Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
MY-Kształciuchy Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Forum czytelnia.onet.pl
Autor Wiadomość
korekta 
korekta

Wysłany: 2013-01-10, 16:17   

Anulka pisze:
korekta pisze:
.... podgląd i wyślij ...
Odpowiedz i wyślij, resztę kichaj :D Jak miło Cię widzieć Korekto!

Witaj Anulko .... stare forum SK było proste w obsłudze, "Czytelnia" też .... za dużo tu nakazów i wskazówek .... poklikam to pojmę, gdzie diabeł nie może, tam grafika pośle .... życzę miłego popołudnia i buziak ode mnie :) ))

[ Dodano: 2013-01-10, 16:29 ]
starymysz pisze:
Kotom nie wolno dokuczać :/ Witaj Korekto :)

Kto kotom będzie dokuczał, ze mną będzie miał do czynienia :-) .... lubię myszy, nawet jedną mam pod ręką .... Witam w krainie, gdzie futerkowiec nie ginie :diabel2:

leßter4 
dezerter

Otrzymał 5 piw(a)
Wysłany: 2013-01-10, 18:40   

Korcia ma na privie ( pw ) coś. Ja tu zabłądziłem. A Ty?

kizia 

Piwa: 173/109
Wysłany: 2013-01-10, 19:14   

Witaj Korekto :onaja:
nawet nie wiesz ile radości sprawiłaś swoim pojawieniem się na Mykach - o takiej :glu: :glu: :glu:
że tak powiem też: NARESZCIE !! !
a jutro mam nadzieję wypijemy w realu :zdrowko:

[ Dodano: 2013-01-10, 19:25 ]
korekta pisze:

Jaśku dzięki za drogowskaz.

A czy Lilka znajdzie drogę do nas ?? :hmm:

Gość
Gość
Wysłany: 2013-01-10, 21:11   

I znowu jak strusie. Głowa w piach. Winni już są, to Rychu, korfu! (którego i tak ostatnio wcale nie było), jakiś Marian. Reszta same niewiniątka. Nikt nie szykanował innych użytkowników, nie wyciągał ich prywatnych spraw na forum ogólnodostępnym. I wcale mnie nie dziwi że w końcu miano dość. Bo spraw prywatnych było więcej niż polityki.

korekta 
korekta

Wysłany: 2013-01-10, 21:19   

Sie macie żabki .... Ja "zaczepiłam" Jaśka pod tuleyowym zdjęciem w Szkle Kontaktowy, a Jasiek odwrotnie namiar zostawił ... skoczę na "Poznaj nas" i dla Lilki zostawię harcerską strzałke ....

Była sobie żabka mała
re re kum kum kum
która mamy nie słuchała
re re kum kum bęc

Przyszedł bociek niespodzianie
re re kum kum kum
i zjadł żabkę na śniadanie
re re kum kum bęc

Wspólnika zbajerowałam, nie miał wyjścia .... na piwie się stawię Kizia ... Leβterku /jak ja lubię te β ikonowe/ zajrzeć mam w "pw"? .... podziwiam Twoją wiarę w moje zdolności kompuerowe, trudno raz Babie Jadze śmierć .... ryzykuję Leβterku, mam nadzieje, że na księżycu nie wyladuję .... zaraz klikam na "pw" .... serdeczny dyg

kizia 

Wysłany: 2013-01-10, 21:24   

korekta pisze:

Wspólnika zbajerowałam, nie miał wyjścia .... na piwie się stawię Kizia

I to mi się podoba jak nie wiem co :glu: :glu:
hasło przy wejściu : "szkło kontaktowe"

korekta 
korekta

Wysłany: 2013-01-10, 22:09   

Gość pisze:
I znowu jak strusie. Głowa w piach. Winni już są, to Rychu, korfu! (którego i tak ostatnio wcale nie było), jakiś Marian. Reszta same niewiniątka. Nikt nie szykanował innych użytkowników, nie wyciągał ich prywatnych spraw na forum ogólnodostępnym. I wcale mnie nie dziwi że w końcu miano dość. Bo spraw prywatnych było więcej niż polityki.

A "Gościu" słyszał o rzezi niewiniątek sprzed wieków? Taki jeden Herod rozprawił się z Bogu ducha winną rzeszą synów .... Nie wszystkich interesowały prywatne sprawy na forum, więc uogólnianie jest niesprawiedliwe proszę ja Gościa

leßter4 
dezerter

Otrzymał 5 piw(a)
Wysłany: 2013-01-10, 22:13   

korekta pisze:
Gość pisze:

A "Gościu" słyszał o rzezi niewiniątek sprzed wieków? Taki jeden Herod rozprawił się z Bogu ducha winną rzeszą synów .... Nie wszystkich interesowały prywatne sprawy na forum, więc uogólnianie jest niesprawiedliwe proszę ja Gościa

Helouuuuuuuuuuuuuuu.

[ Dodano: 2013-01-10, 22:22 ]
Korciu kliknij w leßter4 nad logo forum ( niektórzy mają tam zdjęcia albo obrazki. Po lewej stronie postu. Otworzy się mój profil. U Ciebie nie ma e-maila. U mnie jest to kliknij w czarny przycisk e-mail i śmiało. Pod warunkiem, że masz ochotę to zrobić.

korekta 
korekta

Wysłany: 2013-01-10, 23:17   

leßter4 pisze:
korekta pisze:
Gość pisze:

Helouuuuuuuuuuuuuuu.

[ Dodano: 2013-01-10, 22:22 ]
Korciu kliknij w leßter4 nad logo forum ( niektórzy mają tam zdjęcia albo obrazki. Po lewej stronie postu. Otworzy się mój profil. U Ciebie nie ma e-maila. U mnie jest to kliknij w czarny przycisk e-mail i śmiało. Pod warunkiem, że masz ochotę to zrobić.

:smutno: Odpisałam na Twój list w "pw" Leβterku .... czyżby mój list nie dotarł? .... no tak potwierdza się teoria mojeg syna - odrobina techniki babę na margines cywilizacji wiedzie .... spróbuje jeszcze raz według Twoich wskazówek Leβterku, ale trochę póżniej .... teraz muszę zająć sie animalsami .... pozdrawiam

leßter4
Gość
Wysłany: 2013-01-10, 23:46   

No to sobie popisałem na logowanym forum. Dzięki wszystkim za miłe pogawędki. Z automatami i innymi przeciwnościami mierzyć się nie zamierzam. Mam zablokowane konto bo pozwoliłem sobie coś zmienić w profilu. I się zaczęła spirala błędów. Dobra, ja się nie znam. Nie muszę. Trudno. Nie to nie.
Dobranoc Wszystkim.
Miłego pisania bez przygód.

leßter4
Gość
Wysłany: 2013-01-10, 23:48   

Adres e-mail pierwszego kontaktu krotohwil@o2.pl gdyby ktoś coś potrzebował.
Jeszcze raz Dziękuję Wszystkim.
Leszek

jan 
jan

Piwa: 56/18
Wysłany: 2013-01-11, 01:08   

Dobra, ja się nie znam. Nie muszę. Trudno. Nie to nie.
Dobranoc Wszystkim.
Miłego pisania bez przygód.[/quote]

To jaki z Ciebie Gościu? ... się obrażasz. Hę?
Ja też potrzebuję przeciwnika... czuć ducha walki... mułowi nieplenność wykazać, baranu
rogów przytępić....
Pisali , że tu Eden... że kulturalnie... brak przywałów... itp.
Ja przywyknę. Powiadają, że do trzech rzeczy nie można się przyzwyczaić: bólu zęba,
ciasnych butów i głupiej żony. Trzecie - nas nie dotyczy, buty można zawsze dobrać... a dentysta ma (teraz) dobre bauerowskie znieczulenie. Będzie szło przywyknąć...
Jest jak jest. Pozdrawiam WSZYSTKIE panie... i nieliczNYCH - też.
:diabel2: :diabel2: :-/

[ Dodano: 2013-01-11, 01:16 ]
Gość pisze:

Gościu!... nie mul !
... zrób se login.
Tu lubią znać tet a' teta.
Erystyka będzie później. :evil: ... :idea: jarzy?

korekta 
korekta

Wysłany: 2013-01-11, 01:29   

jan pisze:
Dobra, ja się nie znam. Nie muszę. Trudno. Nie to nie.
Dobranoc Wszystkim.
Miłego pisania bez przygód.

To jaki z Ciebie Gościu? ... się obrażasz. Hę?
Ja też potrzebuję przeciwnika... czuć ducha walki... mułowi nieplenność wykazać, baranu
rogów przytępić....
Pisali , że tu Eden... że kulturalnie... brak przywałów... itp.
Ja przywyknę. Powiadają, że do trzech rzeczy nie można się przyzwyczaić: bólu zęba,
ciasnych butów i głupiej żony. Trzecie - nas nie dotyczy, buty można zawsze dobrać... a dentysta ma (teraz) dobre bauerowskie znieczulenie. Będzie szło przywyknąć...
Jest jak jest. Pozdrawiam WSZYSTKIE panie... i nieliczNYCH - też.
:diabel2: :diabel2: :-/

[ Dodano: 2013-01-11, 01:16 ]
Gość pisze:

Gościu!... nie mul !
... zrób se login.
Tu lubią znać tet a' teta.
Erystyka będzie później. :evil: ... :idea: jarzy?[/quote]

Wszyscy sobie smacznie śpią, a my Janie jak te duchy na forumie .... quot homines, tot sententiae .... Rozgladam sie wśród tych ikonowych dodatków i oczopląsu dostaję :dziwak: :roll: .... Nie bój żaby Janie, jak jakiś rychopodobny wlezie mi pod klawisz, to i ja go przyduszę .... do miłego!

jan 
jan

Piwa: 56/18
Wysłany: 2013-01-11, 02:04   

.... do miłego![/quote]

... znaczy DZIŚ ? :) :-o :) :oops: ;-)

mrówkojad
Gość
Wysłany: 2013-01-11, 09:49   

korekta pisze:
Gość pisze:

Korektę mrówki czegoś oblazły? Albo mi się zdawało? I samolot widziałem ale pewności nie mam. :D

kaja 

Piwa: 153/209
Wysłany: 2013-01-11, 13:52   

Janie, nie używaj ikonek emocjonalnych, ponieważ nie wszystkim się to podoba i z tego powodu pisać się tu wzdrygają. :P
Taro, Bd_d, Korekto, emotki nie są obowiązkowe!

Miriam 

Piwa: 83/277
Wysłany: 2013-01-11, 15:13   

kaja pisze:
Janie, nie używaj ikonek emocjonalnych, ponieważ nie wszystkim się to podoba i z tego powodu pisać się tu wzdrygają. :P
Taro, Bd_d, Korekto, emotki nie są obowiązkowe!

Kaju, te pokemony, jak Jan je nazywa to fajne zabawki. Dlaczego zabraniasz tej odrobiny ludyczności? :D
Kto nie chce - nie musi, wystarczą takie znaczki jak na FSK i Czytelni: kombinacja dwukropków i nawiasów Tutaj to także działa - identycznie.
Ale intuicja mi podpowiada, że jeszcze dzień, jeszcze dwa - a nauczą się sami. ;)

Jest chyba na starych Mykach temat 'BBCode dla początkujących' (lista emotek ze znakami graficznymi).
Niestety, niedostępna. :(
Czy istnieje możliwość umieszczenia jej w tej edycji Myków?.
Potrzeba taka. :)
Ostatnio zmieniony przez Miriam 2013-01-11, 15:14, w całości zmieniany 1 raz  

bd_d
Gość
Wysłany: 2013-01-11, 15:44   

Kaju, wiem, że emotikony nie są obowiązkowe. Może Cię to zdziwi, ale znam skądinąd to forum, a nawet (!) jego poprzednie wcielenie. ;-)
Może po prostu "upiększacze" treści mnie już przestały... a Jana dopiero zaczynają bawić? ;-))

korekta 
korekta

Wysłany: 2013-01-11, 15:46   

:czytaj: Do miłego Gościa w sprawie mrówkojada:

Myślę .... trzeba mrówkojada
znam takiego .... pełen werwy
pogłaskałam tego gada
gonił mrówki aż do przerwy /.../ :)

Dziewczyny .... nie jest tak żle, sama zaczęlam bawić się emotikonami .... wczoraj dostałam oczopląsu z powodu nadmiaru informacji i przeróżnych nakazów i wskazań. Poklikałam na każdy kwadracik i na każdą dziurkę i pojęłam, co do czego służy ... strach ma wielkie oczy, nie ma co bać się "gada" .... pozdrawiam i do miłego zerknięcia :) ))

Informacja
Gość
Wysłany: 2013-01-11, 15:54   

korekta pisze:
:czytaj: Do miłego Gościa w sprawie mrówkojada:

Myślę .... trzeba mrówkojada
znam takiego .... pełen werwy
pogłaskałam tego gada
gonił mrówki aż do przerwy /.../ :)

Dziewczyny .... nie jest tak żle, sama zaczęlam bawić się emotikonami .... wczoraj dostałam oczopląsu z powodu nadmiaru informacji i przeróżnych nakazów i wskazań. Poklikałam na każdy kwadracik i na każdą dziurkę i pojęłam, co do czego służy ... strach ma wielkie oczy, nie ma co bać się "gada" .... pozdrawiam i do miłego zerknięcia :)))

Korekta nie kombinuj. Z Bedetką możesz stanąć twarzą w twarz jeszcze dziś. Pogadacie sobie o gustach. :d

kaja 

Wysłany: 2013-01-11, 16:04   

Bd_d - nie dziwi, wiem, że znasz - nie jestem aż taką 'młódka'. :D Wpis do Jana był żartem z tego, że obrazki i świecidełka Was zniechęcają do pisania na forum - o czym wyczytałam na "Poznajcie nas... czy cuś". Przyznam, że jeszcze bawi mnie klikanie w zabawne buziaczki i ze wstydem dodam - mam swoje ulubione. :oops: (Mogłam napisać, że rumienię się ze wstydu z tego powodu, ale emoty rozleniwiają - wystarczy kliknąć w 'oops'. -:)

iga. 

Piwa: 155/173
Wysłany: 2013-01-11, 16:53   

kaja pisze:
nie używaj ikonek emocjonalnych, ponieważ nie wszystkim się to podoba!

Kaja :onaja: nie przesadzaj, to, że komuś się nie podoba to jego sprawa :-P o ile łatwiej wyrazić emocje małą ikonką.
Nikt mi tego nie zabroni dopóki mnie to bawi :zolta:

Maya 
Maya

Wysłany: 2013-01-12, 17:28   

:) W tej podróży sentymentalnej przez forum SK i "Czytenię" zawitałam do Was .... witam wszystkich serdecznie i pozwalam sobie przycupnąć w kąciku z Kasprowiczem:

Swobodna jest moja dusza
Nikt jej skrępować nie zdoła
Miłujeć ona swe skrzydła
Cześć żywi dla swego czoła /.../

życzę miłego i uśmiechniętego weekendu :) ))

kaja 

Wysłany: 2013-01-12, 17:32   

Witaj Maya! :roza: Czy zawsze już tak będzie, że witając się - pisać będziecie wierszem? :D

Maya 
Maya

Wysłany: 2013-01-12, 17:55   

:) )) Chciałam się jakoś wkupić Kaju .... przeczytałam wpisy, Leβter słowem rymowanym mówi, Miriam mu towarzyszy, miłe znajome nicki też nie odstają od nich, więc i ja Kasprowiczem czoło swe umaiłam .... pozdrawiam słowem serdecznym

Miriam 

Piwa: 83/277
Wysłany: 2013-01-12, 17:57   

May'u :)
Pięknie witam
I z radości... kwikam ;)

:roza:

Maya 
Maya

Wysłany: 2013-01-12, 18:05   

Hej Miriam Poznanianko luba, brakuje mi najlepszych na świecie rogali świętego Marcina .... trykania się Koziołków na starówce i zielonych tramwajów dzwoniących tak sentymentalnie ....pozdrawiam moje miasto rodzinne, Ciebie Miriam i wszystkie Pyry poznańskie :zdrowko:

kizia 

Wysłany: 2013-01-12, 18:44   

Mayu, zejdź do nas na dół pogadać, czekamy na Ciebie :)

Maya 
Maya

Wysłany: 2013-01-12, 19:05   

kizia pisze:
Mayu, zejdź do nas na dół pogadać, czekamy na Ciebie :)

Chętnie zejdę na "manowce" dołu :) Kizia, tylko nie wiem gdzie ? .... znaczy się w jaki kącik, bo błądzę jeszcze we mgle informacyjnego bogactwa .... proszę podaj Kizia nazwę kącika i ulżyj mi w poszukiwaniu

kizia 

Wysłany: 2013-01-12, 19:08   

Maya pisze:

Kizia, tylko nie wiem gdzie ? .... znaczy się w jaki kącik, bo błądzę jeszcze we mgle informacyjnego bogactwa .... proszę podaj Kizia nazwę kącika i ulżyj mi w poszukiwaniu

na samym dole strony jesteśmy i machamy flagami :)

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach