Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
MY-Kształciuchy Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
XIV biwak Szklanych
Autor Wiadomość
kizia 

Piwa: 173/113
Wysłany: 2013-06-07, 23:42   XIV biwak Szklanych

Zostałam wywołana "do tablicy" ( :) )
XIV biwak prawdopodobnie odbędzie się w stolicy lub w bliskich okolicach.
Jutro jestem umówiona na spotkanie z właścicielką hotelu. Pojadę, zobaczę na własne gałki oczne, wynegocjuję co się da, obiecuję :)
Jeśli negocjacje przebiegną pomyślnie, wszystko napiszę w niedzielę.

Anulka 

Piwa: 140/147
Wysłany: 2013-06-08, 20:28   Re: XIV biwak Szklanych

kizia pisze:
... wszystko napiszę w niedzielę.

Wolała zadzwonić do mnie :P więc ja napiszę
Hotel "Pod Lasem" w Białołęce
http://www.hotelpodlasem.oit.pl/
20-22 września
Cena 180 zł, w cenie dwa noclegi, dwa śniadania i gril
Restauracja na miejscu w raziegdybyco
I co Wy na to?
Mnie się podoba!!!

iga. 

Piwa: 162/182
Wysłany: 2013-06-08, 20:55   

Wygląda zachęcająco :)

blondynka

Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2013-06-09, 00:15   Re: XIV biwak Szklanych

Po której stronie Wisły jest Białołęka? Bo na prawą nie jadę.

Basia_S 

Piwa: 270/179
Wysłany: 2013-06-09, 02:31   Re: XIV biwak Szklanych

Anulka pisze:
kizia pisze:
... wszystko napiszę w niedzielę.

Wolała zadzwonić do mnie :P więc ja napiszę
Hotel "Pod Lasem" w Białołęce
http://www.hotelpodlasem.oit.pl/
20-22 września
Cena 180 zł, w cenie dwa noclegi, dwa śniadania i gril
Restauracja na miejscu w raziegdybyco
I co Wy na to?
Mnie się podoba!!!

Smacznie tam wyglada!

kizia 

Wysłany: 2013-06-09, 18:08   Re: XIV biwak Szklanych

blondynka pisze:

Ja wiem, że wszystko lewo jest Twoje... :D ale nie zrobisz nam tego i przyjedziesz :)

haniafly 

Piwa: 35/31
Wysłany: 2013-06-10, 00:55   

Nie żebym się czepiała, ale Warszawa była już 2 razy, Jastarnia wprawdzie raz, ale później były Ostrzyce (to pod kątem regionu) i od biedy można by do północy zaliczyć Piecki.
Zrobiłam zestawienie wszystkich biwaków pod tym właśnie kątem i wyszło , że najwięcej - pięć - było na południu, trzy w centrum, jeden na południowym wschodzie. Wyszło na to, że nigdy nie było biwaku na zachodzie, a tam też są piękne tereny (konkretnie mam na myśli Ziemię Lubuską).
Myślę, że nie ma sensu zmieniać planów, ale przyszłoroczny wiosenny biwak powinien być gdzieś bliżej północnego zachodu - tak żeby chociaż raz Czymcia miała blisko. :)

kizia 

Wysłany: 2013-06-10, 08:30   

Nic jeszcze nie jest zaklepane na 100%, plany można oczywiście zmienić.
Padło na Warszawę, ponieważ na ostatnim biwaku wiele osób stwierdziło, że osoby z północy i z południa mają mniej więcej tyle samo kilometrów do przejechania.
Ziemia Lubuska owszem była brana pod uwagę, ale nie mamy tam nikogo, kto mógłby się tym zająć, pojechać na miejsce i sprawdzić warunki.
Jeśli ktoś z Was zna w tym rejonie jakieś miejsce to proszę bardzo, ja się nie upieram na Warszawę.
Zakładając wątek biwakowy liczyłam na Wasze "za" i "przeciw" - więc dyskusję uważam za otwartą.
haniafly pisze:

Myślę, że nie ma sensu zmieniać planów, ale przyszłoroczny wiosenny biwak powinien być gdzieś bliżej północnego zachodu - tak żeby chociaż raz Czymcia miała blisko

Czymuś znasz jakieś miejsce na północnym zachodzie, gdzie moglibyśmy pobiesiadować ?

blondynka

Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2013-06-10, 09:01   

osoby z północy i z południa mają mniej więcej tyle samo kilometrów do przejechania.
To nie jest tylko kwestia kilometrów :( (do Jastarni zawsze jadę chętnie). Babcia z prowincji po stolicy nie będzie jeździć. Trudno.

kizia 

Wysłany: 2013-06-10, 09:30   

blondynka pisze:
Babcia z prowincji po stolicy nie będzie jeździć. Trudno.

Ale że co ??

blondynka

Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2013-06-10, 11:26   

Ale że co ?
Że się boję! Mogę komuś zrobić krzywdę.
Najbardziej lubię te piosenki, które znam.
W Warszawie bywam średnio raz na 5 lat i znam trasę Centralny - Okęcie (autobusem).
Ale to nieważne. Za powodzenie Biwaku będę trzymała kciuki :) ))

kizia 

Wysłany: 2013-06-10, 11:33   

blondynka pisze:
W Warszawie bywam średnio raz na 5 lat i znam trasę Centralny - Okęcie (autobusem).

Aaaaa to znaczy, że na Centralny trafisz :-P a potem ktoś odebrałby Cię z dworca i zawiózł na miejsce.
W dalszym ciągu widzisz jakiś problem ?

blondynka

Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2013-06-10, 11:50   

Aaaaa to znaczy, że na Centralny trafisz :-P
Aaaale śmieszne... Mam swój honor!

Anulka 

Piwa: 140/147
Wysłany: 2013-06-10, 12:14   

blondynka pisze:
... Mogę komuś zrobić krzywdę...
Krzywda to się Tobie stanie jak będziesz tak dalej marudzić! :podejrzany:
Dostosować się trza! Jak Ci strona nie pasuje to staniesz tyłem do frontu i będziesz miała po lewej :-P

czymka 
Szczecin

Piwa: 25/14
Wysłany: 2013-06-10, 12:19   

kizia pisze:
Czymuś znasz jakieś miejsce na północnym zachodzie, gdzie moglibyśmy pobiesiadować ?

Znam aż za dużo... :D Problemem jest cena. Poza sezonem jest wprawdzie trochę taniej, ale obawiam się, że cena i tak przekroczyłaby średnią i to sporo. Naturalnie mówię o miejscach, w których sama byłam, więc nie wykluczam, że coś innego by się mogło znaleźć. Można też powrócić do propozycji Belferci, która pisała, że rodzina właściciela ośrodka, w którym organizowała jeden z biwaków, ma swój własny ośrodek w Świnoujściu. Można by spróbować tą drogą. Naturalnie pojadę i sprawdzę jak tam jest.
Lubuskiego nie znam za dobrze, poza Bierzwnikiem, gdzie całą bandą jeździliśmy co roku, ale tam nie ma żadnego ośrodka, jedynie pole namiotowe... :-/
Świnoujście jest fajną propozycją ze względu na przepiękną plażę i bliskość Międzyzdrojów. Połączenie ze Szczecinem choćby baj wodolot... :-P

[ Dodano: 2013-06-10, 13:26 ]
Tak sobie teraz uzmysłowiłam, że wokół Szczecina są tereny atrakcyjne turystycznie z pięknymi jeziorami. Na przykład podszczeciński Morzyczyn, Kobylanka...
Przykładowo tu: http://www.motelpolonus.com

kizia 

Wysłany: 2013-06-10, 13:30   

Dzięki Czymuś za info :*
Czasu mamy niewiele, więc musimy się, że tak powiem sprężyć i coś ustalić.

blondynka

Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2013-06-10, 14:07   

anulka pisze:
Krzywda to się Tobie stanie jak będziesz tak dalej marudzić! :podejrzany:
Dostosować się trza! Jak Ci strona nie pasuje to staniesz tyłem do frontu i będziesz miała po lewej

A kaktusy się podobają? Nie bądź taka mądra!
Ostatnio zmieniony przez 2013-06-10, 18:16, w całości zmieniany 1 raz  

emeryta 

Piwa: 2/1
Wysłany: 2013-06-10, 18:24   

Panienki, się nie kućcie bo goście pomyślą, że my tak zawsze.... :lol:
Jako forumowa starszyzna pozwolę sobie zabrać głos w temacie:
Skoro Kizia znalazła miejsce, pojechała i trochę wysiłku włożyła, żeby zorganizować jesienny biwak, to kręcenie nosem jest teraz mocno spóźnione i nie na miejscu. Trzeba było brać się samemu, coś zaproponować i nie dać się wyprzedzić. Warszawa jest miejscem, do którego nikt nie ma daleko, więc przestańmy zrzędzić. Na wiosnę wszyscy sie sprężymy i całą bandą zajedziemy do Czymki nad morze. Niech się raz kobita ucieszy :D
A teraz - nie jęczeć, zbierać kasę, kombinować urlopy i.... do zobaczenia! Ja jadę!

Św. Tomasz z Akwinu

multilatek 

Piwa: 98/136
Wysłany: 2013-06-10, 18:55   

Kiziu, Warszawa jest OK. Termin jest OK. Wszystko jest OK.

Yogi-Bubu 
Nic nie jest skończone, póki się nie skończy. Y.

Piwa: 88/138
Wysłany: 2013-06-10, 19:22   

multilatek pisze:

Na dzień dzisiejszy podpisywam się pod Multilatkiem obiema ręcyma a nawet nogoma ;)

iga. 

Piwa: 162/182
Wysłany: 2013-06-10, 19:31   

multilatek pisze:

Multilatek rację ma :tancze:

luki 

Piwa: 4/8
Wysłany: 2013-06-10, 20:51   

Pomysł z Warszawą może być. Daleko nie będę miał :D Białołękę znam o tyle o ile, więc i dla mnie to będzie przygoda. Kizia :brawo: , jestem za i pogadam o tym z dziewczynami.

hiov
Gość
Wysłany: 2013-06-10, 21:21   

podaj konto wpłacam

multilatek 

Piwa: 98/136
Wysłany: 2013-06-10, 21:49   Re: XIV biwak Szklanych

blondynka pisze:

I masz rację, bo tam już jest Azja, ale myślę nie każą nam spać na piecach.

niepolonista
Gość
Wysłany: 2013-06-11, 09:49   

Zważywszy, iż potrzebą chwili jest nie ten co pije, ale ten co patrzy na chlejących, zamierzam te dwa dni, w których Wy schlawszy się, przeszukiwać pójdziecie schowki nocy, wspólnie z niebiesiadującą Kochaną moją blondi, roztrząsać zamierzam skutki abstynecji dla zdrowia wspólneg, jakoże smutnym wydaje mi się sposób samotnie spędzonych godzin, toteż będąc facetem nie pozwolę na takowąż rozpustę czasu i będę ją zabawiał, strojąc miny tudzież używając słów wszelakich by rozbawić ją oćby na minut kilka, by zapomniała o swej samotności lewego brzegu. Zatem Blondynko Ma Miła, będziemy razem lewego brzego zwiastunem, trzymając się za dłonie (za nic więcej) powiewać będziemy białymi chusteczkami wszetecznicom brzegu prawego. Może kiedyś nasze prawnuki sprawiwszy takowąż samą Forumową Społeczność, zechcą wzorem naszych poczynań, posmakować lewobrzżnych przyjemności i rozkoszując się smakiem podniebnych różności wspominać będą nasze pionierskie poczynania lewego brzegu.
Jak mawiał mój dziad a zarazem prokok tmdiwśnb.
Blondi trzymmy się.
Czy namiot 4 z gankiem na malucha zadowoli Twoje wymagania, materace dmuchane z niczym ta czynność oczywiście kojarzone być nie może, gdyż otrzymałem całkowity zakaz nietórych czynności, a zostałem ich poprzez pamięć całkowicie pozbawiny. Totez jeno buziakiem Cię częstuję i o odpowiedź proszę by odpowiednie przygotowania poczynić. Zatem krótkie zadając pytanie pytanie wzorem Baśki Michałkowej.
- Zechcesz li Ty mnie na dni kilka zaledwie, ale wspomnień późniejszych wiecznie żywych pozostawszy? - Zechcesz???? ..........

polonista
Gość
Wysłany: 2013-06-11, 09:51   

prosze poprawić literówki

kizia 

Wysłany: 2013-06-11, 10:37   

niepolonista pisze:
Czy namiot 4 z gankiem na malucha zadowoli Twoje wymagania...

oj Bobas, Bobas :D

blondynka

Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2013-06-11, 11:48   

niepolonista pisze:
- Zechcesz li Ty mnie na dni kilka zaledwie, ale wspomnień późniejszych wiecznie żywych pozostawszy? - Zechcesz???? ..........

No, cóż... Gdybym miała komuś rad udzielać, powiedziałabym tak: "Wziąłeś Panie Boże możliwości, to weź i chęci"
Ale skoro ja jestem potencjalnym podmiotem tych zdarzeń, powiem tak: "Idźmy na całość! Damy radę :) ".
Nie trzymajmy się tylko za ręce, ale idźmy "unter pach"!
Sama myśl, że moglibyśmy zagarnąć całą lewą stronę jest dla mnie tak podniecająca, że... Może uda się jeszcze coś więcej :) )).
Poproszę - jeśli można" o dalsze szczegóły.
Z poważaniem etc.
Ostatnio zmieniony przez 2013-06-11, 12:54, w całości zmieniany 1 raz  

czymka 
Szczecin

Piwa: 25/14
Wysłany: 2013-06-11, 11:51   

emeryta pisze:
Jako forumowa starszyzna pozwolę sobie zabrać głos w temacie:
Skoro Kizia znalazła miejsce, pojechała i trochę wysiłku włożyła, żeby zorganizować jesienny biwak, to kręcenie nosem jest teraz mocno spóźnione i nie na miejscu.

Również uważam (jako forumowa młodzizna... :evil: :roll: ), że trzeba docenić starania Kizi i nie robić zamętu. Co nagle, to po diable. Warszawa nie Zakopane, więc daleko nie będzie. A nasze Warszawiaki znów będą mieć fajnie...
emeryta pisze:
Na wiosnę wszyscy sie sprężymy i całą bandą zajedziemy do Czymki nad morze. Niech się raz kobita ucieszy

A dzięki Ci kochana za dobre serduszko. Pewnie, że się ucieszę. Wierzcie lub nie, ale w Waszym interesie jest zobaczyć piękno ziemi szczecińskiej.

P.S. Z góry proszę mi nie imputować, bo przemawia przeze mnie czysty, niczym nieskażony obiektywizm, a lokalny patriotyzm wzięłam i schowałam głęboko. :diabel2:
Czyli miejsce orientacyjne (w sensie, że północny zachód) mamy już zaklepane na wiosnę 2014!!! :oszolom: :uff:

No nie
Gość
Wysłany: 2013-06-11, 13:25   

blondynka pisze:
jest dla mnie tak podniecająca, że... Poproszę - jeśli można"

Czy Wam kobietom tylko sex we w głowie... jestem w szoku ja o duchowej strawie, a ona.... normalnie wstydź się....
a co do szczegółów to normalnie... trzymamy sie za dłonie.... później znowu sie trzymamy... później znowu... i tak dwa dni.. proste nieprawdaż???- i żadnych szkoleń nie trza, samo się trzyma... i znowu ...

Odpowiedz do tematu