Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
MY-Kształciuchy Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiany na forum
Autor Wiadomość
cyklop28 

Piwa: 66/17
Wysłany: 2009-11-06, 11:46   Zmiany na forum

Witam serdecznie.

W najbliższym czasie planowane są zmiany związane z forum. Chcemy zrobić bardziej przejrzyste i intuicyjne forum. Narazie nie będę pisał co to będzie, bo żadej decyzji jeszcze nie ma, jednak gorąco zapraszam i proszę o dyskusję i propozycje tych zmian. Jeżeli uważacie, że coś powinno, lub niepowinno być na forum... piszcie. Jeżeli coś powinno być zmienione, również piszcie.

O tym co zmienimy napiszę później.

Jeżeli nie będzie żadnych propozycji, ani obiekcji to uznam, że mam wolną rękę.

Pozdrawiam
Cyklop28

Lol_a 
[usunięty]

Piwa: 6/3
Wysłany: 2009-11-06, 12:09   Re: Zmiany na forum

cyklop28 pisze:
Chcemy zrobić bardziej przejrzyste i intuicyjne forum.

Jesso a so to znaczy intuicyjne forum :mrgreen:
Pozdrawiam :mrgreen:
Lol_a

kaja 

Piwa: 159/211
Wysłany: 2009-11-06, 12:19   

Prawdę mówiąc, nie lubię zmian. Te stare ludzie tak już chyba mają, ale jeśli ma to w czymś pomóc innym, ma być lepiej, (choć lepiej już było :mrgreen: ) to ja się dostosuję. Ciekawe, czym chcesz nas uraczyć :D

zibi 

Wysłany: 2009-11-06, 12:24   Re: Zmiany na forum

Lol_a pisze:
cyklop28 pisze:
Chcemy zrobić bardziej przejrzyste i intuicyjne forum.

Jesso a so to znaczy intuicyjne forum :mrgreen:
Pozdrawiam :mrgreen:
Lol_a

Tak sądzę , że my będziemy pisali, a cyklop będzie intuicyjnie tłumaczył, co autor miał na myśli :offtopic:

iga. 

Piwa: 162/182
Wysłany: 2009-11-06, 12:52   

Cyklopie, zdradź więcej szczegółów, podaj swoje propozycje chociażby w ogólnym zarysie, wtedy można dyskutować.

Yogi-Bubu 
Nic nie jest skończone, póki się nie skończy. Y.

Piwa: 88/138
Wysłany: 2009-11-06, 17:54   Re: Zmiany na forum

cyklop28 pisze:
(...) Narazie nie będę pisał co to będzie, bo żadej decyzji jeszcze nie ma, jednak gorąco zapraszam i proszę o dyskusję(..)

Misie tak mają, że jak nie wiedzą o czym ma być dyskusja, to nie potrafią dyskutować.
Poza tym są konserwatystami i wszelkie zmiany (zwłaszcza zasadnicze i niespodziewane - nawet na lepsze) długo są dla nich jak wizyta w ciemnej, nieznanej gawrze, gdzie nie wiadomo czy coś nie spadnie na ep.
;-)

Cytat:
O tym co zmienimy napiszę później.

Dlaczego? :co:

tekila918 

Piwa: 77/47
Wysłany: 2009-11-06, 18:03   

Jednym z pomyslow jest polaczenie INFO i KOMUNIKATOW.
Oraz Kontakt z Administracja z Pomoca techniczna.
Tyle ja wiem. ;)

Anulka 

Piwa: 140/147
Wysłany: 2009-11-06, 20:01   Re: Zmiany na forum

cyklop28 pisze:
Narazie nie będę pisał co to będzie, bo żadej decyzji jeszcze nie ma, jednak gorąco zapraszam i proszę o dyskusję
:sunny: to o czym mamy dyskutować??? :shock:
To "intuicyjne" mnie trochę przestrasza :-P , znaczy my intuicyjnie będziemy pisać, czy Admiralicja intuicyjnie będzie odgadywać co my chcieli?

tekila918 

Wysłany: 2009-11-06, 20:19   

Wydaje mi sie, ze trzeba zrobic troche porzadku w wolnoslownej.
Moze otworzyc dzial :ROZRYWKA i tam wrzucic wszystkie gry, dusze, dowcipy, motto dnia i takie dlugie watki. Natomiast w wolnoslownej zostawic watki dyskusyjne.

Anulka 

Piwa: 140/147
Wysłany: 2009-11-06, 20:24   

tekila918 pisze:

Moze otworzyc dzial :ROZRYWKA i tam wrzucic wszystkie gry, dusze, dowcipy, motto dnia i takie dlugie watki. Natomiast w wolnoslownej zostawic watki dyskusyjne.
Ten pomysł bardzo mi się podoba! :brawo:

tekila918 

Wysłany: 2009-11-06, 20:36   

No tak, a co myslicie o polaczeniu dzialow administracyjnych? W sumie :pomoc technczna i kontakt z administracja to jedno i to samo.

cyklop28 

Wysłany: 2009-11-06, 20:46   

Na początek chciałbym abyście wpisali swoje pomysły i propozycje. Jak wcześniej napisalem. Wszelkie planowane zmiany napisze później, kiedy opracujemy rozwiązania dla nich. Bo pomysły są, natomiast trzeba sprawdzić, czy technicznie są do zrealizowania.

toj 

Piwa: 2/2
Wysłany: 2009-11-06, 20:55   

Takie zmiany mogom być, w końcu Derekcja nie będzie zdzierać zelówek biegając po różnych piętrach biurowca, pozostałe też pasują. Tylko błagam nie wywracajcie wszystkiego do góry nogami bo ja tylko w lesie nie gubię się

haniafly 

Piwa: 35/31
Wysłany: 2009-11-06, 23:17   

Anulka pisze:
tekila918 pisze:

Ten pomysł bardzo mi się podoba! :brawo:

Mnie też :) A co do reszty to przeca wiecie, że ze mną jak z dzieckiem... :zdrowko:

sheche 

Wysłany: 2009-11-07, 09:28   

ja proszę aby dodać nowe piękne logo forum, również na innych schematach wyświetlania forum, może dodać w strefie dla zarejestrowanych poddział nasze sprawy i tak wrzucić wszelkie prośby, osobiste porady....

cyklop28 

Wysłany: 2009-11-07, 10:33   

sheche pisze:
może dodać w strefie dla zarejestrowanych poddział nasze sprawy i tak wrzucić wszelkie prośby, osobiste porady....

Taki dział już jest! W dziale MY-KSZTAŁCIUCHY subforum WSPÓŁPRACA W REALU

iga. 

Wysłany: 2009-11-07, 11:25   

tekila918 pisze:

Tak, to jest dobry pomysł !! Połączenie działów administracyjnych też .

Cfajka 

Piwa: 88/144
Wysłany: 2009-11-08, 11:05   Re: Zmiany na forum

cyklop28 pisze:
(...)Jeżeli uważacie, że coś powinno, lub niepowinno być na forum... piszcie.(...)

Uważam, że na forum powinno być więcej aktywnych użytkowników
cyklop28 pisze:
(...)O tym co zmienimy napiszę później.(...)

To ja później przeczytam
cyklop28 pisze:
(...)Jeżeli nie będzie żadnych propozycji, ani obiekcji to uznam, że mam wolną rękę.(...)

Jeżeli nie będzie żadnych propozycji, ani obiekcji to uznaj, że nie mamy się do czego ustosunkowywać.

Lakonicznie to wszystko napisane. Trzeba konkretnie. Za duży b...ałagan, więc trzeba usystematyzować lub - za dużo działów i technicznie trudno opanować...etc.
Dajesz konkret - otrzymujesz konkret.

P.S. Jeżeli mają to być zmiany dokonane po to, żeby Modziom żyło się lepiej i wygodniej, to jestem na 1000% za!
A jeżeli mają to być zmiany dokonane tylko po to, żeby coś zrobić, to ja niekoniecznie.

Poza tym, do zmian zdążyłam się już przyzwyczaić. I tych politycznych, i tych społecznych i tych forumowych.
Wszystko płynie jak powiedział Pantarej :D

EwaM_64
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-08, 14:06   

iga. pisze:
tekila918 pisze:

Tak, to jest dobry pomysł !! Połączenie działów administracyjnych też .

Też uważam że te dwa pomysły są dobre.

iga. 

Wysłany: 2009-11-08, 14:58   

Cfajka pisze :Uważam, że na forum powinno być więcej aktywnych użytkowników

To byłoby bardzo dobrze gdyby wszyscy, którzy się rejestrują w jakimś sensie uczestniczyli w życiu forum.
Nie każdy ma czas bywać często, ale jak widzę nick, którego własciciel nie napisał ani jednego słowa, wpada tylko poczytać to zastanawiam się po co się rejestruje.
Czyta i "wynosi " na inne fora, na dodatek oceniając. :/ bardzo złośliwie.
To mi się nie podoba !!

Lol_a 
[usunięty]

Piwa: 6/3
Wysłany: 2009-11-08, 19:49   

Na internetowych stronach sa gry do wstawiania na stronki . Wiem że gry do których podawał adres np Stereo cieszyły się tu niezłym powodzeniem . Ja tez próbowałam pobic rekordy :mrgreen: Tak się zastanawiam czy na naszych Mykach jest możliwośc wstawiania takich gier :hmm: można by o nie wzbogacic dział rozrywka - gry :)

Aaa jesio jedno czy jest mozliwośc by mozna było sobie wstawiać np zamiast podpisu swoje małe liczniki np licznik ile sie jest juz na forum lub jakies inne . Licznik mozna w necie zrobic w 5 minut - wstawic się go tu jednak nie da :(

Co to powyzszych pomysłów w pełni się zgadzam że wolnosłowną nalezy uporzadkować :)

[ Dodano: 2009-11-08, 19:56 ]
iga. pisze:

To byłoby bardzo dobrze gdyby wszyscy, którzy się rejestrują w jakimś sensie uczestniczyli w życiu forum.

Iga niektórzy tak mają że wolno się rozkręcają :mrgreen: np na ten przykład ja na starych mykach napisałam niewiele postów - większośc życzenia :) a teraaa jusz mam pieńset ! :mrgreen: tak żem się rozkrenciła że hejjjjjjj ;)

starymysz 
życie KOTEM się toczy

Piwa: 39/39
Wysłany: 2009-11-08, 21:12   

A ponieważ mamy swoich i na innym kontynencie to może jaszcze dodatkowe zegary.
Żyliśmy we względ­nie nor­mal­nym kraju względ­nie nor­mal­nego kli­matu przy względ­nie nor­mal­nym rzą­dzie. My, względ­nie nor­malni, chrońmy, co mamy. Nor­malni ina­czej mają to nam za złe,ale i oni mogą zro­zu­mieć, o co chodzi. Stefan Bratkowski

hajdi 
hajdi

Wysłany: 2009-11-08, 21:57   

Nie wiem czy mogę się wypowiadać w tej kwestii, bo nie bywam tu tak często jak inni.
Generalnie mi się podoba. Już jakiś czas temu był wywołany temat "co zmienić na forum", ale nie skutkował on chyba żadnymi konkretnymi zmianami. Może teraz się uda.
Zrobienie porządków zawsze jest korzystne, przynajmniej w domu :)
Mnie nie podoba się ta ściana zaporowa, którą trzeba pokonać, aby dotrzeć do postów. Te regulaminy i inne tematy widniejące na wejściu do każdego działu. Można by to uprościć.

Stereotyp
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-08, 23:46   

Zgadzam sie z Hajdi. Caly ten dzial info mozna by przesunac na same dno strony bo, nie ukrywajmy :D , jest to najmniej uzywany dzial Mykow. I jak kazdy regulamin, nudny.

tekila918 

Wysłany: 2009-11-09, 00:08   

No i o to chodzilo, o propozycje :)
Uwazam, ze hajdi ma racje , z tymi regulaminami przed kazdym dzialem. Ale nie wiem, co na to Szef.
Pomysl z zegarem tez mi sie podoba.

Yogi-Bubu 
Nic nie jest skończone, póki się nie skończy. Y.

Piwa: 88/138
Wysłany: 2009-11-11, 20:27   

Zegary są oki. Myszu :ok:

Stereotyp
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-13, 20:29   

Nie ze sie czepiam ale przydalby sie jeszcze jeden zagar :D Fair jest fair.

starymysz 
życie KOTEM się toczy

Piwa: 39/39
Wysłany: 2009-11-13, 20:32   

Ja też się nie czepiam, ale tak zostawić Stercia poza czasem :-P
Żyliśmy we względ­nie nor­mal­nym kraju względ­nie nor­mal­nego kli­matu przy względ­nie nor­mal­nym rzą­dzie. My, względ­nie nor­malni, chrońmy, co mamy. Nor­malni ina­czej mają to nam za złe,ale i oni mogą zro­zu­mieć, o co chodzi. Stefan Bratkowski

tekila918 

Wysłany: 2009-11-13, 20:37   

Nie jest problemem dostawienie zgarow, ale to rozciaga strone. Wiec Cyklop pracuje nad rozwiazaniem poziomym :P Tzn. w poziomie zegary. :)
Wiec odrobine cierpliwosci, prosze . U Stereo jest o godzine wczesniej niz w Chicago.

Stereotyp
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-13, 20:40   

W takim razie prosze tez o czas Tokio i oczywiscie Moskwa

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach