Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
MY-Kształciuchy Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakaż wspaniała katastrofa - dla polytykuf i tabloidów :-)
Autor Wiadomość
Cfajka 

Piwa: 88/144
Wysłany: 2015-11-11, 17:57   

Odkopuję. Będzie za moment aktualne.

Kolejna miesięcznica. Jaro rzekł był:

Możemy sobie dzisiaj postawić pytanie i takie pytanie jest zasadne: co dalej, czy ten marsz powinien trwać. Otóż odpowiadam: tak, powinien trwać. Bo zwyciężyliśmy, ale nasze cele - upamiętnienie tragedii smoleńskiej, upamiętnienie poległych, upamiętnienie prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego nie zostały jeszcze osiągnięte i musimy ciągle o to zabiegać.

Ale wydaje mi się słuszna inicjatywa tych, którzy chcą zwrócić się do pana prezydenta Rzeczypospolitej o to, by zgodził się na umieszczenie tu, już na terenie należącym do Pałacu Prezydenckiego, krzyża.

Wierzę także, że dojdziemy do prawdy sami, my - Polacy. Bo często mówi się: potrzebujemy jakiegoś zewnętrznego otwarcia; nie, do prawdy musimy dojść sami, Polska musi sama dojść do prawdy o Smoleńsku i jestem przekonany, że powstały warunki po temu.

"Podczas mszy świętej poprzedzającej marsz także bp Michał Janocha apelował o budowę pomnika upamiętniającego ofiary katastrofy smoleńskiej, co zgromadzeni w kościele wierni przyjęli owacjami. Brawami została też przyjęta informacja, że w nabożeństwie uczestniczy prezydent Andrzej Duda."

:dziwak: :dziwak: :dziwak: :dziwak: :dziwak: :dziwak:

wytłuszczenia moje

kizia 

Piwa: 173/113
Wysłany: 2015-11-11, 19:08   

Cfajuś, ubiegłaś mnie z odkopaniem wątku...
zaraz po zaprzysiężeniu pierwszy konferencję prasową zwoła Antoni :evil:
i tak codziennie...

peowiak
Gość
Wysłany: 2015-11-15, 15:52   

kizia pisze:
Cfajuś, ubiegłaś mnie z odkopaniem wątku...
zaraz po zaprzysiężeniu pierwszy konferencję prasową zwoła Antoni :evil:
i tak codziennie...

Miałyście rację.
Duda do uczestników Konferencji Smoleńskiej. "Raporty MAK i komisji Millera to hipotezy. Nie wytrzymują konfrontacji z naukową analizą"
Przepraszam panie Niezłomny od Rzyci, czy miał pan na myśli parówki i puszki po piwie ?
A tu więcej tych rewelacji. http://wiadomosci.gazeta....ocal#BoxNewsImg

Cfajka 

Wysłany: 2015-11-20, 10:47   

"W sprawie katastrofy smoleńskiej konieczne jest wznowienie prac komisji badania wypadków lotniczych i uwzględnienie dorobku naukowców współpracujących z zespołem parlamentarnym oraz ich samych jako członków komisji - powiedział szef MON Antoni Macierewicz w rozmowie z PAP. - Myślę, że w ciągu tygodnia, dwóch komisja powinna rozpocząć pracę – sprecyzował swoje plany na antenie Telewizji Republika"

saper
Gość
Wysłany: 2015-11-20, 10:50   

Ja na waszym lemingowym miejscu, nie bagatelizowałbym puszki po piwie. Ruski samolot nad Synajem spadł właśnie z powodu takiej ...puszki:)

kizia 

Wysłany: 2015-11-25, 10:30   

"MSWiA podało na swojej stronie internetowej, że wyłączyło witrynę internetową www.komisja.smolensk.gov.pl, wykorzystywaną - jak poinformowano - przez rządowy zespół Macieja Laska, zlikwidowany 3 października 2015 roku."

"Ta strona została zamknięta i będzie zamknięta po prostu. To jest jedyna odpowiedź, jaką mogę w tej chwili udzielić - odpowiedziała Beata Szydło na pytanie dziennikarza TOK FM o zablokowanie strony z oficjalnym raportem komisji Jerzego Millera o przyczynach katastrofy smoleńskiej. "

Czy kogoś to dziwi ?? Mnie nie.

peowiak
Gość
Wysłany: 2015-11-25, 11:30   

Na szczęście net się rządzi swoimi prawami. Za chwilę wszystkie informacje z zamkniętej strony pojawią się na www.faktysmolensk.pl/. Zabraknie literek gov, bo te są w dyspozycji jebniętego rządu

kizia 

Wysłany: 2015-12-10, 09:37   

"Od dzisiaj organizowanym w stolicy - comiesięcznym - uroczystościom upamiętniającym ofiary katastrofy smoleńskiej, będzie towarzyszyła wojskowa asysta honorowa."

Teraz to już będą godne obchody, bo przedtem to :nie: :nie:
Ale kto bogatemu zabroni...

[ Dodano: 2015-12-10, 09:41 ]
Jeszcze moment, a ogłoszą 10 kwietnia świętem narodowym.

Cfajka 

Wysłany: 2015-12-10, 10:59   

Myślałam, że se jaja robisz!!
Ale jeżeli oficjalnie, na stronach >>MON<< o tym piszą.....

kizia 

Wysłany: 2015-12-10, 13:58   

Cfajka pisze:
Myślałam, że se jaja robisz!!

Czasem sobie żartuję (jajuję), ale dziś tylko na poważnie :mrgreen:

impresjonista
Gość
Wysłany: 2015-12-10, 15:18   

he he he ... To już są jaja jak moherowe berety. Kabaretu ciąg dalszy, zad koński stał się uświęconym miejscem pielgrzymek pisdzielców. Wcale się nie zdziwię jeśli Pałac Ruskiego Namiestnika zostanie zamieniony na kościół pod wezwaniem Męczennika pislamistów.

pis-kret
Gość
Wysłany: 2015-12-10, 15:28   

Jaki kościół? Jak już to Mauzoleum Prezydenta Tysiąclecia. I koniecznie w kryształowej trumnie. I zamiast poduszki pod głową powinny być dzieła wszystkie Lenina.

peowiak
Gość
Wysłany: 2015-12-10, 16:56   

A czy źołnierz nie wierzący w zamach i nie będący wyznawcą pisu a służacy w kampanii honorowej WP może odmówić udziału w tej szopce? Jeżeli nie, to współczuję.

peowiak
Gość
Wysłany: 2015-12-10, 16:57   

peowiak pisze:
A czy źołnierz nie wierzący w zamach i nie będący wyznawcą pisu a służacy w kampanii honorowej WP może odmówić udziału w tej szopce? Jeżeli nie, to współczuję.

poprawka , kompanii

lewicowiec
Gość
Wysłany: 2015-12-10, 17:07   

peowiak pisze:
A czy źołnierz nie wierzący w zamach i nie będący wyznawcą pisu a służacy w kampanii honorowej WP może odmówić udziału w tej szopce?

A po co ma odmawiać? Ma darmowy cyrk i nie swoje małpy do oglądania. I wie, że czci sam kwiat lewicy: Szmajdzińskiego, Jarugę-Nowacką i Szymanek-Deresz. Cel uświęca środki!

impresjonista
Gość
Wysłany: 2015-12-10, 18:09   

peowiak pisze:

he he he .... psychiczny Antek już zadbał o to i sprawdził do dziesiątego pokolenia wstecz, czy kandydat na "sużbę" ma w korzeniach "patriotys".

kizia 

Wysłany: 2015-12-10, 22:12   

Przed pałacem wreszcie stanie pomnik, godny pomnik Lecha Kaczyńskiego.
Tako rzekł dziś prezes, że ten pomnik będzie, bo taka jest wola pisdenta.

ali 

Piwa: 7/84
Wysłany: 2019-04-10, 12:12   

"Mija dziewięć lat od katastrofy smoleńskiej. Przewodniczący podkomisji do spraw ponownego zbadania wypadku lotniczego pod Smoleńskiem Antoni Macierewicz powiedział w radiowej Jedynce, że dotychczasowe badania dowodzą, iż pasażerowie oraz członkowie załogi rządowego samolotu TU154 M zginęli na skutek wybuchu, a nie uderzenia skrzydłem o brzozę."
Ostatnio zmieniony przez ali 2019-04-10, 12:13, w całości zmieniany 1 raz  

pedagog
Gość
Wysłany: 2019-04-10, 12:14   

On jest wierzący, a więc głupi. Może sobie także wierzyć w płaską Ziemię. Nic nam do tego (przymusowa oświata idiotów w państwie PiS nie obowiązuje)...

jaki cel
Gość
Wysłany: 2019-04-10, 14:29   

Wiceszef ukraińskiej dyplomacji: Rosja odpowie za katastrofę smoleńską
Wiceminister spraw zagranicznych Ukrainy Wasyl Bodnar obwinia Rosję za katastrofę samolotu z polską delegacją na pokładzie w 2010 roku. Zdaniem dyplomaty, władze tego kraju "powinny odpowiedzieć" za to tragiczne zdarzenie.

Jaki cel ma w tym ten Ukrainiec?

sprawiedliwość
Gość
Wysłany: 2019-04-10, 14:39   

jaki cel pisze:
Wiceszef ukraińskiej dyplomacji: Rosja odpowie za katastrofę smoleńską...

Nie jest przecież winą Rosji, że w ich samolocie TU-154M leciał polski idiota, który chciał lądować we mgle...

jan 
jan

Piwa: 100/29
Wysłany: 2019-04-10, 15:03   

ali pisze:
"Mija dziewięć lat od katastrofy smoleńskiej. Przewodniczący podkomisji do spraw ponownego zbadania wypadku lotniczego pod Smoleńskiem Antoni Macierewicz powiedział w radiowej Jedynce, że dotychczasowe badania dowodzą, iż pasażerowie oraz członkowie załogi rządowego samolotu TU154 M zginęli na skutek wybuchu, a nie uderzenia skrzydłem o brzozę."

Rząd, który toleruje pętanie się, w obejściu własnego gumna, paranoika Macierewicza...
powinien podlegać likwidacji w trybie natychmiastowej rewolucji lub junty wojskowej.

...
Gość
Wysłany: 2019-04-10, 15:32   

jan pisze:
ali pisze:

Rząd, który toleruje pętanie się, w obejściu własnego gumna, paranoika Macierewicza...
powinien podlegać likwidacji w trybie natychmiastowej rewolucji lub junty wojskowej.

W kazdym normalnym kraju. ale nie w ...

aktyw PiS
Gość
Wysłany: 2019-04-10, 15:51   

jan pisze:

...wcale nie odbiega od poziomu umysłowego wymienionego. Dlaczego ma szykanować własnego towarzysza geniusza?

ali 

Piwa: 7/84
Wysłany: 2019-11-05, 09:42   

Po prawie 10 latach okazało się, że nie ma żadnego dowodu na zamach, nie było spisku, więc nikt nie poległ.
Przez prawie 10 lat zbijali kapitał polityczny tańcząc na trumnach i ekshumując ofiary katastrofy lotniczej wbrew woli ich bliskich - to było sk***ysyństwo !! !

Antoni ze swoim zespołem idiotów wydał miliony złotych na durne eksperymenty z parówkami, o wynagrodzeniu tych idiotów nie wspomnę !
A teraz jak gdyby nigdy nic - zamachu nie było. I jak się czujecie wszyscy ci z tego wątku, co tak zawzięcie udowadnialiście, że to był zamach ?? !! No jak ?? !!
Może choć trochę wam głupio ?

pazerna Gosiewska bis
Gość
Wysłany: 2019-11-05, 11:45   

A co z ubezpieczeniami?

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach