Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
MY-Kształciuchy Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
do Cyklopa
Autor Wiadomość
beano
Gość
Wysłany: 2014-03-15, 22:23   do Cyklopa

Masz w swoim logo (obojętnie jak to zwał) " zawsze, gdy napiszesz głupi post..........."

Napisałeś wyjątkowo głupi post, przed zamknięciem wątku skierowanym przeze mnie do "historii". To nie mnie powinieneś wyciąć i zakneblować. Przy takim podejściu do sprawy Polacy niedługo będą obwiniani za każdą zbrodnię przeciw ludzkości, za każdy MORD, który popełnili reżimowi najemnicy. Jeśli ppozwoli się na posty takie, jak "historii".
Pozwoliłes jej pisać, a Ty, czy jacyś moderatorzy wywalili te, które z "historią" polemizowały.
Dopiero wtedy założyłam osobny wątek. Jako "tak sądzę".

"Kłamczystą" nie jestem ja, bo ja właśnie przedstawiam fakty historyczne. Zbrodnię - nazywam zbrodnią. Winnych mordu nie wybielam. Pomordowanym jesteśmy winni przynajmniej pamięć i szacunek.

PS Nie będę dzisiaj rozwijać tematu, z uwagi na.....(domyśl się) ....
Podkreślam - dzisiaj - i w najbl. dniach.
Nie strasz mnie wywalaniem postów, bo robisz to Ty, czy za Twoją zgodą robią to cały czas modi. Gdy się zorientują, że to ja( bo podpisane moim nickiem, giną natychmiast).
Każde. Nawet z propozycjami biwakowymi (choć nie zamierzam z pewnością na żadnym być). Biwakowiczom chciałam pomóc. Nic więcej.

Twoja reakcja w wątku "do zainteresowanych", wulgarna jej forma i pomówienia; zwolniły mnie z obietnicy odejścia. Czy to jasne?

PS2 Żenujące jest to, że opluwający Polskę i pamięć Bohaterów cieszą się "wolnością słowa"... Piszący prawdę ( z linkami) są kneblowani. Ataki ad personam - nagminne.
Nadzieję i szacunek budzą Ci, którzy jednak (jak się okazało); są Inni.

a teraz "czyń swoją powinność" i .. tnij, zamykaj, knebluj, wyzywaj. Ty dzierżysz guziczek, namiastkę (jakże złudnej) waaadzy

kizia 

Piwa: 173/113
Wysłany: 2014-03-15, 23:15   

Czy Ty kobieto mogłabyś w końcu zaniechać ?? ?!!!!
:evil:

[ Dodano: 2014-03-15, 23:32 ]
beano pisze:

Biwakowiczom chciałam pomóc. Nic więcej.

obejdzie się !!

haniafly 

Piwa: 35/31
Wysłany: 2014-03-15, 23:54   

kizia pisze:
Czy Ty kobieto mogłabyś w końcu zaniechać ?? ?!!!!

Kiziu, to zdaje się przypadłość nieuleczalna. Tak jak w przypadku Macierewicza - brnie uparcie w swoje teorie, czepia się jak pijany płotu każdej najdrobniejszej możliwości udowodnienia swoich tez, mimo iż coraz mniej ludzi mu wierzy, a niektórzy doradcy skompromitowali się całkowicie.

Cfajka 

Piwa: 88/144
Wysłany: 2014-03-16, 00:01   

Haniu, to nie przypadłość. To choroba.
Jakim trzeba być pierdolniętym, żeby pchać się tam, gdzie towarzystwo mówi stanowcze: won! To nie bohaterstwo - to brak godności.
Miałam nic nie pisać, bo się podle czuję, ale takiego debilizmu nie można pozostawić bez komentarza...

jan 
jan

Piwa: 99/29
Wysłany: 2014-03-16, 19:46   

Drzwiami wywalić.... oknem wlezie. Okna zabić dechami - komin też dziura. Szyber zasuniesz
.... dziurka od klucza...
Ciekawe... jak by w tej karczmie, co się 'Rzym 'nazywała... Mefistofel by czmychnął gdyby
w drzwiach zamek 'Yale' był. Mefistofel - pewnie nie... ale co inne, w drugą stronę?...
by wlazło - na bank.

cyklop28 

Piwa: 66/17
Wysłany: 2014-03-23, 22:41   

@Beano
Skoro słowa do Ciebie nie trafiają to może obraz będzie lepszy. Enjoy

haniafly 

Piwa: 35/31
Wysłany: 2014-03-23, 23:26   

cyklop28 pisze:
@Beano
Skoro słowa do Ciebie nie trafiają to może obraz będzie lepszy.

Bardzo w to wątpię.

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach