Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
MY-Kształciuchy Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Zapiski szubrawca.
Autor Wiadomość
ali 

Piwa: 7/84
Wysłany: 2019-09-04, 10:34   

jan pisze:

Przez ten więcej jak miesiąc, to ja się biłem z myślami w temacie: zapisywać te zapiski
... czy nie zapisywać.

Oczywiście, że zapisywać ! Bezapelacyjnie !
No !

Jasiek juhas 
pastuszek do przytulania

Piwa: 138/46
Wysłany: 2019-09-04, 11:40   

Trza nam bezwarunkowo wybić wątpliwości z Janowej głowy o zprzestaniu zapisywania myśl
szubrawcowych...Janicku drogi, bede Ci sie nisko klaniał i walił cołym w podłogi...bo :boski2:
Ostatnio zmieniony przez Jasiek juhas 2019-09-04, 11:41, w całości zmieniany 1 raz  

korekta 
korekta

Wysłany: 2019-09-04, 11:52   

Dobrodziej prezes listy pisze ..... bez żadnego trybu pisze z racji najwyższych standardów
obowiązujących w jego partii.
Każdy list prezesa ma przesłanie, przesłał więc prezes hejterce "Małej Emi" z bandy Herszta Piebaka list ze słowami
duchowego wsparcia, służenia jej pomocą w przytuleniu do partyjnego łona na wypadek czekających
ją spraw w sądach. Luckie /bez byka/ panisko z prezesa, dla swoich ma dobre słowo, dla totalsów za 34 mln polskich zeta Pegasusa.

Modelowe zero Ziobro przez dwa tygodnie szukał najwyższych standardów do ślinotoku w sprawie
hejterstwa Herszta Piebaka, przewertował setki papiórów, przejrzał zgromadzone przez siebie haki,
a kiedy już znalazł, wylazł na wizję w telewizorni i powiedział, że on jako modelarz ministerstwa
sprawiedliwości i generalny prokurator nic nie wiedział, że w gabinecie wicemodelarza Piebaka
taki hejterski bajzel utkano przeciwko sędziom od totalsów z Iustitii.
Przy okazji wertowania papiórów i haków modelowe zero Ziobro odkrył, że wcześniej nie znał sędziego
Piebiaka, choć wiedział, że ma on wysokie kwalifikacje sędziowskie, ale nie wiedział, że Piebiak jest
modelowym moralnym zerem oraz, że do polskiego sadowniczego środowiska wprowadził Piebiaka
nie kto inny, niż za rządów PO Donald Tusk i obecna totalsowa Iustitia.

Dyszkant + na twarzy pąs, nie ma modelowe zero Ziobro honoru za grosz.
Jedynym standardem zjednoczonej prawicy jest brak jakichkolwiek standardów.

ciemny lud polski
Gość
Wysłany: 2019-09-04, 16:00   

korekta pisze:
Dobrodziej prezes listy pisze...

Przecież nie do ciemnego ludu na wsiach. Tam naucza z ambony miejscowy pedofil a wiara rozciąga się na TVPiS...

jan 
jan

Piwa: 100/29
Wysłany: 2019-10-07, 00:21   

6 października 2019
(z gór 23:50)

Wciórności!

Wciórności to takie chłopsko-podgóralskie wkurzenie, a znaczy tyle co: do diabła, kuwa,
w morde jeża, cholera jasna, won mi z tela .... i tak dalej.
Ja tak właśnie mam. W sensie emocjonalnym.
I wcale nie o kampanię wyborczą idzie choć jej przebieg i kamiennego posąga by w****ił.

Dziś rano mieliśmy sezon zakończyć. Samochód wypakowany przetworami, narzędziami,
stylowym sekretarzykiem w kolonialnym stylu... że o ciuchach nie wspomnę - od dwu dni
na odjazd czeka.
Przedsionki mrugają, ciśnienie skacze, deszcz leje i jakby było mało - SMS
o 8:00 przychodzi: Maciek nie żyje. Halina.
Przyjaciel od lat czterdziestu, świadek na naszym ślubie recydywistycznym, od półtora
roku z kancerem płucnym walczył i o północy na serducho odszedł. Żal i smutek...
Prezydencja do Warszawy pojechała. Auto rozładować, terminów umownych dotrzymać
i będzie na zad wracać. Na pogrzeb - ma się rozumieć.
Razem z Malą pilnujemy rozbabranej przedwyjazdowo gospodarki.
Pani żona zostawiła laptoka, to siadłem i coś pozapisuje.
Bez chronologicznego ładu będzie, bo ciulstwo przed wyborami szaleje w sposób
dalece niespodziewany i obfity w idiotyzmy, które głównie polegają na PiSowskich
kłamstwach, braku przyzwoitości, bezkarności i bezdennie kretyńskich wystąpieniach
Prezesa.
Ten białowłosy zgredek już całkowicie odjechał. Gomułę przypomina pod względem
partyjnego socjopolityzmu, lansacji idei kołtuńskich i obietnic wielkopaństwowych.
Gomuła mówił o Adenauerze; "człowiek o moralności alfonsa"... a zgredkowi w niczym
nie przeszkadza, że niejaki Banaś (z Krakowa) na prezesa NIK powołany... jak nic
w sutenerstwie robi i na podatkach oszukuje brudną forsę trzepiąc i z bandziorami
jest na ty. Wypiera się paparuch, ale ja nic mu nie wierzę, Kuzyn i wielu tutejszych
też nie wierzy i mówią, że to normalny PiSowski łobuz.

Generalnie rzecz ujmując, to od wyborów europejskich pogłowie maksymalnie na PiS
wk****onych wzrosło (mniej/więcej) dziesięciokrotnie, co stanowi liczbę 500→700
sztuk. Drugie tyle wkurza się na drożyznę węgla, artykułów spożywczych i łajdusów
o których dowiadują się z internetu. Niektórzy zaczęli TVN oglądać. Nawet TVN 24 !
Ale ich i tak mało. W trzy i pół tysięcznej aglomeracji miasteczkowej gminy to duży
postęp. Ale co z tego - okoliczne wsie i przysiółki... jak to mówią: pełna wiocha.
Dobrze, że plebanek neutralny z ambony.

Przyszło dwóch do pomocy i pytają: czy to prawda, że stary Morawiecki z trzema
babami? Jak powiedziałem, że chyba tak... "a to dziad jeden"... a z którą Mateusza
zmajstrował? Powiedziałem, że pierwszą... chyba. Nie zmienili zdania w kwestii
dziada.
Prezydencja wynalazła sposób na rozpoczęcie rozmowy z tubylcami. Tak kombinuje
żeby nietendencyjnie użyć pojęcia 'dobra zmiana'. Najczęściej słyszy tyradę bluzganą.
A to jest dowód na to, że zmierza ku normalniejszemu.
Chciał zgredek otwarcia na internet.... no to ma efekty. Niektórzy to nawet Biedronia,
Zamberga i Czarzastego słuchają. Nawet kiwają głowami z aprobatą.

Nie dam rady więcej zapisać z jednym zamachem. I tak z przerwami zapisuję.
Te przedsionki pieprzone...

dalej spróbuję za dnia

nara

Ostatnio zmieniony przez jan 2019-10-07, 00:24, w całości zmieniany 2 razy  

diagnosta
Gość
Wysłany: 2019-10-07, 10:30   

jan pisze:
Ten białowłosy zgredek już całkowicie odjechał...

To trzecia faza. Zaczynał od debila gdy został ministrem u prezydenta Wałęsy. Imbecylem stał się w PC. Teraz mamy idiotę...

jan 
jan

Wysłany: 2019-10-11, 22:25   

11 października 2019
(z Warszawy 23:18)

Dobry wieczór.

W poczuciu konieczności wypełnienia obowiązku obywatelskiego, wbrew powodzeniu
własnych prywatnych inicjatyw, zjechałem do miejsca zamieszkania celem zagłosowania
w wyborach do Sejmu i Senatu RP.

... będę gardłował na PiS. Zagłosuję - przeciw.
(czego i po Was się spodziewam)

wyborcy
Gość
Wysłany: 2019-10-12, 07:34   

Niech wywinie orła zbawca na oddany głos szubrawca!

Jasiek juhas 
pastuszek do przytulania

Piwa: 138/46
Wysłany: 2019-10-12, 10:29   

Ło mamusiu kochana, trza mi dzisio łod samiuśkigo rana
przytulić do serca piyrsygo subrawca i potępieńca Jana.
Niech mu gwiozdka pomyślnoślności nigdy nie zagaśnie,
a tych potympiających niech pierun z nieba trzaśnie!

POLSCY POTĘPIEŃCY NIE GŁOSUJĄ NA POTĘPIAJĄCYCH !
Ostatnio zmieniony przez Jasiek juhas 2019-10-13, 18:29, w całości zmieniany 4 razy  

wieszcz
Gość
Wysłany: 2019-10-13, 17:45   

Z propagandą
Dla ciemnoty
PiS nie daje rady...
Premier kłamie
Duda wrzeszczy
Prezes zszedł na dziady!

obserwator
Gość
Wysłany: 2019-10-27, 19:06   

jan pisze:
[i]11 października 2019
(z Warszawy 23:18)

Cenzor z PiS-u, oprawca, znów wycina szubrawca?

jan 
jan

Wysłany: 2019-10-27, 20:13   

Cenzor z PiSu za cienki w uszach jest - by cokolwiek mógł janowi wyciąć.
Jan się zbiera i zbiera do poszubrawienia... ale, jak do tej pory, nie wie od którego
PiSiego powyborczego kretyństwa ma zacząć zapisywania.
Tu się rozchodzi o to (tak jak w dywannictwie) by dobrą, solidną osnowę na początku
dać... a dywan, nie do zdarcia, - sam się uplecie.

aktyw PiS
Gość
Wysłany: 2019-10-28, 16:18   

jan pisze:
...ale, jak do tej pory, nie wie od którego PiSiego powyborczego kretyństwa ma zacząć zapisywania.

Najlepiej zacząć od głowy gdyż od niej zawsze psuje się ryba. Tylko kto tam jest głową? Same Dudy...

gość
Gość
Wysłany: 2019-11-17, 19:05   

"Zamożność zamożnych powinna wynikać tylko z tego, że najpierw mają się kształcić, a potem zamożnie harować dzień i noc na tych, co im się należy." - to a propo's zarzutów wobec nowego Marszałka Senatu p. Grodzkiego, że dużo ma oszczędności, no !
Bo na ten przykład p. marszałek Witek, ma tylko 3.500,- zł oszczędności.

marksista
Gość
Wysłany: 2019-11-18, 11:10   

Prawidłowo. Nauczycielka polska ma zarabiać pensję minimalną i jeździć komunikacja publiczną.
Profesor światowej sławy ma zarabiać miliony i latać odrzutowcami, gdyż jego czas jest na wagę życia ludzkiego.

jan 
jan

Wysłany: 2019-11-28, 15:50   

28 listopada 2019
(z Warszawy)

Biednyś Ty mój Zapisowy Notesiku...

wymyśliłem sobie, że w szpitalnym czasie, spokojnie i pomalutku, nie tyle ja będę się odnosił...
co odniosę do wszystkich diabłów... tych wszystkich bolszewickich kombinatorów, którzy dzięki wsparciu potężnej armii zidiociałych zwolenników, nie tak znowu dawno, używanych wśród nich haseł: 'komuno wróć' i 'za komuny było lepiej'... wygrali październikowe parlamentarne wybory, dokonując oszustw wyprzedzających i goowniarskich zabiegów powyborczych.
Myślałem, że podzielę się z Tobą moimi przemyśleniami i proroctwami dotyczącymi czynów
łajdackich ... jakich musi się dopuścić banda kacza wraz z przylepkami. Zwłaszcza po 'utracie'
Senatu, co dla tych łajdusów stanowi niewyobrażalną i niespodziewaną zniewagę.
Pisząc dopiero teraz utraciłem prawo nazywania się 'precyzyjnie prorokującym'... co nie oznacza iż nie posiadam wielu świadków, którzy mogą być apostołami moich wizji proroczych
i ich katechezy, którą zamierzam upowszechniać wśród rozumnych... po ogarnięciu się z odiów
i atmosfery kardiologicznego szpitalnictwa.
Używanie laptoka i elektronicznych urządzeń informacyjnych, że względu na niebezpieczeństwo
zakłócania rozruszników, stymulatorów, EEG, tomografów itp... używanych w państwowych i
nieuspołecznionych warsztatach naprawczych personalnych pomp układu dokrewnego - jest
ustawowo zakazane i ścigane pielęgniarsko.
Na ile domolecznictwo pozwoli - będę zapisywał. Bez antedatowania i chronologii.
Tak mi dopomóżcie Archaniołowie Wkurwienia Dogłębnego.

nara

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach