Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
MY-Kształciuchy Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiany na forum
Autor Wiadomość
cyklop28 

Piwa: 66/17
Wysłany: 2009-11-25, 17:56   

z prawej sie nie da

kaja 

Piwa: 159/211
Wysłany: 2009-11-25, 18:00   

Stereotyp pisze:
No to jesli juz nie na gorze to moze z prawej strony ?

Sterciu, jak zaproponujesz z lewej, to Cię walnę :rotfl:

Ostatnio zmieniony przez kaja 2009-11-25, 20:56, w całości zmieniany 1 raz  

Stereotyp
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-25, 18:05   

kaja pisze:
Stereotyp pisze:

Rterciu, jak zaproponujesz z lewej, to Cię walnę :rotfl:

Z lewej nigdy!

starymysz 
życie KOTEM się toczy

Piwa: 39/39
Wysłany: 2009-11-25, 20:49   

Pytanie do Szanownej Admiralicji: czy można zrobić co by SB sie samo odświeżało?
Żyliśmy we względ­nie nor­mal­nym kraju względ­nie nor­mal­nego kli­matu przy względ­nie nor­mal­nym rzą­dzie. My, względ­nie nor­malni, chrońmy, co mamy. Nor­malni ina­czej mają to nam za złe,ale i oni mogą zro­zu­mieć, o co chodzi. Stefan Bratkowski

cyklop28 

Wysłany: 2009-11-25, 21:33   

Niestety nie ma takiej technicznej możliwości

starymysz 
życie KOTEM się toczy

Wysłany: 2009-11-25, 21:41   

szkoda ;-)
Żyliśmy we względ­nie nor­mal­nym kraju względ­nie nor­mal­nego kli­matu przy względ­nie nor­mal­nym rzą­dzie. My, względ­nie nor­malni, chrońmy, co mamy. Nor­malni ina­czej mają to nam za złe,ale i oni mogą zro­zu­mieć, o co chodzi. Stefan Bratkowski

tekila918 

Piwa: 77/47
Wysłany: 2009-11-25, 21:50   

Myszku, najprosciej co raz kilknac w F5 ;)

Stereo pisze:

Ludzie! Co jeszcze wymyslicie ??
Jak to bedzie wygladac? 1/3 ekranu w pionie bedzie zajmowac SB. Tym samym linijki tekstu sie skroca. Wtedy to trzeba bedzie ostro rollowac myszka, zeby przeczytac kilka wpisow. :mrgreen:

Lolla pisze:
obiecuje solennie ze nie będę się więcej wypowiadać co do proponowanych przez userów zmian na forum by nie byc posadzonym o lenistwo albo o cós więcej

Nie zartuj Lolla ;)

starymysz 
życie KOTEM się toczy

Wysłany: 2009-11-25, 21:55   

ale to trzeba łapkę wyciągać daleko, a myszy mają krótkie. A SB po bokach to zdecydowanie nie

tekila918 

Wysłany: 2009-12-07, 18:26   

Mam propozycje dla Admina. Moze by tak wprowadzic na naszym forum nowy code[nie widoczny dla gosci]. Tzn. ze w dziale otwartym , piszac post , mozna ukryc wiadomosc, tekst, ktorego nie widza niezarejestrowani. Np.chcemy wkleic fotke , zamiast otwierac nowy temat w galerii na te jedna fotke, ukrywamy ja w poscie. Albo kiedy piszemy cos bardziej osobistego, przeznaczonego tylko dla swoich, zarejestrowanych.
Znalazlam taka mozliwosc dla naszego forum. ;)

starymysz 
życie KOTEM się toczy

Wysłany: 2009-12-07, 18:28   

Teki jesteś WIELKA :brawo:

iga. 

Piwa: 162/182
Wysłany: 2009-12-07, 18:39   

Wspaniały pomysł :brawo:

kaja 

Wysłany: 2009-12-07, 18:45   

Czy to oznacza, że muszę się znowu czegoś naumieć? Już się pietram, ale popieram :D

Yogi-Bubu 
Nic nie jest skończone, póki się nie skończy. Y.

Piwa: 88/138
Wysłany: 2009-12-07, 21:01   

Miśki wbrew pozorom są bardzo bojaźliwe (chyba, że coś je wk... ;) ), ale podpisuję się pod takim rozwiązaniem wszystkimi czterema łapami :)

toj 

Piwa: 2/2
Wysłany: 2009-12-09, 20:38   

I co zrobić z martwymi duszami
może usuwać jeśli delikwent(ka) nie napisze 10 postów w ciągu 3 miesięcy? Tyle to nawet ja potrafię

niezgiertyszony 
belfer

Piwa: 94/57
Wysłany: 2009-12-09, 21:02   

Jak cokolwiek napisze, to nie jest martwy :-/ Proponowałabym usunięcie na przykład po 3 miesiącach całkowitego milczenia.

iga. 

Wysłany: 2009-12-09, 21:15   

Popieram propozycje Belferki z wyjątkiem tych, którzy zapowiedzą wyjazd lub przerwę z jakiegoś powodu (muszę chronić Kaję :) )

Tych martwych dusz jest stanowczo za dużo, przecież lepiej gdyby nas było o połowę mniej ale za to w miarę aktywnych.

kaja 

Wysłany: 2009-12-10, 12:25   

iga. pisze:
Popieram propozycje Belferki z wyjątkiem tych, którzy zapowiedzą wyjazd lub przerwę z jakiegoś powodu (muszę chronić Kaję :) )

Tych martwych dusz jest stanowczo za dużo, przecież lepiej gdyby nas było o połowę mniej ale za to w miarę aktywnych.

Iga :* Takie przedświąteczne sprzątanko? Jestem za!

Remedium
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-10, 15:41   

tekila918 pisze:
Mam propozycje dla Admina. Moze by tak wprowadzic na naszym forum nowy code[nie widoczny dla gosci]. Tzn. ze w dziale otwartym , piszac post , mozna ukryc wiadomosc, tekst, ktorego nie widza niezarejestrowani. Np.chcemy wkleic fotke , zamiast otwierac nowy temat w galerii na te jedna fotke, ukrywamy ja w poscie. Albo kiedy piszemy cos bardziej osobistego, przeznaczonego tylko dla swoich, zarejestrowanych.
Znalazlam taka mozliwosc dla naszego forum. ;)

Jestem na TAK zwłaszcza jeśli chodzi o fotki :-P :-P

tekila918 

Wysłany: 2009-12-10, 22:49   

toj pisze:
I co zrobić z martwymi duszami
może usuwać jeśli delikwent(ka) nie napisze 10 postów w ciągu 3 miesięcy? Tyle to nawet ja potrafię

niezgiertyszony pisze:
Jak cokolwiek napisze, to nie jest martwy :-/ Proponowałabym usunięcie na przykład po 3 miesiącach całkowitego milczenia.

Hmm, ja bym raczej proponowala na poczatek wywalic tych, ktorzy sie zalogowali i nie zagladaja tu. To sa martwe dusze.
Tych co zagladaja, czytaja choc nie pisza nie mozemy wyrzucic.

Poza tym wynika z tego , ze takie nicki jak: Bibi, Blondynka, Swir, itp powinny byc usuniete. Chcecie tego?

kaja 

Wysłany: 2009-12-11, 09:55   

Bibi, Blondynka, Swir?! W życiu :nie: Tylko tych, którzy zalogowali się kilka miesięcy temu i nigdy na forum nie byli! Czyli 0 na liczniku :D

kizia 

Piwa: 173/113
Wysłany: 2009-12-11, 11:14   

zgadzam się z Kają :)

toj 

Piwa: 2/2
Wysłany: 2009-12-11, 19:17   

niezgiertyszony pisze:
No dobra, a jak ktoś weźmie i nagle zachoruje? czasem to trwa długo. wychodzi na to, że można wymieść tych, którzy się tylko zarejestrowali i nic poza tym :hmm:

haniafly 

Piwa: 35/31
Wysłany: 2009-12-13, 22:01   

toj pisze:
[No dobra, a jak ktoś weźmie i nagle zachoruje? czasem to trwa długo.

Jeśli ktoś przewiduje taką możliwość (oby się nie zdarzyło!) to zawsze można komuś zaufanemu podać swoje hasło (ja podałam ślubnemu), żeby w takim przypadku poinformował pozostałych.
A takich, którzy się zarejestrowali i nic nie napisali (a niemal codziennie są obecni) wykasowałabym po uprzednim poinformowaniu przez pw.

Anulka 

Piwa: 140/147
Wysłany: 2009-12-13, 22:24   

Hmmm... ja bym wywaliła takich co się zarejestrowali i nic poza tym, nie znam się, ale chyba Admiralicja widzi kto poza zarejestrowaniem nigdy więcej nie był..., a tacy co czasem ino zaglądną? No cóż, taka widać ich wola....

niezgiertyszony 
belfer

Piwa: 94/57
Wysłany: 2009-12-14, 16:45   

kaja pisze:
Bibi, Blondynka, Swir?! W życiu :nie: Tylko tych, którzy zalogowali się kilka miesięcy temu i nigdy na forum nie byli! Czyli 0 na liczniku :D

Jestem za! Rzeczywiście, jak nie pisze, a tylko czyta :czytaj: - JEGO PRAWO. Nieśmiały(a) widocznie :oops:

Yogi-Bubu 
Nic nie jest skończone, póki się nie skończy. Y.

Piwa: 88/138
Wysłany: 2009-12-16, 19:39   

Doceniając wkład Admiralicji w prace nad zmianami we forum jakoś dziwnie odbieram dodatkowe dane o ilości nieczytanych wątków i postów przy każdym dziale (i pododdziale :) ). Jakoś do tej pory wystarczał mi kolor przy wątku i możliwość odczytania zalegających mi wątków po kliknięciu na liczbę nieprzeczytanych postów.
A tak są dwa grzyby w tym samym barszczu. Nie za dużo tych informacji?
Ale jak wspomniałem wcześniej - SZACUN za wkład pracy we zmiany. :padam:

cyklop28 

Wysłany: 2009-12-16, 19:42   

Yogi-Bubu pisze:
Doceniając wkład Admiralicji w prace nad zmianami we forum jakoś dziwnie odbieram dodatkowe dane o ilości nieczytanych wątków i postów przy każdym dziale (i pododdziale :) ). Jakoś do tej pory wystarczał mi kolor przy wątku i możliwość odczytania zalegających mi wątków po kliknięciu na liczbę nieprzeczytanych postów.
A tak są dwa grzyby w tym samym barszczu. Nie za dużo tych informacji?
Ale jak wspomniałem wcześniej - SZACUN za wkład pracy we zmiany. :padam:

Ta zmiana jest na próbe...

Anulka 

Piwa: 140/147
Wysłany: 2009-12-16, 21:03   

cyklop28 pisze:
Ta zmiana jest na próbe...
Ufff..., bom się zlenkła, że na stałe, znaczy się, żeby nie było....i że się czepiam, MNIE się to nie podoba, ale ja to nie wszyscy ( znaczy jak widzę Misiu :* ma takie zdanie jak ja)

kaja 

Wysłany: 2009-12-16, 21:10   

Dobrze, że na próbę :) Ja do dziś gubię się w wątkach, więc dziękuję za 'gwiazdki' wskazujące mi drogę do moich wpisów! Może pomoże, takie by pomogły :D to pewne.

iga. 

Wysłany: 2009-12-16, 21:24   

Gwiazdki owszem, mogą być przydatne, natomiast dodatkowe dane o nieprzeczytanych postach uważam za zbędne, to co jest obecnie jest zupełnie wystarczające i przejrzyste.

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach