Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
MY-Kształciuchy Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
67 proc. badanych uważa, że premier Tusk źle
Autor Wiadomość
chazar
Gość
Wysłany: 2013-05-27, 18:13   67 proc. badanych uważa, że premier Tusk źle

wypełnia swoje obowiązki, tak wynika z sondażu TNS Polska przeprowadzonego w dniach 11-16 maja. Wiem, że to żaden news, bo wszystko po cichu drożeje, potężnie wzrasta zadłużenie kraju i rośnie wskaźnik bezrobocia.
A jak uważa tutejsza inteligencja?

precyzja
Gość
Wysłany: 2013-05-27, 18:26   

Czy chodzi o obowiązki szefa rządu?

praktyk
Gość
Wysłany: 2013-05-27, 18:31   

chazar pisze:

Tutejsza inteligencja uważa, że jak wskaźnik bezrobocia w lutym wynosił 14,4% a w maju 14,0% - to o wzroście może mówić tylko debil.
Albo miłośnik "wzrostu ujemnego".

Stary Moher
Gość
Wysłany: 2013-05-27, 18:42   

Tusk wypelnia obwiazki wobec lichwy i kabaly. zadluza kraj, stadiony wybudowane na kredyt beda kosztowac 3 do 4 wiecej niz ich wartosc, a zaplaci glupi I nieswiadomy parobek zwiacy sie ksztalciuchem, co mu daje poczucie dumy i dowartosciowania wiec uwaza ze Tusk to czlowiek dbajacy o Polakow, narod I jego przyszlosc nic bardziej falszywego. Gdy na weekend lata samolotem to do pustego samolotu moglbu zabrac dzieci z biednych rodzin warszawskich na weekend na wybrzezu, a tak sam lata samolotem nawet nakarmic kota.

To jest troska Tuska.
Ostatnio zmieniony przez 2013-05-27, 19:26, w całości zmieniany 1 raz  

sęk
Gość
Wysłany: 2013-05-27, 18:50   

Stary Moher pisze:
Tusk wypelnia obwiazki wobec lichwy i kabaly.

Skoro wypelnia to dlaczego jest tak nisko oceniany? Lud ma oglupiony cycóś?

Stary Moher
Gość
Wysłany: 2013-05-27, 18:54   

Lud jest oglupiony, nieswiadomy i glupi, a ci co cigna zyski z okradania innych go chwala.

Typowo polska mentalnosc.

korekta 
korekta

Wysłany: 2013-05-27, 21:58   

Jestem za tym, żeby w końcu prezes doszedł do "wadzy", bo tylko dzięki prezesowi będzie:

zmiana, wymiana, zamiana, odmiana, wzrost, przyrost, odrost, zarost, damy, zabierzemy, zamienimy, wyrzucimy, obniżymy, podwyższymy, rozkręcimy, powiesimy, zawiesimy, odetniemy, ukręcimy, przykręcimy, załatwimy, rozszerzymy, zamkniemy, otworzymy, w skarpetkach puścimy, postawimy na głowie, rozruszamy, wygonimy, pogonimy, zwrócimy, rozprawimy, rozlegulujemy, doregulujemy, scentarlizujemy, wyniemczymy, rozrusyczymy, rozprawiczymy, obsłużymy, odsierpimy, obskrobiemy, rozdamy za darmo, zlewitujemy, zgrafitujemy, skserujem, zwazelinujemy, podsycimy, się obrazimy, wykrzyczymy, biedę precz pognamy, wydudkamy, złachmanimy, zasznurujemy usta, pokażemy gdzie raki zimują, rozszarpiemy wrogów i wynagrodzimy donosicieli ....wymodzimy, utopimy, ogołocimy, zbierzemy do kupy, a na koniec wyprezesimy i wyhoffmanimy Polskę.

To tylko parę wyrazów w bogactwie języka polskiego, a nawiedzeni goście w kółko to samo .... kabała, folwark, komuszek, zbuczek i kształciuszek .
Ostatnio zmieniony przez korekta 2013-05-27, 22:07, w całości zmieniany 2 razy  

Miriam 

Piwa: 83/277
Wysłany: 2013-05-27, 22:03   

Korekto, o lucyferianach zapomniałaś... Zawsze jedno słowo więcej :D

kizia 

Piwa: 173/113
Wysłany: 2013-05-27, 22:12   

korekta pisze:
... zbierzemy do kupy, a na koniec wyprezesimy i wyhoffmanimy Polskę.
To tylko parę wyrazów w bogactwie języka polskiego, a nawiedzeni goście w kółko to samo .... kabała, folwark, komuszek, zbuczek i kształciuszek .

:rotfl: :rotfl: :rotfl:
Korekto ... popłakałam się, dzieki Ci :padam: :padam:
:lover: :onaja:
ps.zacytowałam tylko końcówkę, co by nie zajmować miejsca, ale ten post chciałabym przeczytac w "Szkle"... jak się dodzwonię, mogę ? pliiiz

tak jest
Gość
Wysłany: 2013-05-27, 22:15   

korekta pisze:
Jestem za tym, żeby w końcu prezes doszedł do "wadzy"...

Wtedy okaże się, że jest on jednym z przywódców owej kabały.
Przecież nigdy nie da sobie wmówić, że czarne jest białe, a diabeł jest aniołem.

korekta 
korekta

Wysłany: 2013-05-27, 22:18   

kizia pisze:
korekta pisze:
... zbierzemy do kupy, a na koniec wyprezesimy i wyhoffmanimy Polskę.

:rotfl: :rotfl: :rotfl:
Korekto ... popłakałam się, dzieki Ci :padam: :padam:
:lover: :onaja:
ps.zacytowałam tylko końcówkę, co by nie zajmować miejsca, ale ten post chciałabym przeczytac w "Szkle"... jak się dodzwonię, mogę ? pliiiz

Możesz Kizia, możesz ..... wyrażam zgodę ... tylko humor jest dla nas murem dla nawiedzonych gości, co sztancują, powielają, powtarzają i klepią.

kizia 

Wysłany: 2013-05-27, 22:22   

Qrde zajęty tel. pewnie Andrzej z Działdowa dzwoni ;) ale próbuje dalej :D

multilatek 

Piwa: 102/150
Wysłany: 2013-05-27, 22:54   

korekta pisze:
....wymodzimy, utopimy, ogołocimy, zbierzemy do kupy, a na koniec wyprezesimy i wyhoffmanimy Polskę.

Korekto, zechciej przyjąć tynfa.

gonzo
Gość
Wysłany: 2013-05-28, 10:39   

korekta pisze:
Jestem za tym, żeby w końcu prezes doszedł do "wadzy", bo tylko dzięki prezesowi będzie:

zmiana, wymiana, zamiana, odmiana, wzrost, przyrost, odrost, zarost, damy, zabierzemy, zamienimy, wyrzucimy, obniżymy, podwyższymy, rozkręcimy, powiesimy, zawiesimy, odetniemy, ukręcimy, przykręcimy, załatwimy, rozszerzymy, zamkniemy, otworzymy, w skarpetkach puścimy, postawimy na głowie, rozruszamy, wygonimy, pogonimy, zwrócimy, rozprawimy, rozlegulujemy, doregulujemy, scentarlizujemy, wyniemczymy, rozrusyczymy, rozprawiczymy, obsłużymy, odsierpimy, obskrobiemy, rozdamy za darmo, zlewitujemy, zgrafitujemy, skserujem, zwazelinujemy, podsycimy, się obrazimy, wykrzyczymy, biedę precz pognamy, wydudkamy, złachmanimy, zasznurujemy usta, pokażemy gdzie raki zimują, rozszarpiemy wrogów i wynagrodzimy donosicieli ....wymodzimy, utopimy, ogołocimy, zbierzemy do kupy, a na koniec wyprezesimy i wyhoffmanimy Polskę.

Do twojego nawiedzenia i alergii Na PiS nam GOŚCIOM bardzo daleko.

luki 

Piwa: 5/8
Wysłany: 2013-05-28, 12:49   

Korekto :) , wielkie dzięki za świetne rozszyfrowanie Jara . Tak by się bawił Jarozbaw na całego, teraz jest przynajmniej zamknięty w klatce. [] :zdrowko:
Ostatnio zmieniony przez 2013-05-28, 14:11, w całości zmieniany 1 raz  

korekta 
korekta

Wysłany: 2013-05-28, 15:12   

Dzięki panie Turecki za tynfa, wielki to zaszczyt dla mnie ... serdecznie pozdrawiam.

Gonzo wydobył z bieda-szybu intelektualną myśl ... cytuję:
"Do twojego nawiedzenia i alergii Na PiS nam GOŚCIOM bardzo daleko" ....całkowice się zgadzam Gonzo, z antypody do głowy goście mają bardzo, bardzo daleką drogę.

kizia 

Wysłany: 2013-06-10, 22:38   

korekta pisze:

Możesz Kizia, możesz ..... wyrażam zgodę ...

Dzisiaj to zrobiłam Korekto :D dodzwoniłam się do Szkła i co prawda trochę skróciłam, ale chyba najważniejsze przeczytałam :D
i tak ojciec dyrektor rzekł, że prawie się zmieściłam w czasie ;-)

,Basia_s
Gość
Wysłany: 2013-06-10, 22:41   

To te póżznowieczorne, powtórzone muszę odsłuchać...

haniafly 

Piwa: 35/31
Wysłany: 2013-06-10, 23:25   

Kizia i tak bez zapowiedzi się dodzwoniłaś :D ?? nie wiem czy wytrwam :-/

[ Dodano: 2013-06-11, 02:09 ]
Wytrwałam :glut: :glut: :glut:

Kizia, wielkie gratki a przy okazji muszę dać upust mojemu totalnemu w***wieniu - jakim cudem ten kretyn niemal codziennie się dodzwania? :evil:
Dobrze, że im to wytknęłaś :)

Yogi-Bubu 
Nic nie jest skończone, póki się nie skończy. Y.

Piwa: 88/138
Wysłany: 2013-06-11, 13:14   

:glu: A ja też słyszałem... :lol:
Jak tylko zobaczyłem Imię i Mieścinę, CUŚ mię zaswędziało pod czaszką, że ja znam tę Osóbkę ;)
Zwłaszcza, że
Kizia już od jakiegoś czasu się "odgrażała" ;) , że próbuje dryndać do SK.
To było piękne...
:rotfl:

blondynka

Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2013-06-11, 14:47   Re: 67 proc. badanych uważa, że premier Tusk źle

chazar pisze:

Ja jako tutejsza inteligentka uważam, że może premier Tusk nie jest geniuszem, ale lepiej od niego nikt by tą łajbą nie kierował. No, chyba żeby my... Póki co lubię się z nim bujać.
Ostatnio zmieniony przez 2013-06-11, 16:16, w całości zmieniany 1 raz  

korekta 
korekta

Wysłany: 2013-06-11, 15:07   

Kizia ściskam Cię mocno, mało z krzesła nie spadłam z wrażenia ....masz śmieszko uroczy głos, nawet ojciec dyrektor zaniemówił słysząc: "na naszym forum", bo na nasze forum SK wypiął się już dawno i jedyne, co wydukał to, że "zmieściła się pani w czasie" ....pozdrawiam Was dziewczyny serdecznie :)

blondynek
Gość
Wysłany: 2013-06-11, 15:12   Re: 67 proc. badanych uważa, że premier Tusk źle

Tutejsza inteligencja mniejszą uwagę przywiązuje do 'procentów' a większą do celowości postępowania przez rząd premiera Tuska. Natomiast 'procentowców' jest więcej przy urnach w godzinach pokościelnych. Tam inteligencja nie chodzi, toteż wyniki wyborów są bardziej loterią frekwencyjno-pogodową niż zwycięstwem rozumu nad wiarą.
Ostatnio zmieniony przez 2013-06-11, 16:17, w całości zmieniany 1 raz  

nielubieruskich
Gość
Wysłany: 2013-06-12, 18:52   

kizia pisze:
korekta pisze:

Możesz Kizia, możesz ..... wyrażam zgodę ...

Dzisiaj to zrobiłam Korekto :D dodzwoniłam się do Szkła i co prawda trochę skróciłam, ale chyba najważniejsze przeczytałam :D
i tak ojciec dyrektor rzekł, że prawie się zmieściłam w czasie ;-)

Słyszałem, byłem tak samo zażenowany jak Miecugow i jego gość...

obojętny
Gość
Wysłany: 2013-06-12, 19:06   

ma ktos link do tej "wypowiedzi" ? albo w ktorej minucie byla ta wypowiedź

kizia 

Wysłany: 2013-06-12, 20:32   

obojętny pisze:
ma ktos link do tej "wypowiedzi" ? albo w ktorej minucie byla ta wypowiedź

czy mam się już bać ? :D

iga. 

Piwa: 162/182
Wysłany: 2013-06-12, 21:45   

nielubieruskich pisze:

Ty zażenowany ?? Żartujesz chyba.
Jesteś z panem Miecugowem po imieniu to zadzwoń i się dowiedz, bo na pewno nie było to zażenowanie.

nielubieruskich
Gość
Wysłany: 2013-06-12, 22:24   

iga. pisze:
nielubieruskich pisze:

Ty zażenowany ?? Żartujesz chyba.
Jesteś z panem Miecugowem po imieniu to zadzwoń i się dowiedz, bo na pewno nie było to zażenowanie.

Ja żartuję? Ten wpis to konkluzja po mojej telefonicznej rozmowie z Grzesiem ;D

iga. 

Piwa: 162/182
Wysłany: 2013-06-13, 10:41   

OK :) sprawdzę :D

niuska_sk
Gość
Wysłany: 2013-06-13, 12:30   

nielubieruskich pisze:
Ja żartuję? Ten wpis to konkluzja po mojej telefonicznej rozmowie z Grzesiem

A możesz podać link do tej rozmowy ? Czy była ona tak prywatna że zastrzeżona ?
Ostatnio zmieniony przez 2013-06-13, 12:41, w całości zmieniany 5 razy  

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach