Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
MY-Kształciuchy Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Grafik Andrzej Czeczot nie żyje
Autor Wiadomość
Basia_S 

Piwa: 270/179
Wysłany: 2012-05-09, 13:32   Grafik Andrzej Czeczot nie żyje

Wybitny grafik Andrzej Czeczot nie żyje. Zmarł w wieku 79 lat. Czeczot współpracował m.in. z Radiem TOK FM. Był twórcą naszych niezapomnianych plakatów i zaproszeń.

-Wolny, zmysłowy, dziki. Miał swój styl, swoją poetykę. Nikt tak nie rysował, jak on. Tylko on tak potrafił - wspomina przyjaciela Kazimierz Kutz. W rozmowie z Wirtualną Polską, poseł PO dodaje, że "świat znów pomniejszył się o wielką osobowość.
- Wychowałem się na Czeczocie. Kiedy ja zaczynałem, on był wielkim nazwiskiem - mówi z kolei Wirtualnej Polsce Andrzej Pągowski.
Ostatnio zmieniony przez Basia_S 2012-05-09, 15:18, w całości zmieniany 1 raz  

niezgiertyszony 
belfer

Piwa: 94/61
Wysłany: 2012-05-09, 20:26   

Kolejna lampka :[*]: Nie będzie już nowych historyjek charakterystyczną kreską kreślonych. A swoją drogą, na czym polega wspólpraca rysownika z radiem?

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach