Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
MY-Kształciuchy Strona Gwna
 FAQ   Szukaj   Uytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Bohaterki
Autor Wiadomo
ali 

Piwa: 5/82
  Wysany: 2017-10-30, 12:16   Bohaterki

Oto nagranie z autobusu miejskiego w Kołobrzegu.
Na nagraniu widać, jak mężczyzna zwraca uwagę na wulgarne zachowanie dwóch dziewcząt, co staje się początkiem kilkuminutowej tyrady przekleństw pod jego adresem. Łącznie z nazywaniem go pedofilem i przestępcą. Prawie dziesięciominutowa sytuacji kończy się interwencją policji, po którą zadzwoniły... same "bohaterki".

https://www.facebook.com/...23416587688537/

nie rozumiem dlaczego nikt z pasażerów nie odezwał się w obronie tego człowieka ??

kaja 

Piwa: 159/211
Wysany: 2017-10-31, 15:57   

Widziałam i byłam zszokowana. Kiedyś bałam się pijanych jegomości, a teraz trzeba się bać dzisiejszych 'panienek'. :-| Wyobrażasz sobie jakie mógłby mieć nieprzyjemności ten facet gdyby nie ten filmik i ludzie, którzy wstawili się za nim przed policją? Gdyba znalazł się podobna grupa nawalonych 'chłopców' i na oskarżenie - "pedofil"-skopaliby człowieka na śmierć. :-?

jjakjak199 
Boska

Wysany: 2018-06-18, 12:43   

Ahhh ta dzisiejsza młodzież :)

Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Moesz pisa nowe tematy
Moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum