Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
MY-Kształciuchy Strona Gwna
 FAQ   Szukaj   Uytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Do zainteresowanych
Autor Wiadomo
Miriam 

Piwa: 83/277
Wysany: 2014-01-24, 14:46   

zibi pisze:
Miriam pisze:
Czytałeś mój pierwszy post w tym wątku?

I jeszcze jedna uwaga natury ogólnej, też tak ot, sobie.
Najszlachetniejszy zawód, jakikolwiek najszlachetniejszy zawód, bywa uprawiany przez niekoniecznie szlachetnych ludzi...

Dokonałeś niewłaściwej interpretacji w złej wierze (o czy piszę także w tamtym poście) mojej wypowiedzi.
Nie po raz pierwszy zresztą.

A była to kolejna refleksja natury ogólnej...

Gdybym chciała być grubiańska, zrobiłabym to w inny sposób.

wydrata
Go
Wysany: 2014-01-24, 14:48   

Beano pisze:

"wydrata i cfajka kłamią. W żywe oczy. Wydrata doskonale wie, że posty, które mi przypisuje, nigdy nie miały miejsca."

Udowodnij ! Co ja pisze! :shock: - przy twoim codzienno-conocnym słowotoku, takie żadanie jest nierealne ;)
Nie bój bidy, znajac twoja słowność, honorowość, godność i niezłomniść ;) , zdażę nie raz cię zacytować.

zibi
Go
Wysany: 2014-01-24, 14:54   

Miriam pisze:
zibi pisze:
Miriam pisze:

I jeszcze jedna uwaga natury ogólnej, też tak ot, sobie.
Najszlachetniejszy zawód, jakikolwiek najszlachetniejszy zawód, bywa uprawiany przez niekoniecznie szlachetnych ludzi...

Dokonałeś niewłaściwej interpretacji w złej wierze (o czy piszę także w tamtym poście) mojej wypowiedzi.
Nie po raz pierwszy zresztą.

A była to kolejna refleksja natury ogólnej...

Gdybym chciała być grubiańska, zrobiłabym to w inny sposób.

Miriam, zostawmy te interpretacje, bo ja oczywiście zawsze źle odczytuję intencje autora:))
Nie podejrzewam Cię o grubiaństwo, ale czy akceptujesz takie zachowanie?

wydrata
Go
Wysany: 2014-01-24, 15:13   

beano pisze:

Posłuchaj, kłamczuszko;) Uważnie przeczytaj...

Napisałam "odejdę dlatego, że Cyklop dał się wypowiedzieć, powstrzymał ataki stada"...

Napisałaś też tak (więc przeproś podwójnie: za klamstwo obietnicy, że odchodzisz i za zarzut o kłamstwo) :

[guote="beano"]
beano-neandermental
Gość
Wysłany: 2014-01-12, 13:39
;)
- Odpowie wam po raz ostatni..

Pozdrawiam bez oczekiwania na odpowiedź. Jesteście wolni. Przynajmniej ode mnie. [/quote]

Biedna, biedna zagubiona beano :(
Ostatnio zmieniony przez 2014-01-24, 15:15, w caoci zmieniany 1 raz  

Cfajka 

Piwa: 88/144
Wysany: 2014-01-24, 15:34   

??? pisze:
Wydrata, czekam na cytataty, jeżeli nie przytoczysz to uznam, że łżesz jak bura suka!

zibi pisze:
Zgadza się. Wydrata łże, jak bura suka. Suki bure przepraszam za porównanie.

Maver pisze:
Zibi jak cywilizowany czlowiek nie mozesz rozmawiac ze stadem resortowych hien.One atakujua stadnie, na nie dobry jest tylko stucer I to daleko siezny, dubeltowka to za malo.

beano pisze:
Wydrata, czekam na cytataty, jeżeli nie przytoczysz to uznam, że łżesz jak bura suka!

zibi pisze:
Zgadza się. Wydrata łże, jak bura suka. Suki bure przepraszam za porównanie.

Maver pisze:
Zibi jak cywilizowany czlowiek nie mozesz rozmawiac ze stadem resortowych hien.One atakujua stadnie, na nie dobry jest tylko stucer I to daleko siezny, dubeltowka to za malo.

beano pisze:
A mnie się to wszystko, ta cała pseudodyskusja nieodmiennie kojarzy z "Chłopcami z Golędzinowa".. tylko "pał" Wam brak.

beano pisze:
Do kogo się odnosza te słowa - wie. Ci, którzy zachowali się fair, też wiedzą, mam nadzieję...
wydrata i cfajka kłamią. W żywe oczy. Wydrata doskonale wie, że posty, które mi przypisuje, nigdy nie miały miejsca. Cfajka wie, że od uderzania krzesłem w twarz" jest ona - i liczni z was. Od wyzwisk i ubeckich ataków na rodzinę (dziecko) - też Wy.

beano pisze:
A że później wbrew ich woli je nagrywano, to tylko o was świadczy. Ale wiecie, że tak było.

beano pisze:
O człowieku świadczy to, zrobił, o co walczy, komu pomaga.. O co walczycie Wy? Co preferujecie? Odpowiedzcie sobie sami.
Nie wolno Wam łamać regulaminu, który łamiecie notorycznie. Nie wolno Wam łamac netykiety, która łamiecie notorycznie. Łamiecie też prawo.
Nie interesujecie się polityką? Trudno. Wobec tego nie wpadajcie i nie bluzgajcie nie doczytując do końca. W dziale Polityka.

beano pisze:
To wy wprowadzacie cenzurę. Peeerelowską, sowiecką. To Wy zmuszacie do tego, by pisać pod zmiennymi. Cenzurą, stadnym atakiem.

beano pisze:
Prosze nie porównywać otwartego forum do domu (cfajka) - wolność wypowiedzi na forum, możecie wiązać z wolnością słowa w prasie, mediach, Hyde Parku.. Tak. Nie - w domu.

beano pisze:
I tak, jak wielu pisarzy, społeczników, Solidarnej, prawdziwej opozycji była zmuszona przez zamordystów do używania pseudonimów, do drukowania w ukryciu bibuły, do rozrzucania ulotek, tak, analogicznie dzieje się tutaj.

beano pisze:
Tak mało wiecie. Nie stać Was na wysiłek, by doczytać ustawy, by wyjść na ulice (peryferie) i zobaczyć, jak wygląda życie. Tkwicie dzień i noc przed monitorami w wirtualnym bycie.

beano pisze:
oświadczam - tak, jak w okresie komuny niezłomni walczyli przeciw cenzurze, w imię wolności słowa - tak i ja będę. Nie chcecie linków, ani artykułów? To zacznijcie rozmawiać w cywilizowany sposób. To jest forum. Howqh!;)

Szanowny Administratorze,
czy długo jeszcze będziemy musieli czytać te bzdury?
Szczególnie insynuacje beano? (które podchodzą albo pod prokuratora, albo pod kolegę po fachu zibiego)
Rozumiem, że założenie tego wątku miało jakiś konkretny cel?
Chyba nie tylko ulżenie sobie beance, która jest w swoim żywiole i fantazja ją, jak zwykle, poniosła?

zibi 29.04.2010 pisze:
Możecie nie odpisywać, bo to list pożegnalny i wyłączam MYKI. Na zawsze!

zibi 12,05,2010 pisze:
I to by było na tyle.

zibi 26.10.2013 pisze:
Chyba jednak pora. Najwyższa! Żegnam.

zibi 24.01.2014 pisze:
Żegnam.

W tym wypadku na słowność nie masz co liczyć.

iga. 

Piwa: 162/182
Wysany: 2014-01-24, 15:36   

beano pisze:
Zibi... Ty na szczęście potrafisz z reguły zachować dystans. Wielokrotnie Cię za to podziwiałam. Za nic nie potrafię zrozumieć, dlaczego uwzięto się na Ciebie. Tak wiele razy studziłeś "rozpalone głowy" i ..klawiatury". Potrafisz żartem rozładować atmosferę..
Dlaczego więc? ...

Beano, pochwalne peany na cześć zibiego dobrze ci wychodzą, pozostań może przy tego rodzaju twórczości :D

jan 
jan

Piwa: 99/29
Wysany: 2014-01-24, 15:51   

beano pisze:
Zibi ma prawo do szacunku, który Wam okazywał z cierpliwością wręcz anielską... ...Wielokrotnie...

Domagam sie prawa do nieszacunku, którego doświadczyłem wielokrotnie.

P.S. beanizm - mimo jedynosłuszności ... jest niesłusznym kierunkiem mentalno-filozoficznym.
:hmm:

ewa*
Go
Wysany: 2014-01-24, 16:17   

Szanowni Państwo!
Obrzucajcie się czym tam chcecie, skoro tak Was ten "sport" kręci, ale uprzejmie proszę o pozostawienie burych (i nie tylko) suk w spokoju. To najpiękniejsze i najmilsze stworzenia na świecie i nigdy nie łżą - o czym Was zapewnia właścicielka burych (i nie tylko) suk odkąd sięga pamięcią.

,
[Usunity]

Wysany: 2014-01-24, 16:23   

Zanim skasuję posty beano i zamknę wątek, który jest tylko biciem piany i kręceniem się w kółko, chcę zwrócić uwagę wszystkich biwakowych userów forum na te zdania:

beano pisze:
wielu z Was zapraszało takie osoby na biwaki, skutecznie zresztą.. A że później wbrew ich woli je nagrywano, to tylko o was świadczy. Ale wiecie, że tak było

Dla mnie to dowód niezrównoważenia psychicznego. Dziękuję, wątek zamykam.

Wywietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi
Moesz pisa nowe tematy
Moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: