Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
MY-Kształciuchy Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Enty telefon do Szkiełka - o Pawłowicz
Autor Wiadomość
Gruby 
Hej, szable w... zęby! ;-)

Wysłany: 2013-11-29, 22:21   Enty telefon do Szkiełka - o Pawłowicz

O dziwo dodzwoniłem się !!
A leciało to tak:

Witam Panów !!
Czujcie się skomplementowani, a ja przechodzę do tuby kampanii wyborczej Jarosława Rajmundowicza., która nawiedziła Puławy.
Profesor Pawłowicz była jak ckm ciężka, głośna, szybkostrzelna !! ;-) .
Jeszcze raz potwierdziło się, że kto ma mikrofon, ten ma wadzę :diabel2:
Nie dopuszczając mnie do głosu zrobiła to, co ja potrafiłem robić adwersarzom już w czasach, gdy ona jeszcze nie była kobietą ;-) :-P :diabel2:
To było do przewidzenia, ale opłaciło się zdobyłem obfity materiał do kpin.

Powiem tylko, że chociaż posłanka przemawiała na tle flagi Unii, to - nie jest obywatelką UE (pewnie woli ZBiR-a)

Ma zęby - będzie wiedziała, dlaczego o tym wspominam ;-)

Nie ma zamiaru wychodzić za JARK-a, aby poprawić sytuacje demograficzną i bardzo dobrze, bo dwoje kłamców w jednym stadle, to jak dwa grzybki w barszczu ;-) .

Podobnie, jak wszyscy cierpiący na zespół Macierewicza, nie potrafiła odpowiedzieć na pytania dotyczące Warunków Minimalnych obowiązujących polską załogę. Nie wiedziała też, jakie Warunki Atmosferyczne panowały w Smoleńsku. Dała więc odpowiedź wymijającą w stylu kaprala, który na niewygodne pytania odpowiadał "Merde was to obchodzi szeregowy" ;-))) I oświadczyła, że to był zamach !! :-P
Ponad setka członków i sympatyków PiS buczała, jak na cmentarzu, dając przedsmak wolności słowa w kaczystowskim wydaniu. :evil:
Słowem było pięknie, typowo, PiSowo ;-) :-P :diabel2:
Pozdrawiam całą załogę Szkiełka, również tę, której nie widzimy na ekranie oraz członków i sympatyków KŁUS-a, czyli Kontaktowego ŁUkładu Szklanych
Dla Szkiełka z Puław - Gruby
"Gruby"

kaja 

Piwa: 158/211
Wysłany: 2013-11-29, 22:35   

:brawo: :brawo: A co z tymi zębami?! :D

Gruby 

Wysłany: 2013-11-29, 22:55   

Kpiła z ktoregoś z polityków PO, mniej wiecej w ten sposób, że z jego wystąpienia dowiedziano sie tylko to, że ma zęby.
Odpłaciłem wiec pięknym za nadobne, a w czasie jej dalszej gadki demonstracyjnie fotografowalem jej zęby :diabel2:
Pozdrowienia !!
Jak zdrówko ??
Ja dzisiaj w Lublinie dowiedziałem się, że mówiąc lotniczym żargonem lecę na oparach :diabel2:
"Gruby"

kaja 

Piwa: 158/211
Wysłany: 2013-11-29, 22:59   

Mnie się rezerwa świeci i migocze. Ale jeszcze żyję, czego i Tobie życzę. :D :*

Gruby 

Wysłany: 2013-12-01, 09:31   

Tym razem nie zmieściła mi się informacja o kolejnym biwaku i musiałem ograniczyć się do pozdrowień dla KŁusowiczów :sunny: :zdrowko:

[ Dodano: 2013-12-01, 13:54 ]
JARK wypiął się na profesor Pawłowicz !! :-P

Nie tylko nie przyłączył się do jej modłów o rozpad UE, ale wręcz przeciwnie - w Kijowie jednoznacznie i zdecydowanie oświadczył, że przyszłość Polski i Ukrainy widzi właśnie w Unii Europejskiej !!
Współczuję mojej czwartkowej adwesarczyni, bo podpuszczona powtórzyła publicznie swoją deklarację o tych modłach ;-) ))
"Gruby"

Anulka 

Piwa: 140/147
Wysłany: 2013-12-03, 08:35   

Gruby pisze:
...lecę na oparach
Mam nadzieję, że Krysieńka Ci się nieźle przysłużyła i do następnej razy styknie

Gruby 

Wysłany: 2013-12-11, 07:34   

Wczoraj Krycha Pawłowicz była gwiazdą TVN 24 - ona i jej szmaty.
Z wrodzoną skromnościa przypominam, że ja o jej stosunku do UE mówiłem w Szkiełku juz kilka dni temu.
Niestety z oczywistych względów musiałem ograniczyć się do minuty więc szmata wypadła z pierwszej wersji tekstu :smutno: .
Ale nie zapominam o szmacie i piszę o niej na MM Puławy :diabel2:

B_87 Kampania wyborcza PiS w Puławach rozpoczęta!!!

http://www.mmpulawy.pl/bl...#comment-428010
"Gruby"

Gruby 

Wysłany: 2013-12-11, 18:26   

Tow. Partyjny pisze:
Widze. ze ze tow. Gruby wypelnia poprawnie swoja role partyjna.

Oczywiście,że poprawnie. Ja nie jestem takim cieniasem, jak ta maglownica, chociaż ma ona papiery doktora habilitowanego nauk prawnych :-P
A moja elitarna partia PPPPPP, której jestem prezesem założycielem, składa się z ludzi inteligentnych. W przeciwieśtwie do tych kaczystowskich wachmistrzów :-P
"Gruby"

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach