Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
MY-Kształciuchy Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Justyna Kowalczyk
Autor Wiadomość
prowincjusz 

Piwa: 27/36
Wysłany: 2011-03-06, 18:14   

WOW .... ,,co mentów,, Częstochowianki komentował nie będę ...
Natomiast czy ładne czy brzydkie ... Pewnie, że w telewizjerni lepiej oglądać ładne ale spróbujcie przebiec na nartkach choćby PIĘĆ KILOMETRÓW a potem się w lustrze przejrzyjcie ...
I na koniec mych ,,uwag,, w tym temacie >

Wieretielny zaś oświadczył , że szybko wyjeżdżają, by nie złapać ,,wirusa astmy,, ... Wszak Justyna musi jeszcze ,,KRYSZTAŁKI,, odebrać :mrgreen:
ps.: Ale Drogi ~zimie ... CIEBIE NIE POZNAJĘ ... :shock:
Ostatnio zmieniony przez prowincjusz 2011-03-06, 18:26, w całości zmieniany 3 razy  

jarzębina 

Otrzymał 6 piw(a)
Wysłany: 2011-03-12, 20:12   Hantle w dłoń , panowie .

No i dzisiaj cyborg przegrał z kretesem a nawet złapał zająca . Więc może jednak nie cyborg ??
Długo zastanawiałam się skąd taka niechęć panów do kobiety, którą ochrzcili cyborgiem . I nagle bingo, wiem !! To ten KALORYFER na brzuszku Norweżki . Spojrzy taki pan w lustro na swój mięsień piwny , potem na zdjęcie zawodniczki, zgrzytnie zębami i pisze, że cyborg, że paskuda i tak dalej i tak dalej . A może tak hantle w dłoń panowie i ćwiczyć i ćwiczyć .

aranio 
ArturoDeAranio:)

Piwa: 5/3
Wysłany: 2011-03-12, 21:14   

Hmm...what not....ale o co chodzi w tym poście nie kumam :diabel2:

emeryta 

Piwa: 2/1
Wysłany: 2011-03-12, 21:38   

Arturku, Słońce ty moje! Jak się wchodzi na forum raz na ruski rok, to się nie wie nic, kapewu? :lol:
Jarzębino - mnie kaloryfer na brzuchu Bjoergen nie denerwuje ani nie zniesmacza, przypuszczam, że Kowalczyk też posiada nie gorszy, bo sport wyczynowy na takim poziomie tego wymaga. Ale przyznam się, że kiedy Norweżki po 1,5- godzinnym machaniu kijkami wbiegają świeżutkie na metę, podczas gdy reszta wypluwa wnętrzności, to trafia mnie szlag, że ta reszta nie może sobie zafundować takiej astmy w papierach. Zawsze mi się zdawało, że astmatykowi oddycha się gorzej, niż zdrowemu. :) W ekipie norweskiej zdaje się są same astmatyczki, w dodatku tę chorobę stwierdzono u nich całkiem niedawno. I to mnie wkurza bardziej, niż kaloryfery.

Św. Tomasz z Akwinu

starymysz 
życie KOTEM się toczy

Piwa: 39/39
Wysłany: 2011-03-12, 21:48   

Hantle w dłoń :hmm: Chcesz się nas pozbyć ??
Żyliśmy we względ­nie nor­mal­nym kraju względ­nie nor­mal­nego kli­matu przy względ­nie nor­mal­nym rzą­dzie. My, względ­nie nor­malni, chrońmy, co mamy. Nor­malni ina­czej mają to nam za złe,ale i oni mogą zro­zu­mieć, o co chodzi. Stefan Bratkowski

jarzębina 

Otrzymał 6 piw(a)
Wysłany: 2011-03-12, 21:57   

No niestety , nie wiem kto wymyślił regulamin, w którym zawodnicy chorzy na astmę { prawdziwą lub co bardziej prawdopodobne udawaną } mogą brać leki , które jednocześnie poprawiają wydolność. Póki co kto może korzysta . Ze zdziwieniem dowiedziałam się, że nasza pływaczka Otylia, też na nią choruje. Chory był również Korzeniowski. Jednocześnie widać, choćby po tym umięśnieniu , że Marit ciężko na swój sukces pracowała. Podobno w Norwegii mnóstwo ludzi ma astmę ze względu na specyficzny klimat ale to według mnie naciągane. Jest furtka, sportowcy z niej korzystają a Justyna i tak jest rewelacyjna . Mnie po prostu jakoś zeźliło rozbieranie na czynniki pierwsze wyglądu Bjoergen.

[ Dodano: 2011-03-12, 22:00 ]
starymysz pisze:
Hantle w dłoń :hmm: Chcesz się nas pozbyć ??

No co Ty. Ciebie na pewno nie, bo jesteś najsympatyczniejszym facetem na tym forum . Do tego lubisz koty i Twój awatar zawsze mnie rozczula i wprawia w dobry humor.
Ostatnio zmieniony przez jarzębina 2011-03-12, 22:02, w całości zmieniany 1 raz  

starymysz 
życie KOTEM się toczy

Piwa: 39/39
Wysłany: 2011-03-12, 22:15   

:oops:
Żyliśmy we względ­nie nor­mal­nym kraju względ­nie nor­mal­nego kli­matu przy względ­nie nor­mal­nym rzą­dzie. My, względ­nie nor­malni, chrońmy, co mamy. Nor­malni ina­czej mają to nam za złe,ale i oni mogą zro­zu­mieć, o co chodzi. Stefan Bratkowski

ted8513 

Piwa: 17/8
Wysłany: 2011-03-13, 01:16   

Ja tez lubie koty :)

A Justyna mimo, ze "ma paskudną trądzikowa cerę" potrafi wygrywac nawet z cyborgami :D
Ostatnio zmieniony przez ted8513 2011-03-13, 01:16, w całości zmieniany 1 raz  

prowincjusz 

Wysłany: 2011-03-14, 13:55   

ted8513 pisze:

Ja też zwłaszcza POsłuchać ale i POoglądać ... ... i okazuje się, że ,,MOŻE nawet milutko :lol: MRUCZĄ,, ... ;-) a i zapewne ciepłe są jak ... kaloryfery :diabel2:
Ostatnio zmieniony przez prowincjusz 2011-03-14, 14:22, w całości zmieniany 3 razy  

Cfajka 

Piwa: 88/144
Wysłany: 2011-03-14, 16:34   

Justynka w sobotę była druga!!! :super: i trzecią KryształowąKulę ma już w kieszeni!!
Cieszę się i jestem dumna z takiego sportowca jak ONA!! :glu:
jarzębina pisze:
(...)A ja mam wrażenie, że Justyna nie potrafi przegrywać.
jarzębina pisze:
(...)Ma problem, bo uważa, że tylko ona może być zwyciężczynią a jeśli nie jest to dlatego, że zwycięzca był nieuczciwy .

Absolutnie się z tobą nie zgadzam!!!!!!
Nie każdy ma charakter Adasia. Justa, jako rasowa góralka, co ma w sercu, to na języku.
Zauważ, że przegrwając z Majdić NIGDY nie była wściekła. Bo przegrać z równym sobie nie jest "grzechem". Stwierdzono, że leki na astmę pomagają sportowcom, a pomimo tego, nikt z tym nic nie robi :/ I z tego, głównie, powodu Justyna się wścieka.
I tak naprawdę nigdy się nie dowiemy, czy Bjoergen jest lepsza od Justyny, czy nie :/

Jestem kibicem sportowym od nastu lat. ZAWSZE trzymam kciuki za rodaków. A jak jeszcze wygrywają, to mam pełnię szczęścia! Tak było, jest i będzie. W dyscyplinach, w których naszych brak, kibicuję wybrańcom. Ale nie podziwiam walczących na "dopalaczach", a jak nie są z mojego kraju, to tym bardziej obchodzą mnie tak samo jak łysego wszy.
ted8513 pisze:

:rotfl:

jarzębina 

Otrzymał 6 piw(a)
Wysłany: 2011-03-14, 16:57   

Ależ ja Justynę podziwiam nieustannie i też zawsze trzymam za nią kciuki. Właściwie to tylko ona jest w stanie zagrozić Norweżkom a biegi narciarskie to przecież narodowy sport Norwegii. Faktycznie, każdy ma inny charakter ale nam też nie byłoby przyjemnie, gdyby jakaś pływaczka przegrywając z Otylią zakwestionowała jej zwycięstwo z powodu astmy. Przepisy raczej się nie zmienią , są jakie są . Słyszałam wypowiadających się fachowców , mówiących, że Justyna ma jeszcze pewne rezerwy w technice , którą może poprawić. Nie podobało mi się tylko, że z góry zakładała , że będą jej zajeżdżać drogę . Nie podobało mi się również takie znęcanie się nad wyglądem Marit .
Ostatnio zmieniony przez jarzębina 2011-03-14, 17:34, w całości zmieniany 2 razy  

prowincjusz 

Wysłany: 2011-03-16, 00:47   

Czasami warto coś :czytaj: ...
Oto fragment tylko artykułu z Polityki ubiegłorocznej o astmie u sportowców norweskich i ... POlskich ! /.../– Jeśli Marit Bjřrgen bierze leki z powodu astmy, to po prostu duszność nie przeszkadza jej podczas biegania. Gdyby się nie leczyła, biegałoby się jej gorzej – sumuje prof. Kowalski. I od razu dodaje, że Norwegia od wielu lat przykłada olbrzymią wagę do rozpoznawania i leczenia astmy u sportowców. – Zawdzięczają to właściwie jednej postaci, prof. Kai Hakon Carlsenowi z Oslo, który uchodzi na świecie za najwybitniejszego eksperta w tej dziedzinie.
Norwegowie już od wielu lat szczegółowo badają swoich sportowców pod kątem astmy, a liczba zawodników z tego kraju mających prawo podczas międzynarodowych zawodów do zażywania betamimetyków jest czterokrotnia wyższe niż z Polski. Nie ma żadnych przesłanek, by sądzić, że nasi zawodnicy są zdrowsi. Po prostu wielu z nich może nie wiedzieć, że już są chorzy. Do niektórych dyscyplin sportowych pasowałoby powiedzenie: nie ma zdrowych, są tylko źle zbadani./.../ :co: Więcej pod adresem http://www.polityka.pl/na...d#ixzz1GiNaEGcC
... a co do ,,mOTYLKA,, to ma astmę wrodzoną i TA JĄ doprowadziła na basen ...
[z blogu na onet.pl] > http://wodny-swiat.blog.o...2,ID379377399,n
Ostatnio zmieniony przez prowincjusz 2011-03-17, 00:47, w całości zmieniany 2 razy  

teresa 

Postawił 3 piw(a)
Wysłany: 2011-03-17, 14:27   

Problem chyba w tym wyscigu sportu i farmacji. Ponieważ - jak sie wydaje - w wielu dziedzinach sportu przekracza sie fizjologiczna wydolnośc nawet bardzo sprawnego , młodego i silnego organizmu zaczyna sie "przechytrzanie" ludzkiej kondycji. Te leki na astme czy leki przeciwko uczuleniom sa rodzajem ukrytych "dopalaczy". Kiedys stosowano transfuzje krwi, leczenie hormonalne, a w NRD (czy ktos jeszcze pamieta) sportsmenki zachodziły w ciążę przed ważnymi zawodami, bo wtedy wzrastała wydolnośc fizyczna, a po zawodach ciąże usuwano. Nie wiem, czy to tylko tak bardzo ambicje samych sportowców rosna, ze gotowi sa płacic zdrowiem za rekordy, czy - jak to zwykle bywa - "stoja" za tym ogromne pieniędze i sportowców traktuje sie jak gladiatorów. Niech wygrywaja za wszelka cenę, albo gina (w niepamieci lub naprawdę). Jestem tak stara, ze pamietam jeszcze pierwsze Wyścigi Pokoju, wywołujące w latach 50-tych tylez emocji co obecnie Małyszomania czy Justynomania , tam nagroda był najpierw rower, ale potem samochód warszawa, no więc dopingowano sie na rózne sposoby - kofeiną, albo i wódeczka, bo przeciez to sporo kalorii, a i walecznośc wzrasta. Więc chyba dążenie do wygranej jest wpisane w kondycję zawodników.
Ja byłam kibicem od dziecka, ponieważ zastepowałam ojcu -kibicowi syna. Na meczu lekkoatletycznym Polska USA oboje - i tate i mnie - zawieziono do szpitala tak żesmy sie "zdarli" fizycznie. Teraz poca mi sie ręce kiedy patrze na Adasia i Justynę życząc im wszystkiego najlepszego. czyli medalu ( "i do mety, i do podium, i do Mazurka.." jak wołał niezappomniany Bohdan Tomaszewski). Zlotego oczywiście. To sa dobre emocje, choc czasem i one przeradzaja sie w agresję ("kiboli". Na szczęście i Otylia, i Justyna i Adam mieli kibiców. Mam wielą nadzieję., że pustke po Adamie wypełni kamil Stoch - jest młody i ambitny. Może mu sie uda? Może nam sie dzieki niemu uda przezyć w miłym podnieceniu nastepnych dziesięc lat?

prowincjusz 

Wysłany: 2011-03-18, 00:20   

Nie tylko problem w farmacji i wyścigu jak to gdzie indziej nazywają ,,szczurów,,.
Przywołam ten tytuł > ... On też coś ,,mówi,, ...
FUNDAMENTEM jednak JEST to co ZAWSZE ... MONEY, MONEY, CASH ...
SPORT TO dzisiaj jest potężny PRZEMYSŁ !!
Z zapleczami naukowo-badawczymi, spółkami giełdowymi, mediami, ...
,,Sportowiec,, to tylko trybik w tej ,,MACHINERII,, :evil:
W pierwszym poście ~Yogi wspomina o ,,podstawianiu nogi,, ...
"GDZIE KONIE KUJĄ ..."
ps.: a NAD WSZYSTKIM czuwają PRezesi i ,,Sędziowie,, ... nie zawsze sportowi :diabel2:

Cfajka 

Piwa: 88/144
Wysłany: 2011-03-20, 14:28   

Wczoraj druga, dzisiaj druga,
a na deser
TRZECIA KRYSZTAŁOWA KULA!!!

:glu: :glu: :glu:
Justysiu!! Jesteś cudna!!!
Dziękują za ten sezon!!!
Proszę o więcej!!!

kizia 

Piwa: 173/110
Wysłany: 2011-03-20, 14:49   

Kryształowa Kula w pełni zasłużona :brawo: :brawo: :brawo:
Dziękuję Justyna.

Polskaaaaaaaaaa biało- czerwoni !! !

kaja 

Piwa: 158/211
Wysłany: 2011-03-20, 14:57   

Trzecia Kryształowa Kula dla Justyny!

strążek 

Otrzymał 17 piw(a)
Wysłany: 2011-03-20, 15:35   

Barwo!! Brawo!! Góralko :roza: :brawo: :brawo: :brawo:
Teraz bank na pewno da jej kredyt

prowincjusz 

Wysłany: 2011-03-20, 15:54   

~Strążku, toż ONA PROMUJE bank a nie - jak myśli wielu, także bankowcy - bank Ją.
A Ty będziesz miał problem PO górkach ... Justyna jeździ od czerwca takim ,,MATrIxCiem,,
i jak juz wcześniej ,,klikałem,, WRESZCIE myślą JAK POWINNI ... :idea:
Za ,,Kryształek,, dostanie DZISIAJ cuś niewiele POnad 30.ooo francków szwajcarskich co DODA i łącznie - za ten sezon [nie tylko Jej ale całej ekipie] - uzbiera się tylko ZA WYNIKI : około MILIONIKA naszych - niestety tylko - ZŁOTYCH, nie ,,medalików,, a pieniążków. Czy to dużo za JEJ wysiłek :niewiem: ...
ALE KREDYT ma jak W BANKU ... :D
Ostatnio zmieniony przez prowincjusz 2011-03-20, 15:55, w całości zmieniany 1 raz  

stanmor
[Usunięty]

Wysłany: 2011-03-20, 17:28   

Lekarz do Bjoergrn :mam dla pani przykrą wiadomość
-co, wyzdrowiałam?
- nie ,Kowalczyk zachorowała!

Tina 

Piwa: 27/6
Wysłany: 2011-03-20, 19:05   

Wielka Kryształowa Justyna !!

:brawo: :brawo: :padam: :padam: :brawo: :brawo:

kaja 

Wysłany: 2011-11-13, 18:57   

No to powtórka z rozrywki! Justyna po drodze na Puchar Świata wygrała wszystkie 3 biegi! Pięknie zaczęła nowy sezon! :)

Tina 

Piwa: 27/6
Wysłany: 2011-11-13, 19:09   

Super !! !! Wielkie brawa dla Justyny. :brawo:

kaja 

Wysłany: 2012-01-08, 13:36   

Justyna Kowalczyk trzeci raz z rzędu wygrała cykl Tour de Ski!!!!!!!!!

Brawo Justyna!

iga. 

Piwa: 157/179
Wysłany: 2012-01-08, 14:23   

:brawo: Justyna :bukiet:

Yogi-Bubu 
Nic nie jest skończone, póki się nie skończy. Y.

Piwa: 88/138
Wysłany: 2012-01-08, 15:49   

Justa! Jesteś WIELKA! Pokonałaś te a...; A co tam! Justa górą! Czeci raz z rzędu! :glu:

Dana 

Piwa: 175/321
Wysłany: 2012-01-08, 16:01   

Yogi-Bubu pisze:
...Pokonałaś te a...

.lergiczki? :D

Yogi-Bubu 

Wysłany: 2012-01-08, 16:10   

Dana pisze:
.lergiczki? :D

:oops: Prawie... ale cuś w podobie ;)

kizia 

Piwa: 173/110
Wysłany: 2012-01-08, 17:44   

Justyna jest WIELKA !! ! :brawo:
A trasa faktycznie była przygotowana przez jakiegoś sadystę :evil:

Yogi-Bubu 

Wysłany: 2012-01-08, 17:56   

kizia pisze:
(...) A trasa faktycznie była przygotowana przez jakiegoś sadystę :evil:

Kiziu, tak jest co roku, widocznie ten sam sadysta... :( Jak w życiu: Jedni muszą pod górkę, a inni mają z górki... :D

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach