Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
MY-Kształciuchy Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Dyrekcja przypomina pracownikom o pozostawianiu rozumu...
Autor Wiadomość
Gruby 
Hej, szable w... zęby! ;-)

Wysłany: 2010-12-27, 10:55   

Anulka pisze:
(...)usłyszałam tylko komentarz "Matka, przecież to jest idiota"...

Jak to miło, gdy w domu sa sami normalni.
Pozdrowienia dla komentatora !! ;-) :) :lol:

Ps.
Mimo trzech prób nie udało mi się dzisiejszego występu Kuźniara skomentować na FSK
"Gruby"

BB

Otrzymał 5 piw(a)
Wysłany: 2010-12-29, 09:48   

Pan Redaktor Jarosław Kuźniar najwidoczniej nic sobie nie robi z żadnej krytyki i jak burza idzie do przodu w konwencji, którą już dawno przyjął jako najlepszą pod słońcem. A dlaczego akurat przyjął taką właśnie to już jego słodka tajemnica. Ja ją nazywam "podgłupiastą".
Zarówno ja jak i wielu moich znajomych wielokrotnie pisaliśmy coś w tym stylu "Redakcjo zlituj się i zrób coś z tym Kuźniarem, który ma ADHD i nie powinien pokazywać się na wizji bo nas okrutnie denerwuje", ale oczywiście Redakcja ma w nosie opinie telewidzów i uporczywie lansuje swego ukochanego redaktorka - bo widocznie lubi. I nie ma na Kuźniara rady !

jarzębina 

Otrzymał 6 piw(a)
Wysłany: 2010-12-30, 15:00   

Cieniutko z tym rozumem, cieniutko. Jest taki redaktorek, chudzieńki, maleńki, na niczym się nie zna, za to zawsze do dyspozycji w święta i dni przedświąteczne. Dzisiaj pokazał news jak to prezydent na nartach zjeżdżał. Odpowiednia modulacja głosu zwiastowała potępienie takich fanaberii głowy państwa. i tu się myliłam. Chłopczyna ma pretensje, że kancelaria milczy a on zadał pytanie dlaczego tylko raz nasza głowa zjechała, bo jego zdaniem powinna pewnie więcej.

Anulka 

Piwa: 140/147
Wysłany: 2010-12-30, 20:26   

jarzębina pisze:
Chłopczyna ma pretensje...
I jeszcze BOR-owików pożałował, bo bidoczki musiały za "szefem"..., ale tylko im to na zdrowie wyjdzie :mrgreen:

Yogi-Bubu 
Nic nie jest skończone, póki się nie skończy. Y.

Piwa: 88/138
Wysłany: 2010-12-31, 12:34   

Anulka pisze:
(...) ...ale tylko im to na zdrowie wyjdzie :mrgreen:

Zwłaszcza, że lepiej szusowali niż Pan Prezydent :D

Ostatnio zmieniony przez Yogi-Bubu 2010-12-31, 12:35, w całości zmieniany 1 raz  

Anulka 

Wysłany: 2010-12-31, 14:40   

Yogi-Bubu pisze:
Zwłaszcza, że lepiej szusowali ....
A dzisiaj właśnie chwalili Pana Prezydenta :-P , że całkiem nieźle sobie radzi!

iga. 

Piwa: 155/173
Wysłany: 2010-12-31, 16:03   

Yogi-Bubu pisze:
Zwłaszcza, że lepiej szusowali ....

Muszą być lepsi, bo oni nie tylko zjeżdżają ale jeszcze muszą mieć oczy dookoła głowy. Gdyby Prezydent był mistrzem to kto by Go chronił ?

BB

Otrzymał 5 piw(a)
Wysłany: 2011-01-01, 11:15   

Najwidoczniej Pan Prezydent +narty+śnieg+górka to dla redaktorków okrutna sensacja jest, jako że przez 4 lata przyzwyczaili się do tego, że prezydentura to tylko klapa+goździk+odznaczenie.
No i jeszcze sami nie wiedzą jak mają takie dziwności relacjonować - dobrze zjeżdża czy też nie, przy czym wielką niewiadomą jest też częstotliwość zjeżdżania bo jak za często to może być źle albo też wprost przeciwnie. No, ale prawdziwą sensacją jest, że Prezydent traci czas na stanie w NORMALNEJ kolejce do wyciągu zamiast skorzystać z bezkolejkowego wyjazdu vip-owskiego. I znów dylemat - czy powinien stać czy też wjeżdżać vip-owsko !
A ilość ochroniarzy ? Jak redaktorek widział jednego to się zamartwiał, że to zbyt mało, a jak się "borowiki" cudownie rozmnożyły to znów utyskiwał, że ich być może tylu nie potrzeba.
Naprawdę - chyba nigdy nasz Prezydent nie zadowoli redaktorów TVN-u !! !!!!!!!!

prowincjusz 

Piwa: 27/36
Wysłany: 2011-01-01, 18:29   

Przestałem POdglądać TVN od dnia, w którym dyrektor DUR.czok zwolnił red. Sianeckiego ...
,,na POchanke,, z tą stacją ...
:evil:

jarzębina 

Otrzymał 6 piw(a)
Wysłany: 2011-02-10, 19:37   

Dzisiaj Morozowski i Knapik powiedział, że PO staje się passe . A czemu ? Bo taki autorytet jak Meller , szef Playboya stwierdził, że się rozczarował i nie zagłosuje więcej na tę partię.
Profesor Krzemiński usiłował protestować i nawet się trochę przejechał po "dziennikarzach " za totalną i niesprawiedliwa krytykę Tuska ale go zagadali. Piszę dziennikarze w cudzysłowiu, bo dla mnie ci dwaj panowie to raczej bazarowe przekupki albo klauni. Czyli media znudzone spokojnym rządzeniem koalicji PO i PSLu szykują grunt pod rządy PiSu. Jedno jest pewne, nudzić im się wtedy nie będzie , nie będą musieli wymyślać na siłę tematów a i oglądalność pewnie wzrośnie.
Jednym słowem czwarta władza znudzona tym rządem szykuje nam dżumę i cholerę w jednym . Czy naprawde będziemy musieli przez to przejść ?
Ostatnio zmieniony przez jarzębina 2011-02-10, 19:38, w całości zmieniany 1 raz  

Yogi-Bubu 
Nic nie jest skończone, póki się nie skończy. Y.

Piwa: 88/138
Wysłany: 2011-02-10, 19:50   

jarzębina pisze:
(...)Czy naprawde będziemy musieli przez to przejść ?

:roll: Przy kontynuacji takiego "redaktorowania" mam coraz większe obawy, że tak... :shock: Oby nie...

prowincjusz 

Wysłany: 2011-02-10, 20:03   NIE ...

gdyż znaczenia nabieramy, MY ... V WŁADZA [nie mylić i nie przyrównywać do ,,V kolumny,, :!!: ]
,,NETOWI,, - nauci-wyborcy nietypowi ...ps.: patrz > wydarzenia w krajach arabskich,
wcześniej ,,akcja,, sms-owa po śmierci JP II ...

kizia 

Piwa: 173/109
Wysłany: 2011-02-10, 21:44   

Chyba przedwczoraj to było... kiedy "podnieta" po wypadku Kubicy sięgała zenitu.... padło takie zdanie (mniej więcej) : zewsząd płyną słowa otuchy dla Roberta Kubicy... nawet z najmniej oczekiwanych środowisk.... i w tym momencie pokazano wypowiedź Ewy Kopacz !! !
powiem szczerze: przegięcie sięgnęło Mount Everestu !! !
przestanę w końcu oglądać TVN24 :evil:

prowincjusz 

Wysłany: 2011-02-10, 21:54   

Coraz szybciej podążają śladami ,,Durczokowej,, ...
Jeszcze chwila i też będzie na ... ,,PoHanke,,[w tł.:pohybel] z nimi ... :evil:
Ostatnio zmieniony przez prowincjusz 2011-02-12, 21:18, w całości zmieniany 4 razy  

BB

Otrzymał 5 piw(a)
Wysłany: 2011-02-11, 09:23   

Czyżby wszyscy (no - prawie wszyscy) tzw. dziennikarze wzięli sobie za punkt honoru, aby stać się znienawidzonymi przez tzw. oglądaczy ?
Jeśli tak to bardzo konsekwentnie to realizują.
Tylko co dalej ? Wróci stare ?

teresa 

Postawił 3 piw(a)
Wysłany: 2011-02-11, 16:32   dziennikarze

Problem w tym, ze (poza wyjatkami, nielicznymi) nie ma już niezależnego dziennikarstwa. Pracodawca (zleceniodawca) czyli właściciel gazety (stacji telewizyjnej) płaci i wymaga. Dlatego nawet Wielkie Nazwiska skundlały sie w czasach minionych pisząc teksty "pod redakcje" i "pod cenzora" (Pod Mysia) , a teraz dokładnie tak samo - gdzie można napisac (powiedziec) co sie mysli ? W gazecie, która mysli tak samo. Inna nie wydrukuje za nic. Wiec przekonani przekonują przakonanych. A przeciez gazeta (stacja tv) powinny wyrażać rozmaite opinie. Czytelnik (widz) moze oceniać , porównywac, wybierac. Utożsamiając sie z jednymi, odrzucajac inne. A tak? Wiadomo co bedzie "GazecieWyborczej" (tylko nekrologi moga zaskoczyc) a co w Gazecie Polskiej lub (od wczoraj) w " Uważam rze".(to nie błąd tylko tytuł nowego pisma)

jarzębina 

Otrzymał 6 piw(a)
Wysłany: 2011-02-11, 16:41   Re: dziennikarze

teresa pisze:
. A tak? Wiadomo co bedzie "GazecieWyborczej" (tylko nekrologi moga zaskoczyć) a co w Gazecie Polskiej

Nie porównywałabym Gazety Wyborczej do Gazety Polskiej. Różnica jest kolosalna . Wyborcza udziela głosu wszystkim uczestnikom wydarzeń, wszystkim uczestnikom sceny politycznej. Dyskusje są tam nieograniczone . A Gazeta Polska, lepiej nie pisać, szkoda czasu.
Ostatnio zmieniony przez jarzębina 2011-02-11, 16:42, w całości zmieniany 1 raz  

teresa 

Postawił 3 piw(a)
Wysłany: 2011-02-11, 16:51   dziennikarze

To nie jest porównywanie gazet. Gazeta Wyborcza jest swietnie redagowana, bardzo inteligentnie, zatrudnia najwyzszej klasy specjalistów od marketingu i wielu innych spraw. Gazeta Polska jest merytorycznie słabsza. Ale mnie chodzi o "zawartość gazet. "Gazeta W" nie jest bynajmniej otwarta dla wszystkich. Ale widocznie sprawia takie wrażenie na czytelnikach. Chwała jej za to. Bo to dobra robota - stwarzac wrażenie takiej otwartosci, a zarazem byc tak wewnetrznie "cenzorska". Moi koledzy, którzy tam pracowali (pracuja) nie maja takiego zdania jak czytelnicy, no ale to sa spojrzenia od wewnątrz, zawsze jednak inne niż od zewnątrz.

jarzębina 

Otrzymał 6 piw(a)
Wysłany: 2011-02-11, 17:05   Re: dziennikarze

teresa pisze:
. Ale mnie chodzi o "zawartość gazet. "Gazeta W" nie jest bynajmniej otwarta dla wszystkich

Mnie też chodzi o "zawartość" a o cóż innego może chodzić ? Przecież pierwszy rzut oka wystarczy, żeby zobaczyć, że Gazeta Polska to nachalna propagandowa pisanina i jednostronne artykuły. W Wyborczej swój punkt widzenia mógłby pewnie przedstawić nawet Rydzyk, gdyby tylko zechciał.

[ Dodano: 2011-02-11, 17:09 ]
teresa pisze:
Gazeta Polska jest merytorycznie słabsza.

Merytorycznie ?? Żartujesz ??

prowincjusz 

Wysłany: 2011-02-11, 17:35   MIŁE PANIE ...

czytelnictwo dzienników i prasy w ogóle SPADA w dramatycznym tempie ...
> http://www.izbaprasy.pl/r..._rynek_prasy=41
W ciągu 4 lat o około 17% ... !!
I to jest nieuniknione. Podobnie jak czytelnictwo ... książek - NIESTETY.
ROŚNIE ,,czytelnictwo netowe,, ... I to BARDZO SZYBKO ...
I to jest nieuniknione :mrgreen:
Rośnie ,,w siłę,, - jak wyżej klikałem - ,,V W.ADZA,, ...
A przecież Facet-BOOK ,Twiter, nk, Skype, to ,,czasowe PRZEDSZKOLAKI,, zaledwie ... A rozwój ,,komórek,, I-padów, ... :shock:
Oglądalność telewizji SPADA również.
Widzę to najlepiej ,,na sobie,, :diabel2:
Telewizji - prawie już nie oglądam :-P . ,,MUNDIAL-e,, od czasu do czasu gdy żona dysponująca pilotem acz nie oglądająca żadnych seriali - na moją gorącą prośbę - udostępni mi ,,pilota,, ... [No, chyba.że razem ... :evil: ]
A jeśli ...NIE ?? To ... BEZ ŁASKI !! Oglądem w necie ... Mniejszy ekran ale ... JAKIE MOŻLIWOŚCI :diabel2:
...
I TO JEST NIEUCHRONNE ... Nie dziwię się więc, że w obronie własnej ,,PiSmaki,, DUR...czoki ,,Liski chytruski,, czy inne ,,prawdziwki,, stosują wszystkie ,,chwyty,,...
NICZEGO NIE BĘDZIE - jak twierdzi nasz klasyk -już niedługo ani w kioskach ,,Ruchu,, ani w tivi-widzimisie .czy tvWYTRWAM ...
W obecnej ,,formie,, ani tv-trwam$ ani PRasa NIE ... WYTRWA
:kapituluje:
Skapitulują jak ... ,,KOMUNA,, ... ŚWIAT SIĘ KRĘCI ... coraz szybciej.
ps.: może nawet ja jeszcze dożyję, że podejdę do drzwi mieszkania i...
one same się otworzą, zapali się od razu światło, kapcie będą sygnalizowały gdzie je zostawiłem oraz OCZYWIŚCIE POWITA MNIE ... ONA :mrgreen: ... WCIĄŻ ta sama UŚMIECHNIĘTA ŻONA :shock:
----------------------------------------------------------------------------
,,tytułem próby,, WERSJA ,,light,, > : poprzez .: [,,TŁUMACZENIE,, }

czytelnictwo dzienników i prasy w ogóle spada w dramatycznym tempie ...
> http://www.izbaprasy.pl/r..._rynek_prasy=41
W ciągu 4 lat o około 17% ... !!
Podobnie jak czytelnictwo ... książek. Niestety. Rośnie ,,czytelnictwo netowe,, ... I to bardzo szybko. I to jest nieuniknione.Rośnie ,,w siłę,, jak wyżej klikałem - ,,V WŁADZA,, ... A przecież Facebook ,Twitter, nk, Skype, to ,,czasowe przedszkolaki,, zaledwie ... A rozwój ,,komórek,, I-padów, ... Oglądalność telewizji spada również. Widzę to najlepiej ,,po sobie,,. Telewizji - prawie już nie oglądam ,,MUNDIAL-e,, od czasu do czasu gdy żona dysponująca pilotem acz nie oglądająca żadnych seriali - na moją gorącą prośbę - udostępni mi ,,pilota,, ... [No, chyba.że razem ... ]
A jeśli nie ?? To bez łaski !! Oglądam w necie ... Mniejszy ekran ale jakie możliwości. No i s,,MY-ki,, są !!
I to jest nieuchronne. Nie dziwię się więc, że w obronie własnej ,,PiSmaki,, Durczoki ,,Liski chytruski,, czy inne ,,prawdziwki,, stosują wszystkie ,,chwyty,,...
Niczego nie będzie - jak twierdzi nasz klasyk -już niedługo ani w kioskach ,,Ruchu,, ani w tivi, nawet w tv-WYTRWAM ...
W obecnej ,,formie,, ani tv-trwam$ ani prasa nie przetrwa.
:kapituluje:
Skapitulują jak ,,komuna,, ... ŚWIAT SIĘ KRĘCI ... coraz szybciej.
ps.: może nawet ja jeszcze dożyję, że podejdę do drzwi mieszkania i...
one same się otworzą, zapali się od razu światło, kapcie będą sygnalizowały gdzie je zostawiłem oraz powita mnie ... ONA :shock:
==================================================
ps.: prośba na koniec : ... która ,,wersja,, w ,,lepszej formie,, :-/
Ostatnio zmieniony przez prowincjusz 2011-02-11, 21:56, w całości zmieniany 8 razy  

Miriam 

Piwa: 83/277
Wysłany: 2011-02-11, 20:16   

Mam dokładnie tak, jak Prowincjusz - prawie nie oglądam telewizji, kupuję mniej gazet...
Początkowo martwił mnie ten stan lecz w pewnym momencie uświadomiłam sobie, że nie bawi mnie już bierna konsumpcja tego, co mi podadzą na ekranie, na papierze.
Bardziej interesujące wydaje mi się aktywne wyszukiwanie tego, co mnie interesuje, niż bezczynne i czasochłonne oczekiwanie na interesującą mnie informację, która pojawia się np. na końcu serwisu.

prowincjusz 

Wysłany: 2011-02-11, 21:18   E...

Gazety JESZCZE kupuję. Wyborczą w poniedziałek bo sport, czwartek bo Duży Format, piątek bo Program tv [dla żony] I w katowickim dodatku felieton Kutza, sobotę bo Wysokie Obcasy [żonie]...
Twój Styl - żonie ... A, Ona jeszcze czyta książki ...
Ja już tylko przez rok cały może z jedną... :oops:
A ,,resztę,, mam w ... ,,necie,,.
Poza tym NIE MAM CZASU ... zbyt dużo :evil:
ps.: od czasu do czasu nagrywam na ,,vydeo,, - b.rzadko mogę live - SK ...
I jeszcze ,,słówko,, na koniec. Książki ,,ZACZYTYWAŁEM,, nawet do 3-ej W NOCY. Lat temu około 50-ąt ...
Ciekawym co dzisiejsi 12-latkowie będą robili za lat ... 50-ąt ... :roll:
Ostatnio zmieniony przez prowincjusz 2011-02-11, 22:02, w całości zmieniany 6 razy  

jarzębina 

Otrzymał 6 piw(a)
Wysłany: 2011-02-12, 17:18   

Nowy news na stronie tvn24.pl . Tytuł krzyczy : "Trzeba zrobić pranie Komorowskim. I umyć okna "
Chodzi o przetarg na te sprawy . Za wszystkich prezydentów pewnie takie przetargi się odbywały ale jak to brzmi, w domyśle jakie to lenie i brudasy ci Komorowscy. Zauważcie , to nie jest para prezydencka , to są Komorowscy. Coraz bardziej mierzi mnie ta stacja. Bo przecież aż tak głupi nie są .

Anulka 

Wysłany: 2011-02-12, 19:34   

jarzębina pisze:
to nie jest para prezydencka
Ale to już od dawna, nie prezydent, tylko Komorowski, nie premier ino Tusk...

luki 

Piwa: 4/8
Wysłany: 2011-02-12, 21:39   

Anulka pisze:
...nie prezydent, tylko Komorowski, nie premier ino Tusk...

I mnie to wkurza. Telewizję jeszcze oglądam, ale skupiam się głównie na sk. Polityka jest dla mnie ciekawa w warstwie barwnych wypowiedzi, choć meritum też staram się wyłapywać, tyle że czasem to bardzo ciężkie zadanie. O wiele ciekawsze natomiast jest czytanie artykułów podróżniczych, o wiele bardziej :) .

miedziana 

Piwa: 11/29
Wysłany: 2011-02-13, 10:06   

jarzębina pisze:
Bo przecież aż tak głupi nie są .

Wiesz Jarzębino :) ...co raz częściej, w tym temacie, mam ochotę na polemikę... ;-)

No bo jak nazwać ludzi, którzy, w imię chwilowych zysków (popularność, oglądalność, kasa.. etc...), są gotowi - swoim dzieciom, zafundować przyszłość w kraju pt "wrzący tygiel".
No jak?
- "Mądrymi" :shock: ?

Anulka 

Wysłany: 2011-02-13, 10:15   

miedziana pisze:
swoim dzieciom
Żeby tylko swoim..., ale naszym też!

miedziana 

Piwa: 11/29
Wysłany: 2011-02-13, 11:15   

Anulka pisze:
Żeby tylko swoim..., ale naszym też!

Anulko :onaja: Jasne!
(Skrót myślowy) - przy założeniu, że nas - odbiorców - i naszych bliskich mają w...nosie,
pytam, czy naprawdę nie zależy im na własnych dzieciach ??
Na ich spokoju, możliwości planowania, przewidywalności (chociaż najbliższej) przyszłości,
bezpieczeństwie ekonomicznym...itp... Kurczę, na ich szeroko pojętej wolności, wreszcie!
(czy już mnię ktoś 'ścignie' za moje zdanie "na temat", które ośmielam się wyrazić
w necie ?? ).
Zanim posypią mi się na głowę zarzuty typu, że i teraz trudno o wymienione wyżej 'dobra'
- podkreślam, że dobrze rozumiem wszelkiej maści 'niedociągnięcia', niedoskonałości ustawodawcze, itp...
Śmiem jednak twierdzić, że trudna droga demokracji, na którą, szczęśliwie, weszliśmy jakiś czas temu, nie musi być (dodatkowo) zawalana, zaśmiecana, toksycznymi odpadami.
Zwałami betonu, torpedami, zazdrością, zawiścią...
Dzisiaj mam gwarancję, że moja wielka - z trudem i w pocie czoła zapracowana, wynik horrendalnych wyrzeczeń - kasa, ( no co, wolno mi pomarzyć :-P ) jest w miarę bezpieczna.
Ale co będzie, gdy prześwietni populiści zechcą pójść na rękę nieporadnym/leniwym(?)
'roszczeniowcom' ?? Janosikowe zakusy, raz po raz, spływają z prezesowskich ust korali...
Albo gdy wpadną na pomysł 'drukowania pieniędzy' - który tym razem zrealizują?
Jak ma wyglądać bezpieczeństwo (każde) w czasach "nie znasz dnia ani godziny"

(o matko!, to ja już dzisiaj... chyba...zastopuję ;-) )

jarzębina 

Otrzymał 6 piw(a)
Wysłany: 2011-02-13, 12:45   

Masz rację "Miedziana". Zmieniam zdanie i twierdzę, że jednak ta stacja ma głupich dziennikarzy.Jeżeli nie są głupi to znaczy, że kłamią. Zostaliśmy okłamani w sprawie sztandaru kampanii reprezentacyjnej na uroczystości Trójkąta Wajmarskiego . Powiedziano nam, że taki sztandar jest niewłaściwy i używany w marynarce, czy gdzieś tam. Otóż dzisiaj dowiedziałam się, że to nie prawda. Sztandar był jak najbardziej właściwy, choć stosowany od niedawna bo od 2007 roku, rozporządzeniem niezyjącego juz ministra Szczygły. Mądry dziennikarz przed podaniem informacji powinien ją sprawdzić, czy informujący się nie myli ale dzienikarze tabloidu TVN24 nie bawią się w takie drobiazgi. Zostaliśmy okłamani w sprawie parasola, który nie był rozpostarty nad Sarkozym. Dzisiaj dowiedziałam się, że Sarkozy, po prostu nie życzył sobie tego, bo nie chciał, żeby zanim stał rosły ochroniarz. To wszystko było w "Siódmym Dniu Tygodnia"

W tym fascynującym tvnowskim newsie o " praniu u Komorowskich" wyliczona była ilość ścierek, obrusów, ręczników bardzo precyzyjnie. Ilości gaci chyba nie podano . Co za niedopatrzenie.
Ostatnio zmieniony przez jarzębina 2011-02-13, 13:09, w całości zmieniany 2 razy  

kizia 

Piwa: 173/109
Wysłany: 2011-02-13, 13:21   

Jak myślicie ? Czy Dyrektor Miecugow, albo p. Sianecki zaglądają czasami na nasze forum ?
Czy interesuje ich to co piszemy ? W tym wątku zwłaszcza !
Bo to, że ludzie dzwoniący do Szkła już od dawna przeszkadzają panom w rozmowie to widać !! !
Czy cały czas są przekonani o naszej dozgonnej miłości do programu ?? ?!!!
...tak mnie dziś z rana przyszła ta niesforna myśl właśnie.

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach