Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
MY-Kształciuchy Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Aktualności
Autor Wiadomość
leżę i kwiczę
Gość
Wysłany: 2019-08-11, 12:53   

Kompletnie pijany miał prowadzić dzieci po górach. Wydmuchał 5 "błasików" (3 promile)...
 
 
Z netu
Gość
Wysłany: 2019-08-11, 16:51   

porównanie
2 godziny temu
Teraz się zasłaniają Tuskiem! Tusk latał na weekend do domu, a Szydło wojskową Casą do Krakowa, a stamtąd limuzyną do domu w Przecieszynie. Tusk po krytyce prasowej przesiadł się na samoloty rejsowe, a Szydło nie zrezygnowała z przywilejów, dopóki była premierem. Faktem jest, że premier intensywnie pracuje i powinien szybko się przemieszczać. Co innego marszałek Sejmu, zwłaszcza taki, który zwołuje Sejm raz na miesiąc. Kuchciński latał na różne wiejskie odpusty, bo przez 4 lata prowadził kampanię wyborczą. A także na narty, na działkę, na rozpoczęcie roku w szkole syna itd. Tusk jeździł na narty do Włoch z rodziną własnym samochodem, sam go prowadząc, jak normalny człowiek.
 
 
expert
Gość
Wysłany: 2019-08-11, 17:17   

Z netu pisze:
porównanie...

Nie można porównywać poziomu męża stanu Donalda Tuska z wstającym z kolan opóźnionym w ewolucji wstecznictwem...
 
 
jan 
jan


Piwa: 100/29
Wysłany: 2019-08-11, 20:22   

expert pisze:


Nie można porównywać poziomu męża stanu Donalda Tuska z wstającym z kolan opóźnionym w ewolucji wstecznictwem...

... spersonalizowanym w ponad sześciu milionach kaczystowskich entuzjastów.
_________________

 
 
expert
Gość
Wysłany: 2019-08-12, 10:12   

Tam się nie personalizuje. Jak w stadzie owiec - jest pastuch, owczarki oraz owce i barany. To nie barany decydują o wypasie...
 
 
jan 
jan


Piwa: 100/29
Wysłany: 2019-08-12, 16:11   

expert pisze:
Tam się nie personalizuje. Jak w stadzie owiec - jest pastuch, owczarki oraz owce i barany. To nie barany decydują o wypasie...

Jak nie... jak tak!
Skąd by się brało te 6 mln. z hakiem... kartek 'na PiS' w urynach?
_________________

 
 
expert
Gość
Wysłany: 2019-08-12, 17:30   

jan pisze:
Skąd by się brało te 6 mln. z hakiem... kartek 'na PiS' w urynach?

Przecież prezio PiS ich nie spłodził! Barany i owce wybierają prezia na pastucha, a on w zamian wiedzie stado na wypas...
 
 
dyplomatoł z PiS
Gość
Wysłany: 2019-08-13, 06:35   

Podobno prokuratura chce zmienić przyczyny śmierci Kosteckiego z "powiesił się na prześcieradle, leżąc pod kocem" na 'strzelił sobie w plecy z łuku'...
 
 
!!!
Gość
Wysłany: 2019-08-13, 16:28   

"Tragicznie skończysz, pedale Poznania" - zapowiada autor listu do prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka. Ustalamy, że autorem jest niebezpieczny recydywista, skazany przed laty za zabójstwo matki byłego marszałka Senatu Bogdana Borusewicza.
 
 
Co sie dzieje?!!!!!
Gość
Wysłany: 2019-08-13, 16:34   

Piotr Żytnicki

Prezydent Poznania dostał groźbę zabójstwa: "To będzie twój ostatni festyn, oglądaj się za siebie".

"Tragicznie skończysz, pedale Poznania" - zapowiada autor listu do prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka.

Ustalamy, że autorem jest niebezpieczny recydywista, skazany przed laty za zabójstwo matki byłego marszałka Senatu Bogdana Borusewicza.

"Wyborcza" ustaliła, że kilka tygodni temu miejscy prawnicy powiadomili prokuraturę na poznańskim Starym Mieście o znieważeniu prezydenta Jacka Jaśkowiaka i kierowaniu wobec niego gróźb karalnych.

– Prezydent został przesłuchany i potwierdził, że obawia się spełnienia tych gróźb – mówi nam rzecznik poznańskiej prokuratury Michał Smętkowski.

"Uważaj, żebyś nie skończył jak prezydent Gdańska".

List przyszedł do urzędu miasta. Na kopercie autor napisał: "Szanowny pan prezydent", ale w środku nie było już tak miło. Jak wynika z naszych ustaleń, autor listu nazywa Jacka Jaśkowiaka "pi***", "zboczeńcem", "szmatławcem" i "obrońcą pedałów".

Nawiązuje do zaangażowania prezydenta Poznania po stronie środowisk LGBT. Jaśkowiak, polityk Platformy Obywatelskiej, chodzi w marszach równości i obejmuje je patronatem.

"W telewizji widziałem, jak akceptujesz różne środowiska gejowskie" – pisze autor listu.

"Wynajmę ukraińskich cyngli".

Radzi Jaśkowiakowi: "Zapisz się do partii Biedronia i ożeń się z nim, geju". Potem jednak nawiązuje do zabójstwa prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

Na początku roku podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaatakował go nożownik. Autor listu, jak wynika z naszych ustaleń, pisze do Jaśkowiaka, by uważał, gdy "będzie gdzieś na festynie".

"Uważaj, żebyś nie skończył, jak ten prezydent Gdańska, bo będzie to twój ostatni festyn. Załatwię ci to. Oglądaj się uważnie za siebie, bo tragicznie skończysz pedale Poznania" – to najbardziej szokujący fragment listu.

Prokuratura traktuje groźby poważnie
Autor gróźb nie ukrywa swojej tożsamości. Podpisał się, a jako swój adres wskazał zakład karny w Czarnem.

Jak się dowiedzieliśmy, nadawcą listu jest recydywista skazany kilkanaście lat temu na dożywotnie więzienie.

W latach 1998-1999 zamordował dwie starsze mieszkanki województwa zachodniopomorskiego. Najpierw okradał kobiety, bił, a potem, aby zatrzeć ślady, podpalał ich domy.

Ofiary ginęły w płomieniach. Jedną z nich była matka Bogdana Borusewicza, polityka PO, byłego marszałka Senatu.

Pytamy rzecznika prokuratury, czy autor listu wychodzi na przepustki, co mogłoby czynić jego groźby realnymi.

– Będziemy to sprawdzać. Śledztwo jest na wstępnym etapie – odpowiada Smętkowski. I dodaje:

– Biorąc pod uwagę, za jaką zbrodnię odsiaduje wyrok, można założyć, że byłby w stanie zrealizować swoje groźby. Traktujemy sprawę poważnie.

– Nadawca grozi atakiem na prezydenta w miejscu publicznym. Powołuje się na media, z których czerpie wiedzę o poglądach prezydenta.

Trudno nie skojarzyć tego z tragicznymi wydarzeniami, które miały miejsce w Gdańsku podczas finału WOŚP – mówi nam rzeczniczka prezydenta Joanna Żabierek.

I dodaje, że na decyzję o powiadomieniu prokuratury wpłynęły też wskazówki ekspertów od bezpieczeństwa, z którymi konsultuje się prezydent:

– Z ich doświadczeń wynika, że zamachowcy tacy jak zabójca Pawła Adamowicza często znajdują swoich naśladowców.

Podkreślają, że w środowisku osadzonych morderstwo prezydenta Gdańska wykreowało zabójcę na swego rodzaju bohatera.

Dlatego prawdopodobieństwo powtórzenia takiego czynu jest wysokie – dla ewentualnych naśladowców będzie to powód do chwały, wzbudzi większy respekt wśród innych osadzonych.

– Spełnienie tych gróźb jest realne i możliwe. Szczególnie jeśli kierują je osoby, które poddawane są manipulacji przez machinę propagandową mediów publicznych.

Ale nie mam zamiaru z tego powodu milczeć, zmieniać swoich poglądów, czy się z nimi kryć. Będę nadal stawał w obronie poniżonych i słabszych – mówi nam prezydent Jaśkowiak.

O inspirowanie autora gróźb oskarża rządzących:

– Nie zważając na konsekwencje, jakie może to spowodować, PiS wzbudza niechęć wobec kolejnych środowisk. Teraz wziął na celownik środowisko LGBT.

Swoją propagandę wymierza też we wszystkich, którzy podobnie jak ja, otwarcie opowiadają się za różnorodnością i akceptacją dla odmienności.

W zmanipulowanym przekazie taka postawa przedstawiana jest jako zamach na tradycyjne wartości i chęć narzucania określonej ideologii, choć nie ma to z tym nic wspólnego.

W środowisku osadzonych osoby homoseksualne traktowane są w sposób szczególnie pogardliwy. Taka manipulacja trafia tam na podatny grunt.

To nie pierwsze groźby wobec prezydenta Poznania.

Na początku roku 41-letni przedsiębiorca z podpoznańskiego Kórnika, komentując informację o ataku na prezydenta Gdańska, napisał, że to samo powinno spotkać jeszcze Jacka Jaśkowiaka oraz prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka.

Mężczyzna zarzucił im "lewackie i bezbożne podejście do swoich stanowisk". Został skazany na więzienie w zawieszeniu "za publiczne nawoływanie do stosowania przemocy wobec prezydentów z powodu ich przynależności politycznej".

W marcu Jaśkowiak dostał z kolei list:

"Zagrajmy w grę. Masz siedem dni na ogłoszenie swojej dymisji. W przeciwnym razie ostatni raz widzisz swoją rodzinę, a to zdjęcie będzie ostatnią rzeczą, jaką zobaczysz. Co wybierasz? Życie czy śmierć?".

Nadawca dołączył kartkę ze zdjęciami kilkunastu samorządowców oraz pocisk. Identyczne listy dostali też inni samorządowcy. Sprawcę zatrzymano.

Policja już po zabójstwie prezydenta Gdańska proponowała Jaśkowiakowi ochronę. Ale prezydent z propozycji nie skorzystał.

– Zgodził się jednak na rozwiązania, w tym technologiczne, które mają ograniczyć ryzyko ataku i innych niebezpiecznych sytuacji, lub – gdy do nich dojdzie – ułatwić i przyspieszyć reakcję służb ratunkowych i policji – mówi rzeczniczka Joanna Żabierek.

Z groźbami musi mierzyć się także Aleksandra Dulkiewicz, prezydenta Gdańska, która objęła urząd po zamordowanym Pawle Adamowiczu. Dulkiewicz dostaje dziesiątki wiadomości z groźbami i obelgami.
 
 
aktyw PiS
Gość
Wysłany: 2019-08-13, 16:55   

dyplomatoł z PiS pisze:
Podobno prokuratura chce zmienić przyczyny śmierci Kosteckiego z "powiesił się na prześcieradle, leżąc pod kocem" na 'strzelił sobie w plecy z łuku'...

Ciemny lud to kupi...
 
 
jan 
jan


Piwa: 100/29
Wysłany: 2019-08-13, 19:45   

Co się dzieje?!!!! pyta co się dzieje...
Odpowiadam:
PiS tężeje i gnojki żyją dostatniej.
_________________

 
 
pis.standard+
Gość
Wysłany: 2019-08-13, 21:11   

jan pisze:
Co się dzieje?!!!! pyta co się dzieje...
Odpowiadam:
PiS tężeje i gnojki żyją dostatniej.


Ponieważ groźby karalne kierowane są do przedstawicieli opozycji, więc pisowe służby mają to
w d*.
 
 
fakt
Gość
Wysłany: 2019-08-14, 07:10   

jan pisze:
Odpowiadam: PiS tężeje i gnojki żyją dostatniej.

Gdy rozum śpi - budzą się PiS-iory!
Każdy bezczelny i na władzę chory...
 
 
gosc
Gość
Wysłany: 2019-08-14, 16:30   

"Ze słownictwa dygnitarzy PiS wynika, że samorządy rządzone są przez nie-Polaków. Wiadomo, tylko pisowcy są Polakami" - napisał Radosław Sikorski. Jacek Sasin w programie "Tłit" nie zostawia na nim suchej nitki. Mówi wprost: "Kretynizm przebija z tego wpisu". - Radosław Sikorski jest kretynem? - dopytuje Michał Wróblewski. - A jak inaczej nazwać ten wpis? To jest taki poziom dyskusji — kwituje Sasin. - Niech występuje w kabarecie — dodaje.

Ale się Sasin zdenerwował prawdą.
 
 
Euro-pejczyk
Gość
Wysłany: 2019-08-14, 16:34   

gosc pisze:
Ze słownictwa dygnitarzy PiS wynika, że samorządy rządzone są przez nie-Polaków.

To prawda. Większością samorządów rządzą Europejczycy, których z "prawdziwymi Polakami" łączy tylko język polski...
 
 
z netu
Gość
Wysłany: 2019-08-14, 17:27   

A CO TAM PANIE W POLITYCE ?,... A NO ... JAJCA JAK BERETY FRANCUSKIE....
Bunt podchorążych wojskowej uczelni.
W ruch poszły petardy i słoiki z moczem.
-----------------------------------------------------
Tegoroczna promocja oficerska w Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu wisiała na włosku – dowiedział się Onet. Patenty oficerskie, które musi podpisać prezydent Andrzej Duda, na wiele tygodni utknęły w kancelarii premiera, wysłane tam do kontrasygnaty. Do Wrocławia dowieziono je w ostatniej chwili. Ten bałagan wywołał ostrą reakcję podchorążych. Nocą, w przeddzień promocji w kampusie zapłonęły ogniska, wybuchały petardy, z okien leciały słoiki z moczem.
Próba fałszowania wyników naukowych przez AWL, o której Onet pisał w maju, okazała się tylko jednym z problemów na tej największej uczelni wojskowej w kraju
Poziom nauczania jest dramatycznie niski, brak jest zajęć praktycznych, a w akademiku zalęgły się wszy – alarmują nas rozgoryczeni studenci
Kiedy okazało się, że patenty oficerskie utknęły w kancelarii premiera, na kampusie uczelni doszło do dantejskich scen
Choć uczelnia utraciła kontrolę nad wydarzeniami, nie wezwano Żandarmerii Wojskowej. Według naszego informatora, próbowano "wyciszyć sprawę i uciąć jej łeb"
Destrukcja, która zaczęła się cztery lata temu, doszła już do kompletnej dewastacji tej uczelni – mówi nam jeden z oficerów.

Akademia Wojsk Lądowych (AWL) im. Tadeusza Kościuszki jest największą i najważniejszą uczelnią wojskową w Polsce. Kształci przyszłych dowódców polskiej armii. Do 30 czerwca 2017 r. funkcjonowała jako Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych, słynny "Zmech".
 
 
Gość
Gość
Wysłany: 2019-08-14, 17:45   

Polska:
liczba karetek pogotowia - 1540
liczba rządowych limuzyn - 3964
 
 
wyborca
Gość
Wysłany: 2019-08-15, 18:15   

Wieszanie zdjęć europosłów (bezkarne!) przez "patriotów-idiotów", podrzynanie gardła kukły abp Jędraszewskiego przez artystkę, atakowanie "tęczowej zarazy" z ambon przez "czarną zarazę"...

I jak tu nie wierzyć przysłowiu, że "kto sieje wiatr, ten zbiera burzę"?
 
 
SMUTNE...
Gość
Wysłany: 2019-08-16, 16:38   

Jeżeli chodzi o program gospodarczy dzisiejszego rządu to jest to totalna katastrofa od grackiego scenariusza uratuje nas tylko złoty i jego ewentualna dewaluacja.Jeszcze żaden kraj nie wzbogacił się na socjalu ani na eksportowaniu jabłek i malin.

Wszyscy zapłacimy za te obietnice wyborcze i to ogromną cenę.
 
 
fiskus
Gość
Wysłany: 2019-08-16, 18:11   

SMUTNE... pisze:
Wszyscy zapłacimy za te obietnice wyborcze i to ogromną cenę.


Już płacimy, ceny żywności poszły w górę o 7 % w porównaniu ze sierpniem 2018 r., inflacja jest najwyższa od 7 lat i wynosi 2,9 %. I to nie koniec wzrostu cen.
 
 
Polski Suweren
Gość
Wysłany: 2019-08-16, 18:40   

Ale poparcie dla PiS też wzrosło z 37% do 45%. W czym więc problem?
 
 
jan 
jan


Piwa: 100/29
Wysłany: 2019-08-16, 19:49   

Polski Suweren pisze:
Ale poparcie dla PiS też wzrosło z 37% do 45%. W czym więc problem?

W zwojach kory mózgowej.
Powiadają, że kura domowa ma zwojów mózgowych o jeden więcej od statystycznego PiSowca
przy czym, mimo tego iż jest on odpowiedzialny za 'nie sranie na własnym podwórku'...
używa go bardzo rzadko.
_________________

 
 
strateg PiS
Gość
Wysłany: 2019-08-18, 07:30   

jan pisze:
Powiadają, że kura domowa ma zwojów mózgowych o jeden więcej od statystycznego PiSowca...

A co ze zwykłą kaczką podwórkową? Tę to dopiero Kura musi informować aby bez konta i internetu ją ogłupić...
 
 
Gosc
Gość
Wysłany: 2019-08-18, 16:01   

"Po ponownej analizie dostępnych materiałów, oględzinach ciała zmarłego oraz konsultacji z lekarzami uważamy, że ślady ujawnione na ciele zmarłego Dawida Kosteckiego mogły powstać podczas walki, a zatem wskazują na udział osób trzecich w zdarzeniu. (...) W związku z powyższym konieczne jest powtórne wykonanie badania sekcyjnego w celu wyjaśnienia tych niejasności przez niezależny zespół ekspertów" - peroruje mec. Giertych we wpisie, opublikowanym na swoim oficjalnym koncie na Facebooku

Czytaj więcej na https://sport.interia.pl/boks/news-dawid-kostecki-nie-zyje-sensacyjny-telefon-z-wiezienia,nId,3155348#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=other
 
 
Ten od miski ryżu
Gość
Wysłany: 2019-08-18, 17:52   

Ten od miski ryżu znowu pier...li.
 
 
fakt
Gość
Wysłany: 2019-08-19, 06:03   

Durny rodak lubi słuchać idiotów, którzy mu wmawiają że ma być dumny z własnej głupoty...
 
 
???
Gość
Wysłany: 2019-08-20, 16:27   

Ok. godz. 3 kolega ponownie zadzwonił na 112, a po upływie kilkudziesięciu minut dźwięk łodzi zaczynał słabnąć. Zauważyliśmy, że widzimy tylko jedno światło burtowe. Gdy łódź się kręciła, było widać światło czerwone i zielone, a po zgaśnięciu silnika, było widać tylko czerwone światło oraz to, że silnik nie pracuje.

Świadek zdarzenia przekonuje, że nie było słychać wołania o pomoc, ani ludzi znajdujących się na, albo obok dziwnie zachowującej się łodzi.

„Ok. godz. 4 zauważyliśmy interwencję WOPR, a dopiero potem, już nad świtem dotarła policja”. Jak dodaje, informacja, że to rybacy nad ranem odnaleźli dryfującą łódkę, jest nieprawdziwa. „Całe zdarzenie zgłosiliśmy dwie godziny wcześniej. Nie było prędkiej reakcji”.

RadioZET.pl
Więcej: https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Piotr-Wozniak-Starak-poszukiwany.-Swiadek-wypadku-Lodz-krecila-sie-w-kolko.-Zglosilismy-to-o-godz.-2
 
 
newsroom
Gość
Wysłany: 2019-08-21, 19:27   

Radio Zet poinformowało o przeniesieniu Marka Falenty z aresztu na Białołęce.

- Marek Falenta przeniesiony nagle z Aresztu Śledczego na Białołęce w nieznane miejsce. Nie zostało ono podane nawet jego adwokatom. Przeniesienie może mieć związek z obawą o jego bezpieczeństwo po głośnym samobójstwie w tym areszcie boksera Dawida Kosteckiego.

Ministerstwo Sprawiedliwości zajęte jest niszczeniem sędziów, a z aresztów znikają niewygodni
świadkowie afer pis.
 
 
...
Gość
Wysłany: 2019-08-22, 03:46   

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen & Programosy modified v0.4 by warna