Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
MY-Kształciuchy Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Dyrekcja przypomina pracownikom o pozostawianiu rozumu...
Autor Wiadomość
prowincjusz 

Piwa: 27/36
Wysłany: 2011-02-13, 13:38   

Kiedyś ,,zaglądali,, . Najczęściej M. PRZYBYLIK ... G.Miecugow nawet NAM ,,sprzyjał,,. T.Sianecki ,,skromniejszym,, był - tak przynajmniej się wypowiadał- a może bardziej nieśmiałym czy może miał mniejsze ,,parcie,, na POPularność /?/ ...
A dziś ? Albo H2O + CO2 :co: albo ,,kasa, misie, kasa,, NAJWAŻNIEJSZA ... :evil:
Oby nie zapomnieli, że ,,ta metoda traktowania karmicieli ma ... KRÓTKIE NOGI,, ...
:evil:

haniafly 

Piwa: 33/29
Wysłany: 2011-02-13, 15:43   

kizia pisze:
Jak myślicie ? Czy Dyrektor Miecugow, albo p. Sianecki zaglądają czasami na nasze forum ?

prowincjusz pisze:
Kiedyś ,,zaglądali,, . Najczęściej M. PRZYBYLIK ... G.Miecugow nawet NAM ,,sprzyjał,,. T.Sianecki

Jeśli nawet Marek Przybylik tu zagląda, to mało prawdopodobne żeby przejął się naszymi opiniami a tym bardziej przekazał je Miecugowowi.
Przeczytałam ów artykuł o praniu... nie dziwiłabym się gdyby coś takiego pojawiło się w Fakcie czy SE, jedyne co mnie nieco podbudowało to spora ilość komentarzy ludzi tak samo jak my zniesmaczonych.

Prowincjusz pisze:
Oby nie zapomnieli, że ,,ta metoda traktowania karmicieli ma ... KRÓTKIE NOGI,, ...

Im to totalnie zwisa, stracą jednych widzów, zyskają następnych i nie zdziwiłabym się jeśli to będą widzowie którzy jeszcze dziś na nich plują a jutro kto wie...
Ostatnio zmieniony przez haniafly 2011-02-13, 15:46, w całości zmieniany 1 raz  

BB

Otrzymał 5 piw(a)
Wysłany: 2011-02-13, 19:57   

Na tzw. dziennikarzy TVN, a zwłaszcza tej drugiej stacji co to CAŁA PRAWDA CAŁA DOBĘ od pewnego czasu coś padło. Z rzetelną informacją mało już mają wspólnego, a dowcip to się im tak wyostrzył, że mógłby im golarki zastąpić. Ten "trynd" to chyba z góry idzie, bo przecież sami z siebie tacy wredni się nie zrobili. Może dostają jakiegoś "dopalacza" ?
Wielka szkoda, że przeniosło się to też na Szkiełko, które przecież całe lata było jakąś cudną oazą, gdzie mieliśmy szanse podreperować skołatane w ciągu dnia nerwy.
Teraz niestety zamiast tego reperowania aplikuje się nam coś dziwnego, czego nawet nie chcę nazwać tak jak by należało - bo mi nie wypada.
Z nawyku SK oglądam i to tylko w te dni, gdy widzę osobę obok prowadzącego, której jeszcze mogę zaufać, że nie dorównała i - jak mniemam - nie zechce dorównać - reszcie z Dyrekcją na czele.
Wychodzi mi z tego nieczęste oglądanie.
Podejrzewam też, że jeśli w dalszym ciągu będą się zdarzały telefony pełne zachwytu nad wspaniałym programem tudzież prze-wspaniałą Dyrekcją to będzie coraz gorzej bo wydaje się, że wbijanie kogoś w dumę prowadzi do całkowitego wyzbycia się samokrytycyzmu.
Bardzo mi przykro, że muszą tak pisać o Szkiełku - ale muszę !

Wiaczeslaw 

Wysłany: 2011-02-13, 21:35   

jarzębina pisze:
Zostaliśmy okłamani w sprawie parasola, który nie był rozpostarty nad Sarkozym. Dzisiaj dowiedziałam się, że Sarkozy, po prostu nie życzył sobie tego, bo nie chciał, żeby zanim stał rosły ochroniarz. To wszystko było w "Siódmym Dniu Tygodnia"

A kto to powiedział. Niezbyt bystry Nowak z kancelarii prezydenta? I uwierzyłaś w tę bajkę o tym, że Sarko zażyczył sobie żeby moknąć. VII GRUPA we wszystko uwierzy. Ale czy tak samo lyknęłaś niegdysiejsze słowa Nowaka o "boskości Tuska"?

Co do otwartości gaz wyborczej o której pisałaś to dowiedz się, że nie zamieszcza ona żadnych polemik. NIGDY. Często gdy obrzucano błotem kogoś, ta pokrzywdzona osoba pisała do GW sprostowanie, dziwnym trafem redakcja GW wrzuca takie listy do kosza lub nie wie gdzie mieszkają ich redaktorzy do których przychodzą wezwania z sądu. rzepa zamieszcza felietony Kuczynskiego, Wołka, Rolickiego , czy slynnu dwugłos. W Wyborczej same kłamstwa

jak widać, niektórzy w tym i sami politycy PO są nagle zdziwieni że telewizje już nie przemilczają ich wpadki, przeklenstwa i afery. Za bardzo się przyzwyczaili

luki 

Piwa: 4/8
Wysłany: 2011-02-14, 10:12   

Wiaczeslaw pisze:
Sarko zażyczył sobie żeby moknąć. VII GRUPA we wszystko uwierzy.

W to akurat jestem w stanie uwierzyć, bo Sarko ma taki sam problem z ludźmi wysokimi jak ten nasz co już na tamtym świecie.

jolar 

Piwa: 34/6
Wysłany: 2011-02-14, 10:22   

Wiaczeslaw pisze:
Sarko zażyczył sobie żeby moknąć. VII GRUPA we wszystko uwierzy.

Pewnie uważasz, że kancelaria Prezydenta i jej przedstawiciel Nowak są idiotami i lubią się narażać takimi wypowiedziami na skandale polityczne. Myślę, że kancelaria Prezydenta Francji zareagowałaby szybko gdyby było inaczej, tym bardziej, że zdjęcia pokazały się podobno też i we francuskich mediach

jarzębina 

Otrzymał 6 piw(a)
Wysłany: 2011-02-14, 20:36   

Wywalono ekipę TVN ze szpitala w którym leży Kubica. Okazuje się, że podali nieprawdziwą wiadomośc o stanie zdrowia kierowcy rajdowego. Nie pomogło tłumaczenie,że źle zrozumieli słowa narzeczonej Roberta. Italia to nie Polska. Wiadomości muszą być precyzyjne a na mieszanie nikt nie pozwala.
Ostatnio zmieniony przez jarzębina 2011-02-14, 20:37, w całości zmieniany 1 raz  

iga. 

Piwa: 157/178
Wysłany: 2011-02-14, 20:46   

jarzębina pisze:
Wywalono ekipę TVN ze szpitala w którym leży Kubica. Okazuje się, że podali nieprawdziwą wiadomośc ......

I bardzo dobrze, może wreszcie przestaną chlapać co ślina na język przyniesie bez sprawdzenia czy to prawda.

kizia 

Piwa: 173/110
Wysłany: 2011-02-14, 20:50   

iga. pisze:
jarzębina pisze:
Wywalono ekipę TVN ze szpitala w którym leży Kubica. Okazuje się, że podali nieprawdziwą wiadomośc ......

I bardzo dobrze, może wreszcie przestaną chlapać co ślina na język przyniesie bez sprawdzenia czy to prawda.

Super !! ! nareszcie !! ! :diabel2:

Miriam 

Piwa: 83/277
Wysłany: 2011-02-14, 20:56   

I nie będą już tworzyć faktów, faktów medialnych ??
Szkoda, oglądalność spadnie...
:D

starymysz 
życie KOTEM się toczy

Piwa: 39/39
Wysłany: 2011-02-14, 21:22   

E tam, nie przestaną, oni muszą, tak sie zaprogramowali. :evil:
Żyliśmy we względ­nie nor­mal­nym kraju względ­nie nor­mal­nego kli­matu przy względ­nie nor­mal­nym rzą­dzie. My, względ­nie nor­malni, chrońmy, co mamy. Nor­malni ina­czej mają to nam za złe,ale i oni mogą zro­zu­mieć, o co chodzi. Stefan Bratkowski

BB

Otrzymał 5 piw(a)
Wysłany: 2011-02-15, 17:18   

Jedno wywalenie wiosny nie czyni !
Nie będą ci to będą inni !
To prawda, że tak są zaprogramowani i ani "święty Boże nie pomoże".
Ale jednak "małe a cieszy" !

prowincjusz 

Wysłany: 2011-02-17, 09:16   

Spokojnie, to była tylko AWARIA :-P

W ciągu minionego roku ilość czasu jaką Polacy spędzają w internecie, wzrosła o 40 proc. Telewizję oglądaliśmy tylko o 3,3 proc. dłużej niż rok wcześniej. Do internetu powoli przenosi się też reklama, pisze "Dziennik Gazeta Prawna".
Na razie to jeszcze telewizja jest w Polsce medium dominującym, ale internet szybko ją goni. Polacy spędzają przed ekranem 3 godziny i 42 minuty dziennie (o 7 minut więcej niż rok wcześniej). Natomiast ci, którzy mają dostęp do sieci surfują 2 godziny i 20 minut dziennie (rok wcześniej - o 40 minut mniej).
Eksperci przewidują, że za kilka lat stanie się w Polsce to, co we Francji, gdzie internet już przegonił telewizję. Przeciętny Francuz ogląda telewizję 1 godzinę i 32 minuty dziennie, a na surfowanie w sieci poświęca 11 minut więcej.
Dostrzegają to reklamodawcy w Polsce. Sieć stała się już u nas trzecim co do wartości nośnikiem reklamy. Z analiz firmy doradczej Deloitte wynika, że w ciągu ostatnich 5 lat rynek reklamy internetowej w naszym kraju wzrósł prawie pięciokrotnie i w 2010 r. osiągnął wartość 997 mln zł. W tym czasie wartość wszystkich wydatków reklamowych w Polsce wzrosła jedynie o 25 proc.
Wprawdzie telewizja ciągle konsumuje ponad 50 proc. (3 mld 813 mln zł) wydatków na reklamę w Polsce, a internet 15 proc. (997 mln) to jednak to drugie medium zaczyna ten rynek przejmować. Dla użytkowników internetu to wskazówka, że reklama w sieci będzie ich atakować ze zdwojoną siłą.
[źródło:PAP/Dziennik Gazeta Prawna - 17-02-2011 05:56]

jarzębina 

Otrzymał 6 piw(a)
Wysłany: 2011-09-13, 14:09   

Kilka dni temu pracownia sondażowa dla Faktów TVN przeprowadziła badania z których między innymi wynika, że młodzież glosuje na PiS . Oczywiście zaraz rozsiadły się różne dziennikarskie głowy z tej stacji i zaczęły komentować ten fakt .
Odsłuchałam w TOK FM profesora Czapińskiego, który dziwił się niepomiernie, że takie badania można wogóle uznać za prawdopodobne . Sondaż partyjny byl przeprowadzony na grupie około tysiąca osób, gdzie w grupie wiekowej 18 - 24 mogło być STO osób. I na podstawie stu osób młodych idzie w świat wiadomość, że młodzi głosują na PiS . Profesor Czapiński mówił o badaniach jakie przeprowadzał pół roku temu na grupie 25 TYSIĘCY i tam wyszło zupełnie coś przeciwnego .

Więc pytam, czy ci dziennikarze z TVNu tacy głupi, czy tacy mądrzy są i co bierze górę , rzetelność dziennikarska, czy chęć posiadania choćby za cenę nieprawdy newsa . :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez jarzębina 2011-09-13, 15:30, w całości zmieniany 1 raz  

Anulka 

Piwa: 140/147
Wysłany: 2011-09-13, 17:02   

jarzębina pisze:
...rzetelność dziennikarska, czy chęć posiadania choćby za cenę nieprawdy newsa .
Masz jakiekolwiek wątpliwości? News się liczy! Wyłącznie news!!! Resztę się zmilczy :mrgreen:

czymka 
Szczecin

Piwa: 25/14
Wysłany: 2011-09-14, 07:14   

jarzębina pisze:
Kilka dni temu pracownia sondażowa dla Faktów TVN przeprowadziła badania z których między innymi wynika, że młodzież glosuje na PiS .

Wczoraj na własne odstające słyszałam w tiwi samego prezesa wątpiącego w wiarygodność tego sondażu. Dopóki nie zobaczę w najbliższą niedzielę białej planszy z czarnymi literami, uznaję tę wypowiedź za prawdę objawioną. :-P :D :diabel2:

jolar 

Piwa: 34/6
Wysłany: 2011-09-14, 07:55   

Dzisiaj również w TOK FM prof.Markowski potwierdził słowa prof. Czapińskiego, dodając że firmy zamawiają najtańsze badania, z których wyciągają nieprawdziwe wnioski a później cały polityczny świat się nimi ekscytuje , w tym również my .

prowincjusz 

Wysłany: 2011-09-24, 23:15   

jolar pisze:
Dzisiaj również w TOK FM prof.Markowski potwierdził słowa prof. Czapińskiego, dodając że firmy zamawiają najtańsze badania, z których wyciągają nieprawdziwe wnioski a później cały polityczny świat się nimi ekscytuje , w tym również my .

[wytłuszczenie moje...sorry]
Ja ... NIE.
Sondaże natomiast to - według mnie - ,,urabianie,, elektoratu ...
Każdy ma takiego ,,sondażystę,, jakieGO zaPŁACI :diabel2:
Ostatnio zmieniony przez prowincjusz 2011-09-24, 23:16, w całości zmieniany 1 raz  

jarzębina 

Otrzymał 6 piw(a)
Wysłany: 2011-11-17, 18:32   

Brawo dla premiera Bieleckiego. Powiedział prawie wprost redaktorowi Morozowskiemu, że zadaje pytania na poziomie magla . Ponieważ nie cierpię tego dziennikarza i uważam go za wyjątkowo prymitywnego i bezrozumnego mam pewną satysfakcję, że dano mu w końcu po nosie

iga. 

Piwa: 157/178
Wysłany: 2011-11-17, 19:00   

jarzębina pisze:
... nie cierpię tego dziennikarza i uważam go za wyjątkowo prymitywnego i bezrozumnego ...

Też tak mam, do tego stopnia, że nie oglądam jego wypocin a z tego, że wreszcie ktoś mu przytarł nosa, bardzo się cieszę :)

BB

Otrzymał 5 piw(a)
Wysłany: 2011-11-18, 08:38   

Przycieranie nosa należy się nie tylko p. Morozowskiemu, a kolejka jest długa - niestety !
Szkoda tylko, że rozmówcy "gwiazd" pokroju tego redaktora tak rzadko to robią.
Ratują nieco sprawę telefony do Szkiełka, ale cóż z tego, gdy brak efektu, a DEREKCJA zdaje się być wyłącznie oburzona, że ktoś ośmielił się skrytykować kolegów po fachu.
Straciłam już nadzieję, że "na tym polu" coś się poprawi.

jarzębina 

Otrzymał 6 piw(a)
Wysłany: 2011-12-05, 13:23   

Większość telewizji informacyjnych przerwało wypowiedź premiera na posiedzeniu sztabu kryzysowego w związku z panująca suszą . Przerwało, bo z napięciem czekano na wypowiedź prezesa, który jakoby miał wydać wiekopomne oświadczenie na temat Unii Europejskiej . No i wszedł bohater na scenę z setką polskich flag i w obliczu czekających z zapartym tchem dzienikarzy wydał oświadczenie . " Kreta w PiSie nie ma " - rzekłbył Jarosław Polskęzbaw i .......wyszedł ten mąż stanu gdy dziennikarze nieśmiało zaczęli popiskiwać swoje pytania . :co:
Ostatnio zmieniony przez jarzębina 2011-12-05, 13:25, w całości zmieniany 1 raz  

BB

Otrzymał 5 piw(a)
Wysłany: 2011-12-05, 20:57   

Jarzębino - racja po Twej stronie !
Poczułam się na tyle oburzona, że zabrali mi Premiera, iż skorzystałam z pilota, gdyż jakoś dziwnie nie byłam ciekawa oświadczenia najważniejszego z panprezesów.
To co pomyślałam sobie o "ukochanej" stacji to niestety nie nowość bo jakoś tak się od pewnego czasu składa, że jej szefostwo jest głęboko przekonane, iż naród tylko czeka na wypowiedzi " najważniejszych przedstawicieli" tudzież szefa największej partii opozycyjnej.
I pewnie słuszne to przekonanie - nader często prezentowane - bo cóż ciekawego może narodowi powiedzieć Prezydent wybrany przez nieporozumienie czy też Premier wywodzący się z partii, która jakimś cudem wygrała wybory i uzurpowała sobie prawo do rządzenia.
Ciekawa tylko jestem jaki procent stanowią dziennikarze, którzy robią takie "fikołki" z własnej woli, a ilu działa "na zlecenie". (naciski, naciski ........)
Ale się przecież nie dowiem i muszę z tym żyć.

Yogi-Bubu 
Nic nie jest skończone, póki się nie skończy. Y.

Piwa: 88/138
Wysłany: 2011-12-06, 16:23   

Niestety ostatnio oglądając relacje z jakichś posiedzeń, czy przemówień ;) coraz częściej jestem zmuszony w pewnym momencie przerzucać na konkutencyjną stację informacyjną i jak się na szczęście okazuje - tam "standardy" przerywania (jeżeli coś jest nadawane) jeszcze nie dotarły... na szczęście. :/

jarzębina 

Otrzymał 6 piw(a)
Wysłany: 2011-12-16, 14:46   

Gratulacje dla stacji tvn24 . Zaczynaja się pojawiać ci sami goście co w Radio Maryja , ekspertami niezależnymi zwani .

BB

Otrzymał 5 piw(a)
Wysłany: 2011-12-16, 19:13   

Teraz dopiero gratulujesz Jarzębino ?
Ta stacja już od dawna prezentuje "osobistości" których ani słuchać, ani patrzeć na nie się nie da. I to absolutnie w nadmiarze !
Ci inni, których byśmy chcieli posłuchać to jak rodzynki w babce drożdżowej - stanowczo za mało.

Anulka 

Piwa: 140/147
Wysłany: 2011-12-16, 21:56   

BB pisze:
... jak rodzynki w babce drożdżowej - stanowczo za mało.
ZAWSZE!!! za dużo :P i wyłącznie rodzynki i p-osłow PiS mam na myśli

kizia 

Piwa: 173/110
Wysłany: 2011-12-16, 22:52   

jarzębina pisze:
Gratulacje dla stacji tvn24 . Zaczynaja się pojawiać ci sami goście co w Radio Maryja , ekspertami niezależnymi zwani .

a ja goopia myślałam, żem niesprawiedliwom jest :-/
dzięks za "uformowanie" myśli :)

jarzębina 

Otrzymał 6 piw(a)
Wysłany: 2012-05-10, 13:30   

Parę dni nie miałam kontaktu z "wiadomościami" dzisiaj otwieram środki masowego przekazu , włażę na TVN24 a tu żałoba, katastrofa, tragedia . Słucham , włos mi się jeży , myślę ile osób stracilo życie i nagle :idea: załapuję . AUTOSTRADY nie budiet, a konkretnie 20 km trza będzie objechać . No, rzeczywiście straszne , to gorsze od wojny . Ktoś rzeczywiście rozum pozostawił w ...przedsionku . Dziennikarzyny na okrągło wespół zespół z opozycją stękają , jojczą , już wiedzą, że EURO się nie uda . Słuchać się nie da .

Miriam 

Piwa: 83/277
Wysłany: 2012-05-10, 13:48   

Niestety, Polacy (jeszcze ?? ) nie umieją się cieszyć... :(
Nie mówię o politykach, szczególnie PiS, oni już tak mają i muszą mieć, bo taka jest wola prezesa, który stojąc na tle właśnie oddanego do użytku węzła drogowego, twierdzi, że nic nie ma. Naśmieszniej uległ jej Jan Tomaszewski. On autentycznie się zatracił w swym malkontenctwie.
Dziwię się natomiast dziennikarzom - niezależnie od opóźnień i usterek (sądziłam, że będą znaczniejsze) wybudowano nareszcie wiele kilometrów dróg, co z pewnością będzie procentować w przyszłości.
A zagranicznym kibicom nasze drogi niepotrzebne lub prawie niepotrzebne - oni będą podróżować czarterami. Dla nich ważne są hotele no i oczywiście - stadiony.
A te już mamy.
Więc ja się cieszę i tym razem nie byle czym. :)

Ostatnio zmieniony przez Miriam 2012-05-10, 13:50, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach