Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
MY-Kształciuchy Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Do zainteresowanych
Autor Wiadomość
zibi
Gość
Wysłany: 2014-01-23, 19:58   

Latająca Haniu, docinki i połajanki są solą tego forum. I bardzo dobrze, bo inaczej, dawno by zmurszało dokumentnie.
Sęk w tym, aby trzymać fason i nie wpadać w niepotrzebny amok. Nazywanie kogoś kretynem, debilem, mendą, ścierwojadem, świadczą o tym, że amok już nastąpił:)

PS
Bure suki nie są tu niczemu winne:)

Zoolog
Gość
Wysłany: 2014-01-23, 20:33   

Zibi jak cywilizowany czlowiek nie mozesz rozmawiac ze stadem resortowych hien.

One atakujua stadnie, na nie dobry jest tylko stucer I to daleko siezny, dubeltowka to za malo.

cyklop28 

Piwa: 66/17
Wysłany: 2014-01-23, 20:42   

Zibi.. idź być głupi gdzie indziej. Jesteś zakłamaną świnią i nic więcej. Bure suki to przy Tobie złoto.
Pozdrawiam i zacytuję Twojego obrońcę:

"Chamie, sp***aj!"

jan 
jan

Piwa: 96/29
Wysłany: 2014-01-23, 20:43   

Zoolog... to ma szczęście. Zaposiadam, tylko, bliskosiężną wiatrówkę.

zibi
Gość
Wysłany: 2014-01-23, 20:53   

Cyklopa poniosło. Ja Ci cyklopie nie będę prawił o kulturze, bo mnie Twoja kultura nie obchodzi.Ale przecież całe forum patrzy. Jesteś niezakłamany, to Ci się chwali, ale ta Twoja bezpośredniość koliduje z wyobrażeniami pozostałych userów, o kulturze wypowiedzi. Oni teraz mają problem.

cyklop28 

Piwa: 66/17
Wysłany: 2014-01-23, 21:03   

Nie Zibi, ja jedynie wprowadzam w życie to co usilnie próbujesz mi wmówić. Wy kulturalni i kształceni ludzie jesteście gnojeni przez bandę bezmózgich debili. Dlatego pozwól, że podstawię się do tego obrazu i zaczynam Cię gnoić. Teraz, kiedy Twoje słowa weszły w życie możesz usatysfakcjonowany delikatnie, ale z gracją turlać się z tego forum. Blichtr i splendor tego zakaszanionego forum zostaw za sobą i... (czyt. ostatnie zdanie ostatniego mojego postu).

Pozdrawiam z ukłonem godnym nieuka i debila. Czyli :fuckyou:

zibi
Gość
Wysłany: 2014-01-23, 21:22   

Drogi cyklopie, (wybacz tą poufałość, ale noc spędzona w jednym pokoju, upoważnia chyba, do takiej zażyłości?;), doskonale wiesz, że nie jest w moim stylu ściganie się w knajactwie. Oddaje Ci to pole całkowicie.
Możesz wrzucić jeszcze parę soczystych bluzgów, jeżeli Ci to w czymś pomaga, bo mnie na pewno nie. Ani nie razi. Przywykłem do ludzkich słabości.
Jestem tu między innymi po to, abyś mógł z siebie wyrzucić frustracje i pokopać sobie do woli , mnie to nie boli.
Inni też mogą wyładować swój gniew i napięcia. Dla zdrowotności:)
Pędzę higieniczny i ustabilizowany tryb życia, dlatego potrzebuje takiej adrenaliny, naprawdę. Na codzień jestem spokojny,opanowany umiarkowany w poglądach.
Może to masochizm?:) Ale na pewno nie sadomasochizm, bo krzywdzić nie potrafię.

A z tym gnojeniem pisałem przecież, że mnie nie boli, spływa po mnie i nie jest dla mnie żadnym problemem wasza frustracja. Ale wam pomaga takie wyładowanie,. bo pozostajecie w poczuciu dobrze spełnionej misji:)
Pozdrawiam;)

jan 
jan

Wysłany: 2014-01-23, 21:23   

Ponieważ iż zauważyłem, że Zibiego... nie tylko kultura, ale 'cokolwiek czyjegoś'...
nie obchodzi:
przyznawałbym, niejako... Cyklopowi, prawo... do nie kulturalnego obchodzenia się...

zibi
Gość
Wysłany: 2014-01-23, 21:34   

Janie, możesz sobie do woli chamstwo akceptować, pozostając w jego zaczarowanym kręgu. Jak tak lubisz, nic mi do tego!;)))

jan 
jan

Wysłany: 2014-01-23, 23:43   

Panie Z,
czytaj Pan ze zrozumieniem. Napisałem: ... przyznawałbym, niejako, ... .
Trochę gramatyki i interpunkcji (czasy, tryby, wtrącenia) i... można by dojść do wniosku,
że do akceptacji jeszcze daleko. Cała reszta to zabawa słowami wieloznacznymi i szykiem
w zdaniu. Różnice drobne... a sensy różne.
Poza wszystkim: chamstwa nie akceptuję. Jednakże rozróżniam zachowania 'nie licujące'
będące wynikiem stanu emocjonalnego zwanego wqrwicą... od powodowanych 'stylem bycia'
osobowości dziwacznie złożonych.
Mógłbym jeszcze napisać o pozostawaniu i czarowaniu w kręgach... ale mi się nie chce.
z wyrazami

jan

fo 

Piwa: 6/11
Wysłany: 2014-01-24, 08:10   

zibi pisze:

Sęk w tym, aby trzymać fason i nie wpadać w niepotrzebny amok. Nazywanie kogoś kretynem, debilem, mendą, ścierwojadem, świadczą o tym, że amok już nastąpił:)

Cały czas szukam odpowiedniego określenia, na takiego typa jak ty...wszystkie, które wymieniłeś są zdecydowanie mało dobitne...
a zarzucać komuś chamstwo, samemu jednocześnie zachowywać jak straszliwy cham to dopiero jest szczyt szczytów bezczelności.

Cfajka 

Piwa: 88/144
Wysłany: 2014-01-24, 09:42   

Chciałam tylko przypomnieć, że wszyscy poznaliśmy się na FSK, a Myki zostały założone, aby skupić osoby z awersją do PiSu. Nasza orientacja polityczna była różna, natomiast pogarda dla głupoty kaczystów stała. Tyle wstępem.

Na przestrzeni tych kilku lat wiele się działo. Część userów założyła nowe forum (nie będę "reklamować", żeby nie mieli nieprzyjemnych wizyt), a potem kolejni przeszli na IMHO (to forum zostało parokrotnie wymienione w tym wątku, więc nie ma sensu "ukrywać nazwy"). Wśród tych, którzy pozostali, są piszący na Mykach i tych 2 "nowych" forach. Jest to normalna konsekwencja spięć, zmęczenia, ewolucji poglądów lub innych, nakładających się na siebie czynników. Jak dla mnie OK.

Natomiast zastanawia mnie jedna rzecz. Dlaczego byli użytkownicy forum My.kształciuchy, którzy od początku byli na forum, znają "współpisaczy" z poglądów, przekonań czy biwaków - wpadają tutaj i zarzucają proPeOwość i proPalikotowość? Myki to nie tylko zwolennicy PO i kto jak kto, ale byli userzy powinni o tym wiedzieć. Poza tym, gro ludzi tu piszących nie zajmuje się polityką w ogóle. Jest dużo innych działów, w których piszą.
Męczy mnie to tendencyjne: pachołki Tuska, chołota, chamstwo.
Skoro to "jedyne" zarzuty, to może przyjmijmy to a priori i skończmy z tym.

Niuśka, napisałaś: Ps. a jeżeli chodzi o Zibiego i Beano to gnoi się ich nie za sam fakt pisania, ale za odmienne poglądy
I tutaj się z Tobą nie zgodzę. Guzik mnie obchodzi ich miłość do PiSu. Niech sobie kochają kogo chcą. Mnie wqrza fakt, że zibi z braku argumentów obraża wszystkich jak leci (z :lol:em oczywiście), a beano wchodzi pod różnymi nicami z wklejankami piewców pisowskich i Nas "nawraca". Więc idąc Twoim tokiem rozumowania, nie goję beano za jej poglądy, tylko za nachalność i upierdliwość. I może zapytam Cię w ten sposób - jak zareagujesz na gościa, który przychodzi do Twojego domu, a następnie wygłasza połajankę na temat Twojej starej, brudnej kanapy, nie takich tapet na ścianach, obrzydliwych firan, a podsumowując stwierdza, że generalnie nie ma się co dziwić, bo jako wyznawca Tuska, nie możesz mieć wyrobionego gustu. Zaprosisz takiego kogoś jeszcze raz do siebie?

Powtórzę to, co pisałam już kilka (jak nie kilkaset razy) na tym forum.
Ban i won dla beano i zibiego.
To nie jest tak jak zibi pisze: gdyby nie ja, to forum by zdechło. Ożywiam je.
A zastanawiał się ktoś nad tym, że może forum zdycha, bo wszędzie jest pełno zibiego i ludzie nie mają ochoty być obrażani? Nie rozumiem jak jedna osoba może sterroryzować całe forum?
Chociażby ten wątek. Zdominował go sfrustrowany, nudzący się facet, przenoszący swoje demony na Nas i wtórująca mu beano (jak zwykle odważna ~???), która gości wyzywa od burych suk.

Generalnie pisanie na Mykach przestaje mnie bawić. Chyba skapituluję i dołączę do tych, którzy nie mają ochoty czytać obelg pod swoim adresem.

P.S.
Zoolog pisze:
Zibi jak cywilizowany czlowiek nie mozesz rozmawiac ze stadem resortowych hien.
One atakujua stadnie, na nie dobry jest tylko stucer I to daleko siezny, dubeltowka to za malo.

Rozumiem, że Maver ze swoim zmiennym IP jest nie do zbanowania. Ale może jednak ktoś znajdzie sposób na tego troglodytę?

bd_d 

Piwa: 10/4
Wysłany: 2014-01-24, 10:33   

No patrz pan, Panie Krytyk ! A ja od dawna myślę, co też tu tak przyciąga gości?
Teraz wiem - fenomen!
Fenomen zawsze gapiów przyciąga, zwłaszcza tych, którym do istnienia potrzebna jest adrenalina, a we własnym życiu znaleźć jej nie potrafią. ;-)

cham
Gość
  Wysłany: 2014-01-24, 10:41   

Pan i Cham

Dla wszystkich kulturalnych mykowian :diabel2: ;)

Pan na Chama patrzył źle
Cham nie wiedział co Pan chce
Pan się wściekał i narzekał
Gdy Cham przy jedzeniu bekał
Walił pięścią gdy przy stole
Słyszał siorby nad rosołem
Ciągle czepiał się mlaskania
Miał uwagi do ubrania
Pan ślinotok puszczał z gęby
Gdy Cham wkładał palce w zęby
Cham Na koniec przetarł brodę
Wstał i rzekł z krótkim wywodem
- Wielki Panie jak tu stoję
Wiedz że słów twych się boję
Kładziesz mnie na łeb na szyję
Lecz sam mówisz z pełnym ryjem!
Tu też morał się nasuwa
Choć historia jest niedługa
Nie oceniaj Chama z góry
Gdy brakuje ci kultury... :diabel2:

zibi
Gość
Wysłany: 2014-01-24, 10:43   

Karolu, zdejmijmy maski.
Piszę naprawdę ostatni post i za chwilę możesz zablokować ten komputer, z którego piszę. Znam Cię osobiście i wiem, że nie jesteś, ani głupi, ani debil. Jesteś inteligentnym i bystrym młodym człowiekiem. Młodszym od moich dzieci.
Ty też mnie znasz osobiście, choć uważam, że trochę mniej, bo oceniasz moje kontakty przyjacielskie, na podstawie obserwacji kontaktów na fejsbuku.
Miałeś do wyboru zakneblować mnie poprzez blokadę na sieci, lecz wybrałeś drugi wariant, chcąc mnie kopnąć na odchodnym. Rozumiem, bo wykazać się chciałeś, jaki to jesteś twardziel i mocny facet. Przekroczyłeś jednak granice , której nikomu nie wolno przekraczać, a szczególnie Tobie.
Bądź zatem konsekwentny do końca i racz przeczytać tych kilka słów ode mnie , na pożegnanie. Możesz wykasować ten post, aby nie był czytany, bo de facto, jest kierowany tylko do Ciebie.
Nie będę Cię uczył, ani strofował, bo nie moje to zadanie, lecz nazywanie głupim, mendą, kretynem,czy zakłamaną świnią kogoś, kto jest dwa razy od Ciebie starszy, kto wychował na przyzwoitych ludzi troje dzieci i doczekał się wnuków, jest zwyczajną podłością. Moje pokolenie zachowało jeszcze poczucie honoru i godności, co w Twoim, zostało zastąpione przerostem Ego.
Zwracanie się do kogoś, kto 32 lata przepracował w najszlachetniejszym zawodzie świata, pomagając innym i ucząc innych, wykonując moc pożytku dla ludzi, "spierdalaj chamie" , jest wprost obrzydliwym . I nie ma na takie zachowanie, żadnego usprawiedliwienia! Świat wirtualny ma swoje prawa, nie jest jednak moim światem , bo rządzi tu agresja, arogancja i brak szacunku, dla drugiego człowieka.
Musisz wziąć teraz to na klatę i jakoś sobie z tym poradzić. Masz jeszcze Karolu, długą drogę przed sobą.
Nie musisz odpowiadać, lecz dobrze by było, gdybyś to przemyślał. Nie zaszkodzi.
Żegnam.

gość
Gość
Wysłany: 2014-01-24, 11:13   

Zibi napisał:

"nazywanie głupim, mendą, kretynem,czy zakłamaną świnią kogoś, kto jest dwa razy od Ciebie starszy, kto wychował na przyzwoitych ludzi troje dzieci i doczekał się wnuków, jest zwyczajną podłością. Moje pokolenie zachowało jeszcze poczucie honoru i godności, co w Twoim, zostało zastąpione przerostem Ego.
Zwracanie się do kogoś, kto 32 lata przepracował w najszlachetniejszym zawodzie świata, pomagając innym i ucząc innych, wykonując moc pożytku dla ludzi, "spierdalaj chamie" , jest wprost obrzydliwym . I nie ma na takie zachowanie, żadnego usprawiedliwienia! Świat wirtualny ma swoje prawa, nie jest jednak moim światem , bo rządzi tu agresja, arogancja i brak szacunku, dla drugiego człowieka."

Trafiony,zatopiony!
Nie ma na to żadnego usprawiedliwienia!

Cfajka napisała:
"Chciałam tylko przypomnieć, że wszyscy poznaliśmy się na FSK, a Myki zostały założone, aby skupić osoby z awersją do PiSu."

pytanie: w takim razie po co zapraszaliście ludzi i pisowskimi poglądmi, żeby mięc worki treningowe?

Miriam 

Piwa: 83/277
Wysłany: 2014-01-24, 11:25   

zibi pisze:

...kto wychował na przyzwoitych ludzi troje dzieci i doczekał się wnuków...
...kto 32 lata przepracował w najszlachetniejszym zawodzie świata, pomagając innym i ucząc innych, wykonując moc pożytku dla ludzi...

Ale laurkę sobie namalowałeś. :shock:

A ja myślałam, że to obowiązek, że tak należy, że taka jest wewnętrzna potrzeba... sens życia...

Nie wiedziałam, że to może być powód do dumy i chwały, broń lub tarcza obronna.
Wiek także Twoją zasługą?

Nie napisałam tych słów konkretnie przeciwko Tobie, Zibi.

To tylko taka refleksja, przy okazji...
Śmieszą mnie zawsze takie argumenty i tyle.

Powodzenia. :)

fo 

Piwa: 6/11
Wysłany: 2014-01-24, 11:33   

zibi pisze:
Zwracanie się do kogoś, kto 32 lata przepracował w najszlachetniejszym zawodzie świata, pomagając innym i ucząc innych, wykonując moc pożytku dla ludzi, "spierdalaj chamie" , jest wprost obrzydliwym . I nie ma na takie zachowanie, żadnego usprawiedliwienia! Świat wirtualny ma swoje prawa, nie jest jednak moim światem , bo rządzi tu agresja, arogancja i brak szacunku, dla drugiego człowieka.

Nie wiem jaki to zawód, ale szkoda, że ta szlachetność zakończyła swój żywot w momencie, kiedy przestałeś pracować (bo jak mniemam, pracując byłeś szlachetny)
po drugie...na takie, a nie inne pożegnanie pracowałeś od jakiegoś czasu, więc przestań żyć z tą świadomością, że jesteś uosobieniem dobra etc. Wmawianie nam tego (że jesteś taki cacy) nic nie pomogło.
Po trzecie...nigdy nie czytałam w twoich postach, abyś z szacunkiem wyrażał się o kimś z userów. Więc może: jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom :-P

gość
Gość
Wysłany: 2014-01-24, 11:59   

Nie wiem jaki to zawód, ale szkoda, że ta szlachetność zakończyła swój żywot w momencie, kiedy przestałeś pracować (bo jak mniemam, pracując byłeś szlachetny)
po drugie...na takie, a nie inne pożegnanie pracowałeś od jakiegoś czasu, więc przestań żyć z tą świadomością, że jesteś uosobieniem dobra etc. Wmawianie nam tego (że jesteś taki cacy) nic nie pomogło.
Po trzecie...nigdy nie czytałam w twoich postach, abyś z szacunkiem wyrażał się o kimś z userów. Więc może: jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom :-P[/quote]
Stek bzdur !

zibi
Gość
Wysłany: 2014-01-24, 12:32   

Miriam pisze:
zibi pisze:

...kto wychował na przyzwoitych ludzi troje dzieci i doczekał się wnuków...
...kto 32 lata przepracował w najszlachetniejszym zawodzie świata, pomagając innym i ucząc innych, wykonując moc pożytku dla ludzi...

Ale laurkę sobie namalowałeś. :shock:

A ja myślałam, że to obowiązek, że tak należy, że taka jest wewnętrzna potrzeba... sens życia...

Nie wiedziałam, że to może być powód do dumy i chwały, broń lub tarcza obronna.
Wiek także Twoją zasługą?

Nie napisałam tych słów konkretnie przeciwko Tobie, Zibi.

To tylko taka refleksja, przy okazji...
Śmieszą mnie zawsze takie argumenty i tyle.

Powodzenia. :)

Miriam , wybacz, co prawda pożegnałem się z wami, ale nie moglem przejść obojętnie obok Twojej refleksji.
Szkoda, że nie zauważyłaś słów użytych przeciwko mnie, uważanych, nie tylko za obelżywe, ale ohydnie obrzydliwe.
Nie piszę tych słów przeciw Tobie, to tylko taka sobie refleksja, przy okazji...o krótkowzroczności i selektywności ocen.
I wcale mnie takie refleksje nie śmieszą.

Miriam 

Piwa: 83/277
Wysłany: 2014-01-24, 12:46   

Czytałeś mój pierwszy post w tym wątku?

I jeszcze jedna uwaga natury ogólnej, też tak ot, sobie.
Najszlachetniejszy zawód, jakikolwiek najszlachetniejszy zawód, bywa uprawiany przez niekoniecznie szlachetnych ludzi...

jan 
jan

Wysłany: 2014-01-24, 13:05   

oooo!... w mordę bociana... nigdy nie sądziłem, że moim cytowalnym guru bedzie...
Felicjan Dulski....
... i niech Zibi będzie 'sztandarowym'.

gość
Gość
Wysłany: 2014-01-24, 13:30   

Większość ma rację, oni mogą poniżąć, ubliżać, kanalizować, ty absolutnie nie, bo zrobią z Ciebie chama, prostaka, nieuka,faceta z garbem, dwoma garbami i chóralnie to odśpiewają a na końcu każą spie**alać. Tak tu było, jest i będzie. Tez spier**am bo gdziez mi do waszej kultury :)

Y-B gościnnie
Gość
Wysłany: 2014-01-24, 13:43   

zibi pisze:
(...)Pędzę higieniczny i ustabilizowany tryb życia, dlatego potrzebuje takiej adrenaliny, naprawdę. Na codzień jestem spokojny,opanowany umiarkowany w poglądach.
Może to masochizm?:) Ale na pewno nie sadomasochizm, bo krzywdzić nie potrafię. (...)

Sorki, że piszę dopiero teraz, ale jakiś czas nie było mię na Mykach. Jeśli już tu nie zaglądasz i nie piszesz, to trudno, ale nasunęło mi się jedno pytanie:
Czy dobrze rozumiem, że codzienne powstrzymywanie się w realu od wrzucania innym i wyładowywania się na nich, powoduje u Ciebie konieczność czynienia tego na Mykach?
Może nie warto w takim razie udawać w realu kogoś kim się nie jest, bo potem może odbić się to zdecydowanie na zdrowiu? Łącznie z F65.5 (ICD 10)?
Może warto pogadać z jakąś osobą po fachu? Może o innej specjalizacji?

zibi
Gość
Wysłany: 2014-01-24, 14:10   

Miriam pisze:
Czytałeś mój pierwszy post w tym wątku?

I jeszcze jedna uwaga natury ogólnej, też tak ot, sobie.
Najszlachetniejszy zawód, jakikolwiek najszlachetniejszy zawód, bywa uprawiany przez niekoniecznie szlachetnych ludzi...

Użyta przez Ciebie aluzja, droga Miriam, jest szyta zbyt grubymi nićmi. Wpisujesz się niestety w ten sam klimat, o którym pisałem. Ukryta subtelnie inwektywa i insynuacja , pozostaje tylko inwektywą i insynuacją.
A grubiaństwa w dalszym ciągu Cię nie rażą...

iga. 

Piwa: 162/182
Wysłany: 2014-01-24, 14:15   

zibi pisze:
Piszę naprawdę ostatni post i za chwilę możesz zablokować ten komputer, z którego piszę.

to było dzisiaj 10.43 :D

gosc
Gość
Wysłany: 2014-01-24, 14:20   

zibi pisze:
nazywanie głupim, mendą, kretynem,czy zakłamaną świnią kogoś, kto jest dwa razy od Ciebie starszy, kto wychował na przyzwoitych ludzi troje dzieci i doczekał się wnuków, jest zwyczajną podłością.
Zwracanie się do kogoś, kto 32 lata przepracował w najszlachetniejszym zawodzie świata, pomagając innym i ucząc innych, wykonując moc pożytku dla ludzi, "spierdalaj chamie" .

Jeżeli reprezentant "najszlachetniejszego zawodu świata" okazał się byc przy tym menda, to jest to wprawdzie ostre, ale nazywanie rzeczy po imieniu. Znam tez ludzi, którym - pomimo ich wyjatkowej wrednosci, zaklamania i czasem ociężalosci umyslowej - dzieci wyrosły na przyzwoitych ludzi. A podpieranie sie różnica wieku dobre jest na herbatkę u cioci kloci.
Takie argumenty to bufonada i rozdęte ego.

wydrata
Gość
Wysłany: 2014-01-24, 14:23   

iga. pisze:
zibi pisze:
Piszę naprawdę ostatni post i za chwilę możesz zablokować ten komputer, z którego piszę.

to było dzisiaj 10.43 :D

To, to nic - beano obiecała to samo 12 stycznia. :D

ba!
Gość
Wysłany: 2014-01-24, 14:26   

gosc pisze:
zibi pisze:
nazywanie głupim, mendą, kretynem,czy zakłamaną świnią kogoś, kto jest dwa razy od Ciebie starszy, kto wychował na przyzwoitych ludzi troje dzieci i doczekał się wnuków, jest zwyczajną podłością.
Zwracanie się do kogoś, kto 32 lata przepracował w najszlachetniejszym zawodzie świata, pomagając innym i ucząc innych, wykonując moc pożytku dla ludzi, "spierdalaj chamie" .

Jeżeli reprezentant "najszlachetniejszego zawodu świata" okazał się byc przy tym menda, to jest to wprawdzie ostre, ale nazywanie rzeczy po imieniu. Znam tez ludzi, którym - pomimo ich wyjatkowej wrednosci, zaklamania i czasem ociężalosci umyslowej - dzieci wyrosły na przyzwoitych ludzi. A podpieranie sie różnica wieku dobre jest na herbatkę u cioci kloci.
Takie argumenty to bufonada i rozdęte ego.

Ba! Z historii znamy przypadku, gdy pozornie szlachetni, przykładni obywatele....

zibi
Gość
Wysłany: 2014-01-24, 14:29   

Słuszna uwaga igo.
Z lekkim obrzydzeniem i niesmakiem, przeczytawszy wasze komentarze, opuszczam pokład. Maglujcie dalej, bo nadal nie wiecie, co czynicie.
Do pewnego czasu traktowałem pobyt tutaj, jako zabawę, nie przekraczając w swych docinkach, granic dobrego smaku ,( nie musicie szukać dowodów mojej "niecności", bo ich nie znajdziecie, cyklop jest, nie do pobicia!), czytając wiele razy, jaką to kulturą jesteście obdarzeni, a my - goście, jedynie zaśmiecamy to forum.
No i stało się -mleko się wylało!
Na pewno was nie nawiedzę, i choć temu forum nie życzę źle, jednako los jego jest już chyba przesądzony. Możecie go sztucznie reanimować, lecz bełkotem jana, nie da się go utrzymać na siłę.
Straciliście cnotę, a teraz pozostaje wam tylko nierząd!:)))

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach