Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
MY-Kształciuchy Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Wenta i jego ręczna ferajna.
Autor Wiadomość
Lol_a 
[usunięty]

Piwa: 6/3
Wysłany: 2010-01-26, 22:43   

ted8513 pisze:
Kaju, nasi grali w czerwonych strojach :D w tym meczu. ;-)

Ted w białym czy czerwonym stroju Kuchczyński to Kuchczyński i jest NASZ :mrgreen: a jak się ładnie cieszy :P

Quercus . 

Wysłany: 2010-01-26, 23:35   

<< << I znowu katastrofa. >>>
Tym razem w obronie. Szmal nie mógł przez długi czas nawet dotknąć rzucanych piłek. Pierwszy zaczął bronić rezerwowy Wyszomirski. Całe szczęście, że Wenta wycofał Szmala bo załamanie psychiczne bramkarza daje tragiczne efekty w następnych meczach. Polska obrona na kole była tragiczna. W zasadzie ruszali się tylko mierni Czesi a nasi jak te słonie w składzie porcelany. Wreszcie zaczął rzucać Bielecki. Czeski pierwszy bramkarz słabiutki i dobrze, że tak długo grał. Ten drugi był znacznie lepszy. A nasi w ataku całkiem przyzwoicie. Tylko to kretyńskie tracenie piłek na przechwyt. Bielecki wykonał ten numer trzy razy przy naszym prowadzeniu 3 bramkami. Potem Czesi w ciągu 6 minut rzucili 6 a my jedną. Koszmar. Rozwaliłem pilota i szklankę o ścianę. Szlag człowieka trafia jak na takie coś patrzy. Całe szczęście, że Knedle tak się napaliły na wygranie meczu, że się z tego wszystkiego sami zakiwali na śmierć. Wygrać jedną bramką z drużyną grającą bez skrzydłowych to jest totalna kompromitacja. Wenta musi coś wymyślić do półfinału, bo tam chyba bedze z Danią. To by było dobrze, bo Duńczycy tym razem jakoś grają bez polotu. W meczu z Norwegią bydlak sędzia podarował mecz Duńczykom. Nie lubię Norwegów, ale niestety byli lepsi.
Z Francją nasi powinni oddać mecz (oczywiście nie za dramo), żeby wysadzić Hiszpanów.

kaja 

Piwa: 158/211
Wysłany: 2010-01-27, 17:11   

Lol_a pisze:
ted8513 pisze:
Kaju, nasi grali w czerwonych strojach :D w tym meczu. ;-)

Ted w białym czy czerwonym stroju Kuchczyński to Kuchczyński i jest NASZ :mrgreen: a jak się ładnie cieszy :P

Fotkę miałam przygotowaną wcześniej :mrgreen: Wiedziałam, że wygramy! Siedziałam daleko od 'kibola-kajaka' w obawie o swoje zdrowie. Jak na boisku działo się coś dobrego, to wrzeszczał komentator, jak źle to wrzeszczał kajak. To tak jakbym mecz oglądała :-P

Lol_a 
[usunięty]

Wysłany: 2010-01-27, 17:31   

Quercus . pisze:
Koszmar. Rozwaliłem pilota i szklankę o ścianę.

Następnym razem polecam telewizor :mrgreen: okienko otwórz i sruuu go za okno , a możesz tez okna nie otwierać bokiem go i przeleci :mrgreen:

Cfajka 

Piwa: 88/144
Wysłany: 2010-01-27, 23:11   

I pamiętaj, żeby auto zaparkować przed tym oknem :mrgreen:

Quercus . 

Wysłany: 2010-01-28, 20:01   

<< << Teraz to już nieważne. >>>
Ale jak można było z najwyższym wysiłkiem zremisować z beznadziejną Słowenią ?? Z Francją trzeba oddać mecz za jakieś przyzwoite pieniądze. Z drugiego miejsca chyba jednak z Chorwacją ?? Nie grają rewelacyjnie. Duńczycy są równi ale mają wyjątkowego pecha i zupełnie nie potrafią wykonać rzutu na taśmę. Wolałbym Danię, mają uraz psychiczny do naszych. Trzy razy umoczyli na ważnych turniejach.
Z Islandią tylko w finale.

Lol_a
Gość
Wysłany: 2010-01-28, 20:37   

Podobno jak do tej pory gra tylko Szmal :mrgreen:

ted8513 

Piwa: 17/8
Wysłany: 2010-01-28, 21:54   

Polska : Francja 24 : 29 :-/

Nie zawsze 1-szy Maja :mrgreen: Ale gramy dalej :)

Quercus . 

Wysłany: 2010-01-28, 21:56   

<< << Blamaż, kompromitacja, kompletny upadek. >>>
Tylko tyle. O jakimkolwiek medalu nawet nie ma co marzyć. Gdyby nawet nasi grali w 10 w polu nigdy by z nimi nie wygrali. I znów to samo co ze Słowenią, jakieś tragiczne przyzwyczajenie: wszystkie rzuty górą, a ten bramkarz broni przede wszystkim górne piłki. To już koniec emocji. Dalej można już nie oglądać.

Lol_a 
[usunięty]

Wysłany: 2010-01-28, 22:03   

Quercus . pisze:

E ee tam Hiszpania na nas liczyła Wynik świadczy tylko o tym ,że na NAS mozna zawsze "liczyć" :mrgreen: ( tu by pasowała taka jenna emota ale nima takiej )

kaja 

Wysłany: 2010-01-29, 10:50   

Lol_a pisze:
Quercus . pisze:

E ee tam Hiszpania na nas liczyła Wynik świadczy tylko o tym ,że na NAS mozna zawsze "liczyć" :mrgreen: ( tu by pasowała taka jenna emota ale nima takiej )

Jest...jest, Lola! :fuckyou: A na pudle i tak stać będziemy!

Cfajka 

Wysłany: 2010-01-29, 20:05   

Oglądałam mecz z oczętami na kolanach :D Wypadły, biedne, z nadmiaru wrażeń.
Ja rozumiem, że to nie był mecz o byćLUBniebyć, ale to coś było strrrraszne.
Jakoś blado nas widzę z Chorwacją :/
No, ale nie ma co gdybać i się obrażać (jak dżewienne :mrgreen: ) tylko kciuki trzymać i tyle.
Koniecznie z flaszką! (Nerwosol lub czysta - do wyboru :) )

Lol_a 
[usunięty]

Wysłany: 2010-01-29, 20:12   

Cfajka pisze:
Oglądałam mecz z oczętami na kolanach :D Wypadły, biedne, z nadmiaru wrażeń.
Ja rozumiem, że to nie był mecz o byćLUBniebyć, ale to coś było strrrraszne.
Jakoś blado nas widzę z Chorwacją :/
No, ale nie ma co gdybać i się obrażać (jak dżewienne :mrgreen: ) tylko kciuki trzymać i tyle.
Koniecznie z flaszką! (Nerwosol lub czysta - do wyboru :) )

:mrgreen: ale tak na wszelki wypadek autka se nie parkuj pod oknem :mrgreen: Nerwosol moze nie byc skuteczny raczi czysta w dużych ilościach

ted8513 

Wysłany: 2010-01-30, 15:54   

Francuzi bezkonkurencyjni ;-) Nie dali szans Islandczykom.

Francja vs. Islandia 36 :28

Cfajka 

Wysłany: 2010-01-30, 17:44   

To jest żenada! Przestałam oglądać!
Z takimi sędziami, to nawet miszczowie nie mają szans :/
Quercus . pisze:
No nie wiem, chyba odżałuję te parę złotych, wezmę z domu składany kij do basedballa, buty robocze ze stalowymi noskami i jednak pojadę i zakatuję jakiegokolwiek sqrwysyna sędziego i jest mi całkowicie obojętne czy będzie to sędzia z polskiego meczu, czy nie.

Jadę z Tobą.

ted8513 

Wysłany: 2010-01-30, 18:12   

:-/ No comments.

ted8513 

Wysłany: 2010-01-31, 11:21   

Mialem nic nie mowic i poczekac na eksperta, ale chyba zaspal albo anomalie pogodowe przygwozdzily go do przescieradla :D

Cytat:
Jeszcze nigdy reprezentacja polskich piłkarzy ręcznych nie sięgnęła po medal mistrzostw Europy. W niedzielę stanie przed taką szansą. ...wiec nie spie i czekam :-?

Chorwaci zatrzymali nasze marzenia o finale Euro 2010. Po meczu rozpoczely sie dyskusje, kto zawinil i czy przypadkiem norwescy sedziowie byli napewno sprawiedliwi :tak: :niestety: :niewiem: :hmm: :oszolom:
Powiem jedno - gdybysmy to my prowadzili mniej wiecej dwoma lub trzema bramkami, to kto wie, moze bysmy wygrali :D

Jak juz nadmienialem, nie jestem ekspertem i nie wiem, czy Bielecki powinien rzucac gora nad blokiem, czy lepiej dolem, pomiedzy nogami? Jakos za czesto tracilismy pilke, a chorwacka obrona nie dawala nam szans na celne rzuty. No i ci Norwegowie :evil: of course!

Jednym slowem - "dupa" i dziwie sie tym wszystkim Kajakom np., ze ogladali w tem samym czasie jakis boks, kiedy nasza zborna grala o medal :(::
...ale kryzys jest kryzys (to nic , ze Tusk ma za plecami zielona plame) i on sie rozprzestrzenia na wszystko i stad sa te wszystkie afery (hazardowa na ten przyklad :mrgreen: )

Ale dzisiaj gramy o nastepny medal i to jest pocieszajace :D

kaja 

Wysłany: 2010-01-31, 11:49   

ted8513 pisze:

Jednym slowem - "du**" i dziwie sie tym wszystkim Kajakom np., ze ogladali w tem samym czasie jakis boks, kiedy nasza zborna grala o medal :(::

Oglądaliśmy, oglądaliśmy! Tylko w krytycznych momentach kajak nie wytrzymywał i przerzucał kanały :-/ Inaczej po ścianach by chodził! Ku... ku.... kukułki fruwały, a ja chciałam, aby ten mecz już się skończył :evil: Przez ostatnie dwie minuty, faktycznie oglądał boks. (kajak rocznik 37-nie dziw się :) )

ted8513 

Wysłany: 2010-01-31, 11:57   

kaja pisze:
(kajak rocznik 37-nie dziw się :) )

To raptem o dwie dekady starszy odemnie, znaczy prawie rowiesnik :) I wcale sie nie dziwie, ze niechcial sie denerwowac. Dzieki temu masz telewizor w domu :D

kaja 

Wysłany: 2010-01-31, 12:12   

ted8513 pisze:
kaja pisze:
(kajak rocznik 37-nie dziw się :) )

To raptem o dwie dekady starszy odemnie, znaczy prawie rowiesnik :) I wcale sie nie dziwie, ze niechcial sie denerwowac. Dzieki temu masz telewizor w domu :D

Telewizor, to pestka! Czerwony był jak burak, oczy nieprzytomne, usta wykrzywione! To nie był mój, zawsze uśmiechnięty kajak :evil: Mówią, że sport, to zdrowie?! Boję się o dziś.....

iga. 

Piwa: 157/179
Wysłany: 2010-01-31, 12:34   

Nie denerwujcie się, przecież wygramy, Prezydent wiedział o tym już tydzień temu, przecież ustalił godzinę i datę spotkania z medalistami.
Prezydentowi należy wierzyć :D
Ostatnio zmieniony przez iga. 2010-01-31, 16:47, w całości zmieniany 1 raz  

Quercus . 

Wysłany: 2010-01-31, 13:12   

<< << Patrzyłem tylko na drugą połowę, >>>
ale tak właściwie na połowę tej drugiej połowy. Przecież gdybym miał oglądać cały mecz musiałbym ro***bać oba telewizory.
Mecz był fantastycznym przykładem co może zrobić bydlę sędziujące mecz. Nasi grali doskonale, no może prawie doskonale. W obronie Chorwaci nie mogąc sobie w żaden sposób poradzić zaczęli po prostu przewracać polskich zawodników przy całkowitej aprobacie obu norweskich bydlaków. Większość wejść na koło było z faulem ataku co zresztą doskonale było widać na powtórkach. Na szczęście nasi całkiem nieźle rzucali, chociaż nadal większość górą. Ten mecz pokazał co znaczy dobry blok. Ich bramkarz taki sobie, ale grał z wyczuciem. Nasi za bardzo siłowo. Z Francją szukali skraju bramki i nie wyszło, teraz walili bliżej środka, co przy dobrym bliku i przy bramkarzu z refleksem daje mierne efekty. Ale gra się tak jak przeciwnik pozwala. Jakoś szło. I do akcji wkroczyły norweskie bydlęta, ciągle będące w pourazowym szoku "4 sekund" z zeszłego roku. Chorwaci zaczęli w obronie grać nogami, co okazało się całkiem zgodne z przepisami. Jeden z Chorwatów (zdaje się Vori) najzwyczajniej łapał polskich obrońców i z uśmiechem przewracali się obaj. Norweskie bydlę nie reagowało zupełnie. A już jak były dwie bramki na trzy minuty do końca i Chorwaci stracili piłkę wykonał największy numer na tych zawodach: Chorwat złapał piłkę z pola bramkowego o odrzucił ją na bok. Nasi nie mogli ruszyć z błyskawicznym atakiem. Dał Wencie ostrzeżenie i odebrał naszym piłkę. I tu Wenta zrobił błąd: powinien natychmiast zdjąć drużyną z boiska. Walkower ?? OK. Ale zaczęłaby się gruba afera. I może wreszcie coś ktoś by musiał zrobić. Co do debilnych "obserwatorów" nie ma co się wypowiadać. Niemiec i Francuz. Francuzi doskonale wiedzieli, że drugi raz już by nie wygrali.
Islandia została zmasakrowana. Zagrali z Francją najgorszy swój mecz. Rzucali beznadziejnie. Francuzi doskonale blokowali ich rzuty tzw. z biodra (Islandzka specjalność). Normalnie taka drużyna powinna się załamać i w następnym meczu przegrać z kretesem. Ale to nie u Islandczyków. Nasi natomiast za bardzo chcą się odegrać i to może być fatalne. Trzeba na początku puścić Islandczyków, niech się rozprężą psychicznie. I w ostatnich 15 minutach - iw ryj, i w jaja, i z kopa i w mordę ich i nożem. Dobić leżących, wdeptać w beton, wyrwać serce i na końcu pogratulować.

Lol_a 
[usunięty]

Wysłany: 2010-01-31, 13:45   

Quercus . pisze:

Mecz był fantastycznym przykładem co może zrobić bydlę sędziujące mecz. Nasi grali doskonale, no może prawie doskonale. W obronie Chorwaci nie mogąc sobie w żaden sposób poradzić zaczęli po prostu przewracać polskich zawodników przy całkowitej aprobacie obu norweskich bydlaków.

Po meczu nawet TU nie "właziłam" bo pomyslałam że jak przeczytam Querca i jak napisze że nasi grali do doopy to zagrożony nie będzie Querc (bo poza zasięgiem mych dłoni ) lecz mogiem nie wyczymać i zagrożony będzie mój laptop . Tera weszłam i jak przeczytałam to mi się taki miód na sercu rozlał że aż mi się kusa usmiechneła :mrgreen: Querc :onajego:

Co do meczu nie bedę się za dużo wypowiadac żeby sobie ciśnienia nie podnieść ale te (jak ich tam :fuckyou: Querc okreslił ) nawet nie zareagowali gdy te (jak ich tam :fuckyou: Querc okreslił :mrgreen: ) naszemu Lijewskiemu zęba wybili

Brawo NASI za grę !!

kaja 

Wysłany: 2010-01-31, 14:26   

Kod:
w ostatnich 15 minutach - iw ryj, i w jaja, i z kopa i w mordę ich i nożem. Dobić leżących, wdeptać w beton, wyrwać serce i na końcu pogratulować.

:rotfl: :rotfl: sport wyzwala cudowne emocje :rotfl:
------------------------------------------------------------------------------------ Polska :brawo: Polska :brawo: Polska :brawo:

Lol_a
Gość
Wysłany: 2010-01-31, 16:34   

kurfa! :smutno:

ted8513 

Wysłany: 2010-01-31, 16:37   

Lol_a pisze:
kurfa! :smutno:

qrfa! :offtopic: q :crazy: rfa!

Kaja pisze:
... sport wyzwala cudowne emocje...

iga. 

Piwa: 157/179
Wysłany: 2010-01-31, 16:49   

Napisałam wyżej, że Prezydentowi należy wierzyć, ale się pomyliłam :-/
Humor mi poprawia tylko jak pomyślę, że Prezio znów wyszedł przed szereg :D

Lol_a 
[usunięty]

Wysłany: 2010-01-31, 18:04   

Szmal został wybrany najlepszym bramkarzem mistrzostw Europy :brawo: Szmal :brawo:

iga. pisze:

Humor mi poprawia tylko jak pomyślę, że Prezio znów wyszedł przed szereg :D

szkoda że aż tak nie nienawidzę Prezia i niestety mi to akurat humoru nie poprawiło a wręcz przeciwnie szlag mnie trafia jak któś wszędzie chce wlepić Prezia nawet w wątek sportowy!

ted8513 

Wysłany: 2010-01-31, 19:03   

Francuzi Mistrzami Europy w pilce recznej

Brawo trojkolorowi :)
Ostatnio zmieniony przez ted8513 2010-01-31, 19:04, w całości zmieniany 1 raz  

Lol_a 
[usunięty]

Wysłany: 2010-01-31, 19:03   

Urrrrrrrrrrrrrrrrrra !! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tym jak im tam (jak to ich Querc okreslił :mrgreen: ) DO KO PA LI Brawo Francja :brawo:

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach