Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
MY-Kształciuchy Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Ojciec tez czlowiek!
Autor Wiadomość
ted8513 

Piwa: 17/8
Wysłany: 2009-06-21, 06:29   Ojciec tez czlowiek!

:) U nas juz dzisiaj, w Europie dopiero za dwa dni.
Wszystkim Ojcom, Tatusiom, Papciom...100 lat!!! :)
Bez nich by nas nie bylo przeciez :D :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko:

A to moje pociechy nazbieraly grzybki tatusiowi, nascie lat temu...

Dzieci nam przybylo po latach... :-P

sheche 

Wysłany: 2009-06-21, 07:45   

tu z okazji dnia Ojca napiszę kilka słów o swoim tatusiu: wozi mnie gdzie chcę, niekiedy robi dla mnie zakupy, zrobił mi remont pokoju, rozmawia ze mną często i kocha mnie, jest uczciwym, troszkę nerwowym człowiekiem, jest podporą rodziny, wychował już trójką swoich dzieci a teraz wychowuje trójkę wnuczek, alkohol pije rzadko, nie pali, lubi wędkować, religijnie ma poglądy podobne do moich, dlatego tak dobrze nam się rozmawia o życiu i Bogu, politycznie ma poglądy podobne do moich, chociaż bardziej radykalne, lubi oglądać filmy dokumentalne i naukowe, lubi historię, dużo czyta, ma talent ogrodniczy i kucharski, umie zrobić wiele rzeczy, które "złota rączka" potrafi, mam nadzieję, że mój tatuś w zdrowiu i spokojnie dożyje sędziwego, późnego wieku, czego mu z serca życzę, kochany tatusiu 100 lat!, wszystkim ojcom i tatusiom 100 lat :*

Dana 

Piwa: 175/321
Wysłany: 2009-06-21, 14:24   

Sheche :*

To ja też zrobię falstart :)

Wszystkim Mykowym Tatusiom wielu chwil radości,
aby każda chwila spędzona z dziećmi była dla Was powodem do dumy.

Niestety mój Tata nie żyje już, był wymagającym ale sprawiedliwym Ojcem.
Moim zdaniem wychował nas (a było nas...było ;-) ) na porządnych, uczciwych ludzi.

jolar 

Piwa: 34/6
Wysłany: 2009-06-21, 21:58   

Ted , fajne masz dzieciaki i jak miło że się nimi pochwaliłeś ! Jedno pytanko , czy teraz też mają okazję zbierać dla Ciebie grzybki czy to pamiątka z Polski ?

ted8513 

Piwa: 17/8
Wysłany: 2009-06-22, 03:05   

jolar pisze:
Jedno pytanko , czy teraz też mają okazję zbierać dla Ciebie grzybki czy to pamiątka z Polski ?

Jolu, generalnie to tubylcy (czytaj: naturalizowani Amerykanie) nie wiedza, ze grzyby sie zbiera. Grzyby kupuje sie w sklepie i to w dodatku nie jakies tam prawdziwki, czy inne borowiki lub podgrzybki, tylko takie smieszne hodowlane, ktore rosna na polkach :D

Oczywiscie grzybki na pierwszym zdjeciu nasze dzieciaki nazbieraly w augustowskich lasach jeszcze przed wyjazdem z Polski. Tutaj ponoc sa jakies , ale trzeba wiedziec gdzie je szukac i jak ustrzec sie postrzelenia cienkim srutem (oby tylko :D ).

Stereotyp
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-22, 04:16   

Najlepszego wszystkim ojcom! :zdrowko: Wypije spirytusiku z miodem za ich zdrowie.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi