Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
MY-Kształciuchy Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Diabeł nie taki straszny jak go malują...
Autor Wiadomość
kizia 

Piwa: 173/113
Wysłany: 2008-09-11, 20:27   

Bialy pisze:

Pojednanie.... tak się składa że byli tam moi dobrzy znajomi i całe pojednanie to były media...

Znaczy na pokaz tak? To nie mam więcej pytań.

Bialy 
Football Fan

Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: 2008-09-11, 22:33   

oj Mamusia pamiętam ten mecz z Concordia Knurów byłem na nim jeszcze z ojcem ... noc może była tragiczna ale na pewno nie ze względu na mecz lecz na wakacyjne festyny... pamiętam że był jeden poszkodowany z rozwalona głowa...

w tamtych czasach co wiem z opowiadań starszych kolegów działo się na stadionach dużo więcej... od tego momentu minęło sporo czasu... w tym roku z tego co wiem były 2 duże zadymy Wisła-Legia... i Legia vs stragan z pomidorami... wszystkim źle ale nikt nie zauważa zmian... a ktoś kto chodzi na mecze niewątpliwe by je zauważył.

Więcej na trybunach się dzieje na mecz 7 ligi między sąsiadami zza miedzy LKS Skidziń vs LKS Przecieszyn jak starsi panowie się nawzajem parasolkami okładają...

Mars
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-12, 10:35   

niuska_sk pisze:
Chcesz takich stadionów jak w Angli. No dobrze, kazdy z nas chce. A powiedz czy wiesz, jak w Angli i innych krajach zachodnich, radza sobie ze zbytnio " rozbrykanymi ' kibicami ? Myślę że nie wiesz. Ja chciałabym aby u nas tak było. Nie tylko na papierze, ale egzekwowane ze wszystkimi szykanami.

Właśnie, że sobie nie radzą. W Grecji strach iść na mecz Olympiakos z Panathinaikos, większy kocioł niż w Polsce i kibice-fanatycy.
We Włoszech też giną kibice, dochodzi do burd, a ostatnio nawet kibice bodajże Napoli porwali pociąg :lol:
W jak drużyny angielskie czy reprezentacja Anglii przyjeżdża na mecz na kontynent panuje strach i zmobilizowane są wielkie oddziały policji, a dziś podobno w Europie nie ma już żadnych granic, więc mit o tym że w Anglii panuje wielki porządek jest tylko mitem w kółko powtarzanym przez naszych politykierów którzy na ten temat nie mają zielonego pojęcia.

Rodzinna atmosfera na meczach AC Milan - Inter, Lazio - Livorno, Arsenal - Chelesa czy Celtic - Rangers 8-)

Jesteś z Rzeszowa ? Tak ? A pamiętasz może jakąś relację telewizyjną o wspaniałej atmosferze podczas ostatnich derbów Rzeszowa z czerwca 2008r. na stadionie Resovii ? Na pewno nie. Z tego co wiem od znajomych nawet na tym meczu były kamery TVN24, ale oni tylko czyhali na jakąś awanturę i się poszukiwacze sensacji grubo przeliczyli.
O to jaki do Ciebie dociera obraz kibiców polskich.
Na 100 meczy i tak w telewizji pokażą relację z tego jednego na którym będzie awantura.

klops 
po prostu klops

Wysłany: 2008-09-13, 16:18   

Niestety, zaczynają potwierdzać się informacje o skandalicznym zachowaniu policji.

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach