Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
MY-Kształciuchy Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Forum czytelnia.onet.pl
Autor Wiadomość
Miriam 

Piwa: 83/277
Wysłany: 2013-01-12, 19:10   

Mayu, nie pozostaje nam nic innego, jak zorganizować spotkanie. Na Starym pod koziołkami, oczywista.
Daj znać kiedy, się zorganizuje. :)
Poznań w śnieżnej szacie pozdrawia.

http://oognet.pl/content/details/542

jan 
jan

Piwa: 75/20
Wysłany: 2013-01-12, 21:52   

To jak jest? ... mam te pokemony puszczać, czy nie?
A... w ogóle - to jak się >stawia piwo< ?

Anulka 

Piwa: 140/147
Wysłany: 2013-01-12, 21:58   

jan pisze:
To jak jest? ... mam te pokemony puszczać, czy nie?
A chcesz? W tem temacie panuje absolutna dowolność, chcesz puszczasz, nie chcesz to nie! A piwo jest po lewej :zdrowko:

kaja 

Piwa: 158/211
Wysłany: 2013-01-12, 22:03   

Piwo stawiamy tylko w niektórych wątkach. W "Powitaniach" można - w polityce nie. Pod postem potencjalnego obdarowanego jest taki prostokącik z piwem właśnie. :)

niezgiertyszony 
belfer

Piwa: 93/45
Wysłany: 2013-01-13, 17:34   

Kiziu, PRECYZYJNIE! Dziywce błądzi. Na dole strony GŁÓWNEJ!!! Wybacz, skrzywienie zawodowe. :-P

jan 
jan

Wysłany: 2013-01-13, 21:32   

kaja pisze:
Piwo stawiamy tylko w niektórych wątkach. W "Powitaniach" można - w polityce nie. Pod postem potencjalnego obdarowanego jest taki prostokącik z piwem właśnie. :)

Co Ty, w koło Macieju, o tych kotach i krzywdach?
Ludzi dzieli się na koty i takich... co w pierwszej kolejności 'za płoty'.
Płotom to krzywdy nie czyni.

kaja 

Wysłany: 2013-01-13, 21:41   

Z pozycji osoby poszkodowanej przez los piszę, to dlatego w te i we te koło tego Macieja chodzę. :-P

jan 
jan

Wysłany: 2013-01-13, 21:56   

kaja pisze:
Z pozycji osoby poszkodowanej przez los piszę, to dlatego w te i we te koło tego Macieja chodzę. :-P

Rozumiem. Każ :diabel2: demu chłopu Maciej...

lilka
Gość
Wysłany: 2013-01-16, 18:36   

"A czy Lilka znajdzie drogę do nas ?? :hmm:[/quote]"

Spokojna głowa, Lilka w trafianiu jest lepsza od GPS :lol:

Mam tak, jak Korcia, nie bardzo wiem, gdzie klikać, ale damy radę!

Pozdrówka dla Wszystkich! :zdrowko:

kizia 

Piwa: 173/110
Wysłany: 2013-01-16, 18:46   

lilka pisze:

Mam tak, jak Korcia, nie bardzo wiem, gdzie klikać, ale damy radę!
Pozdrówka dla Wszystkich! :zdrowko:

Przecięż nie wątpię, że dasz radę :)
:zdrowko:

[ Dodano: 2013-01-16, 19:20 ]
lilka pisze:

Spokojna głowa, Lilka w trafianiu jest lepsza od GPS :lol:

No som takie GPS-y, co to zamiast na dworzec w Brukseli prowadzą do Chorwacji :D

korekta 
korekta

Wysłany: 2013-01-16, 20:19   

Nie martw się Lilka ja przez dwa dni byłam ogłupiała tym nadmiarem "emocjonalnych" dodatków .... wlazłam w każdy kąt, poklikałam, zajrzałam w każdą szparkę i dziurkę i siem rozjaśniłam .... dasz radę Lilka, a jakby co, to się pytaj .... wszyscy pomogą .

gość
Gość
Wysłany: 2013-03-05, 21:08   

Witam

Sorki, że odkopuję temat, ale nie ma już "normalnego" forum? Chyba tylko u Was mogę o to spytać. A znów mnie na nie naszło... :/

pzdr

emeryta 

Piwa: 2/1
Wysłany: 2013-03-05, 22:44   

Jeśli normalnym nazwiemy forum Szkła Kontaktowego - to nie ma. Zapraszamy do nas - jest nawet normalniej, niż tam. :lol:

Św. Tomasz z Akwinu

gość
Gość
Wysłany: 2013-03-05, 23:57   

Dzięki za odpowiedź. Na Ciebie zawsze mogłem liczyć ;)
No cóż, szkoda :/ Tu nie umiem się dostosować, nie czuję klimatu :D, ale dziękuję za zaproszenie.

pzdr dla wszystkich, bez wyjątków oczywiście

ynwa

jan 
jan

Wysłany: 2013-03-06, 11:46   

gość pisze:
Dzięki za odpowiedź. Na Ciebie zawsze mogłem liczyć ;)
No cóż, szkoda :/ Tu nie umiem się dostosować, nie czuję klimatu :D , ale dziękuję za zaproszenie.

pzdr dla wszystkich, bez wyjątków oczywiście

ynwa

Żal.
Niedostosowanie techniczne (również), czy wyłącznie klimatyczne? (nie ważne... co miałoby znaczyć). :hmm:

Ostatnio zmieniony przez jan 2013-03-06, 11:48, w całości zmieniany 1 raz  

Jasiek juhas
Gość
Wysłany: 2013-03-06, 12:52   

Hej INVO!.. nie daj się za długo prosić. Wątek muzyczny czeka na Ciebie, a ja szczególnie. :D

ynwa-gość
Gość
Wysłany: 2013-03-06, 13:18   

jan pisze:

Żal.
Niedostosowanie techniczne (również), czy wyłącznie klimatyczne? (nie ważne... co miałoby znaczyć). :hmm:

Klimatyczne, chociaż akurat ważne co to znaczy... Bo nie chodzi o ludzi, a samą formułę forum.
Zawsze MYKI wydawały się za grzeczne i za inteligentne (jak dla mnie oczywiście) :D Uwielbiałem chaos i nieprzewidywalność FSK-a. Mogłem się przynajmniej dowartościować, tu wpadłbym tylko w kompleksy ;)
Jasiek juhas pisze:
Hej INVO!.. nie daj się za długo prosić. Wątek muzyczny czeka na Ciebie, a ja szczególnie. :D

Nie podpisałem się nickiem, po to, by ktoś prosił, chociaż możliwe, że tak to wygląda... Aż tak narcystyczny nie jestem... chyba;)
Naprawdę miałem nadzieję, że forum znów się gdzieś przeniosło :/ Ale skoro już nie ma, a ja tu wlazłem, to wypadało przynajmniej pozdrowić.
Możliwe, że nieraz zajrzę, ale nie chcę za bardzo kłuć nickiem niektórych osób co to forum rozkręcały, bo pewnie dużo w to serca włożyły, a ja nie mam chęci, by Im tu teraz zaśmiecać forum swoją osobą, ale do wątku muzycznego się dorzucę :)

pzdr

kaja 

Wysłany: 2013-03-06, 13:27   

ynwa-gość pisze:

Zawsze MYKI wydawały się za grzeczne i za inteligentne...

:): Poważnie!? Jesteś nazbyt łaskawy. :D
Też pozdrawiam.

Basia_S 

Piwa: 270/179
Wysłany: 2013-03-06, 20:05   

kaja pisze:
ynwa-gość pisze:

Zawsze MYKI wydawały się za grzeczne i za inteligentne...

:): Poważnie!? Jesteś nazbyt łaskawy. :D
Też pozdrawiam.

Kochany Gościu! Powiedz to zapracowanemu Moderatorowi..hihi..

Autochton
Gość
Wysłany: 2013-03-06, 20:45   Co komu w duszy gra

Może zaczyna być tu spokojnie, tylko gdzie się schronić przed brutalizacją życia i pospolitym chamstwem. Może za wielką wodą to jest norma, że obrzucanie obelgami innych i to personalnie należy do dobrego tonu. Może nie dorośliśmy do tamtych standardów? Ale nasza kałuża, nasze błotko i osobiście nie czuję się źle w towarzystwie ludzi, bez względu na wykształcenie, pochodzenie itp. Propozycja jest ciekawa, forum tak ale na zaproponowanych jednoosobowo warunkach?! A dlaczego? Zainteresowani dyskusją, radzą sobie i to całkiem nieźle. Jak ktoś szuka mocnych wrażeń? Owszem jego prawo, tylko czy wszystkim to odpowiada? Bez podtekstów piszę. Mnie obelżywe teksty, personalne oskarżenia pod obojętnie czyim adresem nie bawią. Tak jak nie wierzę, że np. Basia jest agentką Ha ha ha wywiadu. A ktoś z Moderacji uprawia najstarszy zawód świata? Takie wpisy ucieszą oczęta licznych czytających? Tylko pytam!

kaja 

Wysłany: 2013-03-06, 22:19   

Takie teksty z miejsca są usuwane - chyba już zauważyłeś. :)

ynwa-gość
Gość
Wysłany: 2013-03-07, 09:42   Re: Co komu w duszy gra

Autochton pisze:
Może zaczyna być tu spokojnie, tylko gdzie się schronić przed brutalizacją życia i pospolitym chamstwem. (...)
Mnie obelżywe teksty, personalne oskarżenia pod obojętnie czyim adresem nie bawią. Tak jak nie wierzę, że np. Basia jest agentką Ha ha ha wywiadu. A ktoś z Moderacji uprawia najstarszy zawód świata? Takie wpisy ucieszą oczęta licznych czytających? Tylko pytam!

Bez złośliwości odpowiem. Nie oglądaj programów informacyjnych i publicystycznych o polityce, a spędź ten czas ze znajomymi i może wtedy zamiast POSPOLITEGO chamstwa zaczniesz dostrzegać życzliwość i przyzwoitość.

A do tekstów w necie, jak chce się pisać, trzeba nauczyć się dystansu i do siebie, i do innych użytkowników. Ja tam miałem niezły ubaw, gdy po fakcie poczytałem o sobie na forum FSK-a, a nie były to tak abstrakcyjne zdania jak Ty przytoczyłeś, bo jeśli miałbym do wyboru najstarszy zawód świata, a bycie politykiem, nawet bym się nie zastanawiał ;)
Lubię "pofftopować", a nie lubię sformalizowanych związków i tylko o to mi chodziło w poście. Poczytałem od wczoraj trochę dyskusji na forum. Widać, że wycinane są posty (możliwe, że faktycznie były bardzo chamskie), ale jednocześnie zostawia się te złośliwe, kierowane ad persona, fakt pisane inteligentnie, często z humorem, niedopowiedzeniami, ale to znaczy, że są mniej obraźliwe dla osoby do której były kierowane?:)
Nie wszedłem tu, żeby hejtować forum, bo to, że mi formuła z moderatorami, którzy próbują utrzymać porządek, wg własnych kryteriów nie odpowiada, nie znaczy wcale, że MYKI i tworzący je uczestnicy są jacyś przewrażliwieni, czy są też tyranami, jak wczoraj przeczytałem :D To MNIE formuła nie odpowiada, ale to chyba normalne, że jedni lubią wódkę, a inni wino. Ja tam wolę się zechlać, niż smakować ;)
Nic nie poradzę na to, że przyzwyczaiłem się do FSK-a i lubiłem sobie co pewien czas tam wejść i pobzdurzyć, nawet biorąc pod uwagę nieprzewidywalność, czy raczej niepoczytalność tamtejszej moderacji :)

pzdr

Autochton
Gość
Wysłany: 2013-03-07, 10:45   

Nie o polemikę chodzi. Z oglądania programów info wyleczyłem się dosyć dawno. Generalnie media to satelita polityki. A polityka to szambo. Na to nic nie poradzimy. Jeszcze ominąć jednak ten skansen się da na szczęście. Z tym problemu nie ma. Ciekawie opisuje ten mechanizm Irving w jednej ze swoich książek. Złudzeń nie miewam o ile potrafię to ocenić. Gierki słowne i nawet "kąśliwa" wymiana myśli w zaprzyjaźnionym gronie są warte każdej ofiary. Czasu, snu itd. Nie czuję się wyobcowany ani tu, ani gdzie indziej. Każda ocena czy opinia zawsze będzie obarczona subiektywizmem co jest normalne. Dla mnie nie jest normalne podszywanie się pod innych z wyraźną chęcią dołożenia komuś. Plotę bez sensu? W porządku. Taki model. Bardziej chodziło o ubliżanie, tylko wirtualnie znanym ludziom. Nie ważne, że się nie ma nic racjonalnego do powiedzenia. Ważne aby przywalić. Jeśli to komuś odpowiada? Mam szacunek dla samodzielnego myślenia. No ale z racji wieku może nie zauważyłem, że to już pieśń przeszłości. Personalnie skierowane słowo K***A to norma czy...? Może zwróć się do Moderacji niech te wszystkie górnolotne posty JEDNEGO człowieka przywróci. Ciekawiej będzie? Włącznie ze zdjęciami o treści mało eleganckiej. Gust to gust, komentować nie myślę. Myśleć jeszcze mogę.

Basia_S 

Wysłany: 2013-03-07, 16:59   

Ten JEDEN czlek zniszczył niejedno forum. Zasmiecil tak, ze wszyscy mieli dość i pouciekali. To absolutny fenomen w niszczeniu. Używa tysiąca nickow, kopiuje bez sensu wszystkie prawicowe portale. Całymi stronami. Najbardziej cierpliwi znikają... A bluzga tak, ze zadziwi bywalców spod budki z piwem. On sie już nie zmieni.. Ostrzegam..
Ostatnio zmieniony przez Basia_S 2013-03-07, 16:59, w całości zmieniany 1 raz  

Maciek
Gość
Wysłany: 2013-03-07, 18:12   

"Ten JEDEN czlek zniszczył niejedno forum."

Spokojnie Basiu, na priva każdy dostanie namiary, wszystkie dostępne. I będziemy jego wklejki odsyłać na jego konta i adresy. Założy nowe, to na takie gdzie ludkowie ( tamtejsi ) mogą nie skumać w czym rzecz i będzie heca. Przecież znosząc cierpliwie nękanie zasłużyliśmy na wzajemność prawda?! Nic ponadto co zrobi on, za to skrzętnie. Co do literki. Przywędrowałem tu za nim z innego forum. Sytuacja rozwija się nader ciekawie. Dostał klapsa. Nie skumał. Ma pecha. Jakoś to załatwię ze swoim sumieniem i przyzwoitością. Kompromis zawrę. Jak mus, to mus! Mało tego będą te nasze konta specjalnie na ową okazję założone. I jeszcze ciuciubabka w ramach atrakcji będzie jako bonus. Nie nerwuj się miła Basiu. Damy radę.
Pozdrowienia

jan 
jan

Wysłany: 2013-03-07, 18:27   

Basia, pisząc 'człek', obraża rasę ludzką... en bloc.

Basia_S 

Wysłany: 2013-03-07, 18:36   

jan pisze:
Basia, pisząc 'człek', obraża rasę ludzką... en bloc.

Przepraszam, już nie będę, już sie poprawie.. :smutno:

Yogi-Bubu 
Nic nie jest skończone, póki się nie skończy. Y.

Piwa: 88/138
Wysłany: 2013-03-11, 17:38   

Autochton pisze:
Nie o polemikę chodzi. Z oglądania programów info wyleczyłem się dosyć dawno. Generalnie media to satelita polityki. A polityka to szambo. (...)

Przez ponad 2 tygodnie, praktycznie z wiadomych (co niektórym ;) ) względów, byłem odłączony od wszelkiej papki informacyjnej. I było mi z tym wspaniale.
Przez ten czas z jednostkowych informacji dowiedziałem się tylko o 3 miejscu naszych skoczków na MŚ, mistrzostwie Kamila Stocha, tragedii wspinaczy w Himalajach i tabloidzie w Sejmie. Bez większych szczegółów. I było mi (i jest) z tym dobrze.
Łatwiej człowiek powraca do pionu jak przestaje się przejmować wszystkimi bzdurkami polityków, itp.
Świat jest piękny.
I wcale nie łaknę oglądania tv. Telewizor sobie stoi. Ale wcale mnie nie świerzbi, żeby go włączać.
Jest cudownie.

Basia_S 

Wysłany: 2013-03-11, 23:10   

Pozdrówko. Yogi...

jan 
jan

Wysłany: 2013-03-12, 00:18   

Misiu! ... pionuj!
Oni*... za Ciebie... przejmują się sobą.

* te polityki :zdrowko:

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach