Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
MY-Kształciuchy Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Skoki narciarskie
Autor Wiadomość
Cfajka 

Piwa: 88/144
Wysłany: 2009-11-27, 23:47   

Nie dziwota, że powtarzali drugą serie. Biedny Kofler skoczył tylko 106, więc trzeba było zareagować. A Małysz powinien sie odwołać. Wkurza mię coś takiego! :evil:

kaja 

Piwa: 158/211
Wysłany: 2009-12-05, 17:39   

Małysz na pudle :oni:

starymysz 
życie KOTEM się toczy

Piwa: 39/39
Wysłany: 2009-12-05, 18:25   

:brawo:
Żyliśmy we względ­nie nor­mal­nym kraju względ­nie nor­mal­nego kli­matu przy względ­nie nor­mal­nym rzą­dzie. My, względ­nie nor­malni, chrońmy, co mamy. Nor­malni ina­czej mają to nam za złe,ale i oni mogą zro­zu­mieć, o co chodzi. Stefan Bratkowski

iga. 

Piwa: 157/178
Wysłany: 2009-12-05, 18:40   

:brawo: Adam

Tina 

Piwa: 27/6
Wysłany: 2009-12-05, 19:14   

Wielkie :brawo:

Quercus . 

Wysłany: 2009-12-08, 22:48   

<< << Jeszcze będą się uczyli od Małysza. >>>
W tym roku nasz będzie najlepszy.

Lol_a 
[usunięty]

Piwa: 6/3
Wysłany: 2009-12-08, 22:51   

Quercus . pisze:

W tym roku nasz będzie najlepszy.

Eee co Ty nie powiesz już nie uprawiasz czarnowidztwa?

kizia 

Piwa: 173/110
Wysłany: 2010-01-22, 09:41   

Trzymam dziś i jutro kciuki za biało-czerwonych :) za Adasia szczególnie :)

[ Dodano: 2010-01-22, 17:53 ]
Adaś piąty :) :brawo:

kizia 

Wysłany: 2010-02-03, 19:04   

Adaś na pudle :glut: :glut: :glut: :glut: :glut: :glut: II miejsce :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :glu: :glu: :glu: :glu: :glu: :glu: :glu: :glu:

Tina 

Piwa: 27/6
Wysłany: 2010-02-03, 19:05   

Adam Małysz drugi Wielkie :brawo: :brawo:

Cfajka 

Wysłany: 2010-02-03, 19:27   

Gratuluję!! :glu:
Trzymam kciuki na Olimpiadę!

Lol_a 
[usunięty]

Wysłany: 2010-02-03, 19:53   

To że zajął II miejsce - cieszy , ale najbardziej cieszy że widac forme , juz nie kombinuje , widac "nie męczy się" w locie, tylko jak za starych dobrych czasów odpali :mrgreen: i leeeeeeeeeecccccccci :brawo:

Stereotyp
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-03, 22:09   

Byle tylko na olimpiadzie miał snieg bo słyszałem że ciężarówkami przywożą :D

kizia 

Wysłany: 2010-02-03, 22:12   

Stereotyp pisze:
Byle tylko na olimpiadzie miał snieg bo słyszałem że ciężarówkami przywożą :D

Ja też słyszałam i mnie zdziwko złapało :shock:

Lol_a
Gość
Wysłany: 2010-02-04, 09:01   

Trzeba tam wysłac Miriam !! :diabel2:

kaja 

Piwa: 158/211
Wysłany: 2010-02-04, 12:05   

Lol_a pisze:
Trzeba tam wysłac Miriam !! :diabel2:

Miriam dziś słonecznie się uśmiecha, i ani myśli śniegiem sypać :mrgreen:

kizia 

Wysłany: 2010-03-04, 20:14   

W sobotę i w niedzielę Puchar Świata w Lahti :) konkurs drużynowy w sobotę, w niedzielę indywidualny.
Więc ja jak zwykle zasiądę przed tv i będę czymać moooocno kciuki.

Wiaczeslaw 

Wysłany: 2010-03-04, 23:33   

Wy to jeszcze możecie oglądać ? Ja z tym sportem dałem sobie spokój odkąd zaprzepaszczono szansę jaką był starszy z braci Rutkowskich.

Lol_a 
[usunięty]

Wysłany: 2010-03-04, 23:39   

Wiaczesław pisze:
Wy to jeszcze możecie oglądać ? Ja z tym sportem dałem sobie spokój odkąd zaprzepaszczono szansę jaką był starszy z braci Rutkowskich.

Zaprzepaszczono? Sam zaprzepaścił swoją szansę wybrał - chlanie i balangi .

Quercus . 

Wysłany: 2010-03-04, 23:47   

Lol_a pisze:
Wiaczesław pisze:

<< << Spokojnie. Na następnej olimpiadzie Małysz będzie pierwszy. >>>

Lol_a 
[usunięty]

Wysłany: 2010-03-05, 00:09   

Quercus . pisze:

<< << Spokojnie. Na następnej olimpiadzie Małysz będzie pierwszy. >>>

Ale w obu konkursach czy tylko w jednym ?? :P

kizia 

Wysłany: 2010-03-05, 08:31   

Wiaczesław pisze:
Wy to jeszcze możecie oglądać ?

no wyobraź sobie, że tak :diabel2: :mrgreen:

Cfajka 

Wysłany: 2010-03-05, 09:34   

Lol_a pisze:
Wiaczesław pisze:

Dżola, no soty!?! Wyciągali biedaka na te balangi, wlewali ten alkohol we gardło, zabronili chodzić na treningi i wrobili w dziecko :D :D A on nie chciał przecież!! :mrgreen:

W 2008r. napisano o M.Rutkowskim
W ślad za dobrymi wynikami natychmiast przyszła sława i wielkie pieniądze. Menadżer Federer kusił wielkim kontraktem i na dzień dobry wręczył kilkanaście tysięcy euro. Swoje, w formie nagród, dorzuciły też Ministerstwo Edukacji Narodowej, klub, gmina i burmistrz Nowego Targu.

Dalej Mateusz Rutkowski zabrnął w ślepy zaułek. Po piwo sięgnął dość wcześnie, a co gorsza, usiadł w stanie nietrzeźwym za kierownicą. Utył, wyleciał z kadry A, potem B. Jeszcze podczas wielkich sukcesów w mediach głośno było o jego grubiańskim zachowaniu i wulgarnych odzywkach do dziennikarzy i fanów. Mateusz nie poradził sobie z popularnością. Kilka razy próbował wrócić do skoków, miał różnych sponsorów, do formy już nie wrócił.

18 kwietnia Mateusz skończy 22 lata. Ma syna, Seweryna, który urodził się w połowie 2006 roku. Z Bożeną najpierw wzięli ślub cywilny, potem kościelny.

Miesiąc temu zdecydował się oficjalnie zakończyć karierę: Nadal dojeżdżam na treningi, ale tylko dla przyjemności. Ale jak mi pan znajdzie sponsora, to mogę wrócić na skocznię. Bo żałuję, że tak to się skończyło- mówi.

Wiaczeslaw 

Wysłany: 2010-03-06, 12:41   

Ale widać jakieś chore podejście co niektórych do sportu w Polsce. Wykreowano jakieś ikony i ktokolwiek poza nimi już się nie liczy. Kto jest temu winien? Na pewno nie sam Małysz, ale działacze, trenerzy, media z Szaranowiczem i tą całą bandą oraz sami kibice którzy.

Powtarzam Mateusz Rutkowski był największym talentem w historii polskich skoków narciarskich. Talent który - co jest charakterystyczne dla chorych "akcji" w naszym kraju - zmarnowano. Jako junior nie odstawał od najlepszych, młody Morgenstern nie mół mu podskoczyć. Mistrz świata juniorów i srebrny drużynowo.

W Austrii gdyby mieli taki nieoszlifowany diament, trzymaliby go krótko. Wiadomym w sporcie jest fakt, że na młodych czyhają niebezpieczeństwa w postaci: pierwszych pieniędzy, imprez, łątwych panienek.

Ale od tego są kurna mać działacze i trenerzy aby takiego młodzieniaszka upilnować. W Austrii i innych krajach jakoś potrafili, ale u nas nie. Dziennikarze , sam Miklas, Kurzajewski czy Szaranowicz powinni po tym taką aferę rozdmuchać że hej. ALe oni tylko wmawiali polskim kibicom, że wystarczy m tylko "orzeł z Wisły" i tyle. Ale Małysz nie będzie skakał wiecznie, w końcu jego era się skończy i wtedy będą pretensje, że nie ma godnych następców.

W piłce nożnej to samo. Znany przypadek młodych talentów Wisły Kraków sprzed kilkunastu lat. Zamiast koncentrować się na piłce, Ci bez kontroli urządzali orgie, libacje alkoholowe, ćpali a potem rozbijali się autami, i zdarzały się niestety śmiertelne wypadki.

I gdzie dziś są Ci wielcy piłkarze. Grają z powrotem w III ligach, w Hiszpanii i w normalnych państwach gdzie młodych prowadzi się za rączki od dziecka, dziś byliby czołowymi zawodnikami Realu czy Espanyolu

Yogi-Bubu 
Nic nie jest skończone, póki się nie skończy. Y.

Piwa: 88/138
Wysłany: 2010-03-06, 13:40   

Wiaczesław pisze:
(...) Kto jest temu winien? Na pewno nie sam Małysz, ale działacze, trenerzy, media z Szaranowiczem i tą całą bandą oraz sami kibice którzy.

Którzy co? :co: Bo nie rozumiem... :roll:

Cytat:
Powtarzam Mateusz Rutkowski był największym talentem w historii polskich skoków narciarskich.

Słusznie prawisz. Był. Ale rozmienił się na drobne, bo wolał brylować wśród kolesiów, jaki to on miszcz i topić swoje miszczostwo, anieżeli trenować dalej, bo on już świetnie to potrafi i treningi mu nie są potrzebne.
A nie przypuszczam, żeby nikt do niego nie wyciągał w tym momencie ręki. Tylko, że trenerzy, dziennikarze czy publiczność, to były te "niższe" warstwy społeczne niż junior-geniusz, który z zawiązanymi oczami po paru głębszych jakby chciał, to by skoczył najdalej. Do pubu.

Cytat:
Ale od tego są kurna mać działacze i trenerzy aby takiego młodzieniaszka upilnować.

Owszem, ale jak wspomniałem powyżej, on też musi tego chcieć. A nie olewać wszystkich i wszystko, bo niestety wyszło na to, że najbardziej olał sam siebie.

Miejmy nadzieję że obserwując swego brata Łukasza już zdał sobie sprawę co stracił. Niestety późno. :roll:

Wiaczeslaw 

Wysłany: 2010-03-06, 14:25   

Ucięło mi myśl, kibice też są winni, bo nastąpiła taka Małyszomania i lud nie interesował los innych polskich skoczków, zawody juniorów tylko sam Małysz.
Sam nie wiem czy Małysz interesował ich bardziej jako sportowiec czy jako celebryta.

Oj Yogi, tak już masz, że musisz chłopaka młodego gnoić od razu. Zwyzywać go, nazwać alkoholikiem bo co? Bo jest zagrożony wizerunek wielkiego mistrza ? Każdy ma taki okres w życiu, że może łatwo dać się uwieść różnym "pociechom" życia. Jedno sami sobie poradzą, inni nie. Młodych sportowców a tym bardziej takie talenty jak Rutkowski trzeba było pilnować jeszcze bardziej. Ale u nas Tajner reszta działaczy i trenerów była zajęta zajmowaniem się reklamami na stroju Małysza.

Za kilka lat gówno będzie. Nie będzie Małysza, więc zyski się skończą z reklam i od sponsorów? Ale wtedy będzie już za późno.

Jakos "morgi" czy "szriri" nie wpadli w jakieś nałogi, ale tam się dba o takich . U nas jeden wielki amatroski kur*idołek.

Yogi-Bubu 
Nic nie jest skończone, póki się nie skończy. Y.

Piwa: 88/138
Wysłany: 2010-03-06, 16:32   

Wiaczesław pisze:
(...) Oj Yogi, tak już masz, że musisz chłopaka młodego gnoić od razu. Zwyzywać go, nazwać alkoholikiem bo co? (...)

Przyznam Ci rację, jeśli w mojej wypowiedzi poza opisem sposobu zachowania Mateusza znajdziesz chociaż jeden epitet skierowany w jego stronę. I nie musi to być koniecznie słowo "alkoholik". Jakikolwiek.

Proszę Cię po raz n-ty (wiem, że niepotrzebnie): NIE WSADZAJ MI W USTA SŁÓW, KTÓRYCH NIE WYPOWIEDZIAŁEM. Mimo, że to tak dobrze Ci wychodzi... :podejrzany:

kizia 

Wysłany: 2010-03-06, 18:16   

4 miejsca drużynowo to nie mieliśmy chyba nigdy. Więc :brawo: :brawo: :brawo:
Natomiast nijak nie mogę się przekonać do sposobu przeliczania punktów, za wiatr dobry i słabszy, za belkę wyżej, belkę niżej. Może dlatego, że nie wiem jaki wiatr wieje danemu skoczkowi w danej chwili. Kiedyś pokazywali, teraz już nie :-/
A to przetrzymywanie Austriaków przed każdym skokiem..... :evil: wygląda na to, że każdy z nich miał kiepski wiatr....ale jak dyrektorem Pucharu Świata jest właśnie Austriak, to można wiele.

Cfajka 

Wysłany: 2010-03-06, 18:37   

Wiaczesław pisze:
Ucięło mi myśl, kibice też są winni, bo nastąpiła taka Małyszomania i lud nie interesował los innych polskich skoczków, (...)

Jasne! Było jechać do tego diamenciku i go na siłę ciągnąć na skocznię. I nie przejmować się jak byś usłyszał od tego bidulka, że twoja mama od psów pochodzi, a ty sam jesteś jakimś kroczowym dyndaczem!

Ja też byłam szczęśliwa, że nareszcie mamy chłopaka z potencjałem i co? Jak ktoś nie chce, to siłą go nie zmusisz. Poczytaj sobie wywiady z Mateuszem. Sam się przyznaje do tego, że był głupi i nie słuchał nikogo.

A sam Małysz? Uważasz, że gdyby odbiło mu tak jak Rutkowskiemu i cały qr..dołek by go wyciągał, a on nie chciał, to by coś wskórali??? To zależy od samego człowieka. Jego charakteru. Rutkowski miał talent, ale pusto w głowie. I tyle.

A tak w ogóle, to przeczytaj jeszcze raz to, co napisałeś. Przeanalizuj. Jeżeli w dalszym ciągu będziesz się z tym zgadzał, to ja ci współczuję. A jeszcze bardziej ludziom, którzy z tobą obcują.

Trzymam kciuki za jutrzejszy konkurs!!

Wiaczeslaw 

Wysłany: 2010-03-07, 12:02   

Yogi-Bubu pisze:
Wiaczesław pisze:
(...) Oj Yogi, tak już masz, że musisz chłopaka młodego gnoić od razu. Zwyzywać go, nazwać alkoholikiem bo co? (...)

Przyznam Ci rację, jeśli w mojej wypowiedzi poza opisem sposobu zachowania Mateusza znajdziesz chociaż jeden epitet skierowany w jego stronę. I nie musi to być koniecznie słowo "alkoholik". Jakikolwiek.

Proszę Cię po raz n-ty (wiem, że niepotrzebnie): NIE WSADZAJ MI W USTA SŁÓW, KTÓRYCH NIE WYPOWIEDZIAŁEM. Mimo, że to tak dobrze Ci wychodzi... :podejrzany:

Czyje to słowa ??

Był. Ale rozmienił się na drobne, bo wolał brylować wśród kolesiów, jaki to on miszcz i topić swoje miszczostwo, anieżeli trenować dalej, bo on już świetnie to potrafi i treningi mu nie są potrzebne.
A nie przypuszczam, żeby nikt do niego nie wyciągał w tym momencie ręki. Tylko, że trenerzy, dziennikarze czy publiczność, to były te "niższe" warstwy społeczne niż junior-geniusz, który z zawiązanymi oczami po paru głębszych jakby chciał, to by skoczył najdalej. Do pubu.

Nie moje, tylko Twoje misiu Yogi, więc mi tu nie chrzań i nie udawaj świętoszka, bo gnoisz człowieka, a nawet go nie znasz. So shut your mouth, ... mate :-P

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach