Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
MY-Kształciuchy Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiany na forum
Autor Wiadomość
tekila918 

Piwa: 77/47
Wysłany: 2009-11-13, 20:42   

Sterciu, zegary sa pobierane z serwera amerkanskiego. U nas smigaja jak ptaszki, ale w PL opozniaja otwarcie strony. Totez bez przesady. Po kiego grzyba Ci znac godzine w Tokio lub Moskwie?

hajdi 
hajdi

Wysłany: 2009-11-19, 12:43   

Dopiero co pisałam o ścianie zaporowej to jeszcze dołożyliście nowe bufory w postaci zagadki, wirującej kostki i Bóg wie co jeszcze. No nie !! Tyle do pokonania, że odechciewa się wchodzić już głębiej :-/

kaja 

Piwa: 159/211
Wysłany: 2009-11-19, 13:03   

:friends: zagadka zniknie.... chyba, że będzie nowa. Wirująca kostka, to właśnie ten post, w którym napisałaś :lol: Hajdi, nie płakusiaj-coś musi się dziać :)

Cfajka 

Piwa: 88/144
Wysłany: 2009-11-19, 23:08   

hajdi pisze:
Dopiero co pisałam o ścianie zaporowej to jeszcze dołożyliście nowe bufory w postaci zagadki, wirującej kostki i Bóg wie co jeszcze. No nie !! Tyle do pokonania, że odechciewa się wchodzić już głębiej :-/

Hajdi, kliknij na słowo Ogłoszenie na górnym, czerwonym pasku, a wtedy i Czak i kostka w magiczny sposób znikną :D

tekila918 

Wysłany: 2009-11-19, 23:09   

Cfajka pisze:

Hajdi, kliknij na słowo Ogłoszenie na górnym, czerwonym pasku, a wtedy i Czak i kostka w magiczny sposób znikną :D

Proste, nie ?? :mrgreen:

robak 
Netowy Tropiciel

Wysłany: 2009-11-20, 01:05   

Modyfikacja na żądanie
Ostatnio zmieniony przez robak 2013-01-12, 21:36, w całości zmieniany 1 raz  

kaja 

Piwa: 159/211
Wysłany: 2009-11-20, 11:14   

robak pisze:
tekila918 pisze:
Proste, nie ?? :mrgreen:

Tak jak i zagadki :P
:D

No....... :/ Baaaardzo proste :/

Stereotyp
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-24, 22:33   

MAM! Proponuje przeniesc SB na gore ekranu permamentnie lub jako opcja indywidualna kazdego uzytkownika. Mysle ze wiekszosc z nas pierwsze co robi to leci na SB zobaczyc co sie dzieje. Kto jest za?

tekila918 

Wysłany: 2009-11-24, 22:43   

Ja nie, najpierw czytam posty wyswietlajace sie jako nieczytane :P

Stereotyp
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-24, 22:48   

A ja tak. To moze zrobcie sonde?

pyzunia 
Żywa Bakteria Kultury=Netowy Tropiciel

Wysłany: 2009-11-24, 22:49   

ja latam na SB :D potem posty :P

Dana 

Piwa: 175/321
Wysłany: 2009-11-24, 22:54   

pyzunia pisze:
ja latam na SB :D potem posty :P

...ja też - lubię być na bieżąco :rotfl:

Stereotyp
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-24, 22:56   

Czas sondy minal :D 3 - 1 za SB na gorze. I co pani moderator? Zatkalo?

tekila918 

Wysłany: 2009-11-24, 22:57   

:ble: Dzieki Bogu nie ja tu rzadze :P Przyjdzie Cyklop to ustosunkuje sie do Waszych preferencji :D

Lol_a 
[usunięty]

Piwa: 6/3
Wysłany: 2009-11-24, 22:58   

ja też , ja też kce na górze :)

tekila918 

Wysłany: 2009-11-24, 23:03   

Jeszcze nie widzialam forum, na ktorym sbecja jest na gorze :shock:

Lol_a 
[usunięty]

Wysłany: 2009-11-24, 23:09   

tekila918 pisze:
Jeszcze nie widzialam forum, na ktorym sbecja jest na gorze :shock:

Nasze będzie pierwsze :mrgreen: i to juz jest dostateczny powód by tak uczynić :)

pyzunia 
Żywa Bakteria Kultury=Netowy Tropiciel

Wysłany: 2009-11-24, 23:36   

Zawsze ktoś musi być pierwszy :P

cyklop28 

Piwa: 66/17
Wysłany: 2009-11-25, 00:16   

SB pozostanie na swoim miejscu...

tekila918 

Wysłany: 2009-11-25, 00:45   

cyklop28 pisze:

I po ptokach ! :rotfl:

Stereotyp
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-25, 05:06   

Czy sa tego jakies logistyczne przyczyny czy tak poprostu? Bo fajnie by pasowalo zamias dzialu info :D Moze niech sie wiecej osob wypowie?

robak 
Netowy Tropiciel

Wysłany: 2009-11-25, 09:41   

Modyfikacja na żądanie
Ostatnio zmieniony przez robak 2013-01-12, 21:33, w całości zmieniany 1 raz  

Lol_a 
[usunięty]

Wysłany: 2009-11-25, 10:24   

cyklop28 pisze:

Wiedziałam że administracja nie wie jak to zrobic i po prostu boi się cóś schrzanić :lol:

[ Dodano: 2009-11-25, 10:29 ]
Stereotyp pisze:
Czy sa tego jakies logistyczne przyczyny czy tak poprostu? Bo fajnie by pasowalo zamias dzialu info :D Moze niech sie wiecej osob wypowie?

Po prostu Administracja jest za "cienka" w tych sprawach Sterciu i cóż ........ :diabel2:

tekila918 

Wysłany: 2009-11-25, 13:25   

O ile mi wiadomo, to ShoutBox jest dodatkiem do forum, a nie odwrotnie.
Wiec przenoszenie go na poczatek nie ma sensu.
Robak ma racje, to juz byloby grzebanie w skrypcie.
Administracja moze jedynie skrocic SBek ,otworzyc dla gosci lub zlikwidowac edycje :diabel2:

Lol_a 
[usunięty]

Wysłany: 2009-11-25, 13:38   

tekila918 pisze:

Robak ma racje, to juz byloby grzebanie w skrypcie.
Administracja moze jedynie skrocic SBek ,otworzyc dla gosci lub zlikwidowac edycje :diabel2:

Sie nie tumacz :P po prostu nie umicie :P i finito :diabel2:

ted8513 

Piwa: 17/8
Wysłany: 2009-11-25, 15:24   

Lol_a pisze:

Sie nie tumacz :P po prostu nie umicie :P i finito :diabel2:

Widzisz Lol_u, to nasza slodka tajemnica. ;-)

Prowokacji mowimy zdecydowane NIE! :diabel2:

cyklop28 

Wysłany: 2009-11-25, 16:41   

Jest dokładnie tak, jak napisała Tekila... SB to dodatek do forum... więc na początek dostajecie forum, a potem SB.
Zreszta LOL... szczytem lenistwa jest problem dwukrotnego przekrecenia rolki w myszce... bądź przytrzymania przez sek. spacji tuż po zalogowaniu.

Szczerzę to nie wiem, czy istnieje możliwość czy nie... nie obchodzi mnie to, bo SB nie będzie na górze i koniec kropka...

Lol_a 
[usunięty]

Wysłany: 2009-11-25, 17:14   

cyklop28 pisze:
Jest dokładnie tak, jak napisała Tekila... SB to dodatek do forum... więc na początek dostajecie forum, a potem SB.
Zreszta LOL... szczytem lenistwa jest problem dwukrotnego przekrecenia rolki w myszce... bądź przytrzymania przez sek. spacji tuż po zalogowaniu.

Szczerzę to nie wiem, czy istnieje możliwość czy nie... nie obchodzi mnie to, bo SB nie będzie na górze i koniec kropka...

No to żarty z mojej strony sie skończyły !
Słuchaj no Panie Administrator najpierw wpadasz z tematem i zachęcasz wszystkich do dawania propozycji zmian , ułatwień na forum . Więc jeżeli ktos taki jak Stereotyp rusza swoja mózgownicą i poswięca paluchi i cos proponuje to racz odnieść się poważnie do każdej propozycji i chociaz jednym zdaniem uzasadnij swoja decyzję . Moim zdaniem pomysł nie był zły ponieważ dla mnie by to było ułatwienie wleżć od razu się przywitać na SB a potem se poszalec na forum ( może jestem leniwa ale wolno mi! ale wytykanie tego przez Administrację nie wydaje mi się za stosowne) Jeżeli jest takie przeniesienie niemożliwe moze warto o tym napisać albo wprost powiedzieć - " nie wiem czy sa takie mozliwości czy nie i Administracja uważa że SB jest tylko dodatkiem do forum i winno znajdowac się na dole ". Przepraszam ale uzasadnienie że nie bo nie i koniec i kropka nie przystoi Administratorowi tylko przedszkolakowi ! Chyba nie o to chodzi by wszystkie pomysły były od razu realizowane ale podyskutowac chyba można bez kpin o lenistwie ! Tak samo mogłabym powiedziec o potrzebie drugiego zegara - tak cięzko sobie odjąc 8 godzin ??
Dobra , powietrze mi zeszło :mrgreen: i obiecuje solennie ze nie będę się więcej wypowiadać co do proponowanych przez userów zmian na forum by nie byc posadzonym o lenistwo albo o cós więcej

Forum jest super , wszystko mi odpowiada i tak trzymać .

cyklop28 

Wysłany: 2009-11-25, 17:42   

Lol_a, odebrałaś widzę to bardzo personalnie. Niepotrzebnie ... chyba to LOL o tym zadecydowało... bo tak na dobrą sprawę nie było to w twoim kierunku :) . To co napisałem mówiłem do wszystkich. SB jest dodatkiem do forum, którego przenosić nie będziemy.
Pytasz się o powód... proszę bardzo: nie będziemy oszpecać strony głównej tylko i wyłącznie dla poprawy funkcjonalności. Zastanowiłbym się jeszcze, jeżeli dostęp do SB był faktycznie utrudniony.

Nie chcę, aby osoby, które pierwszy raz wejdą na forum zobaczyły logo, wielką czarną plamę, a następnie forum ( tak jest jeżeli nie jesteś zalogowany). Kolejny powód.. jest to nieestetyczne i zniechęca do późniejszego korzystania z forum (znam jedno forum, które ma SB na górze i naprawdę wygląda to niezbyt ciekawie).

Stereotyp
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-25, 17:55   

No to jesli juz nie na gorze to moze z prawej strony ?

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach