Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
MY-Kształciuchy Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
imageshack
Autor Wiadomość
kaja 

Piwa: 159/211
Wysłany: 2011-02-17, 16:13   

Próba:

Super szybko! Świetny programik! Teki :*

[ Dodano: 2011-02-17, 16:16 ]
Mam na Image fotki :/ Jak je wywalę - zniknął z forum. :hmm: Tekila, jesteś pewna, że tam złapałaś wirusa?! :shock:

Postaw piwo autorowi tego posta

tekila918 

Piwa: 77/47
Wysłany: 2011-02-17, 16:19   

Na 99%.

Kaju, ja tez mam tam konto i fotki. Jak je usuniesz, znikna z forum
Ja zostawiam swoje fotki. Po prostu przestane uzywac Imaga do wklejania nowych, a stare niech sobie wisza. ;)

kaja 

Wysłany: 2011-02-17, 16:53   

Dana pisze:

Ma też fajną opcję ... Link usuwający obrazek.

Znaczy co? Tłumacz jak komu gupiemu :mrgreen:

Dana 

Piwa: 175/321
Wysłany: 2011-02-17, 17:15   

Jeśli nie chcesz aby Twój obrazek/fotka itp.'wisiały' gdzieś tam w necie...
lub pomyłkowo wybrałas nie ten obrazek to: kopiujesz adres linka usuwającego obrazek
wklejasz 'na belkę' --->ENTER i masz informację: 'Zdjęcie zostało usunięte'. :)

kaja 

Wysłany: 2011-02-17, 17:25   

wklejasz 'na belkę' --->ENTER i masz informację: 'Zdjęcie zostało usunięte'
Nie widzę belki i ENTER :/ Resztę zrozumiałam :D

Basia_S
Gość
Wysłany: 2011-02-17, 17:52   

[quote="kaja"]Próba:

[url=http://s1.img.pl/v/1102/7843jjjjjjjjj.jpg]Obrazek[/url]
Super szybko! Świetny programik! Teki :*

[size=9][ [i][b]Dodano[/b]: 2011-02-17, 16:16[/i] ][/size]
Mam na Image fotki :/ Jak je wywalę - zniknął z forum. :hmm: Tekila, jesteś pewna, że tam złapałaś wirusa?! :shock: [/quote]

Ja tez mialam podobne obiawy po wejsciu na imageshack.

Yogi-Bubu 
Nic nie jest skończone, póki się nie skończy. Y.

Piwa: 88/138
Wysłany: 2011-04-11, 12:11   

A czy jest jakaś możliwość "dodania" na img.pl kolejnych fotek do utworzonego wcześniej "albumu" ??

kaja 

Wysłany: 2011-04-11, 19:07   

Tam nie jestem zalogowana, to Ci nie podpowiem. Mam album na Picasa, dzięki Teki :)

tekila918 

Piwa: 77/47
Wysłany: 2011-04-11, 22:10   

Najbardziej zorientowana osoba w Imagu to Niki.
Ja nie mam albumow na Imagu, a ostatnio wogóle z niego nie korzystam.

Yogi-Bubu 

Wysłany: 2011-04-12, 09:50   

Rzecz polega na tym, że ja też tam nie jestem zalogowany, ale jak wrzuciłem kilka jpg-ów, to samorzutnie został z nich utworzony "album", ale nie widzę żadnych opcji, które pozwalałyby na dodanie tam czegokolwiek. Może faktycznie trzeba tam być zalogowanym. Ale to jest coś, za czym nie przepadam :D Zgodnie z zasadą: "Im mniej o tobie, wiedzą, krócej będziesz przesłuchiwany." :lol:
Po prostu: za mało z img korzystam żeby widzieć jakiś sens w logowaniu się tamże...
:co:

kaja 

Wysłany: 2011-04-12, 11:29   

A skąd Miśku wiesz, że masz Album? Ja nic takiego nie widzę, a fotki przesyłam już długo i dużo. :shock:

Yogi-Bubu 

Wysłany: 2011-04-12, 11:43   

Bo jak mu "nadałem" kilka fotek to ukazał się "album" wyświetlający wszystkie te foty z adresem "do albumu i dopiero po klikaniu na poszczególne zdjątka ukazywało się info co do adresu każdej z fotek...

Ostatnio zmieniony przez Yogi-Bubu 2011-04-12, 11:43, w całości zmieniany 1 raz  

kaja 

Wysłany: 2011-04-12, 13:44   

Do mnie nic nie mówi i nic nie pokazuje. :niestety: Już chyba 100 fotek przesłałam! Mówisz na pewno o tym? http://img.pl/

Yogi-Bubu 

Wysłany: 2011-04-12, 18:06   

Tak Kaju, o tym samym. Mam nadzieję, że obejdzie się bez zrzutów, chociaż moje tłumaczenia bywają b. chaotyczne :(
Po wejściu na tę stronkę klikam "Wybierz" (wyżej są opcje "wyślij zdjęcie z dysku" - które jest już domyślnie podkreślone, lub - druga opcja - "adresu URL") Ponieważ domyślne jest "wyślij z dysku", to jeśli ma być z komputera od razu klikam na "wybierz".
Po kliknięcia pliku jpg do pobrania, pokazuje się "pasek" tego pliku, pod którym z lewej strony można wybrać "dodaj kolejne zdjęcie"które wybieramy z dysku. Powtarzamy to tylekroć, ile fotek chcemy zapisać. Za każdym razem przybywa jeden "pasek". W ten sposób po kilku "dodaniach" dla każdego pliku utworzony jest "pasek" .
Gdy już wprowadzimy wszystkie fotki, które chcemy zapisać w img.pl klikamy na "WYŚLIJ".
Pliki są kolejno zapisywane i ukazuje się strona, na której mamy zdjęcia z plików i na dole "adres albumu", który sobie gdzieś notujemy (i zawsze po jego wpisaniu na belkę od razu jesteśmy na stronie z tymi plikami).
Po kliknięciu na daną fotkę przechodzimy na jej stronę, gdzie mamy znane już info, jakie się pojawia przy przesyłaniu tylko jednego pliku.
Aby wrócić do albumu klikamy na "wstecz" w pasku przeglądarki (lub wpisujemy na belce znany już adres albumu), klikamy kolejną fotkę, której dane nam się wyświetlają itd...
Bardzo namąciłem?
:shock:

Ostatnio zmieniony przez Yogi-Bubu 2011-04-12, 18:12, w całości zmieniany 1 raz  

Dana 

Piwa: 175/321
Wysłany: 2011-04-12, 18:22   

Nie namąciłeś Yogusiu. :)

Ja też jestem przeciwniczką logowania.
Co do albumu w img.pl to przesyłam fotki/obrazki ale pojedynczo
więc nie spotkałam się z albumem.

Yogi-Bubu 

Wysłany: 2011-04-12, 19:13   

Danuś, ja też nie jestem tam zalogowany. Ale jak się przesyła kilka (nawet tylko dwa) zdjęć przy jednym podejściu to to ustrojstwo samo tworzy z nich "album". Ale teraz wysyła mi cały czas informacje o jakimś errorze :( Może niepotrzebnie zlikwidowałem kilka fotek, które tam wsadziłem? :niewiem:

kaja 

Wysłany: 2011-04-12, 20:33   

Pojawił się album trzech fotek. :) Ja tak jak Dana wysyłam po jednym zdjęciu, bo mogę je pomniejszać i sprawdzać rozmiar. Fotki wchodzą szybko, więc mi to wystarcza. Problem mam tylko ze zdjęciami pionowymi - strasznie są rozciągane. Miśku, z tego wynika, że ten programik zapamiętuje nas? Wracasz na następny dzień, a one tam są? No tak... podają adres tego albumu. :hmm:

Yogi-Bubu 

Wysłany: 2011-12-23, 18:41   

Img. pl nieco mię zaskoczył... Ale niestety chyba nie w tę dobrą stronę... ;-) Aktualnie nie ma już linka do ewentualnego usunięcia swego pliku, a tylko dopisek, że "Plik zostaje zdjęty po 180 dniach bez odsłon". I tak żle, i tak niedobrze... :-/

Yogi-Bubu 

Wysłany: 2012-01-08, 16:38   

Kajuś w dniu 3.01.12. na sbku (gdy nie było dostępu do wątków) o img pisze:
14:07] kaja: jest jeszcze taki Jolka, ale czasem po roku wywalają: http://img.pl/

:( Niestety Kajuś, mi ostatnio na img.pl po wklejeniu napisali, że wywalą po 180 dniach bez odsłon... :/ (o czym wspominałem poniżej).
Tak, że niestety, aktualnie nawet mogą roku nie powisieć... :( (chyba, że będziemy sobie do nich zaglądać... ;) )

:oops: Zapisałem sobie ten wpis na skrawku papieru (coby nie zniknął jakby to było na sb), ale o nim zapomniałem i dopiero dziś wpadł mi w łapy...

kaja 

Wysłany: 2012-01-08, 16:58   

Miśku, wróciłam do image i jestem zadowolona. Nawet jak się nie loguję, to sposobem Dany, pobieram linki z fotkami. :) (Klikam na miniaturkę, a po pojawieniu się zdjęcia, lub grafiki - kopiuję adres. )

Yogi-Bubu 

Wysłany: 2012-01-08, 17:32   

Chyba też tak będę robił... Może (mimo, że bez logowania) dłużej powiszą niż 180 dni? :co:

Miriam 

Piwa: 83/277
Wysłany: 2012-01-08, 20:08   

Mili Moi :) , z moich doświadczen wynika, że tylko logowanie zapewnia nieznikanie zdjęć z imageshack.
Te, które wysłałam od czasu zalogowania są na Mykach (od ponad dwóch lat).
To nic nie boli i nie kosztuje, a gify wysyłam przez img.pl, bo z darmowego konta imagasheck ich nie przesyła.

kaja 

Wysłany: 2012-01-08, 20:24   

Sprawdziłam w 'blogowni' - moje fotki z 2009 są, choć nie byłam zalogowana. Gify też img.

Yogi-Bubu 

Wysłany: 2012-01-09, 17:35   

Obaczę za pół roku ;) czy moje na img jeszcze wiszą... Chociaż chyba im wierzę, że jak nie będzie "lukany" to zdejmą... Przedtem nie było straszenia 180... Może dlatego wcześniejsze wiszą...

starymysz 
życie KOTEM się toczy

Piwa: 39/39
Wysłany: 2012-01-09, 20:02   

Miśku, nie pozostaje nic innego jak oglądac od czasu do czasu swoje fotki :D
Żyliśmy we względ­nie nor­mal­nym kraju względ­nie nor­mal­nego kli­matu przy względ­nie nor­mal­nym rzą­dzie. My, względ­nie nor­malni, chrońmy, co mamy. Nor­malni ina­czej mają to nam za złe,ale i oni mogą zro­zu­mieć, o co chodzi. Stefan Bratkowski

Yogi-Bubu 

Wysłany: 2012-01-11, 20:17   

Zgadzam się z Tobą Myszu w całkowitej całkowitości. Mam nawet w notatniku linki do swoich obrazków ;)

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach