Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
MY-Kształciuchy Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Flaki po polsku
Autor Wiadomość
multilatek 


Piwa: 102/150
Wysłany: 2017-08-31, 20:54   Flaki po polsku

1. Pisowska swołocz starała się popsuć obchody Sierpnia, ale osiągnęła niewiele. Miejsce zawłaszczyła, ale go nie wykorzystała. Prawdopodobnie gwizdy zebranych tam mieszkańców Gdańska zagłuszyłyby gadaninę Maliniaka i pomniejszych.

2. Realizuje się idea państwa równoległego do państwa PiS. Niech sobie PiS robi, co chce a obywatele, zgodnie z prawem, robią swoje. Będą niezależne obchody rocznic. Będą apteki, dzięki którym da się obejść utrudnienia w nabywanie pigułek” the Day after”. Będzie niezależna aukcja koni arabskich. Pojawiają się nowe inicjatywy ustawodawcze..

3. Bruksela radzi i zastanawia się. Ma rację Jacek Żakowski, że od samych Polaków będzie zależeć nasz dalszy los. Zachód wie, że PiS wygrało wybory z pomocą sił zewnętrznych. Widzi, że oszukuje naiwnych wyborców rozdając im pieniądze, które wydziera z ich własnych kieszeni. Europa widzi, że zamach na prawa obywatelskie budzi sprzeciw setek tysięcy. Niemcy wiedzą, jak traci się wolność w wyniku wyborczego oszustwa. Bruksela zwleka z sankcjami, ale je w końcu nałoży. To wszystko nie jest jeszcze sygnałem, że jest zamiar usunięcia Polski z Unii.
Ponowna wygrana wyborów przez PiS będzie aktem rozstrzygającym. Wróci nasza granica z Unią. Tym razem nieodwołalnie.
_________________
Śmierć ptaka to taka mała śmierć,..... to jakby śmierci ćwierć, ...... dziesięć deka..(J.Przybora)
 
 
weteran
Gość
Wysłany: 2017-08-31, 21:09   

Chyba jeszcze jest za wcześnie na zmiany. Po upadku rządu PiS-SO-LPR w roku 2007 wystarczyło osiem lat aby społeczeństwo (skutecznie ogłupione przez kler i partyjnych PiS) ponownie pozwoliło na rządzenie tej partii i to w dodatku samodzielne. Może najpierw musi nastąpić prawdziwa polska "czerwona wyspa" w Europie aby większość zrozumiała gdzie kryje się wróg?

Piszę to niejako na bazie podobnych przeżyć narodu niemieckiego w latach 30-tych XX wieku. Tam władza partyjnych z NSDAP upadła dopiero po solidnym laniu militarnym w wykonaniu Armii Czerwonej i skopaniu tyłków niemieckich przez zwycięskiego Stalina. Poskutkowało na conajmniej 70 lat...
 
 
k.
Gość
Wysłany: 2017-08-31, 21:49   Re: Flaki po polsku

multilatek pisze:

2. Realizuje się idea państwa równoległego do państwa PiS.

To znaczy, że NARÓD budzi się !! I tak trzymać NARODZIE !!!
 
 
Gosc
Gość
Wysłany: 2017-09-01, 00:59   Re: Flaki po polsku

k. pisze:
multilatek pisze:

2. Realizuje się idea państwa równoległego do państwa PiS.

To znaczy, że NARÓD budzi się !! I tak trzymać NARODZIE !!!Jan Hartman - Polexit już się zaczął
Ostatnie wypowiedzi Macrona i Merkel nie pozostawiają złudzeń co do tego, że Unia Europejska i jej przywódcy nie zamierzają się dłużej cackać z Polską. Skończyło się czekanie, aż Kaczyński się opamięta albo Polacy coś z tym zrobią.
Kaczyński ewidentnie gra na skłócenie Polski z Europą, co ma doprowadzić do izolacji politycznej naszego kraju, a jemu bądź jego następcy zapewnić więcej władzy. Brukselczyk zrobił swoje, to znaczy dał pieniądze – Brukselczyk może odejść. Politycy rządzący Europą doskonale zdają sobie sprawę z zamiarów reżimu w Warszawie i nie mają zamiaru przeszkadzać Polakom w wypisywaniu się z Unii. Rekonstrukcja Unii jest już przesądzona, tak jak to, że w nowej UE znajdą się wyłącznie kraje należące do strefy euro oraz te, które gotowe będą przyjąć nową walutę w najbliższych latach.
Polska bardzo szybko przestanie kogokolwiek za granicą interesować. Stanie się strefą buforową pomiędzy Rosją a Zachodem, dogodną jako rynek zbytu, aczkolwiek mentalnie i kulturowo zdecydowanie wykluczoną ze wspólnoty zachodnioeuropejskiej. Jako anachroniczne, autorytarne państwo w znanym typie wschodnioeuropejskiej dyktatury z czasem orbitować będzie wokół Rosji, razem z Ukrainą i Białorusią.
Taki los gotuje nam PiS i taki scenariusz staje się dla przywódców Europy coraz realniejszy. Nikt nie będzie umierał ani nawet tłukł się po łbach dla ratowania polskiej demokracji. Trudo wyobrazić sobie, aby przywódcy Zachodu mieli nam szczególnie jakoś współczuć albo pomagać. Zawiedliśmy, nie udało się – trudno, Polska jest wolnym krajem, Polacy wybrali, jak wybrali. Tak myślą, bo nie mogą myśleć inaczej politycy Zachodu, nie mówiąc już o opinii publicznej. Gratyfikowanie nas za Solidarność dawno już się skończyło, tym bardziej że sami naszą wolnościową legendę utopiliśmy w plwocinie.
Nikt nie ma już powodu nas lubić i ­– horribile dictu – nikt nas nie lubi. Nikt! Ani Węgrzy, ani… sam już nie wiem, kogo jeszcze moglibyśmy podejrzewać o coś tak dziwnego jak sympatia dla rządu w Warszawie i społeczeństwa, które sobie taki rząd sprokurowało.
Nie wiem, czy mrzonki PiS o jakimś „liderowaniu” w środkowej Europie, jakimś „międzymorzu” itp. to prawdziwe szaleństwo czy tylko udawanie głupiego na użytek własnej klienteli. Nie zawadzi na wszelki wypadek przypominać tę oczywistość, że Czech, Słowak, Węgier czy Słoweniec ani przez sekundę nie będzie się zastanawiał, czy ryzykować jakikolwiek uszczerbek na swoich więzach z Niemcami czy Francją dla zadowolenia jakichś aspiracji Warszawy do zarządzania międzynarodowym projektem politycznym. Kaczyński i Duda oraz ich prawdziwe czy udawane mrzonki obchodzą państwa byłych demoludów albo republik bałtyckie akurat tyle co sensacje z polskich pisemek plotkarskich. Ani przez chwilę nie będą się na nas oglądać. Każde głosowanie będzie już 27:1.
Czy można zatrzymać ten proces? Z pewnością nie, jeśli nadal ma rządzić PiS. Dla Polski Kaczyńskiego miejsca w Europie nie ma i nie będzie. To nie jest negocjowalne, tym bardziej że Kaczyński niczego tak nie pragnie, jak skłócić Polaków z Niemcami i Unią. I skłócił.
Jednakże czy upadek PiS da nam szansę powrotu do Unii? Być może, ale będzie to proces wieloletni. Unia od początku będzie obserwować postępy modernizacji i demokratyzacji Polski, nie dając się już po raz drugi uwieść. Czas idealistów się skończył. Raz zdradzona, Europa będzie już zawsze ostrożna i nieufna. Zostaniemy w jakiejś zamrażarce, wyrychtowanej dla tych nielicznych, którzy nie mają ochoty się dalej integrować, i będziemy tam tkwić przez wiele lat, aż któryś rząd na serio zacznie starać się o wejście do strefy euro. Jeśli nas tam wpuszczą, może za dziesięć lat, to po kolejnych kilku może jakoś dokleimy się raz jeszcze do Zachodu. Ale rysa po tej „doklejce” pozostanie widoczna jeszcze przez lata.
Nasze położenie jest doprawdy godne pożałowania, a właściwie po prostu żenujące. Całe dekady pracy nad pozycją polityczną kraju zostały zmarnowane. Nikt już nie będzie pamiętał Geremka czy Skubiszewskiego, bo czasy są inne, a kadry nowe. Nikt nie będzie nas szanował za bigos, a polski faszyzm, zapewne mający przed sobą piękną przyszłość, skutecznie obrzydzać będzie Polskę wszystkim sąsiadom. Skończyła się idylla. Teraz będzie jak zawsze.
Było, minęło. Kto ma siłę i możliwości, pewnie wyjedzie z kraju – jeśli jeszcze tego nie zrobił. A ci, co zostaną, będą mogli do woli ciąć, betonować, ryczeć i pielgrzymować na Jasną Górę „w intencji zdradzonej Ojczyzny”. To się dzieje naprawdę…
Jan Hartman

Narodzie, to ostatni dzwonek...
 
 
korekta 
korekta


Wysłany: 2017-09-01, 20:01   

Pis prosperuje w oderwaniu od rzeczywistości a fakty historyczne nie mają dla pislamistów żadnego znaczenia. Konrad Szymański jakby nie było minister ds. Unii Europejskiej w rządzie Szydło od 2015 r. w radiowej Jedynce był wyłgał:

"Pis jest partią, która wprowadziła Polskę do Unii Europejskiej" !! !!

O żesz ty w mordę jeża, to pis partia już istniała, negocjowała i podpisała umowę przystąpienia Polski do UE 1 maja 2004 roku? I pewnie umowę podpisywał prezes Jarosław Kaczyński i minister spraw zagranicznych Waszczykowski, a nie Jerzy Miller i Cimoszewicz?
Szczególnie w tych czasach, gdy łgarz Konrad Szymański należał do nacjonalistycznej Młodzieży Wszechpolskiej, a potem do ZChN-u.
Dzień bez ohydnego kłamstwa i bezczelnego łgarstwa dla pis pachołków jest dniem bezpowrotnie straconym.
 
 
korektor korekty
Gość
Wysłany: 2017-09-01, 20:17   

korekta pisze:
...a nie Jerzy Miller i Cimoszewicz?

Nie Jerzy Miller lecz Leszek Miller...
 
 
korekta 
korekta


Wysłany: 2017-09-01, 20:20   

Sorry i dziękuję za sprostowanie :)
 
 
multilatek 


Piwa: 102/150
Wysłany: 2017-09-01, 21:46   

Jest wiele oznak mówiących o tym, że to Rumunia zajmie miejsce po Polsce w Unii Europejskiej. Rumunia zdecydowała się na przyjęcie dwóch tysięcy uchodźców, zadeklarowała przyjęcie wspólnej waluty do 2022 roku, Rumuni bardziej stanowczo niż Polacy sprzeciwili się manipulacjom rządu wokół prawa antykorupcyjnego. Dwudziestomilionowa ludność stanowi porównywalny z polskim rynek dla rumuńskiego przemysłu. Wzrost gospodarczy Rumunii jest wyższy niż Polski. Polityka zagraniczna Rumunii jest zorientowana na odgrywanie ważnej roli w strukturach UE. Jej partia sprawująca władzę należy do Europejskiej Partii Ludowej, czołowej siły w Parlamencie Europejskim. Partie populistyczne nie odgrywają w Rumunii poważniejszej roli.
Próżni nie będzie, Niepotrzebni mogą odejść.
_________________
Śmierć ptaka to taka mała śmierć,..... to jakby śmierci ćwierć, ...... dziesięć deka..(J.Przybora)
 
 
k.
Gość
Wysłany: 2017-09-01, 23:07   

o zmora ?? - swój 'teatrzyk' przedstawia ???
 
 
multilatek 


Piwa: 102/150
Wysłany: 2017-09-01, 23:08   

Masz całkowitą rację Fabianie. Chciałbym mieszkać w innym kraju niż Ty, ale Ty jesteś zbyt głupi, aby to zrozumieć.
_________________
Śmierć ptaka to taka mała śmierć,..... to jakby śmierci ćwierć, ...... dziesięć deka..(J.Przybora)
 
 
Jasiek juhas 
pastuszek do przytulania


Piwa: 138/46
Wysłany: 2017-09-01, 23:09   

Fabianie...a tobie co? - idź się wyszczać, podniecenie ci minie... :mrgreen:
_________________
I just love the Arieses
Ostatnio zmieniony przez Jasiek juhas 2017-09-01, 23:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kizia 


Piwa: 173/113
Wysłany: 2017-09-01, 23:13   

Fabianie beano... Osiągnęłaś szczyt swojej głupoty, ślepoty i zaczadzenia.
_________________
"Im więcej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta"
M.Czubaszek
 
 
multilatek 


Piwa: 102/150
Wysłany: 2017-09-03, 15:14   

Sprawcy napadu w Rimini wyłapani. Pełny sukces. Polscy śledczy mogą wracać. Wykonali zadanie. Oczekujemy na komunikat ministra sprawiedliwości. Są powody do chwały.
_________________
Śmierć ptaka to taka mała śmierć,..... to jakby śmierci ćwierć, ...... dziesięć deka..(J.Przybora)
 
 
fakt
Gość
Wysłany: 2017-09-03, 15:17   

Trójka niepełnoletnich jest już w zakładzie poprawczym. Pełnoletni Kongijczyk złapany. Ewentualne dziecko mieszańcem?
 
 
multilatek 


Piwa: 102/150
Wysłany: 2017-09-03, 19:25   

Jeszcze raz Giertych.

Już za parę godzin kolejna smutna rocznica wybuchu wojny. W 1939 rządziła Polską ekipa, którą obecna nasza władza czci i szanuje. Warto może się więc tej ekipie przyjrzeć, aby wyciągnąć naukę na chwilę obecną. Warto również porównać ówczesne nasze osamotnienie, z obecną sytuacją. Analogie są wprost porażające.

Sanacja do której duchowej spuścizny odwołuje się PiS doszła w Polsce do władzy w wyniku zamachu stanu, w którym zginęło pół tysiąca osób. Obalono zbrojnie demokratyczny rząd, który posiadał niekwestionowany mandat do sprawowania władzy. Dyktatura wprowadziła szybko system fałszowania wyborów, cenzurę mediów, zależność od władzy sądów (choć opanowanie sądów trochę trwało), podsłuchy, masowe i fałszywe oskarżenia, obóz koncentracyjny dla swoich przeciwników politycznych, wielokrotne morderstwa wrogów reżimu, masowe przetrzymywanie przeciwników politycznych w więzieniach etc. Ekipa sanacji opanowała wszystkie urzędy państwowe tworząc klikę, w której jedynym kryterium uzyskiwania urzędów było zwykłe lizusostwo wobec władzy. Kwitła korupcja, nepotyzm, kolesiostwo i niekompetencja. W ciągu kilkunastu lat z kraju, który jeszcze w roku 1920 był w stanie pokonać samodzielnie Sowiety, staliśmy się zacofanym wojskowo i gospodarczo obszarem. Osiągnięcia gospodarcze premiera Grabskiego z czasów demokratycznych były częściowo fundamentem trwałości tego systemu, ale wraz z funkcjonowaniem rządów sanacyjnych się wyczerpywały. Sanacja wyprowadziła nas z sojuszu z krajami Zachodniej Europy, aby sprzymierzyć się z Hitlerem. Razem z nim wzięliśmy udział w rozbiorze Czechosłowacji. Rządy sanacyjne opierały się na prymitywnym nacjonaliźmie połączonym z przeświadczeniem o mocarstwowości : " Silni, Zwarci, Gotowi!". Tymczasem siła była marnowana w korupcji, głupocie i niekompetencji. Wybitnych generałów takich jak Rozwadowski, Zagórski i wielu innych albo mordowano, albo więziono, albo wywalano z wojska. Na ich miejsce wstawiano dawnych bojowców PPS, których jedyną zasługą była wierność Wodzowi. Wprowadzono kult Marszałka Piłsudskiego - największe kuriozum w ówczesnej Europie, gdzie za brak do niego szacunku można było być osadzonym w więzieniu. Po jego śmierci pochowano go na Wawelu, co miało potwierdzać jego wielkość. Ekipa sanacji, po początkowym sojuszu z Hitlerem, w końcu się od niego odwróciła. We wrześniu 1939 zaatakowali nas prawie wszyscy nasi sąsiedzi. W naszej obronie nie stanął nikt. Państwo załamało się już w kilka dni po ataku niemieckim. Rządy sanacyjne wraz z dobytkiem uciekły po dwóch tygodniach do Rumunii.
Ekipa tych zbrodniarzy i nieudaczników nigdy nie została rozliczona, gdyż czas wojny i komunizmu skutecznie przyćmił pamięć o tych zbrodniach. Jedynie premier Sikorski próbował zbierać dowody zbrodni, ale w warunkach potrzebnej w czasie wojny jedności, nie było takiej możliwości.

Dzisiaj rządzi nami człowiek, który pragnął, aby jego brat spoczął przy trumnie Piłsudskiego. To nie tylko przypadek, to świadomy wybór. Obydwaj bracia Kaczyńscy byli zawsze do szpiku kości piłsudczykami. I dzisiaj według tego samego wzoru rządzi nami jeden z nich.
Mamy konflikt z Rosją (strategiczny), żądamy reparacji od Niemiec, obrażamy Francuzów (caracale, bojkoty, pouczenia Macrona), jesteśmy na wojnie z Komisją Europejską, która reprezentuje 27 krajów Europy, mamy konflikt z Ukrainą i Litwą o paszporty, rozwaliliśmy relację w ramach grupy Wyszehradzkiej. Obraziliśmy Włochów ostentacyjnym brakiem solidarności w spr. uchodźców (sam nie jestem zwolennikiem błędów w polityce imigracyjnej państw europejskich, ale można było robić przynajmniej drobne gesty). Z otwartych sojuszników mamy tylko Węgrów, ale oni wolą Rosję od nas. No i przyjaźnimy się z Białorusią.
Relacje z USA są poprawne, ale opierają się wyłącznie na dobrych układach z prezydentem USA, który wygląda coraz bardziej osamotniony w USA. Przyjaźń z Donaldem Trump kosztuje nas utratę dobrego wizerunku w USA, gdyż wszyscy jego wrogowie w Stanach nas atakują. A jest ich coraz więcej i posiadają większość w amerykańskich mediach.

Tak wygląda nasza obecna sytuacja międzynarodowa. Tylko szczęśliwemu zbiegowi okoliczności, że nie mamy żadnej zawieruchy wokół nas, zawdzięczamy fakt, że nie przekłada się ona na poważne kłopoty polityczne, gospodarcze etc.
Dlaczego to się jeszcze nie przekłada na konkretne decyzję krajów, które obrażamy? Bo wszyscy liczą, że PiS jest tymczasową chorobą, która minie za dwa lata. I oby się oni nie mylili, bo niestety historia lubi się powtarzać...

Roman Giertych
_________________
Śmierć ptaka to taka mała śmierć,..... to jakby śmierci ćwierć, ...... dziesięć deka..(J.Przybora)
 
 
nielubieruskich
Gość
Wysłany: 2017-09-03, 19:51   

korekta pisze:
Pis prosperuje w oderwaniu od rzeczywistości a fakty historyczne nie mają dla pislamistów żadnego znaczenia. Konrad Szymański jakby nie było minister ds. Unii Europejskiej w rządzie Szydło od 2015 r. w radiowej Jedynce był wyłgał:

"Pis jest partią, która wprowadziła Polskę do Unii Europejskiej" !!!!

O żesz ty w mordę jeża, to pis partia już istniała, negocjowała i podpisała umowę przystąpienia Polski do UE 1 maja 2004 roku? I pewnie umowę podpisywał prezes Jarosław Kaczyński i minister spraw zagranicznych Waszczykowski, a nie Jerzy Miller i Cimoszewicz?
Szczególnie w tych czasach, gdy łgarz Konrad Szymański należał do nacjonalistycznej Młodzieży Wszechpolskiej, a potem do ZChN-u.
Dzień bez ohydnego kłamstwa i bezczelnego łgarstwa dla pis pachołków jest dniem bezpowrotnie straconym.


Jaki Miller, jaki Cimoszewicz? Odstaw flaszkę 😄
Po lewej Jarosław Kaczyński, po prawej Witek Waszczykowski


 
 
korekta 
korekta


Wysłany: 2017-09-03, 20:34   

nielubieruskich pisze:

Jaki Miller, jaki Cimoszewicz? Odstaw flaszkę 😄
Po lewej Jarosław Kaczyński, po prawej Witek Waszczykowski


Ło! Nielub przyczłapał i do sączenia nalewki Wawelskiej w kryształowej karafce chce się dosiąść :-P
Zmylił mnie kolor włosów tego gościa po prawej, skąd mogłam wiedzieć, że Waszczu łeb sobie przefarbował, no i oczywiście starannie się ogolił i cuś jakby schudł ze zgryzoty i zmartwień, zważywszy, że po ostatnim unijnym przerżniętym meczu 27 : 1 Unia chciała jeszcze z nim cokolwiek negocjować wew sprawie współpracy Polski z unijną rodziną.
No ale skoro ty Nielubie znad swojej flaszki widzisz Waszcza, muszę ci wierzyć na słowo.... chociaż ten siwy po lewej tyż jakiś podejrzany, bo się uśmiecha, pewnie jakieś świństwo przeciw Polsce knuje.
 
 
jan 
jan


Piwa: 100/29
Wysłany: 2017-09-04, 00:23   

W kwestii 'who is who'.... to ja wierzę Nielubowi.
Ludzie rozumni, jak co piszą w książkach, to robią to ołówkiem, i na dodatek miękkim,
żeby łatwo było wygumkować na wypadek zaużywania książki przez kogoś innego.
A te pawiany, co o nich Nielub pisze, smarują w książkach wiecznymi piórami. Palanty jedne...
_________________

 
 
a.
Gość
Wysłany: 2017-09-04, 13:43   

jak to skomentować, no jak ???

http://natemat.pl/216455,...ha-kaczynskiego
 
 
a.
Gość
Wysłany: 2017-09-04, 14:35   

Nooooo, jak nam Niemcy zapłacą ten bilion dolków (co to waszczu będzie negocjował) to się załata ten dług, który zaciągnięto na wszystkie 'genialne reformy pisowskie', potem postawimy milion pomników LK, zbudujemy JK bezpieczny domek na prerii, ojcu grzybowi damy na geotermię, a za to co zostanie może kupimy jednego drona ;)
 
 
multilatek 


Piwa: 102/150
Wysłany: 2017-09-05, 10:40   

"Nigdy nie zapominaj, że wszystko, co Hitler uczynił w Niemczech, było legalne." Słowa te wypowiedział Martin Luther King.

To z quizu na Onecie, ale warto zapamiętać.
_________________
Śmierć ptaka to taka mała śmierć,..... to jakby śmierci ćwierć, ...... dziesięć deka..(J.Przybora)
 
 
jan 
jan


Piwa: 100/29
Wysłany: 2017-09-05, 18:37   

Ten Hitler... nie tyle miał fart... co miał wszystko, pod kątem prawa,... poukładane.
Jarek (w 'tem względzie' - zaposida burdel)... jako... że przydoopasy układazją za niego.
I z tego powodu - jest 'nie dziwota', że jest - jak est.
_________________

 
 
prawda czasu
Gość
Wysłany: 2017-09-05, 19:52   

a. pisze:
Nooooo, jak nam Niemcy zapłacą ten bilion dolków (co to waszczu będzie negocjował) to się załata ten dług, który zaciągnięto na wszystkie 'genialne reformy pisowskie'


I wszystko jasne. W grudniu 2013 roku Kaczyński mówił:

"- My wiemy, skąd wziąć bilion złotych. W Polsce wykorzystując środki europejskie, a także inne środki dokonując tzw. LEWAROWANIA".

Ówczesne prezesie lewarowanie to nic innego jak lewitowanie w kierunku pozyskania reparacji wojennych od Niemca, by pis miał forsę na rozdawnictwo+ przed wyborami w 2019 roku.
Bo jak mówi przysłowie - w Polsce tylko ryby nie biorą, a głupiego obywatela przekupi się zawsze.
 
 
tekila
Gość
Wysłany: 2017-09-06, 04:09   

fakt pisze:
Trójka niepełnoletnich jest już w zakładzie poprawczym. Pełnoletni Kongijczyk złapany. Ewentualne dziecko mieszańcem?

Pro-live Poland juz zaciera ręce.
 
 
wikary
Gość
Wysłany: 2017-09-06, 11:24   

Modli się co najmniej o bliźniaki!
 
 
multilatek 


Piwa: 102/150
Wysłany: 2017-09-09, 09:30   

Niegdyś, po spotkaniu pierwszego sekretarza KPZR z satelickimi przywódcami, agencja TASS ogłaszała komunikat:
Rozmowy dotyczyły spraw aktualnie najważniejszych dla obu stron. Przebiegały w prawdziwie przyjaznej atmosferze. Obie strony wyrażają zadowolenie z osiągniętych rezultatów, które wpłyną pozytywnie na dalszy rozwój przyjaznych stosunków pomiędzy naszymi narodami.

A, podobno nie sposób wejść drugi raz do tej samej wody...?
_________________
Śmierć ptaka to taka mała śmierć,..... to jakby śmierci ćwierć, ...... dziesięć deka..(J.Przybora)
 
 
weteran
Gość
Wysłany: 2017-09-09, 09:40   

W dyplomacji totalitaryzmu czyta się między wierszami. Gdy zmarł Breżniew podano to w postaci prognozy pogody: "Na Wschodzie minus jeden - na Zachodzie bez zmian". Teraz trudno jest nawet zawodowym dyplomatom odczytać czy Duda przetrzepał Kaczora czy Kaczor zakwakał Dudę. Takie czasy...
 
 
historia
Gość
Wysłany: 2017-09-09, 11:36   

Pora na spalenie kukły Dudy przed Belwederem...
 
 
Ania z Tarnowa
Gość
Wysłany: 2017-09-09, 18:15   

multilatek pisze:

A, podobno nie sposób wejść drugi raz do tej samej wody...?


Tak mówili Ci, którzy nie wiedzieli, że ta konkretna woda krąży w biegu zamkniętym. Bez filtracji i oczyszczania po drodze ... :-(

Jednak zawsze K. mógł wezwać D. do siebie, a tak musiał się sam pofatygować (czyt. pofatygować kierowcę i ochroniarzy), żeby zajechać do Belwederu. To może coś oznaczać, ale - nie musi.

Pozdrawiam,

A.
 
 
prawda czasu
Gość
Wysłany: 2017-09-09, 19:22   

weteran pisze:
Teraz trudno jest nawet zawodowym dyplomatom odczytać czy Duda przetrzepał Kaczora czy Kaczor zakwakał Dudę. Takie czasy...


Po spotkaniu Duda - Kaczor Beeecia Mazurek zapiała z zachwytu: "Spotkanie pana prezydenta Dudy z prezesem Kaczyńskim zakończyło się sukcesem".

Dla bezmyślnej szczekaczki Mazurek "sukcesem" jest, że prezes raczył poprosić Dudę o spotkanie, zważywszy, że prezes wcześniej prezydenta lekceważył, a po zawetowaniu dwóch ustaw pis pachołki wylewały kubły pomyj na Dudę, a mimo to prezydent przyjął Kaczyńskiego zamiast spuścić go ze schodów.
To co dla inteligentnego człowieka jest normalne, dla tępej Mazurek jest sukcesem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen & Programosy modified v0.4 by warna