Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
MY-Kształciuchy Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
VI BIWAK - KŁUS - Jesień 2009
Autor Wiadomość
haniafly 

Piwa: 35/31
Wysłany: 2009-09-28, 22:52   

Yogi-Bubu pisze:
A co ja robię ?? :smutno:

Misiek, nie trza żałować ino wziąć i przyjechać na następny. Obiecuję, że jeśli nie zjawisz się na następnym to od samego :evil: wydobędę adres Twojej gawry i będę pod nią stać i śpiewać do upadłego - głowę dam że będziesz wolał przyjechać :D :D :D

hajdi 
hajdi

Wysłany: 2009-09-29, 16:14   

Haniufly ależ z Ciebie niepoprawna optymistka ;-)

kizia 

Piwa: 173/113
Wysłany: 2009-09-29, 19:16   

luki pisze:
Na biwaku było byczo i indyczo, żarcia w bród-oscypki, ogóry, grzibki i troszku procentów wszelakich do popitki:D i śpiewów także samo-repertuar rozległy że klękajcie narody - od disco olo do murów :D - dzięki

I tak miało właśnie być :) cieszę się, że wszyscy w dobrych humorach wrócili do domów.
Buziaki dla wszystkich :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* dzięki za wspaniale spędzony czas.

hajdi 
hajdi

Wysłany: 2009-09-29, 22:40   

Kiziu czy Twoja obecność tutaj oznacza nici z urlopu ?? :-?
A album "Karkonosze" przepiękny. Najbardziej żałuję, że nie miałam czasu, żeby udać się do Samotni. To najpiękniejsze miejsce w całych Karkonoszach, przynajmniej dla mnie. Twoje zdjęcia tego miejsca wzbudziły we mnie nostalgię. Muszę tam powrócić :)

czymka 
Szczecin

Piwa: 25/14
Wysłany: 2009-09-30, 09:33   

hajdi pisze:
Kiziu czy Twoja obecność tutaj oznacza nici z urlopu ?? :-?

Nie. Nasz planowany pobyt skrócił się był o jeden dzień ze względu na kaprys pogody. Po prostu nie było sensu siedzieć cały wtorek w pokojach.

Kiziencja :onaja: spisała się na medal. Pogoda przez cztery dni dopisywała wspaniale. Śnieżki wprawdzie nie zaliczyłam ze względu na... lęk wysokości. Zostały więc wspomnienia pobytu tam sprzed ponad dwudziestu lat. :oops:

Nie wyróżniając dziękuję wszystkim po równo za cudownie spędzony czas, za pieśni, tańce, przepyszne smakołyki i napitki, za to, że znów mogłam się cieszyć Waszym towarzystwem. :onaja: :onajego:

P.S. Wreszcie się załapałam na likier kawowy... :D :-P
JAK JA ZA WAMI TĘSKNIĘ!!!!!!! :beczy:

Gruby 
Hej, szable w... zęby! ;-)

Wysłany: 2009-09-30, 09:40   

.
"Gruby"

zibi 

Wysłany: 2009-09-30, 10:14   

Łykend w Karpaczu należy zaliczyć do tych niezwykle udanych , bo humory, towarzystwo i pogoda dopisały tym razem kompatybilnie.
Wszystko było tip-top!
A pogoda mniamuśna! :)

Szkoda tylko, że właściwie tylko sobota była do pełnej dyspozycji, ale i tak wykorzystano ją w 300% ! :zdrowko:
Odwiedziliśmy co się dało, a wieczorem było to, co tygryski lubią najbardziej :zdrowko:

Moim największym sukcesem wydaje się być przyciągnięcie do wspólnych śpiewów Bożenki, która talentem w tworzeniu "chórków" dorównywała Lukiemu.
A Luki , z "chórzysty" przeistoczył się niespodzianie w solistę i takiego go będę oczekiwać , na następnych spotkaniach
Dla obojga BRAVO, BRAVISSIMO!!!! :)

Specjalne ukłony dla Anulki, Kizi, Czymki za śpiewy aż po świt blady , a Grubemu za "nocne rozmowy Polaków".
Wszystkim zaś pozostałym uczestnikom, winszuję zdecydowania , w dotarciu do tego pięknego , przygranicznego zadupia.
Warto było! :)

Zosia 

Piwa: 29/8
Wysłany: 2009-09-30, 19:05   

,, Długie nocne Polaków rozmowy"- Mickiewicz miał na myśli zaborcę, który nie pozwalał wspominać powstańców. Cenzura i prześladowanie narodu polskiego wróciło, że musieliście nocą obgadywać sprawy? Jednak nawyki w narodzie pozostają.....ech :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ten śpiew.... chyba słyszę. :roll:

zibi 

Wysłany: 2009-09-30, 21:44   

Zosia pisze:
,, Długie nocne Polaków rozmowy"- Mickiewicz miał na myśli zaborcę, który nie pozwalał wspominać powstańców. Cenzura i prześladowanie narodu polskiego wróciło, że musieliście nocą obgadywać sprawy? Jednak nawyki w narodzie pozostają.....ech :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ten śpiew.... chyba słyszę. :roll:

Długie to one były, a i owszem , do świtu bladego, a z tym Mickiewiczem, to...bez przesady :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko:

czymka 
Szczecin

Wysłany: 2009-09-30, 21:47   

zibi pisze:
Specjalne ukłony dla Anulki, Kizi, Czymki za śpiewy aż po świt blady

Kochany Zibi, z Tobą w pakiecie, każda minuta, sekunda, godzina jest bezcenna. Se to zarimember łans na forewer i wiedz, że :boski2:

zibi 

Wysłany: 2009-09-30, 21:52   

mmm pisze:
zibi pisze:
Specjalne ukłony dla Anulki, Kizi, Czymki za śpiewy aż po świt blady

Kochany Zibi, z Tobą w pakiecie, każda minuta, sekunda, godzina jest bezcenna. Se to zarimember łans na forewer i wiedz, że :boski2:

Czymcia, piszmy tu relacje , ale bez szczegółów, bo w szczegółach diabeł siedzi :diabel2:

Anulka 

Piwa: 140/147
Wysłany: 2009-09-30, 22:00   

zibi pisze:
piszmy tu relacje
Tu to może nie, ale zara napiszę :evil: i to ze szczegółami :-P
A na razie takie ogólne :* wsiem!

zibi 

Wysłany: 2009-09-30, 22:16   

Anulka pisze:
zibi pisze:
piszmy tu relacje
Tu to może nie, ale zara napiszę :evil: i to ze szczegółami :-P
A na razie takie ogólne :* wsiem!

Proszę Cię Anulka :oops: , tylko bez szczegółów, bo tym , co nie byli , będzie ... tylko zazdrość i gula niepotrzebnie rosła :-P

starymysz 
życie KOTEM się toczy

Piwa: 39/39
Wysłany: 2009-09-30, 22:30   

już urosła, teraz może tylko pęc
Żyliśmy we względ­nie nor­mal­nym kraju względ­nie nor­mal­nego kli­matu przy względ­nie nor­mal­nym rzą­dzie. My, względ­nie nor­malni, chrońmy, co mamy. Nor­malni ina­czej mają to nam za złe,ale i oni mogą zro­zu­mieć, o co chodzi. Stefan Bratkowski

Anulka 

Piwa: 140/147
Wysłany: 2009-09-30, 22:53   

zibi pisze:
tylko bez szczegółów
Się starałam jak mogłam...

[ Dodano: 2009-09-30, 22:53 ]
starymysz pisze:
już urosła, teraz może tylko pęc
:-P

czymka 
Szczecin

Wysłany: 2009-09-30, 23:26   

zibi pisze:
Czymcia, piszmy tu relacje , ale bez szczegółów, bo w szczegółach diabeł siedzi :diabel2:

To już się qrna podniecić artystycznie nie można? Estetycznie też nie? :beczy:

haniafly 

Piwa: 35/31
Wysłany: 2009-10-01, 23:27   

Jedna z licznych atrakcji Karpacza

anomalia grawitacji

Odpowiedz do tematu