Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
MY-Kształciuchy Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Logo EURO 2012
Autor Wiadomość
Lol_a 
[usunięty]

Piwa: 6/3
Wysłany: 2009-12-14, 15:50   Logo EURO 2012

Pokazano logo EURO2012 podoba się Wam?

bo jak dla mnie to paskuctfo :dziwak:

Prezes Lato twierdzi że
Cytat:
- W haśle zawarty jest czytelny komunikat, że Polska i Ukraina są gotowe zadziwić świat i zapewnić wyjątkowe przeżycia wszystkim...
:shock: z czego on to wyczytuje to ja niewim :/
Razem z logo zaprezentowano hasło imprezy, które pojawi na wszystkich materiałach promocyjnych i brzmi: "Razem tworzymy przyszłość". Jak dla mnie to jakimś PRL-em "zajechało "
A i napewno "robił to" jakis daltonista Na mniejszym kwiatku miały byc kolory Flagi Polski -no niewiedziałam że ceglasty kolor to kolor z naszej Flagi :shock:

iga. 

Piwa: 162/182
Wysłany: 2009-12-14, 16:08   

Ohydka !! a hasło to jakieś bardziej wyborcze, bo co ma wspólnego z kopaniem piłki ??

kaja 

Piwa: 159/211
Wysłany: 2009-12-14, 16:15   Re: Logo EURO 2012

Lol_a pisze:
Na mniejszym kwiatku miały byc kolory Flagi Polski -no niewiedziałam że ceglasty kolor to kolor z naszej Flagi :shock:

.... i kolor 'czerwony' na górze?! Kiczowate to logo jest :evil:

niezgiertyszony 
belfer

Piwa: 94/56
Wysłany: 2009-12-14, 16:48   

Ufffffffff. Bałam się, że będzie gorsze!

Lol_a 
[usunięty]

Wysłany: 2009-12-14, 17:02   

niezgiertyszony pisze:
Ufffffffff. Bałam się, że będzie gorsze!

właściwie to masz rację !! Bo na ten przykład zamiast piłki mógł byc oscypek :) :mrgreen:

Naszą Jolę mogli poprosić "wymalowałaby" im takie logo że hej!

niezgiertyszony 
belfer

Piwa: 94/56
Wysłany: 2009-12-14, 17:36   

Właśnie, jakby Jola startowała, to pozostali bez szans. A w ogóle kto jest autorem tej wycinanki?

kaja 

Wysłany: 2009-12-14, 17:48   

Babka Janikowa, co to do Cepeliji jajecka Wielkanocne maluwała? Pewnie to łuna beła :D

niuska_sk 

Postawił 1 piw(a)
Wysłany: 2009-12-14, 18:28   

Qurna Felek i to ma być logo ? To przecież Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. A mnie, jak na to patrzę, kojarzy z wąchaniem kwiatków na murawie. Choć w tym względzie zgadzam się z Qercusem.

Tina 

Piwa: 27/6
Wysłany: 2009-12-14, 19:07   

kaja pisze:
Babka Janikowa, co to do Cepeliji jajecka Wielkanocne maluwała? Pewnie to łuna beła :D

Kaju, masz najracniejszą racje :D

Ohydne.

Zosia 

Piwa: 29/8
Wysłany: 2009-12-14, 22:26   

A jaką kasę zapewne za to ,,dzieło" jakiś ,,artysta" zgarnął? :shock:

Lol_a 
[usunięty]

Wysłany: 2009-12-14, 22:28   

Zosia pisze:
A jaką kasę zapewne za to ,,dzieło" jakiś ,,artysta" zgarnął? :shock:

Nawet nie chce wiedzieć bo pewnikiem cisnienie by mi skoczyło :mrgreen:

starymysz 
życie KOTEM się toczy

Piwa: 39/39
Wysłany: 2009-12-14, 22:31   

bo to jest twórca przez bardzo duże TFU
Żyliśmy we względ­nie nor­mal­nym kraju względ­nie nor­mal­nego kli­matu przy względ­nie nor­mal­nym rzą­dzie. My, względ­nie nor­malni, chrońmy, co mamy. Nor­malni ina­czej mają to nam za złe,ale i oni mogą zro­zu­mieć, o co chodzi. Stefan Bratkowski

Zosia 

Piwa: 29/8
Wysłany: 2009-12-14, 23:08   

Może kiedyś dowiemy się, kto był owym ,,tfórcom"....???? :mrgreen:

Stereotyp
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-15, 00:38   

A mnie się podoba. Szczególnie jeśli porównać do tych z wcześniejszych Euro. To były dopiero niewypały.

jolar 

Piwa: 34/6
Wysłany: 2009-12-15, 09:37   

Mnie też się nie podoba nowe logo. Nie przepadam za ludowymi motywami i nie za bardzo rozumiem co ma oznaczać tulipan , jakoś nie pasuje mi do naszych krajów , bardziej do Holandii a jeżeli jest to odniesienie do polityki ,to tym gorzej dla logotypu. I jeszcze jedna rzecz , wszystkie gadżety będą bardzo drogie , samo nadrukowanie tego logotypu w kolorach Pantonoskich z wszystkimi przejściami tonalnymi , to bardzo kosztowna rzecz , no chyba że będą to kolory z Cmyka ( wtedy są to tylko 4 podstawowe ) ale w takim wypadku będą odbiegać od pierwowzoru. No chyba że UEFA, jak to już kiedyś było , zastrzeże sobie produkcję wszystkich gadżetów i będą one jeszcze droższe. Szkoda ,że nie wymyślono prostszej formy , nie zawsze trzeba wszystkiego podawać na tacy bo to przeradza się w kicz.

A tak dla sportu , policzcie ilość kolorów logo bez tła , a ja Wam powiem ile kosztowałaby koszulka z takim logo przy nakładzie 500 szt.

Dana 

Piwa: 175/321
Wysłany: 2009-12-15, 10:27   

Moim zdaniem jest ładne; a..."jeszcze się taki itd..."

Co do twórcy loga:
..."Historię powstania logo wyjaśniał podczas krótkiej konferencji prasowej jeden z jego twórców, portugalski grafik Helder Pombinho. Powstało ono na podstawie skojarzeń motywów roślinnych wzorów ludowych obu krajów, a głównym przesłaniem jest zaprezentowanie jak piłkarskie mistrzostwa, przedstawione w postaci piłki, wpływać będą na rozwój obu krajów, symbolizowanych przez kwiaty w barwach narodowych biało-czerwonych i niebiesko-żółtych.
....Michel Platini nie chciał wypowiadać się o znaku graficznym, wyjaśniając żartobliwie, że podobnie jak Grzegorz Lato, może uważać się za artystę na piłkarskim boisku, ale nie czuje się kompetentny, aby oceniać dzieło plastyczne..."

http://sport.onet.pl

kaja 

Wysłany: 2009-12-15, 13:13   

jolar pisze:
I jeszcze jedna rzecz , wszystkie gadżety będą bardzo drogie , samo nadrukowanie tego logotypu w kolorach Pantonoskich z wszystkimi przejściami tonalnymi , to bardzo kosztowna rzecz , no chyba że będą to kolory z Cmyka.

Jolu :* jak to pięknie napisałaś....wszystko zrozumiałam :rotfl: :glupek: Domyślam się, że o ilość kolorków chodzi.
Jolu, dzięki! Wlazłam w okularki i się douczyłam :D Ciekawiły mnie te cmyki......

jolar 

Wysłany: 2009-12-15, 13:49   

kaja pisze:
jolar pisze:
I jeszcze jedna rzecz , wszystkie gadżety będą bardzo drogie , samo nadrukowanie tego logotypu w kolorach Pantonoskich z wszystkimi przejściami tonalnymi , to bardzo kosztowna rzecz , no chyba że będą to kolory z Cmyka.

Jolu :* jak to pięknie napisałaś....wszystko zrozumiałam :rotfl: :glupek: Domyślam się, że o ilość kolorków chodzi.
Jolu, dzięki! Wlazłam w okularki i się douczyłam :D Ciekawiły mnie te cmyki......

Hehhe , Kaja na Twój cięty komentarzyk zawsze mogę liczyć! Nawet nie wiesz jak je lubię ! A kolorki policz.

kaja 

Wysłany: 2009-12-15, 17:34   

Co najmniej 13 i jeszcze odcienie, różne niuanse kolorów :shock: Czyli w Cmyku się nie da, bo tam cztery podstawowe kolory? Zakonotowałam.... zabłysnę w towarzystwie :rotfl:

Yogi-Bubu 
Nic nie jest skończone, póki się nie skończy. Y.

Piwa: 88/138
Wysłany: 2009-12-15, 17:49   

Szczerze? Nie podoba mi się. A jeszcze to paskudne fioletowe tło... Resztę może bym przełknął, ale to tło... Paskuda. :roll:

starymysz 
życie KOTEM się toczy

Wysłany: 2009-12-15, 19:06   

Nowe logo :D http://www.onet.tv/meskie...02,1,klip.html#
Żyliśmy we względ­nie nor­mal­nym kraju względ­nie nor­mal­nego kli­matu przy względ­nie nor­mal­nym rzą­dzie. My, względ­nie nor­malni, chrońmy, co mamy. Nor­malni ina­czej mają to nam za złe,ale i oni mogą zro­zu­mieć, o co chodzi. Stefan Bratkowski

kaja 

Wysłany: 2009-12-15, 19:13   

:rotfl: :rotfl: :rotfl: Nie lubię faceta, ale jego pomysł super :mrgreen:

Dana 

Piwa: 175/321
Wysłany: 2009-12-15, 22:36   

Myszku :rotfl: te jest bardzo brzydkie !! a fe!! :rotfl:

jolar 

Wysłany: 2009-12-16, 11:05   

Lola , zainspirowałaś mnie ! Jestem na urlopie więc miałam czas i się pobawiłam.Nie chcę przez to powiedzieć, że chcę się mierzyć z portugalską sławą , który nad logotypem EURO pracował aż rok , to tylko zabawa a nie przerost ambicji i tak to proszę potraktujcie.
Kaju a co do Cmyka , to właśnie odwrotnie , obraz rozkłada się na cztery warstwy i nakłada się jeden kolor na drugi. One mieszają się i w efekcie dają odpowiednie kolory ale nigdy nie będą odpowiadać czystym Pantonoskim

kaja 

Wysłany: 2009-12-16, 11:20   

I to mi się podoba! Jolu, a jakby tak ta piłka była czarno-biała (chyba tak jest w oryginale? )

Chciałam kopiować ostatnie logo, ale się nie da :D

starymysz 
życie KOTEM się toczy

Wysłany: 2009-12-16, 11:23   

I tu miałbym problem który wybrać. Moim zdaniem każdy z nich jest lepszy. :)

jolar 

Wysłany: 2009-12-16, 11:53   

Kaju , to tylko żart , chyba zauważyłaś ten demoniczny rysunek ? Na każde takie wielkie piłkarskie imprezy są przygotowywane specjalne piłki z odpowiednią kolorystyką i napisami . Ten pomarańcz to ukłon w stronę Ukrainy ale może też być i czarno biała, my możemy wszystko !

A tu masz ostatnie z czarną piłką

kaja
Gość
Wysłany: 2009-12-16, 12:32   

Hej! Zabawa, zabawą, ale Twoje kilka kresek 'machniętych pędzlem' daje świetne efekty! Logo takie powinno być. :salut:

kaja
Gość
Wysłany: 2009-12-16, 12:33   

Coś dziś mnie wywala z forum :/

Tina 

Piwa: 27/6
Wysłany: 2009-12-16, 19:20   

Jolar :super:

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach