Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
MY-Kształciuchy Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
audyt bez ozdoby
Autor Wiadomość
audytor
Gość
Wysłany: 2016-05-13, 14:15   audyt bez ozdoby

Motto:
Wpuścić chama do biura to atrament wypije.

Po dokładnej analizie dostępnych materiałów, polskich i zagranicznych, wychodzi na jedno. Polska popada w błyskawicznym tempie w ruinę.
Rozwój gospodarczy – spowolnienie
Wzrost PKB mimo prognoz o wzroście – w dół
Granica 3% PKB (zadłużenie) – zagrożona
Odpływ inwestycji zagranicznych – wg Bloomberga 50 miliardów dolarów
Bajka o fabryce silników Daimlera – takie same deklaracje w ciągu ostatniego roku Daimler składał w Rosji, Rumunii, Bułgarii.
Obniżenie wieku emerytalnego – brak środków
Kwota wolna od podatku – brak środków
Plany połączenia Orlenu, Lotosu, PGNiG – obecnie pakiety większościowe wymienionych ma państwo, po połączeniu pakiet państwa będzie wynosił ~ 40,3%. Czyli mniejszościowy. Jeżeli by do tego doszło to będzie afera większa jak wszystkie dotychczasowe razem wzięte. Morawiecki sam to wymyślił czy może dadzą mu umoczyć dzioba?

Można mnożyć osiągnięcia bandy pisowskiej. Wystarczy tego aby ich po odebraniu władzy pozamykać za samą przynależność do niej. Nie trudno zauważyć, że władza PiS nie ma nic wspólnego z dobrem państwa i społeczeństwa. To jest starannie zaplanowany SKOK na państwo, przejęcie wszystkiego co się uda. Autorytaryzm to zbyt delikatne określenie. To jest postępująca dyktatura. Problem tejże polega na tym, że tylko kilka milionów ludzi popiera jej zamach na demokrację. A świadoma większość zaczyna korzystać z praw obywatelskich i manifestowania sprzeciwu wobec dyktatorka z pogiętym ego. Za profity politycznych bandziorów zapłacą ludzie. Jak zapłacą to wyjdą na ulice i poleje się krew. To jeszcze nie jest konglomerat komunistyczno – faszystowski. Ale wszystko przed nami.

„Proces wyprowadzania naszego kraju z trudnej sytuacji społecznej, politycznej i gospodarczej dokonuje się poprzez zespalanie wszystkich sił patriotycznych pod kierownictwem partii, a zarazem w ostrej konfrontacji z wrogimi siłami, dążącymi do erozji, a nawet obalenia legalnie wybranej władzy poprzez podsycanie napięć wewnętrznych. Z tego też względu w chwili obecnej najważniejszą sprawą jest przywrócenie normalnego rytmu pracy i życia kraju, osiągnięcie politycznej i społecznej stabilizacji na gruncie dobrej zmiany. Dyrektywa ta zobowiązuje organa władzy do zapewnienia zagrożonego ładu i bezpieczeństwa wewnętrznego. Rozumiemy, że zobowiązanie to oznacza, zwłaszcza dla resortu spraw wewnętrznych: przeciwstawianie się łamaniu przepisów Kodeksu karnego i Kodeksu wykroczeń w dziedzinie ładu i porządku publicznego, a także zintensyfikowanie działań zapobiegających przestępstwom, ujawnianie i w konsekwencji pociąganie przestępców do odpowiedzialności karnej.”

Cytat jak ulał psuje. A ma 24 lata. Niech żyje marksizm i leninizm, ciśnie się na usta. Np. decyzja o dniu roboczym 04.06.2016 to wyjście naprzeciw? Komu? Żałosne. 7 maja zabolała d... , 4 czerwca jeszcze bardziej zaboli. :D
 
 
jan 
jan


Piwa: 100/29
Wysłany: 2016-05-13, 16:01   

Mocny tekst, ale uważam, że nazywanie grupki pampersowych osesków rozrabiających
w piaskownicy jest, pod kątem mianowania ich PiSowską bandą - nadużyciem ze powodów
ewidentnie organizacyjnych.
Banda powinna jasno artykułować korzyści wynikające z jej funkcjonowania.
Korzyści - nawet w wymiarze odnoszących się wyłącznie do jej członków rzeczywistych.

Ergo: PiS nie jest bandą. PiS jest pożalsięBożem.
_________________

 
 
audytor
Gość
Wysłany: 2016-05-13, 20:15   

Zasadniczy błąd w ocenie SKO/K/czków z PiS polega na niedocenieniu ich determinacji do stworzenia państwa na wzór i podobieństwo swoje. Cały cyrk medialny to zasłona dymna. Skup się na tym co robią po kryjomu. O tym w mediach niewiele jest. Np. przepytywanie w Płocku przewoźników wiozących ludzi na manifestację KOD 7 maja przez policję na polecenie KG. Podmianki w locie szefów firm np. komunalnych z dnia na dzień. Od warszawki po przysłowiowy Pcim dokonuje się rzeź. Potrzebna jest wrzawa medialna aby odwrócić uwagę od rzeczywistego zawłaszczania wszystkiego co się da. Napisałem banda świadomie. To nie są żarty, na naszych oczach Polska stacza się w przepaść. Jeżeli masz wątpliwości, że tak jest, to winszuję doskonałego samopoczucia. Rachunek jednak zapłacimy przede wszystkim my. Oni nakradną tyle, że starczy na następne pokolenia.
 
 
korekta 
korekta


Wysłany: 2016-05-13, 20:52   

audytor pisze:

Odpływ inwestycji zagranicznych – wg Bloomberga 50 miliardów dolarów


Odpływ inwestorów zagranicznych zaczął się z chwilą gdy Duda został prezydentem, a spadki inwestycji zagranicznych będą się pogłębiały tak długo, aż pis nierząd nie zmieni swojego politycznego kursu względem demolowania konstytucji i zasad demokracji.

Pis nierząd z obawy, że manifestacja w dniu 4 czerwca może zgromadzić jeszcze więcej uczestników w marszu, wpadł na "genialny pomysł" ....otóż Klempa Kempa nakazała, by wszyscy urzędnicy państwowi wzięli 27 maja dzień wolny /piątek po Bożym Ciele i Dniu Matki/, a dany im wolny piątek odpracowali w sobotę 4 czerwca. Na odpracowanie piątku w inną sobotę Kempa absolutnie nie wyraża zgody, ma to być dokładnie sobota 4 czerwca. Każdy szef państwowego urzędu, który nie zastosuje się do zarządzenia Klempy Kempy będzie pociągnięty do odpowiedzialności służbowej.
 
 
audytor
Gość
Wysłany: 2016-05-14, 08:31   

Kończy się opcja "krzyczy złodziej łapaj złodzieja", zaczyna się zbieranie w d... i wzrostu alternacji tchórzopisiora. Coraz głupsze są używane przez dobrozmienników pseudo argumenty. Spotkanie towarzyskie w środę w Sejmie bez kawki i ciasteczek dowodzi, że jaczejce tchórzopisiora nie chodzi o dobro kraju, tylko o zdyskredytowanie opozycji. Posiąść wadzę absolutną, choćby gwałtem to jest marzenie dyktatorka od dzieciństwa. Platforma ma coś niecoś do odpokutowania. Nie da się jednak zrzucić win tchórzopachołków na nikogo. Rozhuśtany stan finansów publicznych, wzrastające niezadowolenie społeczne, kpiny z porządku prawnego, arogancja wobec partnerów zagranicznych, zawłaszczanie państwa bez żadnych hamulców i jeszcze kilka "drobiazgów" to jest półroczny efekt działalności wiodącej siły, czyjej? Narodu? Ciasne móżdżki czy świadome spychanie Polski w na margines cywilizowanych krajów? Żadna cena nie jest za wysoka aby uszczęśliwić tchórzopisiora. Wzorzec poniżej, po co wywarzać otwarte drzwi?

Protokół z posiedzenia Egzekutywy KW PZPR w Gdańsku odbytego w dniu 15 grudnia 1981 r.
"Należy podjąć aktywną pracę partyjną, należy przejść do zdecydowanej ofensywy. Musi być większa dyspozycyjność. Gdzie istnieje tego potrzeba, musimy odwoływać ludzi, tam gdzie istnieją postawy asekuracyjne, niezdecydowanie, musi nastąpić wymiana.
Należy w sposób rzeczowy wykazać zdecydowanie. Nie może być pobłażania dla tych, którzy przeszkadzają w naszej działalności, należy ich oddać pod sąd."

Aktyw PiS ma, szczególnie ten rodem z PZPR będzie nadzwyczaj użyteczny!
 
 
Jasiek juhas 
pastuszek do przytulania


Piwa: 138/46
Wysłany: 2016-05-14, 09:31   

" Wieczna chwała niezastąpionym bohaterom Związku Radzieckiego, Jarosławowi Kaczyńskiemu i jego towarzyszom. Nikt nie osiągnął takiego sukcesu w walce z przyzwoitością i zdrowym rozsądkiem."

/-/Stefan Bratkowski
_________________
I just love the Arieses
 
 
gogo
Gość
Wysłany: 2016-05-14, 09:36   

jan pisze:
Mocny tekst, ale uważam, że nazywanie grupki pampersowych osesków rozrabiających
w piaskownicy jest, pod kątem mianowania ich PiSowską bandą - nadużyciem ze powodów
ewidentnie organizacyjnych.
Banda powinna jasno artykułować korzyści wynikające z jej funkcjonowania.
Korzyści - nawet w wymiarze odnoszących się wyłącznie do jej członków rzeczywistych.

Ergo: PiS nie jest bandą. PiS jest pożalsięBożem.

Wszystko to prawda, ale te pożalsiębożęta skutecznie niszczą Polskę. Dosłownie.
 
 
jan 
jan


Piwa: 100/29
Wysłany: 2016-05-14, 11:32   

moim zdaniem pisze:


.... Jak wszyscy, którzy ich POpierają....


Wszystkich, którzy w wyrazach zawierających zestawienie >po< zaznaczają je dużymi literami,
uważam za mało inteligentnych*.

* w miejsce tego eufemizmu właściwszym by było użycie pojęcia >prymitywnych< ...
... ale - niech tam będzie.
_________________

 
 
audytor
Gość
Wysłany: 2016-05-14, 11:45   

Ci co żyli w PRL i nie mają kłopotów z pamięcią widzą i wiedzą w co się gra. I sekretarz tchórzopisior i biuro polityczne mu podległe serwują nam konstruktywne odtwarzanie najlepszego ustroju wg niektórych. Komunistyczna IV RP czyli PRL-bis? Porównując większość wypowiedzi pispachołków można odnieść wrażenie, że zostali wytresowani wg wzorca stworzonego przez pryncypała. Jak w serialu "Ranczo", Czerepach wymyślił 7 odpowiedzi na wszelkie możliwe pytania. Z jednym trudno się nie zgodzić. Platforma jest winna, że PiS doszedł do władzy. Tego błędu pewnie już więcej nie powtórzy. I to jest dobry prognostyk na przyszłość.
 
 
audytor
Gość
Wysłany: 2016-05-14, 14:05   

Zdanie swoje możesz mieć. I nie jest to zasługa PiS. Tym bardziej chowającego się za plecami innych naczelnego tchórzopisiora. Nie wydaje mi się abym prosił o ocenę mojej postawy etyczno - moralnej? Mam nie tylko odwagę ale i czelność aby napisać: Od czasów Stalina i Hitlera w powojennej Europie było kilka dyktatur. Pozostała jedna - Białoruś. Autorytarne są Węgry. Polska przez 25 lat była normalnym krajem z całym dobrodziejstwem inwentarza przypisanym do demokracji. Obecnie mamy burdel w kraju. A burdeltatą jest stetryczały, mściwy i pozbawiony jakichkolwiek pozytywnych cech tchórzopisior. Zaproponuj czas i miejsce, chętnie przekażę swoje zdanie w formie ustnej. Robię to na co dzień, więc raz więcej, raz mniej nie zrobi mi różnicy. Rozumiem tęsknotę za komuną. Łatwiej było tym co myślenie uważają za wybryk natury. Jak kto ci co ukradł to idź do Ziobry. Zwróci jak się domyślam. :D
 
 
Jasiek juhas 
pastuszek do przytulania


Piwa: 138/46
Wysłany: 2016-05-14, 14:09   

Ze zdaniem mniejszości pisowskich trolli nie należy się liczyć ,tylko olewać, bo to schizofrenia
ładowana pustym łbom ciemniaków od samego Jarosława i jego najbliższych wyznawców.

I dodając..."Gdyby Jarosław Kaczyński popadł w szaleństwo do końca i postanowił zostać Królem Polski, to zapewne bezmyślna masa realizująca każdy jego kaprys, zwana większością sejmową, zrealizowałaby to jeszcze w tym tygodniu. Konsultacje z Episkopatem i Dudą (tym z wąsem), nocne głosowanie i nad ranem Duda (ten bez wąsa) by podpisał." (JacekParol) ;)
_________________
I just love the Arieses
Ostatnio zmieniony przez Jasiek juhas 2016-05-14, 18:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pisprawda
Gość
Wysłany: 2016-05-14, 17:58   

Posłowie PiS nie chcieli obejmować stanowisk wojewodów ... za mała kasa ... za duża odpowiedzialność ... zmienili ... znowelizowali ustawę o wojewodzie:)))
- Zgodnie z nią, na stanowisko wojewody może zostać powołana osoba, która m.in. "daje rękojmię należytego wykonywania obowiązków wojewody":)))
Taki zapis znalazł się w nowelizacji w miejsce dotychczasowego wymogu posiadania "3-letniego stażu pracy w zakresie kierowania zespołami ludzkimi" :)


Źródło: Fakty TVN 06.12.2015

Ministerstwa słabo płacą? Minister Kowalczyk mówi, że brakuje chętnych na stanowiska podsekretarzy Henryk Kowalczyk przekonuje, że nikt nie chce przyjść pracować do ministerstw na stanowiska podsekretarzy stanu, bo zarobki są za małe. Ale zaprzecza, jakoby oficjalnie potwierdzał to, co o niskich zarobkach urzędników kiedyś prywatnie mówiła podsłuchana minister Elżbieta Bieńkowska i co PiS potraktował wtedy jako koronny dowód arogancji władzy. To jak to jest z tymi zarobkami?


http://www.tvn24.pl/wideo...aylist_id=19743


To co PiS wyłuskał z nagrywań u Sowy teraz przez mikrofony do kamer głosi ... tylko więcej ... bezczelniej ... w ramach #dobrej zmiany
 
 
niuska_sk 


Postawił 1 piw(a)
Wysłany: 2016-05-14, 18:00   

"moim zdaniem", a gdzie hymny pochwalne na cześć PiS-u i prezesa Jarosława sterującego rządem z tylnego siedzenia ? Klapki na oczach nie pozwalają dojrzeć ? Widzi tylko PO które już od października ubiegłego roku nie rządzi i nie ma na nic wpływu ? Nienawiść nie pozwala zasnąć ? A kiedyś "moim zdaniem" tak chwaliło PO, mało do stóp nie padało i śladów tych stóp nie całowało.
 
 
audytor
Gość
Wysłany: 2016-05-14, 18:40   

Może mi ktoś odpowiedzieć co to za indywiduum co się zwie moim zdaniem? O rozum tejże osoby nie posądzam. O wytresowanie według najlepszych komunistycznych wzorców z całą pewnością tak. Może ze swoim zdaniem niech się uda do Korei Płn. Pozwoli to temu indywiduum pominąć ciernistą drogę walki o najlepszy z ustrojów. Tutaj jest jak się domyślam miejsce dla ludzi wykształconych i grzeszących inteligencją. Jakieś szmirusy niech pisują na płocie albo w sławojce. Personalnie się do tuby agitacji i propagandy nie zwracam. Niech się czuje zaszczycona. Nauczyło się indywiduum na pamięć poniższego? Jak tak to może sobie już iść w p....!

"Imperium polskie, stworzone przez NIEGO, będzie scementowane jedną ideą państwową, jednym partyjnym porządkiem, jednolitym systemem zarządzania, konsekwentną centralizacją, absolutną jednomyślnością. Gdzie istnieje jednomyślność, tam istnieje pokora. Oto jakie czekają was zadania. Jeszcze rok, dwa i nastąpi pełna konsolidacja kraju."
 
 
bd_d
Gość
Wysłany: 2016-05-14, 18:50   

Nie znoszę agitatorów, a zwłaszcza agitatorów zaangażowanych. ;-)
Nie przekonują mnie tzw. nośne hasła.
Tak już mam. Od zawsze.

Lansowana tu często przez miłośników PiS teza, że jeśli się jest przeciw poczynaniom PiS-u, to musi się być za PO, jest kłamliwa i po prostu głupia.
Nie mamy sytuacji, tu żyję ulubionego przez różnych matematycznych niedouków sformułowania, sytuacji "zero-jedynkowej".
Nie stoimy przed wyborem, że jeśli nie PiS, to musi być powrót do PO.

A najbardziej wkurzające jest wytykanie PO przez PiS własnych wad i nieprawości: nepotyzmu, kolesiostwa, pazerności i mafijnej mentalności.

Mam już po dziurki w nosie ciągłego słuchania/czytania o PO.
Od ponad pół roku rządzi PiS
Jeśli nawet PO nie jest bez win, to jej winy nie są żadnym usprawiedliwieniem dla bezprawnych poczynań PiS-u.
Dlatego dla mojej oceny poczynań PiS-u bez znaczenia jest to, co źle czy dobrze zrobili poprzednicy.

Za to, co PiS wyczynia w poczuciu bezkarności, zachłystujac się aktualna przewagą i lekceważąc dobre obyczaje sejmowe i zwykłą przyzwoitość, nie odpowiada nikt inny, tylko PiS!
 
 
Polak
Gość
Wysłany: 2016-05-14, 19:03   

bd_d pisze:
Od ponad pół roku rządzi PiS...

Czy aby na pewno? Bo rządzenie to decydowanie i opowiedzialność. A tu ani decyzji nie ma, ani odpowiedzialności żadnej. Najlepiej więc przyjąć, ze Polską nadal rządzi koalicja PO-PSL, a PiS-owi wydaje się tylko, że rządzi. Taka postawa jest także korzystna dla naszego kraju w oczach inwestorów zagranicznych.
 
 
bd_d
Gość
Wysłany: 2016-05-14, 19:13   

:) no tak, ale taki paranoiczny unik przed odpowiedzialnością, jednak PiS-u od tej odpowiedzialności nie zwalnia. ;-))
 
 
audytor
Gość
Wysłany: 2016-05-14, 19:21   

Ludzie rozliczą tą bandę tchórzopisiorowopodobnych. Onegdaj czołgi i stan wojenny nie pomogły. Te obłudne uśmieszki znikną. Szkoda tylko, że wszyscy za to zapłacimy i trzeba będzie lat aby odkręcić to g.... . Z bd_d się zgadzam. Miejsce hołoty jest w czworakach a nie na salonach. Dać "chłopu" zegarek to będzie go kieratem nakręcał.
 
 
myk myk
Gość
Wysłany: 2016-05-14, 20:06   

audytor pisze:
Może mi ktoś odpowiedzieć co to za indywiduum co się zwie moim zdaniem? O rozum tejże osoby nie posądzam. O wytresowanie według najlepszych komunistycznych wzorców z całą pewnością tak.


To indywiduum, które w tym wątku zwie się "moim zdaniem" to niejaka beano. Słynie z tego, że wkleja cudze teksty skopiowane z portali niezależnych od rozumu, z portalu republika, gazeta polska codziennie itp. Dyskusja z wklejarką beano jest zbędna, ponieważ nigdy nie odpowiada na zadane pytania, każde skierowane pytanie do "moim zdaniem" vell setka innych nicków skutkuje następną wklejką cudzego tekstu.
Jak słusznie zauważyłeś wklejarka beano jest wytresowana według najlepszych komunistycznych wzorców, jej samodzielnego komentarza się nie doczekasz, bo wklejarka jest zaprogramowana na jedyną najprawdziwszą objawioną prawdę rydzykowo-pisową.
 
 
audytor
Gość
Wysłany: 2016-05-14, 21:26   

Bóg zapłać za wyczerpującą odpowiedź. Zastanawiam się z racji obcowania z normalnymi, przyjaznymi ludźmi, skąd się biorą takie wybryki natury? Widocznie osobowość z felerem musi to być. A lubi sama siebie? Bo ja w to wątpię. To musi być straszne, dzień w dzień spoglądać w lusterko.
 
 
audytor
Gość
Wysłany: 2016-05-14, 22:34   

Sugerujesz że pispachołek od prorokuratury i osądów będzie ich jednocześnie oskarżał i sądził? Tortury są przewidziane? Rewolucja zjada własne dzieci, na końcu zostaną osądzeni tchórzopisior i oberprorokurator? Wtedy powiem, że nastąpiła bardzo dobra zmiana. Ale jeżeli to nie nastąpi to będę twierdził, że nastąpiła parszywa zmiana. A każdej następnej władzy ludzie nie wybaczą jak nie powsadza tej jaczejki komunistycznej partii za zrobienie z Polski małego białego domku co to zbudujemy naszej babci.
Zbudujemy naszej babci domek śliczny,
Domek śliczny, domek biały i publiczny.
Właśnie jeden z kontrahentów zagranicznych zamknął filię swojej firmy w Polsce. Drobiazg, obroty na poziomie 30 mln euro rocznie. Zatrudnienie ~ 80 osób. Ponad 40 pracownikom zaproponował pracę w filiach w innych krajach. Już się zdeklarowało około 15 osób. Niech tchórzopisioropodobne przekonają człowieka, że popełnia błąd. Raczej powodzenia nie wróżę. Funkcjonował na polskim rynku 22 lata. Zarobki na poziomie 7 - 11 tys. zł / mc. Wszystkiemu winne PO, PSL, owsiki i kleszcze.
 
 
audytor
Gość
Wysłany: 2016-05-14, 23:59   

A może zamiast biznes polski lepiej by pasowało debil polski? Za cienki bolek jesteś na tak poważne rozmowy. Np. KERN lub Hunkeler z czymś ci się kojarzą? Mam wątpliwości. Uzasadnione myślę sobie.
 
 
audytor
Gość
Wysłany: 2016-05-15, 00:12   

Zgadnij, samo google to za mało. Kombinuj dalej.
 
 
audytor
Gość
Wysłany: 2016-05-15, 00:22   

Ja o zupie, ty o d.... , nie o projekt chodzi tylko o systemy itd. Nie jednemu psu Burek. Mowa o zastosowaniu nowoczesnych technologii. Kombinuj.
 
 
do nowackiej
Gość
Wysłany: 2016-05-15, 06:13   

m.z. pisze:
niuska_sk pisze:
"moim zdaniem", a gdzie hymny pochwalne na cześć PiS-u i prezesa Jarosława sterującego rządem z tylnego siedzenia ? Klapki na oczach nie pozwalają dojrzeć ? Widzi tylko PO które już od października ubiegłego roku nie rządzi i nie ma na nic wpływu ? Nienawiść nie pozwala zasnąć ? A kiedyś "moim zdaniem" tak chwaliło PO, mało do stóp nie padało i śladów tych stóp nie całowało.


Krynica Mądrości pod nickiem niuśka jak zwykle nie ogarnia..
Nie można mieć pretensji. Więc nie mam.
.

Mała mendoweszko. Niuska wychowała dzieci na ludzi, jest kochaną przez wnuki babcią i porządnym człowiekiem. A ty - gdzie twoja rodzina? Siostra, dzieci? Gdzie twoj dorobek życiowy? Gdzie twoje zawodowe i osobiste sukcesy?
PS. Niuska komentuje po swojemu, tak jak czuje i rozumie. A rozumie 1000 razy więcej niż ty - tępa adoratorka KC PiS, wklejająca bezmyślnie to, co jej każą.
 
 
Fakt
Gość
Wysłany: 2016-05-15, 10:47   

Polak pisze:
bd_d pisze:
Od ponad pół roku rządzi PiS...

Czy aby na pewno? Bo rządzenie to decydowanie i opowiedzialność. A tu ani decyzji nie ma, ani odpowiedzialności żadnej. Najlepiej więc przyjąć, ze Polską nadal rządzi koalicja PO-PSL, a PiS-owi wydaje się tylko, że rządzi. Taka postawa jest także korzystna dla naszego kraju w oczach inwestorów zagranicznych.

Agencja Moody nie dała się nabrać.
 
 
audytor
Gość
Wysłany: 2016-05-15, 11:26   

15 lipca agencja Fitch Ratings ogłosi swój raport na temat Polski. Jeżeli obniży rating to już u drugiej agencji spadniemy z "A". Pytanie jest co zrobi we wrześniu Moodys? Sukces goni sukces. Jak to Bielan mówi: nieważne raitingi, prognozy rosną, bezrobocie spada. Mądrzy ludzie nazwaliby to ciszą przed burzą. Głupim wystarczą zaklęcia tchórzopisioropodobnych. Oni są sterowani medialnie. A i tak wszystkiemu będzie winna opozycja. Bo ktoś musi być winny. Pani Ania co parzy kawę też. :D

Na dzisiaj Fitch ma takie zdanie:
"Ustawy zmieniające funkcjonowanie m.in. mediów publicznych i władzy sądowniczej są powodem krajowych i zagranicznych obaw, gdyż postrzegane są jako zmiana systemu podziału i równowagi władz w Polsce. Fitch spodziewa się, że bardziej konfrontacyjne nastawienie rządu zwiększy polaryzację polskiego społeczeństwa i doprowadzi do wzrostu napięć politycznych"

Nie trzeba mieć fakultetów, można przewidzieć jak się to skończy.
 
 
leßter4
Gość
Wysłany: 2016-05-18, 10:48   

Jest tak, Bill Clinton ma oczy i wiedzę dwu kadencyjnego prezydenta USA. Gdyby nie zmiana ordynacji wyborczej w Ameryce wprowadzona przez Eisenhowera (max 2 kadencje), Clinton podobnie jak Eisenhower miałby trzecią kadencję w kieszeni. Wypowiedzi Clintona mają w USA swoją wagę a ich przekaz ma wymiar międzynarodowy.
pacan z Żoliborza i jego dwór jedną kadencję 2005/7 zakończyli niebywałym sukcesem! Obecnie chcą niebywały sukces powtórzyć. Czego się dotkną to ... zepsują.

Reasumując: Szumne zapowiedzi jaka to my będziemy potęga, jak to stworzymy twór zwany międzymorze czy międzykrocze, zrewolucjonizujemy ideę demokracji wg pacana... skończą się totalną klapą. W jednym się z pacanem z Żoliborza zgadzam, trudno mówić o czymś, że tego nie ma, skoro tego od pół roku rzeczywiście nie ma. Nie może być niczego. Innymi słowy, trudno mówić, że pacan jest mężem stanu jeżeli nim nie jest i nie będzie. :-))) Będzie natomiast coraz większy cyrk, jeszcze większy bałagan i pisowy fetor unoszący się nad kpiącą z pacanopodobnych Europą. Dobór słów u Clintona to kwestia estetyki. Meritum to strzał w trzynastkę na dwanaście możliwych. Nieporozumieniem zaś jest pacan z Żoliborza. To zwykły uzurpator, piewca minionych ideologii. Czym skorupka za młodu nasiąkła... Co widać, słychać i czuć.

 
 
pisprawda
Gość
Wysłany: 2016-05-18, 12:54   

"zrewolucjonizujemy ideę demokracji wg pacana..."

... on już ją rewolucjonizuje ... zaczął od Pcimia ... od zmiany w ordynacji wyborczej, która gwarantuje Pisowi władzę ... O'Bajtek nadal chce być wójtem i nadal chce być prezesem agencji ... jest jednym i drugim ( 27 listopada 2015 został prezesem - zgodnie z prawem musiał złożyć rezygnację z mandatu wójta; pani premier powinna wyznaczyć komisarza i termin wyborów uzupełniających ... i co? i nic!).

Przecież Jarosław rzekł, że O'Bajtek "Wszystko Może" i to jest - póki co - prawda. Pilotażowa ordynacja wyborcza wg Pis w Pcimiu - póki co - się sprawdza.
I z Pcimia ta nowa demokracja na całą Polskę się - póki co - rozprzestrzenia....
 
 
leßter4
Gość
Wysłany: 2016-05-18, 18:49   

Co się wezmę za jakąś lekturę to zaraz wyskakuje królik (kaczor) z kapelusza. :-)))

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen & Programosy modified v0.4 by warna