Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
MY-Kształciuchy Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Logo EURO 2012
Autor Wiadomość
ted8513 

Piwa: 17/8
Wysłany: 2009-12-16, 19:47   

Nie wiem dlaczego, ale nie widze Joli avatarka juz od chyba roku i zarowno obrazkow jakie wkleja :-?
Nadmieniam, ze korzystam z Windows Internet Explorer i nikt mnie nie namowi na inne liski albo jakies tam opery :diabel2:

Emeryty avatarka tyz nie widzem od tego samego czasu.

Ale wracajac do tematu , to bardzo mi sie podoba koncepcja Jolar i napewno jest ok :D
Podejze u Teki moze pozniej, jestem pewien,ze jest cool.

Lol_a
Gość
Wysłany: 2009-12-16, 20:41   

ja tysz nie widzę i chociaz byłam inspirancjom ni mogiem ocenić buuuu

iga. 

Piwa: 162/182
Wysłany: 2009-12-16, 21:07   

Na IE nie widziałam avatarka Joli, teraz mam liska i wszystko widzę :D tzn. mam dwie przeglądarki i wchodzę z której mi wygodniej.
Projekty Joli są :super:

Stereotyp
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-16, 21:19   

Jolar mi też się podobają twoje logo ale mam jedno ale. Kolory Polskie reprezentowane są sylwetką piłkarza który lada chwila się poślizgnie na plamie o kolorach Ukraińskich :D

Lol_a 
[usunięty]

Piwa: 6/3
Wysłany: 2009-12-16, 21:24   

Specjalnie by obaczyć zainstalowałam "liska" (Iguś dzięki za podpowiedź ) i powiem tak - świetne !!
Przy tym logo "za cięzkie pieniądze" to Twoje wyglądają jak Ferrari przy Skodzie :) (oczywiście skoda to to oficjalne logo :mrgreen: )

bardzo podoba mi się piłka na sprężynie ;) i ten ludek świetny (tylko z kolorami bym troche zmieniła żeby nie było że biało czerwony ludek kopie pomarańczowych i slizga się na ich plamie:) ale to szczegół )

masz kobito talent :)

jolar 

Piwa: 34/6
Wysłany: 2009-12-16, 21:52   

Dzięki za wspólną zabawę , dzięki za pochwały, możemy już szykować następne mistrzostwa i żadne portugalczyki nam nie podskoczą ! Wspólnie wymyślimy takie logo że świat się zadziwi , hehhe .

kaja 

Piwa: 159/211
Wysłany: 2009-12-16, 22:06   

Jola, miałaś rację z kolorkiem piłki :mrgreen: czarna nie pasi.
Iga, Lola, miło mi widzieć Was na lisku! Iga nie będzie już buczeć, że krzyżyki widzi :D

Cfajka 

Piwa: 88/144
Wysłany: 2009-12-17, 10:27   

ted8513 pisze:
Nie wiem dlaczego, ale nie widze Joli avatarka juz od chyba roku i zarowno obrazkow jakie wkleja :-?
Nadmieniam, ze korzystam z Windows Internet Explorer i nikt mnie nie namowi na inne liski albo jakies tam opery :diabel2:
Emeryty avatarka tyz nie widzem od tego samego czasu.

Też tak mam już od jakiegoś roku. I podążając za moim ulubionym Adminem :D nie zmienię na liska.

A co do logo , to ja mam inne pytanie; czy my nie mamy w Polsce zdolnych logowymyślaczy? Musimy ściągać jakiś szpecjalistów z zachodu?

czymka 
Szczecin

Piwa: 25/14
Wysłany: 2009-12-17, 10:52   

Cfajka pisze:
czy my nie mamy w Polsce zdolnych logowymyślaczy? Musimy ściągać jakiś szpecjalistów z zachodu?

Nie musimy i nie ściągamy :D To UEFA decyduje, a nie gospodarz. I se zdecydowali. Takiego kantry nie widziałam, jak żyję. :evil: MAKABRA!!!

Natomiast Joluś :super: :respect:
Bardzo spodobał mi się również czerwony nos w gifie zamieszczonym przez Kaję. To jest cecha charakterystyczna dla obu naszych narodów, może niezbyt chlubna, ale prawdziwa... :-P :lol:

Anulka 

Piwa: 140/147
Wysłany: 2009-12-17, 21:13   

Wytłumaczcie mi ktoś..., Jola usiadła i na poczekaniu zrobiła bardzo fajne projekty, tamten jest zrobiony przez ( jak czytam) dość długo, za ciężkie pieniądze, przez ( ło mantko) jakiegosik artystę..., a do doopy niepodobny... Ja nie rozumiem....

Stereotyp
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-17, 22:10   

Anulka pisze:
Wytłumaczcie mi ktoś..., Jola usiadła i na poczekaniu zrobiła bardzo fajne projekty, tamten jest zrobiony przez ( jak czytam) dość długo, za ciężkie pieniądze, przez ( ło mantko) jakiegosik artystę..., a do doopy niepodobny... Ja nie rozumiem....

To już Ci tłumacze. Gdyby Polska znała się na piłce nożnej tyle co Portugalia, to byśmy sobie sami narysowali. A tak UEFA widocznie uznała że za mało o tym sporcie wiemy :rotfl:

Anulka 

Wysłany: 2009-12-17, 23:22   

Stereotyp pisze:
za mało o tym sporcie wiemy :rotfl:
Ja Cie bardzo przepraszam! My się znamy doskonale ( nie tylko na sporcie,a piłce nożnej w szczególności!, ale na wszystkim! z kim byś nie gadał wszystko wie!!!) ..., my ino grać qrna nie umiemy.... :-(

Cfajka 

Wysłany: 2009-12-18, 11:04   

Anulka pisze:
..., my ino grać qrna nie umiemy.... :-(

Ooo! Przepraszam Cię bardzo! Umiemy grać, tylko mamy pecha do piłki, murawy, sędziów i trenerów :D

czymka 
Szczecin

Piwa: 25/14
Wysłany: 2009-12-18, 11:06   

Cfajka pisze:
Ooo! Przepraszam Cię bardzo! Umiemy grać, tylko mamy pecha do piłki, murawy, sędziów i trenerów :D

A nasza bramka jest za szeroka! :evil:

Cfajka 

Wysłany: 2009-12-18, 11:08   

mmm pisze:

Fakt!

Yogi-Bubu 
Nic nie jest skończone, póki się nie skończy. Y.

Piwa: 88/138
Wysłany: 2009-12-18, 17:02   

mmm pisze:

Już dawno to zauważyłem :-/ A i wysokość też mi się wydaje podejrzana... :roll:

Zosia 

Piwa: 29/8
Wysłany: 2009-12-18, 18:55   

Samobóje nam wychodzą....wyśmienicie...!!!!!! :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Anulka 

Wysłany: 2009-12-18, 21:12   

Zosia pisze:
Samobóje nam wychodzą....wyśmienicie...!!!!!!
Bo tamte mają mniejsze bramki! A chłopaki szczelać widać lubią i w te naszą łatwiej im trafić :-?

Zosia 

Piwa: 29/8
Wysłany: 2009-12-18, 21:15   

Anulka pisze:
Zosia pisze:
Samobóje nam wychodzą....wyśmienicie...!!!!!!
Bo tamte mają mniejsze bramki! A chłopaki szczelać widać lubią i w te naszą łatwiej im trafić :-?
:zdrowko: :rotfl:

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach