Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
MY-Kształciuchy Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Najbardziej mi się dziś podobało...
Autor Wiadomość
jan 
jan

Piwa: 100/29
Wysłany: 2019-06-14, 20:42   Najbardziej mi się dziś podobało...

Dziś najbardziej mi się podobało: jak całkowicie opisiały, warszawski radny PiSu, niejaki Ozdoba...
powiedział w telewizorze, że Beata Szydło zaposiada najlepszy, na całą Europę, wynik w wyborach
do parlamentu europejskiego.
Noooo... panie Ozdoba, toż Beata będzie ozdobą parlamentu, a obok prof. Legutki, który... jak zakomunikował Prezes Kaczyński... dysponuje w parlamencie - największą wiedzą i intelektem,
będzie stanowić o potędze PiSiatej grupy decydującej o moralnej potędze Europy.
A Wam... co najbardziej się spodobało?

A mi...
Gość
Wysłany: 2019-06-14, 21:28   

Subtelna Krysia w filmie Vegi.

wyborca
Gość
Wysłany: 2019-06-15, 07:46   

Reakcje PiS-ów na listy Falenty. Kapitalne "mordy w kubeł"...

impresjonista
Gość
Wysłany: 2019-06-15, 18:20   Re: Najbardziej mi się dziś podobało...

jan pisze:
prof. Legutki, który... jak zakomunikował Prezes Kaczyński... dysponuje w parlamencie - największą wiedzą i intelektem,
będzie stanowić o potędze PiSiatej grupy decydującej o moralnej potędze Europy.

he he he .... dla porównania :
Ryszard Legutko w wyborach do EP zdobył 65.710 głosów
Krzysztof Jurgiel zdobył 104.592 głosy

Pisowy ludek przy urnie dał jasną "wycenę" miernoty nad intelektem, niekumaty Jurgiel jest
więcej wart, niż największy intelekt prof. Legutko.

pedagog
Gość
Wysłany: 2019-06-15, 18:29   

jan pisze:

Skarga mgr Z. Ziobry (z bandą partyjną) na opinię profesorów UJ w temacie nowelizacji kodeksu karnego. Dał im pały!

suweren
Gość
Wysłany: 2019-06-15, 18:59   

Jaka tam skarga, zero Ziobro zapowiedział pozew sądowy przeciwko naukowcom i ekspertom z UJ, którzy
odważyli się przesłać do Sejmu krytyczną opinię dotyczącą ustawy o zmianach w kodeksie karnym.

" Krakowski Instytut Prawa Karnego: Z niedowierzaniem przyjmujemy, iż opinie naukowe sformułowane w ekspertyzie do procedowanych w Parlamencie zmian w prawie karnym mają stać się podstawą pozwu wniesionego przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Bezprecedensowe działania Ministerstwa, podjęte jeszcze przed podpisaniem opiniowanej ustawy przez Prezydenta RP, godzą w wolność prowadzenia badań naukowych, ingerują w wolność wypowiedzi i wyrażania opinii oraz zagrażają standardom debaty o tworzeniu prawa w Rzeczypospolitej Polskiej. Z przykrością odbieramy również fakt, iż tezy opinii dotyczące wykładni nowelizowanych przepisów bezpodstawnie określone zostały przez autorów komunikatu mianem „kłamstwa” („kłamstwo”, „kłamią”, „jest kłamstwem”, „skłamali”). Ubolewamy, że ekspertyza środowiska naukowego mogła spotkać się z tego typu reakcją urzędu państwowego, godzącą w dobra osobiste autorów ekspertyzy".

fakt
Gość
Wysłany: 2019-06-16, 15:58   

Zero, nawet podniesione do kwadratu czy sześcianu, zawsze pozostanie zerem...

jan 
jan

Wysłany: 2019-06-16, 16:41   

pedagog pisze:
jan pisze:

Skarga mgr Z. Ziobry (z bandą partyjną) na opinię profesorów UJ w temacie nowelizacji kodeksu karnego. Dał im pały!

To ładne. Ja się nie dziwię. Może się podobać.
Baj de łej: zawsze mnie interesowało jak się kończy ta historyjka... w której zajączek
kopnął w doopę słonia.

A.W.
Gość
Wysłany: 2019-06-16, 16:53   

Raz ordynarny niedźwiedź kucnąwszy na łące
W dość niewybredny sposób podtarł się zającem.
Zając się potem żonie chwalił po obiedzie:
- Wiesz stara, nawiązałem współpracę z niedźwiedziem!

wyborca
Gość
Wysłany: 2019-06-16, 17:28   

Sławni Grecy w Polsce PiS. Bogdan Pitagoras tłumaczy w sejmie swoje twierdzenie suwerenowi...

miss PiS
Gość
Wysłany: 2019-06-17, 16:00   

prawda czasu
Gość
Wysłany: 2019-06-17, 18:01   

Gawędziarz premier Matołusz określił swoje środowisko Prawa i Sprawiedliwości :

"- To my jesteśmy spadkobiercami tamtych starożytnych Greków, Greków wolności, greckiej demokracji "- powiedział premier do uczestników zjazdu klubów Gazety Polskiej.

Matołusz jak zwykle udaje Greka .... starożytna Grecja uważana jest za kolebkę cywilizacji zachodniej. Grecka kultura, sztuka, mitologia, filozofia i nauka zostały za pośrednictwem Rzymian przekazane Europie, i w różnych okresach dziejów wywierała wpływ na pokolenia europejczyków.

W czasach współczesnych Grecja przez powszechne rozdawnictwo pieniędzy stała się niewypłacalnym państwem, i gdyby nie finansowa pomoc Unii Europejskiej oraz jej nakazowy finansowy reżim wydatków socjalnych, państwo by zbankrutowało.
Matołusz i środowisko PiS są spadkobiercami .... drogi do bankructwa Polski.

Polski Suweren
Gość
Wysłany: 2019-06-17, 18:16   

Po Grecji przyjdzie czas na Wenezuelę. Jak państwo ma upaść to najlepiej z wielkim hukiem...

PiS udający Greka...
Gość
Wysłany: 2019-06-17, 18:32   

Nowogrodzka, zdjęcie współczesne?

jan 
jan

Wysłany: 2019-06-17, 19:42   

Polski Suweren pisze:
Po Grecji przyjdzie czas na Wenezuelę. Jak państwo ma upaść to najlepiej z wielkim hukiem...

Nie pieprz głupot Suwerenie.
Człowiek postury Prezesa Kaczyńskiego, choćby nie wiem jak się starał... nie jest w stanie
upaść z wielkim hukiem. Średniej głośności plask... ooo! - to jest możliwe.

Polski Suweren
Gość
Wysłany: 2019-06-18, 11:14   

Nie chodzi mi o byle knypka klasy Maduro czy innego Kaczyńskiego. Tylko Ludwik XIV mógł powiedzieć "państwo to ja".

wyborca
Gość
Wysłany: 2019-06-19, 12:18   

O jasna cholera! Te partyjne nieuki i ćwoki będą powtarzać kadencję!

syn księdza z "in w
Gość
Wysłany: 2019-06-21, 14:40   

jan 
jan

Wysłany: 2019-06-22, 10:18   

Bardzo mi się podobało jak nasz dzielny premier relacjonował przebieg szczytu europejskiego.
Szczególnie jestem zadowolony z tego, że premier zdołał przekonać unijnych satrapów
do kompromisu w sprawie Polski, która w dalszym ciągu będzie mogła bazować na węglu,
który, o ile polski się skończy, będzie kupowany od Rosji wydobywającej ten węgiel na Ukrainie.
Przy wsparciu ekonomicznych potęg europejskich: Czech, Węgier i Estonii aż przez najbliższe
trzydzieści lat będziemy mieli spokój w zakresie zatruwania siebie i Europy.
Węgierskiego i estońskiego nikt w Europie nie rozumie, jak Czech mówi to myślą, że Polak...
dlatego przejmujemy rolę lidera opozycji europejskiej.

wizjoner
Gość
Wysłany: 2019-06-22, 10:42   

jan pisze:
Przy wsparciu ekonomicznych potęg europejskich: Czech, Węgier i Estonii aż przez najbliższe trzydzieści lat będziemy mieli spokój w zakresie zatruwania siebie i Europy.

Przedstawmy to bardziej zrozumiale. Corocznie na skutek smogu umiera ponad 40 tysięcy Polaków. Przez 30 lat będzie to zaledwie milion i dwieście tysięcy ofiar. Co to znaczy dla wstającego z kolan 38-milionowego narodu! Zwłaszcza, że kobiety polskie, zachęcone materialnie różnymi "plusami", spłodzą tyle potomstwa, że pobijemy wtedy liczebnością Chińczyków bo smog im zaszkodzi bardziej niż kaczemu mocarstwu w Europie...

Prezes Kartofel II
Gość
Wysłany: 2019-06-22, 13:53   

Czy FACEBOOK - po repolonizacji - będzie się nazywał "KSIĘGA MORD"?

suweren
Gość
Wysłany: 2019-06-22, 14:21   

Mnie też podoba się weto Matołusza, wziąwszy pod uwagę, że palenie węglem jeszcze bardziej przyspieszy klimatyczny armagedon. Nawałnice, gradobicia, burze, huragany, wyrywane i łamane drzewa oraz wylewy strumyków, rzeczek i rzek podmywających domy i drogi będą na porządku dziennym.
Każde gospodarstwo dostanie od rządu 6 tys. zeta stałego dodatku za straty, suweren przez to będzie się bogacić, sprzątać, wypompowywać wodę, osuszać, murować i malować chałupy, a wszystko to dzięki nowemu programowi pis rządu "smog +".

wyborca
Gość
Wysłany: 2019-06-22, 14:32   

suweren pisze:
Mnie też podoba się weto Matołusza...

Putin nakazał Namiestnikowi, a ten swojemu premierowi. I tak Władimir Władimirowicz świętuje, a świat sobie kpi z PiS...

wikary
Gość
Wysłany: 2019-06-22, 17:52   

A tak pięknie deklarował Matołusz na szczycie klimatycznym w Katowicach, że jego rząd jest liderem w ochronie środowiska. W celu dalszego liderowania Matołusz zawierzy więc smog opiece jasnogórskiej Matki Boskiej i dzięki modlitwom, wybłaga krystalicznie czyste powietrze nad Polską.

aktyw PiS
Gość
Wysłany: 2019-06-22, 17:59   

wikary pisze:
A tak pięknie deklarował Matołusz na szczycie klimatycznym w Katowicach, że jego rząd jest liderem w ochronie środowiska.

Zmienił zdanie. Tylko krowa go nie zmienia i dlatego jest wiecznie dojona...

jan 
jan

Wysłany: 2019-06-24, 22:17   

Dziś najbardziej mi się podobał pan sędzia Safian, który jako członek zasiadający w składzie
i mówiący w imieniu TSUE... wylewał miód na moje serce przy pomocy słów bardzo
kulturalnych.
Gdyby moje serce biło dla PiSu... prawdopodobnie czułbym się sponiewierany oblaniem
kubłem pomyj.

aktyw PiS
Gość
Wysłany: 2019-06-25, 11:14   

PiS ma odwrotnie, bo nikt nam nie wmówi że białe jest białe. To pomyje płynęły z ust sędziego a miód płynie tylko z jamy (częściowo uzębionej) naszego prezia...

korekta 
korekta

Wysłany: 2019-06-25, 18:20   

A mnie zachwyca zgłupnięcie pisowych polityków na widok tęczowych flag na Ambasadzie USA przy ulicy Pięknej w Warszawie.
Tęczowe flagi są elementem akcji Miesiąc Dumy LGBT ogłoszonej przez prezydenta Donalda Trumpa w ramach kampanii na rzecz dekryminalizacji homoseksualizmu na świecie.

A tak niedawno w White Housie Duda klęczał przez Trumpem i sukces odtrąbił, że dodatkowy tysiąc marines na stałe zagości w Polsce. Na razie Trump przesłał pis rządowi flagi tęczowe.
Ulica Piękna jest naprawdę piękna w tęczy.

Mina zgłupłych pisowych bezcenna.

my, Naród
Gość
Wysłany: 2019-06-26, 18:09   

Nasza Drużyna!

Tajemnice nieznane
Gość
Wysłany: 2019-06-26, 20:33   

Tęczowi to zboczeńcy Korekta.

Kiedyś tęczowy z San Francisco, przebywał w peruwiańskiej dżungli, gdzie odbywał się protest szczepów indiańskich i spodobała się mu flaga Indian przedstawiająca kolory natury i tęczy, jako daru Bożego, której to używali ci Indianie aby podkreślić swoją symbiozę z naturą. Przywłaszczył sobie ten koncept. A tak swoją drogą już nie żyje gdyż był jednym z pierwszych zarażonych AIDS, używanie tej flagi do promowania zboczeń to bluźnierstwo.

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach