Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
MY-Kształciuchy Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Qtafoństwo
Autor Wiadomość
pisprawda
Gość
Wysłany: 2018-06-07, 10:35   

A tu kupa mięci, czyli PiS o cenach paliwa.

:))))) warto powspominać:

https://twitter.com/i/status/995210363045072896

prawda czasu
Gość
Wysłany: 2018-06-07, 18:46   

Pisowy minister ds. energii Krzysztof Tchórzewski pocieszył suwerena:

" Jestem pewien, że Polacy będą dziękować za podwyżkę cen paliwa o 10 gr na litrze. Będzie czyściej w naszym kraju".

No, na pewno będzie czyściej w portfelach Polaków, po zdrożeniu paliwa wszystkie ceny artykułów i usług pójdą w górę.

Przy okazji .... Karol Tchórzewski, syn ministra energii zarobił w ubiegłym roku w Przedsiębiorstwie Energetycznym w Siedlcach 170 tys. zł plus 45 tys. zł. nagrody za wprowadzenie i wykonanie "planu" podwyższenia cen energii elektrycznej użytkownikom korzystających z usług PE.
Kilka dni temu, władze Prawa i Sprawiedliwości namaściły oficjalnie Karola Tchórzewskiego jako kandydata w wyścigu o fotel prezydenta Siedlec.

Pisowe kacyki korzystają z samochodów służbowych, cena paliwa im zwisa, są przecież na utrzymaniu podatnika. Im nagród w portfelach przybędzie.

expert
Gość
Wysłany: 2018-06-07, 19:11   

prawda czasu pisze:
" Jestem pewien, że Polacy będą dziękować za podwyżkę cen paliwa o 10 gr na litrze. Będzie czyściej w naszym kraju".

Z pewnością każdy Polak z ciemnego ludu "kupi" takie brednie. A że jest ich w Polsce dużo to będzie norma kacza.

Analityk
Gość
Wysłany: 2018-06-07, 19:54   

expert pisze:
prawda czasu pisze:

Z pewnością każdy Polak z ciemnego ludu "kupi" takie brednie. A że jest ich w Polsce dużo to będzie norma kacza.

Polsce obrodziło expertami tylko jakoś nie przekłda się to na rzeczywistość, wszędzie panoszy się nędza i obóstwo

z netu
Gość
Wysłany: 2018-06-07, 19:57   

To jest tragedia tego ogłupionego narodu okupowanego przez gang watykańskich złodziei od ponad 1000 lat.

W listopadzie ubiegłego roku leżałem w szpitalu ortopedycznym im. prof. Grucy w Otwocku.
W tym czasie na ścianach oddziału, na którym się znajdowałem, jak i w całym szpitalu, wisiały plakaty z powiadomieniem, że do szpitala będzie "uroczyście wprowadzony święty obraz Matki Boskiej (jakiegoś tam kolejnego imienia) i data całej hucpy. Wyznaczonego na hucpę dnia usłyszałem dochodzące zza okna sali, w której leżałem, kościelne wycia starych bab i bijący dzwon. Cała ta hucpa wlazła na teren szpitala i polazła do szpitalnej kaplicy. Świadkowie tego wydarzenia powiedzieli mi, że w całej procesji brała udział cała masa pielęgniarek i innego personelu szpitala.
Jestem przerażony tym zidioceniem. Ono było zawsze, ale nigdy tak się z nim nie obnoszono jak robi się to dzisiaj.

jan 
jan

Piwa: 96/29
Wysłany: 2018-06-07, 20:42   

Teee... Poinformowany!
Aaaaa... kto ciebiego* informuje?...
... bo ja nie mam tych stacji zaprogramowanych (w moim telewizorze)z powodu, że mnie aabominują.

* = ciebie lebiego

a.
Gość
Wysłany: 2018-06-11, 13:28   

ups!
Gość
Wysłany: 2018-06-11, 18:20   

a. pisze:
Obrazek

No .... a w 1978 roku o 6 rano wtargnęli do domu Piotrowicza funkcjonariusze służby bezpieczeństwa i biciem oraz torturami zmusili go do podpisania wypełnionej już deklaracji wstąpienia do PZPR. Został też siłą zmuszony do pełnienia funkcji sekretarza egzekutywy partyjnej w sądzie.

multilatek 

Piwa: 98/136
Wysłany: 2018-06-12, 13:15   

Postacią szczególnie wyrazistą ostatnich tygodni jest niewątpliwie uchodzący za premiera Mateusz Morawiecki. Ten uczony mąż oświadczył był, że sąd krakowski jest siedliskim przestępców i jedynym lekarstwem na tę zmorę była zmiana prezesa na bardziej odpowiedniego.
Ostatnio o ujawnienie treści listów, które do premiera Mateusza Morawieckiego wysłał Konrad Kąkolewski, prezes upadającej spółki GetBack, zwrócił się poseł PO Krzysztof Brejza. – Wydawało mi się, że nie będzie z tym żadnego problemu. Przecież jest to korespondencja pomiędzy szefem spółki giełdowej a premierem. Na dodatek dotyczy sprawy bardzo ważnej dla finansów państwa i wiarygodności jego instytucji - mówi „Wyborczej” Brejza.*

Żadnej odpowiedzi nie będzie.

Trzeba przyznać, że Kaczyński miał nosa stawiając na czele tej bandy nieuków udających rząd właśnie Morawieckiego-juniora. Trudno o większego supersyna....

*cytat z GW.
Ostatnio zmieniony przez multilatek 2018-06-13, 09:18, w całości zmieniany 1 raz  

jan 
jan

Wysłany: 2018-06-12, 13:24   

Super Syn?
Potomkowie Himmlera mogą być zniesmaczeni skojarzeniowo.

multilatek 

Wysłany: 2018-06-13, 20:49   

Same dobre wiadomości.
Polska reprezentacja wylądowała w Soczi. Wszyscy dolecieli a Glika już tak nie boli.
Polacy cieszą się, że będą grać z Senegalem. Senegalczycy
cieszą się, że będą grać z Polakami. Wszyscy więc zadowoleni.
Koreańczycy w Pjongjangu czekają na pierwszą restaurację McDonalda.
Propozycja referendum konstytucyjnego przyjęta przez obywateli z uśmiechem.
Ogólnie, sytuacja jest dobra, ale nie beznadziejna.

Szczery
Gość
Wysłany: 2018-06-13, 21:03   

jeść w MC Donaldzie nie życzyłbym mojemy wrogowi a ciemne Polactwo się raduje bo amerykańskie GMO ktoe odbiera rozum i czyni z nich niewolników jest wspaniałe.

multilatek 

Wysłany: 2018-06-13, 21:36   

Dzieciaku, nie popisuj się swoim nieuctwem. Ty nawet głupi nie jesteś, bo i do głupoty trzeba jakoś dorosnąć.
Ostatnio zmieniony przez multilatek 2018-06-13, 22:11, w całości zmieniany 1 raz  

Szydło z wora wyszło
Gość
Wysłany: 2018-06-15, 06:03   

ali 

Piwa: 5/81
Wysłany: 2018-06-15, 09:43   

dowcip dnia !! !

ot co
Gość
Wysłany: 2018-06-15, 17:09   

...
Gość
Wysłany: 2018-06-15, 17:47   

full wypas+
Gość
Wysłany: 2018-06-15, 18:01   

Marszałek Marek Kuchciński zamówił 15 kg kalmarów, po 25 kg muli i małży świętego Jakuba, 220 kg krewetek, 50 kg mieszanki owoców morza i 5 kg kawioru.
Morskie frukty były przeznaczone na lunch tylko dla posłów pis w sejmowej restauracji.

Pewnie Kuchciński gdzieś wyczytał, że od jedzenia owoców morza rozumu przybywa, dlatego zamówił je na lunch dla swoich p.osłów.
Ośmiorniczek Kuchciński nie zamówił, za bardzo kojarzyły się marszałkowi z podsłuchem u Sowy.

kocur
Gość
Wysłany: 2018-06-15, 19:34   

Może to był lunch połączony z nauką spożywania i zachowania się przy stole.

jan 
jan

Wysłany: 2018-06-15, 19:51   

kocur pisze:
Może to był lunch połączony z nauką spożywania i zachowania się przy stole.

Chyba nie.
Marszałek Kuchciński zamówiłby 30 000 wykałaczek do konsumpcji jednostkowych elementów kawioru.

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach