Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
MY-Kształciuchy Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Qtafoństwo
Autor Wiadomość
pisprawda
Gość
Wysłany: 2018-06-07, 10:35   

A tu kupa mięci, czyli PiS o cenach paliwa.

:))))) warto powspominać:

https://twitter.com/i/status/995210363045072896

prawda czasu
Gość
Wysłany: 2018-06-07, 18:46   

Pisowy minister ds. energii Krzysztof Tchórzewski pocieszył suwerena:

" Jestem pewien, że Polacy będą dziękować za podwyżkę cen paliwa o 10 gr na litrze. Będzie czyściej w naszym kraju".

No, na pewno będzie czyściej w portfelach Polaków, po zdrożeniu paliwa wszystkie ceny artykułów i usług pójdą w górę.

Przy okazji .... Karol Tchórzewski, syn ministra energii zarobił w ubiegłym roku w Przedsiębiorstwie Energetycznym w Siedlcach 170 tys. zł plus 45 tys. zł. nagrody za wprowadzenie i wykonanie "planu" podwyższenia cen energii elektrycznej użytkownikom korzystających z usług PE.
Kilka dni temu, władze Prawa i Sprawiedliwości namaściły oficjalnie Karola Tchórzewskiego jako kandydata w wyścigu o fotel prezydenta Siedlec.

Pisowe kacyki korzystają z samochodów służbowych, cena paliwa im zwisa, są przecież na utrzymaniu podatnika. Im nagród w portfelach przybędzie.

expert
Gość
Wysłany: 2018-06-07, 19:11   

prawda czasu pisze:
" Jestem pewien, że Polacy będą dziękować za podwyżkę cen paliwa o 10 gr na litrze. Będzie czyściej w naszym kraju".

Z pewnością każdy Polak z ciemnego ludu "kupi" takie brednie. A że jest ich w Polsce dużo to będzie norma kacza.

Analityk
Gość
Wysłany: 2018-06-07, 19:54   

expert pisze:
prawda czasu pisze:

Z pewnością każdy Polak z ciemnego ludu "kupi" takie brednie. A że jest ich w Polsce dużo to będzie norma kacza.

Polsce obrodziło expertami tylko jakoś nie przekłda się to na rzeczywistość, wszędzie panoszy się nędza i obóstwo

z netu
Gość
Wysłany: 2018-06-07, 19:57   

To jest tragedia tego ogłupionego narodu okupowanego przez gang watykańskich złodziei od ponad 1000 lat.

W listopadzie ubiegłego roku leżałem w szpitalu ortopedycznym im. prof. Grucy w Otwocku.
W tym czasie na ścianach oddziału, na którym się znajdowałem, jak i w całym szpitalu, wisiały plakaty z powiadomieniem, że do szpitala będzie "uroczyście wprowadzony święty obraz Matki Boskiej (jakiegoś tam kolejnego imienia) i data całej hucpy. Wyznaczonego na hucpę dnia usłyszałem dochodzące zza okna sali, w której leżałem, kościelne wycia starych bab i bijący dzwon. Cała ta hucpa wlazła na teren szpitala i polazła do szpitalnej kaplicy. Świadkowie tego wydarzenia powiedzieli mi, że w całej procesji brała udział cała masa pielęgniarek i innego personelu szpitala.
Jestem przerażony tym zidioceniem. Ono było zawsze, ale nigdy tak się z nim nie obnoszono jak robi się to dzisiaj.

jan 
jan

Piwa: 98/29
Wysłany: 2018-06-07, 20:42   

Teee... Poinformowany!
Aaaaa... kto ciebiego* informuje?...
... bo ja nie mam tych stacji zaprogramowanych (w moim telewizorze)z powodu, że mnie aabominują.

* = ciebie lebiego

a.
Gość
Wysłany: 2018-06-11, 13:28   

ups!
Gość
Wysłany: 2018-06-11, 18:20   

a. pisze:
Obrazek

No .... a w 1978 roku o 6 rano wtargnęli do domu Piotrowicza funkcjonariusze służby bezpieczeństwa i biciem oraz torturami zmusili go do podpisania wypełnionej już deklaracji wstąpienia do PZPR. Został też siłą zmuszony do pełnienia funkcji sekretarza egzekutywy partyjnej w sądzie.

multilatek 

Piwa: 98/142
Wysłany: 2018-06-12, 13:15   

Postacią szczególnie wyrazistą ostatnich tygodni jest niewątpliwie uchodzący za premiera Mateusz Morawiecki. Ten uczony mąż oświadczył był, że sąd krakowski jest siedliskim przestępców i jedynym lekarstwem na tę zmorę była zmiana prezesa na bardziej odpowiedniego.
Ostatnio o ujawnienie treści listów, które do premiera Mateusza Morawieckiego wysłał Konrad Kąkolewski, prezes upadającej spółki GetBack, zwrócił się poseł PO Krzysztof Brejza. – Wydawało mi się, że nie będzie z tym żadnego problemu. Przecież jest to korespondencja pomiędzy szefem spółki giełdowej a premierem. Na dodatek dotyczy sprawy bardzo ważnej dla finansów państwa i wiarygodności jego instytucji - mówi „Wyborczej” Brejza.*

Żadnej odpowiedzi nie będzie.

Trzeba przyznać, że Kaczyński miał nosa stawiając na czele tej bandy nieuków udających rząd właśnie Morawieckiego-juniora. Trudno o większego supersyna....

*cytat z GW.
Ostatnio zmieniony przez multilatek 2018-06-13, 09:18, w całości zmieniany 1 raz  

jan 
jan

Wysłany: 2018-06-12, 13:24   

Super Syn?
Potomkowie Himmlera mogą być zniesmaczeni skojarzeniowo.

multilatek 

Wysłany: 2018-06-13, 20:49   

Same dobre wiadomości.
Polska reprezentacja wylądowała w Soczi. Wszyscy dolecieli a Glika już tak nie boli.
Polacy cieszą się, że będą grać z Senegalem. Senegalczycy
cieszą się, że będą grać z Polakami. Wszyscy więc zadowoleni.
Koreańczycy w Pjongjangu czekają na pierwszą restaurację McDonalda.
Propozycja referendum konstytucyjnego przyjęta przez obywateli z uśmiechem.
Ogólnie, sytuacja jest dobra, ale nie beznadziejna.

Szczery
Gość
Wysłany: 2018-06-13, 21:03   

jeść w MC Donaldzie nie życzyłbym mojemy wrogowi a ciemne Polactwo się raduje bo amerykańskie GMO ktoe odbiera rozum i czyni z nich niewolników jest wspaniałe.

multilatek 

Wysłany: 2018-06-13, 21:36   

Dzieciaku, nie popisuj się swoim nieuctwem. Ty nawet głupi nie jesteś, bo i do głupoty trzeba jakoś dorosnąć.
Ostatnio zmieniony przez multilatek 2018-06-13, 22:11, w całości zmieniany 1 raz  

Szydło z wora wyszło
Gość
Wysłany: 2018-06-15, 06:03   

ali 

Piwa: 5/82
Wysłany: 2018-06-15, 09:43   

dowcip dnia !! !

ot co
Gość
Wysłany: 2018-06-15, 17:09   

...
Gość
Wysłany: 2018-06-15, 17:47   

full wypas+
Gość
Wysłany: 2018-06-15, 18:01   

Marszałek Marek Kuchciński zamówił 15 kg kalmarów, po 25 kg muli i małży świętego Jakuba, 220 kg krewetek, 50 kg mieszanki owoców morza i 5 kg kawioru.
Morskie frukty były przeznaczone na lunch tylko dla posłów pis w sejmowej restauracji.

Pewnie Kuchciński gdzieś wyczytał, że od jedzenia owoców morza rozumu przybywa, dlatego zamówił je na lunch dla swoich p.osłów.
Ośmiorniczek Kuchciński nie zamówił, za bardzo kojarzyły się marszałkowi z podsłuchem u Sowy.

kocur
Gość
Wysłany: 2018-06-15, 19:34   

Może to był lunch połączony z nauką spożywania i zachowania się przy stole.

jan 
jan

Wysłany: 2018-06-15, 19:51   

kocur pisze:
Może to był lunch połączony z nauką spożywania i zachowania się przy stole.

Chyba nie.
Marszałek Kuchciński zamówiłby 30 000 wykałaczek do konsumpcji jednostkowych elementów kawioru.

multilatek 

Wysłany: 2018-06-20, 10:10   

Marszałek Kuchciński odwołał w ostatniej chwili spotkanie z parlamentarzystami Bundestagu tłumacząc to ważnymi wydarzeniami w kraju. To dobra wiadomość. Pokazywanie za granicą marszałka Kuchcińskiego to żenada. Kto jeszcze nie widział tego umysłowego łamagi nie powinien go oglądać.
Ciekawe jest natomiast, co ten "Mąż stanu" uznał za ważne wydarzenie?
Wyście Jarkacza ze szpitala? Odwołanie analfabety ze stanowiska ministra, czy wygwizdanie Obatela na spotkaniu wyborczym?

k.
Gość
Wysłany: 2018-06-20, 12:07   

Może nam szykują jakieś wydarzenie ? Strach się bać...

wikary
Gość
Wysłany: 2018-06-20, 15:00   

multilatek pisze:
Marszałek Kuchciński odwołał w ostatniej chwili spotkanie z parlamentarzystami Bundestagu tłumacząc to ważnymi wydarzeniami w kraju.

Ciekawe jest natomiast, co ten "Mąż stanu" uznał za ważne wydarzenie?

Do odwołania spotkania przez "męża stanu" ds. odszczurzania i odgrzybiania Kuchcińskiego przekonała "błyskotliwa" wypowiedź perukarza Suskiego - "Niemcy uczyli nas demokracji w komorach gazowych".
Suski ma długi ozór, wygadał się, że Kuchciński jest zwolennikiem komór gazowych w kraju.

o tak
Gość
Wysłany: 2018-06-20, 17:56   

Władze Rzeszowa sprezentowały zagranicznym studentom darmową komunikację miejską. Studenci-Polacy wciąż będą musieli płacić za bilety.
Radni miejscy Rzeszowa podjęli we wtorek uchwałę o zwolnieniu obcokrajowców studiujących na rzeszowskich uczelniach z opłat za korzystanie z komunikacji miejskiej. Pomysł, który wysunął prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc, poparło 23 radnych, 7 było przeciw. – podał portal Rzeszów News.

Polak niech lepiej nie studiuje....

Elita
Gość
Wysłany: 2018-06-20, 19:06   

PiS-przygłupki już tak mają, że ich durnie wybierają...

a.
Gość
Wysłany: 2018-06-28, 08:35   

oto link do artykułu w którym znajduje się lista członków PiS należących kiedyś do PZPR.
http://thefad.pl/aktualno...lezeli-do-pzpr/

nie tylko
Gość
Wysłany: 2018-07-03, 17:30   

Elita pisze:
PiS-przygłupki już tak mają, że ich durnie wybierają...

W PISie nie tylko som przyglupki, ale dranscy karierowicze...

wszedzie tak

Suweren
Gość
Wysłany: 2018-07-03, 18:19   

Dokąd Ta Droga pisze:
...i nawet w szkołach pociskają wypaczanie małych dzieci.

Znieść lekcje religii w wykonaniu pedofili w sutannach !!!

kler niezboczony
Gość
Wysłany: 2018-07-03, 18:28   

Suweren pisze:
Znieść lekcje religii w wykonaniu pedofili w sutannach !!!

I pedofili katolickich ścigać bez liczenia się z konkordatem!

prokuratura PiS
Gość
Wysłany: 2018-07-03, 19:14   

kler niezboczony pisze:
I pedofili katolickich ścigać bez liczenia się z konkordatem!

Na kolanach się nie da. A jak wstać z kolan przed plebanem?

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach