Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
MY-Kształciuchy Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Dyrekcja przypomina pracownikom o pozostawianiu rozumu...
Autor Wiadomość
Gruby 
Hej, szable w... zęby! ;-)

Wysłany: 2010-12-03, 08:50   Dyrekcja przypomina pracownikom o pozostawianiu rozumu...

Jak wiecie, mam tv w komputerze.
Robie swoje, a w tle leci potok słów na ogól o różnych pierdułkach.
Słucham i zaczynam podejrzewać, że nad wejsciem służbowym dla prezenterów wisi ogłoszenie mniej więcej takiej tresci:

Przypominamy prezenterom, że przed wejściem na teren zakładu pracy należy bezwzględnie wiedzę i intelekt zostawić na przechowanie w szatni !!
Dyrekcja.
"Gruby"

Cfajka 

Piwa: 88/144
Wysłany: 2010-12-03, 09:27   

I właśnie dzisiaj (a propos awarii w Częstochowie), Kubuś Porada w PTVN24 dostosował się do wskazówek dyrekcji. Powinien dostać za ten wyczyn Medal z Kartofla!!!

Anulka 

Piwa: 140/147
Wysłany: 2010-12-03, 10:07   Re: Dyrekcja przypomina pracownikom o pozostawianiu rozumu.

Gruby pisze:
zostawić na przechowanie w szatni !!
No to przecież nie od dzisiaj :roll:

iga. 

Piwa: 157/178
Wysłany: 2010-12-03, 12:48   

"Kompetencje" niektórych dziennikarzy są poniżej krytyki. Wkurzają mnie najbardziej wtedy gdy nie potrafią sprostować wypowiedzi np. posła, kłamiącego jak z nut na temat czegoś co było omawiane przez cały dzień i wszyscy już wiedzą, tylko nie dziennikarz.
Uczyć się , słuchać, pytać mądrzejszych, panowie dziennikarze !!

Gruby 

Wysłany: 2010-12-03, 13:30   

Na FSK rano sie zaparło, ale teraz przeszło ;-)

http://www.tvn24.pl/1,251...02,0,forum.html
"Gruby"

Yogi-Bubu 
Nic nie jest skończone, póki się nie skończy. Y.

Piwa: 88/138
Wysłany: 2010-12-03, 13:40   Re: Dyrekcja przypomina pracownikom o pozostawianiu rozumu.

Gruby pisze:
(...) przed wejściem na teren zakładu pracy należy bezwzględnie wiedzę i intelekt zostawić na przechowanie w szatni !!
Dyrekcja.

Dlatego tylekroć razy redaktorzy nie potrafią docisnąć rozmówcy, gdy ten tylko ślizga się po temacie nie odpowiadając bezpośrednio na zadane pytanie. I zamiast przytoczyć je ponownie przechodzą do następnego. Bo to przecież czas się liczy i ilość zadanych pytań ;) . A że brak odpowiedzi? Drobiazg :(

Gruby 

Wysłany: 2010-12-07, 16:12   

A w mojej rodzinnej wsi, zwanej niegdys Polskimi Atenami, ekspedientki nie muszą zostawiać rozumu i poczucia humoru w szatni !!

Dzisiaj w sklepie przejęzyczyłem sie i poprosiłemo 4 plasterki boczku Rydzyka.
Ekspedientka zaniosła się szczerym śmiechem, ale bezbłędnie sięgnęła po boczek "Mnicha",
czyli własnie ten, o który mi chodziło ;-) ;-) ;-)
"Gruby"

Basia_S 

Piwa: 270/179
Wysłany: 2010-12-07, 16:53   

Gruby pisze:
A w mojej rodzinnej wsi, zwanej niegdys Polskimi Atenami, ekspedientki nie muszą zostawiać rozumu i poczucia humoru w szatni !!

Dzisiaj w sklepie przejęzyczyłem sie i poprosiłemo 4 plasterki boczku Rydzyka.
Ekspedientka zaniosła się szczerym śmiechem, ale bezbłędnie sięgnęła po boczek "Mnicha",
czyli własnie ten, o który mi chodziło ;-) ;-) ;-)

.... nie muszą zostawiać rozumu i poczucia humoru w szatni !! ...... i oby takich osób w Polsce było wiecej...

colombo 
colombo

Piwa: 4/1
Wysłany: 2010-12-07, 17:36   

Gruby dobre. :)
A swoją droga to ciekawe jakie jeszcze nazewnictwo dla towarów spożywczych wymyślą by przyciągnąć klienta?

Krzysko 
***CarpeDiem***

Piwa: 78/64
Wysłany: 2010-12-07, 20:19   

colombo pisze:
A swoją droga to ciekawe jakie jeszcze nazewnictwo dla towarów spożywczych wymyślą by przyciągnąć klienta?

"Jarskie Placki"

BB

Otrzymał 5 piw(a)
Wysłany: 2010-12-07, 20:20   

Czego my się czepiamy tych biednych ludzi dziennikarzami przez pomyłkę chyba zwanymi.
Może "poszli do zawodu" bo mama i tato kazali, uczyć się jakoś nie lubili bo tyle przecież ciekawszych zajęć w koło, a teraz jeszcze trzeba mówić mądrze i piękną polszczyzną. No i jeszcze im zalecają obiektywizm, a przecież każdy ma jakieś sympatie polityczne - to co,oni gorsi są?
A może jeszcze mało im płacą? Biedaczyny i tyle ! A my się czepiamy i czepiamy !

Anulka 

Wysłany: 2010-12-07, 20:23   

BB pisze:
...pomyłkę...
Kluczowe słowo...

Gruby 

Wysłany: 2010-12-08, 11:05   

"Krzysko", był okres, że wszystko było "koszerne". Potem przyszła moda na "ekologiczne". teraz jest cos co sugeruje polityke historyczną" ;-)

Czy wiesz, że popularnymi i zresztą całkiem poprawnymi CZYSTYMI wódkami sa teraz "Żołądkowa gorzka" i Krupnik" ?? :diabel2:
"Borys" by się zapłakał ;-)
"Gruby"

jarzębina 

Otrzymał 6 piw(a)
Wysłany: 2010-12-08, 20:07   

Dzisiaj swój rozum zostawiła pani Staniszkis w rozmowie z panią Pochanke. Zapytana o konferencję Obamy i Komorowskiego odpowiedziała z rozbrajającą szczerością, że jej nie ogladała bo się malowała. Nie przeszkodziło to obu paniom miło poplotkować i powieszać psy na obecnym prezydencie. Pani profesor stworzyła całą teorię na temat słów " Polska czeka na Miedwiediewa jak na papieża" przypisując te słowa Komorowskiemu. Nie przejeła się specjalnie, gdy okazało się, że to rosyjskie gazety napisały. TVN schodzi na żenujący poziom. Taki na przykład Morozowski zdecydowanie nie ma co zostawiać przed drzwiami razem z Knapikiem zresztą.

iga. 

Piwa: 157/178
Wysłany: 2010-12-08, 21:06   

Pani Pochanke nawet dzisiaj mi się spodobała, odważyła się sprostować wypowiedź prof. co dziennikarzom rzadko się zdarza.
Politycy czasem wygadują takie głupstwa a właściwie kłamstwa, dziennikarze nie prostują bo albo się boją albo nie wiedzą i to mnie doprowadza do szału.

Gruby 

Wysłany: 2010-12-09, 09:24   

jarzębina pisze:
Dzisiaj swój rozum zostawiła pani Staniszkis w rozmowie z panią Pochanke. (...)

Ona już dawno to co jeszcze miała zamieniła na... szminkę :diabel2:
"Gruby"

Basia_S 

Wysłany: 2010-12-09, 21:31   

Jest tak lojalna wobec Kaczynskich, ze az zdumiewajace. Jest w stanie powiedziec najwieksza glupote by ich obronic, czy to zywych czy umarlych.

jarzębina 

Otrzymał 6 piw(a)
Wysłany: 2010-12-10, 10:46   

Wypowiedź pani Środy o tym, że barbarzyństwem jest to co mówił w USA prezydent Komorowski, zmusza mnie do powiedzenia, że barbarzyństwem jest założenie pereł do pikowanej kufajki. Feminizm feminizmenm ale śmieszność jest śmiesznością.

Gruby 

Wysłany: 2010-12-10, 17:17   

colombo pisze:

"Krzysko:" wracając do domu z wynikami przeswiwetlenia wstąpiłem do sklepu i uujrzałemm "żubrówkę" - biała i bez trawki! :!!:
Pora umierać, bo świat wyrodnieje
:smutno: :diabel2:
"Gruby"

Anulka 

Wysłany: 2010-12-10, 17:24   

Gruby pisze:
"żubrówkę" - biała i bez trawki! :!!:

Gruby pisze:
Pora umierać... :smutno: :diabel2:
Koniec świata :roll: , jak mawiał śp Popiołek

Krzysko 
***CarpeDiem***

Piwa: 78/64
Wysłany: 2010-12-10, 17:51   

Gruby pisze:

"Krzysko:" wracając do domu z wynikami przeswiwetlenia wstąpiłem do sklepu i uujrzałemm "żubrówkę" - biała i bez trawki! :!!:
Pora umierać, bo świat wyrodnieje
:smutno: :diabel2:

Żubrówka idzie tropem czystych - Żołądkowej i Krupnika... :-/
Nic ,tylko posluchac "Bielszy odcien bialosci" ... :-(

Czy wiesz Gruby ,ze przez klasyczna Zubrowke mozna miec LEGALNIE trawke w Kanadzie... ;-)
Ostatnio zmieniony przez Krzysko 2010-12-10, 17:55, w całości zmieniany 1 raz  

jarzębina 

Otrzymał 6 piw(a)
Wysłany: 2010-12-10, 18:45   

Z ja dzisiaj mogłam wybierać między kiełbasą "klasztorną" a "ostateczną " w sklepiku {szalenie drogim} benedyktynów. Wybrałam klasztorna bo na ostateczną jakoś przeszedł mi apetyt.

Yogi-Bubu 
Nic nie jest skończone, póki się nie skończy. Y.

Piwa: 88/138
Wysłany: 2010-12-10, 19:04   

jarzębina pisze:
...na ostateczną jakoś przeszedł mi apetyt.

Wcale się nie dziwię. Też bym tak miał... :-/

Gruby 

Wysłany: 2010-12-13, 13:45   

Prezenterki i prezenterzy TVN24 już prawie dochodzili....

A tu francuskie policjanci zamiast zastrzelić tego chorego chłopaka, po prostu go aresztowali i ze szczytowania nici :diabel2:
Głęboko współczuję tym co zostawiaja w szatni :evil: :evil: :evil:
"Gruby"

jarzębina 

Otrzymał 6 piw(a)
Wysłany: 2010-12-14, 09:37   

Pan Iwaszkiewicz, mój ulubiony komentator szkiełka zostawił wczoraj za drzwiami cząstkę "pomyślunku". Komentując komfort podróżowania polskimi kolejami powiedział : " żeby to było chociaż dla białego czlowieka " W kontekście dzisiejszego zaprzysiężenia na posła pierwszego czarnoskórego parlamentarzysty nie wypadło to mądrze. :co:

Moim zdaniem będzie to najsympatyczniejszy poseł obecnego Sejmu. Uśmięchniety, życzliwy , pełen dobrych emocji.
Ostatnio zmieniony przez jarzębina 2010-12-14, 09:48, w całości zmieniany 1 raz  

colombo 
colombo

Piwa: 4/1
Wysłany: 2010-12-14, 16:46   

Jarzębinko i pewnie masz rację.
Oglądałem wywiad z nowo zaprzysięzonym posłem i uważam że chyba ten człowiek ujmy parlamentowi nie przyniesie a wręcz przeciwnie.
Oczywiście czas pokarze ale chyba wniesie nową jakość polityki do sejmu.

Basia_S 

Wysłany: 2010-12-14, 17:18   

Jarzebinko...mam nadzieje, ze potrafi sie dowcipnie odciac, ten nowy Pan Poseł.
Ostatnio zmieniony przez Basia_S 2010-12-14, 17:18, w całości zmieniany 1 raz  

Anulka 

Wysłany: 2010-12-18, 22:49   

jarzębina pisze:
nie wypadło to mądrze.
Pan Jerzy przeprosił, "chlapnął" bez przemyślenia ( też mi się to czasem zdarza, więc rozumiem). A za to, że przeprosił lubię Go jeszcze bardziej!

Gruby 

Wysłany: 2010-12-27, 10:03   

Reynevan z Bielawy dzisiaj posłusznie zostawił.
Słuchałem jego rozmowy z p. Materną, i az właczyłem wizję, bo słuchając odniosłem wrazenie, że to posłanka Sobecka przemawia głosem Kuźniara :evil: :evil: :evil:
"Gruby"

Anulka 

Wysłany: 2010-12-27, 10:44   

Gruby pisze:
Słuchałem jego rozmowy z p. Materną
Rozmowy niestety ( albo na szczęście ) nie słuchałam, usłyszałam tylko komentarz "Matka, przecież to jest idiota"...

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach