Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
MY-Kształciuchy Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Forum SK
Autor Wiadomość
Yogi-Bubu 
Nic nie jest skończone, póki się nie skończy. Y.

Piwa: 88/138
Wysłany: 2011-08-28, 15:52   Forum SK

Po poczytaniu "niby-Aranio" dochodzę do wniosku, że niedługo dojdzie do tego, że przed umieszczeniem jakiegoś postu na FSK będzie trzeba uprzedzać znajomych inną drogą, że "ja to ja" i ten post na stronie ..... jest faktycznie ode mnie. Myślę, że to właśnie dzięki "klonom" (w końcu nigdy nie mogę mieć pewności, czy X, któremu odpowiadam, jest faktycznie X-em) moja bytność na FSK niesamowicie się zmniejszyła. Przy okazji informuję, że liczba moich tegorocznych wpisów na tym forum chyba nie przekroczyła trzech... Wydaje mi się, że był jeden, może dwa, ale tak na wszelki wypadek... ;) Ponadto nadmieniam, że chwilowo nie zamierzam wpisywać postów na FSK.

Inną sprawą jest moje zablokowane konto na http://szklokontaktowe.tvn24.pl/ :/
Od blisko roku monituję różnymi otrzymywanymi od SK drogami o jego odblokowanie. Bez skutku. Już kilkakrotnie "zmieniałem" hasło, wpisując oczywiście stale to samo, czyli nie jest to sprawa hasła.
Ostatnio w odpowiedzi otrzymałem informację, że:
" (...) Jedyne, co mogę zrobić to przesłać Pana list ponownie do Onetu, ponieważ to oni zajmują się forum od strony technicznej. Mam nadzieję, że interwencja przyniesie skutek, jak tylko czegoś się dowiem będę Pana informować. (...)"
Niestety do dziś nie zostałem poinformowany i po raz kolejny dziś "zmieniłem" hasło. Oczywiście z tym samym skutkiem. Czy jeżeli otrzymałem dożywotniego bana, to nie powinienem być o tym poinformowany? Chociaż nie wiem za co...
Niestety coraz rzadziej bywam na FSK i stronie SK...
Czy kogoś to dziwi?

Ostatnio zmieniony przez Yogi-Bubu 2011-08-28, 15:54, w całości zmieniany 1 raz  

haniafly 

Piwa: 33/29
Wysłany: 2011-08-28, 16:11   Re: Forum SK

Yogi-Bubu pisze:
Czy kogoś to dziwi?[/color]

Mnie z pewnością nie dziwi. Klony i pisanie na Berdyczów skutecznie zniechęca.

iga. 

Piwa: 157/178
Wysłany: 2011-08-28, 17:09   Re: Forum SK

Yogi-Bubu pisze:
Czy kogoś to dziwi?

Mnie nie, bo 3 lata temu tak mi klony obrzydziły FSK, że zaczęłam szukać czegoś innego i trafiłam na Myki. I bardzo dobrze :mrgreen:

niezgiertyszony 
belfer

Piwa: 93/45
Wysłany: 2011-08-28, 18:51   

Bywam ,,sparadycznie" ;-) z sentymentu, jeszcze bardziej ,,sparadycznie" zabieram glos jako enbe (niezgiertyszony belfer) :-/ Nie mam nawet cierpliwości sprawdzać, czy w końcu się mój post ukazal :roll:

jolar 

Piwa: 34/6
Wysłany: 2011-08-28, 19:40   

A ja czytam i czasami piszę wkurzając się, ale mam sentyment i nie chcę rezygnować.

Anulka 

Piwa: 140/147
Wysłany: 2011-08-29, 08:11   

jolar pisze:
... mam sentyment ....
Też mam i czasami jeszcze czytam, chociaż po którejś tam "białej plamie" rezygnuję zniechęcona, o pisaniu już nawet nie marzę, bo chyba tylko cudem coś się pokazuje

jolar 

Wysłany: 2011-08-29, 08:16   

Czytać musisz, za chwilę kolejny, blondynkowy konkurs !

Anulka 

Wysłany: 2011-08-29, 12:32   

jolar pisze:
Czytać musisz, za chwilę kolejny, blondynkowy konkurs !
Dyć wiem, nabędę meliskę, lub inny wyciszający produkt i spełnię swoją powinność!
O ile ten konkurs da się w ogóle przeprowadzić, bo jak zauważyłam ostatnio każdy wątek ( przynajmniej z tych które czytałam) kończy się osobistymi "wycieczkami" i kretyńskimi postami "jednorazowców"...
Ehhhhh...., gdzie to "stare" FSK....

Miriam 

Piwa: 83/277
Wysłany: 2011-08-29, 14:55   

Anulka pisze:
Ehhhhh...., gdzie to "stare" FSK....

Właśnie z powodu sentymentu do tego "starego FSK" czytam je w miarę regularnie.
Od dawna nie zakładam na nim wątków, od niedawna nie wysyłam postów.
Dawne rozmowy Polaków, wątki merytoryczne zamieniły się we "wrzuty" , hasła, obelgi.
Coraz rzadziej pojawiają się posty zawierające więcej niż dwa zdania.
O utrudnieniach w wysyłaniu nie wspomnę, o białych stronach wolę milczeć... :/

iga. 

Piwa: 157/178
Wysłany: 2011-08-29, 16:08   

Miriam pisze:

Właśnie z powodu sentymentu do tego "starego FSK" czytam je w miarę regularnie.

Czytałam też , ale ostatnio coraz mniej mi się podoba, ilość wypisywanych bzdur i nienawistnych postów znacznie przewyższa te normalne i mądre.

kizia 

Piwa: 173/110
Wysłany: 2011-08-29, 18:59   

Miriam pisze:

O utrudnieniach w wysyłaniu nie wspomnę, o białych stronach wolę milczeć... :/

to chyba jedyne forum z takimi problemami :-/
odechciewa się pisać, ale są nicki, które nadal bardzo chętnie czytam.
...sama piszę od dawna pod innym...niestety, co prawda też niezbyt dużo, bo przepustowość mnie wkurza na maxa.

Anulka 

Wysłany: 2011-08-29, 19:05   

kizia pisze:
są nicki, które nadal bardzo chętnie czytam...
Ano jeszcze są i dla nich tam zaglądam, ale jest coraz więcej takich które przeczytałam dwa razy ( pierwszy i ostatni )

Yogi-Bubu 
Nic nie jest skończone, póki się nie skończy. Y.

Piwa: 88/138
Wysłany: 2011-09-09, 16:01   

Przyznaję samokrytycznie ;) , że w dniu dzisiejszym popełniłem wpis na FSK w odkopanym przez Grubcia wątku Nikoli "O większego trudno zucha". Wszedł już przy moim trzecim podejściu... ;-) :oops:

BB

Otrzymał 5 piw(a)
Wysłany: 2011-09-10, 16:33   

Brawo Misiu !! !!!!! Wytrwałość to prawdziwa cnota ! :super:

Anulka 

Wysłany: 2011-09-11, 13:10   

Yogi-Bubu pisze:
...już przy moim trzecim podejściu...
Wytrzymuję zwykle do 4-go, potem rezygnuję

Hajduczek 

Piwa: 3/12
Wysłany: 2012-06-10, 14:49   

Witajcie, Anulko, Yogi......łezka w oku się kręci.....Ola

kizia 

Wysłany: 2012-06-21, 18:03   

Nie wiem czy dopadła mnie całkowita ślepota :oops: , ale nie ma już nawet gdzie zapytać jak "idą" prace nad nowym forum...

Miriam 

Wysłany: 2012-06-21, 20:28   

Kiziu, myślisz, że w ogóle idą?
Wątpię w to coraz bardziej...

kizia 

Wysłany: 2012-06-21, 20:34   

Ale ojciec dyrektor Miecugow tak mówił...czyżby minął się z prawdą ?? :-/

jan 
jan

Piwa: 75/20
Wysłany: 2012-06-22, 14:04   

kizia pisze:
Ale ojciec dyrektor Miecugow tak mówił...czyżby minął się z prawdą ?? :-/

Ja myślę, że one może i idą. Tylko, że ja nie wiem czy oni, tam, już skalkulowali, że
takie jakieś nowe forum się im płaci.
Bo dajmy na to, że ja napiszę, że kupiłem "Muchozol" (taki na insekty), albowiem
usłyszałem, że Prezes w klarysewskim zaciszu, odkrył sposoby na piłkę kopaną w Polsce
i przy okazji się dowiedział, że Tusk nie odpowiada za niewyjście z grupy i nie ma wpływu na kolejne zwycięstwa Niemców. Wiedziony nadzieją wynikającą z tej informacji, zakupionym "Muchozolem"... trzykrotnie spryskałem ekran telewizora. Prezes pojawia się w dalszym ciągu.
"Muchozol" przeterminowany... albo przez szybę nie działa. Albo- nie ma byka - na metody
Prezesa .... i wizerunek też. I to się im może nie opłacać na dłuższą metę. Bo ja będę wpisywał posty w bardzo podobnym duchu, który (możliwe) niekoniunkturalny jest.
Witam w tym 'gnieździe' - choć wyszukanie tematu/wypowiedzi pod którą bym się chciał wpisać... trwa (na ogół) tak długo, że zapominam co chciałem napisać ... tak w ogóle w tematach idących 'na bieżąco'.
:-P :evil: :zdrowko:

kaja 

Piwa: 158/211
Wysłany: 2012-06-22, 14:18   

Ostatnio nastała taka moda, że wpisy rzadko trafiają w odpowiednie wątki, tak Ty się tym nie przejmuj i pisz jak popadnie, tym bardziej, że w każdym masz coś do powiedzenia - nie ma byka. :D
Jeżeli chodzi o "Muchozol" to słabe jest - polecam "Pluskwozol".

kizia 

Wysłany: 2012-06-22, 14:19   

jan pisze:
Witam w tym 'gnieździe' - choć wyszukanie tematu/wypowiedzi pod którą bym się chciał wpisać... trwa (na ogół) tak długo, że zapominam co chciałem napisać ... tak w ogóle w tematach idących 'na bieżąco'.
:-P :evil: :zdrowko:

a jak Ci napiszę, że początki są zawsze trudne i my wszyscy mieliśmy takie problemy to ... bynajmniej bezwględnie powinno być Ci lżej :zdrowko:
Ostatnio zmieniony przez kizia 2012-06-22, 14:20, w całości zmieniany 1 raz  

bd_d 

Piwa: 10/4
Wysłany: 2012-06-22, 15:47   

Zamiast tutaj filozofować na temat FSK, zacznijcie tam pisać... bo w przeciwnym razie, dla kogo mają niby tworzyć to nowe forum, gdy w tej chwili pisze tam raptem 5 osób, hę?
To my, my piszący tworzymy forum (sic!), oni dają tylko pole do popisu ;-) , a że czasem idzie jak po grudzie?... to przecież nie pierwszyzna. Kogoś to wystraszyło do tego stopnia, że postanowił się wycofać na dobre? Nie wierzę! ;-)
Pozdrawiam wszystkich i życzę pogody oraz hartu ducha. :)

jan 
jan

Piwa: 75/20
Wysłany: 2012-06-22, 22:37   

bd_d pisze:
Zamiast tutaj filozofować na temat FSK, zacznijcie tam pisać... bo w przeciwnym razie, dla kogo mają niby tworzyć to nowe forum, gdy w tej chwili pisze tam raptem 5 osób, hę?
To my, my piszący tworzymy forum (sic!), oni dają tylko pole do popisu ;-) , a że czasem idzie jak po grudzie?... to przecież nie pierwszyzna. Kogoś to wystraszyło do tego stopnia, że postanowił się wycofać na dobre? Nie wierzę! ;-)
Pozdrawiam wszystkich i życzę pogody oraz hartu ducha. :)

To niby gdzie mam pisać ? Jak wiesz ... napisz. :idea:
Na moim kompie... wychodzi na to, że całe FSK wyjechało z TVeNu do Berdyczowa na własne,
szczególnie zaplanowane życzenie. :smutno:
Ale ogólnie :zdrowko: :)

kizia 

Wysłany: 2012-06-22, 23:15   

jan pisze:

Na moim kompie... wychodzi na to, że całe FSK wyjechało z TVeNu do Berdyczowa na własne,

a ja durna myślałam, że tylko na moim tak jest :mrgreen:
w takim razie napisz gdzie Bd_d mamy pisać ?

bd_d 

Wysłany: 2012-06-23, 08:27   

jan pisze:

To niby gdzie mam pisać ? Jak wiesz ... napisz. :idea:
Ale ogólnie :zdrowko: :)

To prawda, że zlikwidowano całe forum TVN24 w tym FSK. Też żałuję.
Myślę jednak, że to coś na kształt forum na stronie "Witajcie w nowym TVN24!" jest swoistym testem naszej wytrzymałości. Czy to forum też Wam zniknęło? Mnie nie, ale naprawdę pisze tam pięć osób na krzyż.
Może to skłonność do teorii spiskowych, ale podejrzewam, że wkrótce, gdy i te 5 osób przestanie pisać, usłyszymy: 'a po co forum, skoro nikt nie pisze' i to już będzie prawdziwy koniec i właśnie niby "na własne życzenie".
Jest jeszcze jedna droga upominania się o forum - maile do SK.; Czy byłaby to droga skuteczna? - trudno powiedzieć, ale na mój mail reakcja była, więc może jednak... ?

Miriam 

Wysłany: 2012-06-23, 09:04   

Bededetko
przejrzałam z wielką uwagą, największą na jaką mnie, roztargnioną, stać i na stronie głównwj TVN24 jako żywo nie znalazłam "Witajcie w nowym...".
'Szkło kontaktowe" jest jak było (wejście na dole tejże strony) jednak bez forum ogólnego. Jest tylko możliwość komentowania poszczególnych tematów prezentowanych w Szkle.
Tak mam.
Pozdrawiam. :)

jolar 

Wysłany: 2012-06-23, 09:04   

Bd d masz widocznie jakieś wyjątkowe łącze z portalem
TVN u! Ja nigdzie nie znajduję linka "Witajcie w nowym TVN24!" nawet po wrzuceniu w wyszukiwarkę tego portalu.
A może dawno tam nie zaglądałaś i jeszcze nie wiesz, że zniknęło w otchłani netu?

kaja 

Piwa: 158/211
Wysłany: 2012-06-23, 09:32   

"Witajcie w nowym TVN24!" jest na samym dole w stopce. :) Czytam, ale z zalogowaniem mam kłopot.

bd_d 

Wysłany: 2012-06-23, 09:35   

jolar pisze:
Bd d masz widocznie jakieś wyjątkowe łącze z portalem
TVN u! Ja nigdzie nie znajduję linka "Witajcie w nowym TVN24!" nawet po wrzuceniu w wyszukiwarkę tego portalu.
A może dawno tam nie zaglądałaś i jeszcze nie wiesz, że zniknęło w otchłani netu?

O kurczę! Naprawdę? Ja mam to "Witajcie" w zakładkach i łączę się bez problemu... nawet wczoraj wieczorem pisałam o meczu Niemcy-Grecja.
To jest taki link:
http://www.tvn24.pl/witam...l,254522,s.html

Jeśli masz rację i mam jakieś wyjątkowe połączenie, to to już jest kompletny odjazd. ;-)
Sprawdź, proszę, czy ten link Ci zadziała i oczywiście poinformuj o wynikach.

[ Dodano: 2012-06-23, 10:38 ]
/witamy-w-nowym-tvn24-pl,25...
Skoro jednak się łączę, to przecież chyba ta strona istnieje? :mrgreen:

[ Dodano: 2012-06-23, 11:03 ]
P.S. wysłałam właśnie maila do SK o treści:

Znów piszę, Panie Redaktorze
Bo mam wrażenie dwuznaczności
Z dnia na dzień z forum coraz gorzej
I większość w Berdyczowie gości
Pan rzekł był przecie w czasie swoim
Że nie porzuci Pan swych fanów
A dziś w "Witajcie..." ... forum stoi