Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
MY-Kształciuchy Strona Gwna
 FAQ   Szukaj   Uytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Kwitnąca przyjaźń polsko - żydowska
Autor Wiadomo
multilatek 

Piwa: 98/143
Wysany: 2009-06-12, 18:24   

barak pisze:
....holocaust to dziś świetny biznes, ale jak wiadomo większość kasy pójdzie na cele edukacyjne i na jakieś nikomu nie znane fundusze. w polskojęzycznych mediach CISZA...

Nie mam ochoty czytać tych bredni jeszcze raz. Ten cytat wystarczy aby zilustrować sposób działania mózgu osobnika podpisującego się "barak".
Nie próbuj brać mnie na cytaty. Zaraz zaczniemy dzielić zdania na fragmenty i dowodzić, że napaści na Żydów to synonim polskiego patriotyzmu. a Żydom można wiele zarzucić.
Ja to wiem. Tylko, że nie można mnie, który widział na własne oczy zabijanych ludzi tylko za to, że byli Żydami, opowiadać o książkach jakie się ten temat przeczytało. Opowiadać, że Żydzi płaczą nad sobą dla interesu to także dozwolone prawem poglądy. Wiem, że tak można. Nikogo nie zamyka się więzienia za to, że jest świnią.

klops 
po prostu klops

Wysany: 2009-06-12, 18:46   

Po cóż zatem wyjeżdżasz z prokuraturą? Czemu to miało służyć? Wątpię, by ktoś tutaj dał się zastraszyć takimi metodami. Prawo oceny zgodności postów z regulaminem posiada wyłącznie Administracja. Chcesz - dyskutuj, nie chcesz - przymusu nie ma. Ale nie próbuj odbierać innym prawa do wyrażania swoich poglądów.

tekila918 

Piwa: 77/47
Wysany: 2009-06-12, 18:56   

Hajdi pisze:
Co ma regulamin do zwykłej ludzkiej przyzwoitości. Do tego nie potrzeba punktów, paragrafów i artykułów. Kto tego nie rozumie niech się nie bierze za moderowanie czegokolwiek.

Hajdi, masz zastrzezenia do mojej pracy. Prosze pisac do Administracji skarge.

Kto nie ma pojecia o moderowaniu, niech nie ocenia pochopnie innych, poniewaz w tym momencie nie licza sie poglady,uczucia i sympatie modero, tylko wlasnie regulamin. Po to on jest.

Hajdi pisze:
Powtórzę za innymi, Wielki szacun dla Ciebie Multilatku. Jesteś mądry i dobry i nie zważaj na ujadanie kundelków (że posłużę się cytatem z hierarchy) .

Te “kundelki”. Czy to o uzytkownikach naszego forum, ze tak sie spytam?

Multilatek pisze:
barak pisze:

....holocaust to dziś świetny biznes, ale jak wiadomo większość kasy pójdzie na cele edukacyjne i na jakieś nikomu nie znane fundusze. w polskojęzycznych mediach CISZA...

Nie mam ochoty czytać tych bredni jeszcze raz. Ten cytat wystarczy aby zilustrować sposób działania mózgu osobnika podpisującego się "barak".
Nie próbuj brać mnie na cytaty. Zaraz zaczniemy dzielić zdania na fragmenty i dowodzić, że napaści na Żydów to synonim polskiego patriotyzmu. a Żydom można wiele zarzucić.
Ja to wiem. Tylko, że nie można mnie, który widział na własne oczy zabijanych ludzi tylko za to, że byli Żydami, opowiadać o książkach jakie się ten temat przeczytało. Opowiadać, że Żydzi płaczą nad sobą dla interesu to także dozwolone prawem poglądy. Wiem, że tak można. Nikogo nie zamyka się więzienia za to, że jest świnią.

Ja tez nie mam ochoty odnosic sie do takich bredni. Dlatego powstrzymalam sie w tej dyskusji.
Nie cierpie ksenofobii I nacjonalizmu. Ale nie moge karac Baraka za to , ze prezentuje tu dosc “egzotyczne” jak na nasze forum opinie.

barak
[Usunity]

Wysany: 2009-06-12, 18:59   

Ten temat dotyczy działalności takich pazernych instytucji jak WJC, AJC, WJOPR o których multilatek nie ma chyba zbyt dużego pojęcia, a nie pięknych wspomnień o swoich dawnych sąsiadach.

Ja też przyłączam się do apelu że potępiam ksenofobię, rasizm, nacjonalizm... wszystko 8-)

emeryta 

Piwa: 2/1
Wysany: 2009-06-12, 19:32   

Uważam temat za wyczerpany a dalszą dyskusję w tym wątku za bezcelową. Zamykam.

Wywietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi
Nie moesz pisa nowych tematw
Moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: