Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
MY-Kształciuchy Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Justyna Kowalczyk
Autor Wiadomość
Yogi-Bubu 
Nic nie jest skończone, póki się nie skończy. Y.

Piwa: 88/138
Wysłany: 2010-12-14, 12:13   Justyna Kowalczyk

Justyna po raz kolejny została ukarana przez przesunięcie z zajętego miejsca na ostatnie w biegu. Ponoć zabiegła drogę Randall w strefie, w której jest to zakazane. Zapis filmowy ponoć mówi coś innego.
Po odrzuceniu przez sędziów protestu naszej ekipy, istnieje jeszcze możliwość odwołania się do Federacji.
Najbardziej gorzkim kąskiem w tym wszystkim jest to, że następne takie sytuacje mogą ją wykluczyć z możliwości startu w MŚ.
Nie chciałbym wietrzyć tu teorii spisku, ale czy to przypadek, że decyzje o dyskwalifikacji są zawsze podejmowane przez Skandynawów?

colombo 
colombo

Piwa: 4/1
Wysłany: 2010-12-14, 16:19   

Miśku coś w tym jest.
Ktoś ma szczere inencje by Justyne oddalić od rywalizacji nieco.
Skandynawowie wiedzą że dochodzi do formy i pewnie jej się boją.

kaja 

Piwa: 153/209
Wysłany: 2010-12-14, 17:32   

Myślałam, że mnie coś trafi :wnerw: Na krótkich dystansach walka jest zacięta, ale nikogo nie staranowała, nogi (narty) nie podstawiła!

iga. 

Piwa: 155/173
Wysłany: 2011-01-01, 17:42   

Prolog - bieg na 2,5 km- WYGRANY wczoraj
Na 10 km - WYGRANY - dzisiaj
Jutro sprit - powinna wygrać :)
:brawo: Justyna

[ Dodano: 2011-01-02, 20:35 ]
Dzisiaj 2 miejsce :)
Jutro bieg 2x 5 km.

iga. 

Wysłany: 2011-01-06, 15:04   

:brawo: Justyna w biegu na 15 km z pierwsza !!
Wspaniała zawodniczka :)

bd_d 

Piwa: 10/4
Wysłany: 2011-01-06, 17:59   

Przegapiłam, szkoda. :-/ Bardzo lubię oglądać sporty zimowe, ale zabrałam się do pieczenia ciast (ano tak mnie naszło, a poza tym moje dziecko wszystko mi w domu "wymiotło" ;-) )

Domyślam się, że Justyna nadal jest pierwsza w ogólnej kwalifikacji. :)

"m" zjadłam w "przegapiłam" i musiałam poprawić :lol:
Ostatnio zmieniony przez bd_d 2011-01-06, 18:00, w całości zmieniany 1 raz  

iga. 

Wysłany: 2011-01-06, 18:18   

bd_d pisze:

Domyślam się, że Justyna nadal jest pierwsza w ogólnej kwalifikacji.

:tak: :tak: :tak: :D :D :D

Yogi-Bubu 

Wysłany: 2011-01-11, 13:07   

Jakoś brak oznak radości po wygraniu przez Justynę Tour de Ski ?? :) Że o zwycięstwie w konkurskie na Sportowca Roku nie spomnę...
Brawo Justi! Oby tak dalej!
:D :ok:

kaja 

Piwa: 153/209
Wysłany: 2011-01-11, 17:11   

Jak to nie - jak tak! Ja skakałam na sb, ale nikt mi nie pomagał :/
Justaaaaa! :glu:

Ostatnio zmieniony przez kaja 2011-01-11, 17:12, w całości zmieniany 1 raz  

kizia 

Piwa: 173/109
Wysłany: 2011-02-26, 14:46   

Justyna zdobyła dziś prawdziwy srebrny medal. :brawo: :brawo: :brawo:
a te komentarze, że Bjoergen jest bezkonkurencyjna....to chyba lekka przesada, bo przecież wszyscy wiedzą, że ma astmę wysiłkową :-|

prowincjusz 

Piwa: 27/36
Wysłany: 2011-02-26, 15:09   

Medalikami MŚ ja się ,,nie podniecam,,. Wiadomo było, że BjoerGEN po wczasach w ,,aSPmA,, gdy nie startowała w TOUR SKI, będzie nie do pokonania. Tym bardziej w Norwegii.
A Justyna NARESZCIE wie, gdzie są ,,konfiturki,, i po nie sięga :mrgreen: A nie frajersko - jak nasi ,,działacze piłkarscy,, - wyprzedaje dobra dla zysków marnych, byle szybkich ...

colombo 
colombo

Wysłany: 2011-02-28, 17:33   

Dziś Justyna Kowalczyk po raz drugi na tych MŚ srebrna.
Dała z siebie wszystko a przegrała z chyba cyborgiem Bjoergen :)
Ale widać było w jej oczach łzy i sportową złość że złota nie ma.
Za to w sobote w maratonie na 30 km ma szanse obronić złoto i napewno da z siebie wszystko.
Dzieki Justyś i wygraj z ta Bjoergen na 30km.
:)

prowincjusz 

Wysłany: 2011-02-28, 23:39   

Chciałoby się rzec : "SPAstma...ć,, :evil:
Ostatnio zmieniony przez prowincjusz 2011-02-28, 23:40, w całości zmieniany 1 raz  

Yogi-Bubu 

Wysłany: 2011-03-01, 11:34   

Justa :roza: wygrała... wśród zdrowych. A Bjoergen raczej powinna chyba startować w paramistrzostwach. :-/
Oczywista ten przytyk nie dotyczy niepełnosprawnych sportowców, bo dla Nich mam coś więcej niż szacunek... :padam:

Zosia 

Piwa: 29/8
Wysłany: 2011-03-03, 21:55   

Rywalka Justyna ... Przypomina cyborga... :shock:

[ Dodano: 2011-03-03, 21:57 ]
http://wiadomosci.dzienni...z-dlaczego.html

Szerokie jak szafa bary, przesadnie umięśniony brzuch, za to niemal niewidoczny biust. W porównaniu z niektórymi rywalkami, Marit Bjoergen wydaje się dwukrotnie większa i potężniejsza. Została porównana do mężczyzny!

To jest kobieta chora na atmę.... ? :shock:
Ostatnio zmieniony przez Zosia 2011-03-03, 21:58, w całości zmieniany 1 raz  

jarzębina 

Otrzymał 6 piw(a)
Wysłany: 2011-03-03, 22:25   

A ja mam wrażenie, że Justyna nie potrafi przegrywać. Norweżka biustu sobie nie wybierała , ocenianie wyglądu nie jest zbyt eleganckie , moim zdaniem buzię ma ładną a że umięśniona , no trudno żeby nie była.Zapominamy, że na astmę jest chora Otylia, był chory Korzeniowski i nikomu to nie przeszkadzało .

Zosia 

Piwa: 29/8
Wysłany: 2011-03-03, 22:54   

Dziwnym trafem wszystkie zawodniczki - narciarki z Norwegii to .... astmatyczki.

jarzębina 

Otrzymał 6 piw(a)
Wysłany: 2011-03-04, 11:07   

Ale postępują zgodnie z regulaminem i jak na razie to nasza zawodniczka została na igrzyskach złapana na stosowaniu dopingu.
Lubie patrzeć na Norweżkę, bo ma harmonijne ruchy i wygląda jakby płynęła a nie biegła. Dotychczas była po prostu lepsza . Justyna powinna brać przykład z Małysza i starać się wykazać taką klasą jak on .

Yogi-Bubu 

Wysłany: 2011-03-04, 12:00   

Tiaaa... Płynne ruchy... pływa... :D Ale jak popatrzeć na jej zdjęcie od pasa w górę, to w miejscu brzucha normalny "kaloryfer", a i reszta... - szkoda gadać (zdjęcie z postu Zosi :roza: ). Chyba Bjoergen powinna faktycznie biegać z facetami ;) .
Już wolę popatrzeć na Justysię... :)
Ponadto jak gdzieś wyczytałem wypowiedź naszej zawodniczki, że bardziej od astmatycznych wzmocnień Norweżki bardziej obawie się nieczystych zagrań norweskiej drużyny (co jest szczególnie łatwe przy stylu łyżwowym), to szczęka opada... Już po nastąpieniu przez jedną z nich w czasie sztafety na nartę Justyny, musiała ona (narta ;) ) zostać odesłana do sklejania.
I gdzie tu fair play?

jarzębina 

Otrzymał 6 piw(a)
Wysłany: 2011-03-04, 13:02   

A widziałeś jakie bary ma Otylia i pływaczki ? Rozwijają sie mięśnie których sie używa. Mając kaloryfer i umięśnione ramiona może solidnie odpychać sie kijkami . Nie wiem czy oceniamy urodę czy sporcmenkę ?? Justyna na przykład ma paskudną trądzikowa cerę . Ma problem, bo uważa, że tylko ona może być zwyciężczynią a jeśli nie jest to dlatego, że zwycięzca był nieuczciwy .

Yogi-Bubu 

Wysłany: 2011-03-04, 13:19   

jarzębina pisze:
Nie wiem czy oceniamy urodę czy sporcmenkę ?? (...)

A czy jedno przeszkadza drugiemu? :D

jarzębina 

Otrzymał 6 piw(a)
Wysłany: 2011-03-05, 13:16   

Chyba teraz Justyna głupio się czuje mówiąc o najeżdżaniu na narty i kijki . Rywalizacja czysta jak łza . Chyba do urody Johaug nie macie zastrzeżeń. Drobniutka, szczuplutka , powiewna blondynka.
Ostatnio zmieniony przez jarzębina 2011-03-05, 13:28, w całości zmieniany 2 razy  

prowincjusz 

Wysłany: 2011-03-05, 13:45   

jarzębina pisze:
Chyba teraz Justyna głupio się czuje mówiąc o najeżdżaniu na narty i kijki . Rywalizacja czysta jak łza . Chyba do urody Johaug nie macie zastrzeżeń. Drobniutka, szczuplutka , powiewna blondynka.

i ... -> ASTMATYCZKA :-P - bez cudzysłowu :diabel2:
- jak WSZYSTKIE CZTERY NAJLEPSZE - w ostatnim okresie - NORWEŻKI :diabel2:
Ostatnio zmieniony przez prowincjusz 2011-03-06, 18:25, w całości zmieniany 1 raz  

emeryta 

Piwa: 2/1
Wysłany: 2011-03-05, 17:46   

jarzębina pisze:
Chyba teraz Justyna głupio się czuje mówiąc o najeżdżaniu na narty i kijki . Rywalizacja czysta jak łza

A nikt nie widział, jak Justyna leżała na którymś z podjazdów? Trudno powiedzieć, czy sama taka gapa, czy ktoś jej pomógł. Zbierała się piorunem, ale spadła o kilka miejsc i musiała doganiać norweską czołówkę.

Św. Tomasz z Akwinu

jarzębina 

Otrzymał 6 piw(a)
Wysłany: 2011-03-05, 20:02   

Zwracam honor, to bylo na samym poczatku, który akurat przegapiłam . :mdleje:

zim 

Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: 2011-03-06, 01:34   

jarzębina 2011.03.04; 11:07 pisze:
(...) jak na razie to nasza zawodniczka została na igrzyskach złapana na stosowaniu dopingu. (...)

Czy tę babę bliskość wzgórza** dokumentnie pogięła?
jarzębina pisze:
(...) Lubie patrzeć na Norweżkę, bo ma harmonijne ruchy i wygląda jakby płynęła a nie biegła. (...)

A ja nie cierpię czytać zapisów idiotki! Nawiedzonej idiotki! Zwłaszcza takiej, która najpierw rżnie, a potem leci do kiosku po to, z czego rżnie, czyli rżnie głupa. A może ktoś by się zlitował i też...

jarzębina 2011.03.04; 13:02 pisze:
(...) Nie wiem czy oceniamy urodę czy sporcmenkę* Justyna na przykład ma paskudną trądzikowa cerę . (...)

Długo kombinowałem, czy jest jakiś temat, na którym baba ta się nie zna, czyt.: nie ma nic do powiedzenia. No i dojszłem(!) - nie, idiotka jest fachowiec od wszystko; nie dość, że robi za kosmetyczkę (sic), to słownik języka polskiego jej autorstwa będzie prosto beceler*, godny pulicowania! I jeszcze honor zwraca! :haha: , coś, czego dziewczę to (podejrzewam) nigdy nie miało i (jestem pewny) mieć nie będzie.

* wytłuszczenia moje - debila, chama i podleca, hej!
** - mowa o Wzgórzu, nie o górce

[ Dodano: 2011-03-06, 01:52 ]
Przybiegłem jeszcze raz, aby każdej J. rzec, iż asteriksy są okej, tym bardziej ich kolejność, hej, powieś!

[ Komentarz dodany przez: cyklop28: 2011-03-06, 20:20 ]
PRZESADZIŁEŚ!!
Ostatnio zmieniony przez cyklop28 2011-03-06, 20:19, w całości zmieniany 6 razy  

ted8513 

Piwa: 17/8
Wysłany: 2011-03-06, 02:01   

jarzębina pisze:
Zwracam honor, to bylo na samym poczatku, który akurat przegapiłam . :mdleje:

Zastanow sie kobieto, co Ty piszesz! Chyba wiele rzeczy przegapilas w swoim zyciu.
A moze Ty lubisz cyborgi?

colombo 
colombo

Wysłany: 2011-03-06, 10:42   

Ja sie w polemike o urodzie ani Justyny ani innych wdawal nie będę,chociaż Charlotte Kalla mi się bardo podoba :)
Justyna zrobiła co mogła i chwala jej za to,zdobyła braz na 30km.
Walczyła dzielnie a ze nie udało jej sie wygrać to własnie taki jest urok rywalizacji sportowej :)
Dodam tylko że w porównaniu do naszego biathlonisty Tomka Sikory to Justyna ma ogromne sukcesy już.
A jeszcze kariery nie kończy tak jak Adam Małysz.
Ale o nim wypowiem sie w innym watku :)
Justyna gratulacje :)

jarzębina 

Otrzymał 6 piw(a)
Wysłany: 2011-03-06, 10:56   

zim pisze:
jarzębina 2011.03.04; 11:07 pisze:
(...) jak na razie to nasza zawodniczka została na igrzyskach złapana na stosowaniu dopingu. (...)

Czy tę babę bliskość wzgórza** dokumentnie pogięła?
.

Kornelia Marek na ostatnich zimowych igrzyskach olimpijskich . Do reszty się nie odnoszę, bo przeraziła mnie ta atawistyczna wręcz nienawiść i obelgi tylko dlatego, że wyraża się inne zdanie .
Ostatnio zmieniony przez jarzębina 2011-03-06, 10:56, w całości zmieniany 1 raz  

emeryta 

Piwa: 2/1
Wysłany: 2011-03-06, 11:04   

zim pisze:
..............

Halo! Tu Ziemia! My gadamy o Justynie i biegach narciarskich, nie o Jarzębinie :-P Ani słowem nie odniosłeś się do tematu wątku, tylko walisz obelgami, które do Twojego wizerunku poety pasują jak świni siodło.
Założyłeś się z Quercusem, że umiesz to lepiej?

Św. Tomasz z Akwinu

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach