marco Fu
Ali Carter v Mark Williams

Yogi-Bubu 

Wysłany: 2008-12-18, 18:48   

Snookera oglądam od dawna. Jak tylko założyli nam Wizję, a potem przeszli na UPC miałem EuroSport. Muszę poszukać w papierach kiedy to było. Niestety moja praktyczna umiejętność (poza grą z kompem :-) ) jest zerowa.
Ale oglądać go mogę i 24 godz/dobę. Jak tylko zobaczyłem to to pierwszy raz. :-)

Yogi-Bubu 

Wysłany: 2008-12-22, 18:18   

Wczoraj/dzisiaj nie mogłem sobie odmówić obejrzenia finału UK Championship między S. Murphy'm i M. Fu. Nie myślałem wprawdzie, że zagrają na maksymalną ilość frejmów (19), ale jak się dotrwało do 9:9, to nie można sobie było odpuścić "pogrzebowego".
Wprawdzie wygrał Shaun, ale jakbym wiedział, że pograją do 1.30 to jako misiek pewnie bym sobie odpuścił. Ale warto było obejrzeć! :brawo: :-) Mniam...

kaczeniec 
bosski kffiatek

Wysłany: 2008-12-22, 18:28   

Iiiii, dobrze, że nie oglądałam...jakoś nie lubię Murphy'ego...zdaje się od czasu, gdy pokonał Stevensa w mistrzostwach świata :D (oszz, kurczaki!...to już 3 lata temu było :shock: ) ...wrrrr
I wszystko to brzmi jakoś banalnie.

Yogi-Bubu 

Wysłany: 2008-12-22, 18:59   

Byłem za Murphy'm "tylko" ;-) dlatego, że wygrał w półfinale S. Maguirem, który z kolei przed kilkoma laty pokonał w finale MW... O'Sullivana.
Długo mu tego nie mogłem... wróć!... nie mogę zapomnieć! :-) A to też już minęło tyle lat... :-D

kaczeniec 
bosski kffiatek

Wysłany: 2008-12-22, 21:01   

Yogi-Bubu pisze:
który z kolei przed kilkoma laty pokonał w finale MW... O'Sullivana.

I bardzo dobrze, bo to buc :mrgreen: chociaż dobrze gra :-? ...Najbardziej mi się podobało jak O'Sullivan wystartował w jakiś mistrzostwach bilardowych i mu tyłek strzepali :D Swoją drogą Maguire'a też lubię :D

Yogi-Bubu 

Wysłany: 2008-12-29, 16:16   

O'Sullivan wprawdzie mi niemiłosiernie podpadł jak w jednym z tegorocznych turniejów wyszedł bez słowa ze spotkania, które solidnie przegrywał (wprawdzie nie jestem pewien, który to był turniej, a nie chciałbym się... poślizgnąć :oops: :-D )
Ale jak tu nie podziwiać człowieka (mimo jego bufonady :mrgreen: ), jeśli niegdyś potrafił w 5-6 minut oczyścić cały stół? :shock: :super: Wprawdzie aktualnie nie widać w nim tej niegdysiejszej zdolności do ryzyka, ale takie wyczyny w pamięci jednak zostają... :-)

kaczeniec 
bosski kffiatek

Wysłany: 2008-12-29, 16:23   

No dobry to on jest, czasem z wypiekami na twarzy obserwuję jak gra (chociaż w pojedynkach z jego udziałem super się kibicuje przysłowiowemu Dawidowi)...Hendry też potrafił "dać czadu" a nie widziałam w jego wykonaniu takich gwiazdorskich zagrywek jak u O'Sullivana.

Yogi-Bubu 

Wysłany: 2008-12-29, 16:33   

Zgoda. Toć przeca i Higgins (jeśli się na początku nie spali i nie wypali :lol: ), to też jest "niezły w te klocki". A jego (chyba ostatnie, albo przed-) 147 pokazywali na Eurosporcie jeszcze długo po zakończeniu ówczesnej imprezy. Było na co popatrzeć. :-)

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach