Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
MY-Kształciuchy Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Nie wiem ile Warszawa
Autor Wiadomość
jan 
jan

Piwa: 96/29
Wysłany: 2018-04-30, 18:25   Nie wiem ile Warszawa

nie wiem ile Warszawa... ale wiem, że na Jakiej reprywatyzacji... ja - ze dwa miliony stracę.
Na Saskiej Kępie... rząd zabrał działkę budowlaną... na dwie bańki sześciocyfrowe,, licząc
co najmniej... wartością szacowana.
Dwie bańki - to dla Jakiej mądrali zbyt mało, by w Jego Komisji tym się zajmowali.
I choć od lat dziesięciu decyzja jest taka: zabrano wbrew prawu, liczy się zwrot rynkowej
wartości... a nie rekompensata.
Co z tego... procedura sądowa wymaga ode mnie dowodów: sześćdzisięciu aktów ślubu i zgonów, by powiadomić pozostałych, że znalazł się właściciel, który się nie ujawnia...czym uniemożliwia stu czterdziestu mieszkańcom mieszkającym w bloku bezprawnie wybudowanym przez miasto... na gruncie nieprawnie odebranym.
Dla reprywatyzacyjnej komisji Jakiego interes jest nieopłacalny.
Przestępstwo jest państwowe i Platformy, za doopę, nie idzie złapać.

Ostatnio zmieniony przez jan 2018-04-30, 20:06, w całości zmieniany 1 raz  

aktyw PiS
Gość
Wysłany: 2018-04-30, 19:30   

Kacza komuna nie taka groźna. Za starej komuny obszarnicy tracili majątki ziemskie, fabrykanci firmy a bankierzy wszystko...

jan
Gość
Wysłany: 2018-04-30, 19:56   

PO to post komuna.

jan 
jan

Wysłany: 2018-04-30, 20:04   

Mój powyższy imienniku!... czy ktoś ci już powiedział, że będąc PiSiorem...
jesteś nie post... a absolutnie dzisiejszą... komuszą kreaturą?
Zupełnie jak Piotrowicz...

tfu!
Gość
Wysłany: 2018-05-02, 19:33   

W 2015 roku hipokryta Jaki zwołał specjalną konferencję prasową, na której zaprezentował "ośmiornicę nepotyzmu rządów PO-PSL - ich synowie, ciotki, żony, zięciowie, rodziny ważnych ludzi z PO i PSL żyją dostatnie i wspaniale. Ten nepotyzm, tę sitwę będę wypalał żelazem" - przekonywał, rozwijając długą rolkę papieru obsadzonych stanowisk w spółkach skarbu państwa.

Dzisiaj 2 maja 2018 roku jako kandydat na prezydenta Warszawy o zatrudnianiu swoich ludzi w spółkach skarbu państwa mówi:

„Tak się dzieje na całym świecie. Każda partia tak robi. Tu nie ma nic nadzwyczajnego, że ufamy swoim ludziom i ich kwalifikacjom".

Przez dwa majowe dni Patryk Jaki naobiecywał mieszkańcom Warszawy całą furę spraw, które załatwi gdy zostanie prezydentem stolicy, oczywiście po obsadzeniu wszystkich stanowisk ośmiornicą nepotyzmu rodzin ważnych ludzi dla PiS, ich ciotkami, zięciami, żonami i synami, żeby żyli dostanie i wspaniale, bez wypalania żelazem.

jan 
jan

Wysłany: 2018-05-02, 23:27   

Ten Jaki powiedział, że jak będzie prezydentem Warszawy... będzie "otwarty na wszystkich".
Coś mu... kuwa... nie wierzę.
Słowa nie powiedział o komunistach i Żydach.
Asekurant... psia jego mać!

hodowca
Gość
Wysłany: 2018-05-04, 14:49   

Jaki przepraszają za ćwoka Patryka.

ups!
Gość
Wysłany: 2018-05-04, 18:58   

jan pisze:
Ten Jaki powiedział, że jak będzie prezydentem Warszawy... będzie "otwarty na wszystkich".

Kuwa też jest otwarta na wszystkich.
Skojarzenie z byle Jakim nie jest przypadkowe.

a.
Gość
Wysłany: 2018-05-07, 12:55   

jan 
jan

Wysłany: 2018-05-07, 15:35   

... rozsądny postkomuch zapytał... do pospolitego młota.

Ostatnio zmieniony przez jan 2018-05-07, 15:37, w całości zmieniany 1 raz  

ali 

Piwa: 5/81
Wysłany: 2018-05-11, 08:42   

a.
Gość
Wysłany: 2018-05-23, 12:03   

gość
Gość
Wysłany: 2018-05-23, 12:08   

a.
Gość
Wysłany: 2018-05-23, 12:19   

a.
Gość
  Wysłany: 2018-06-11, 13:26   

i ten matoł chce zostać prezydentem Warszawy...

impresjonista
Gość
Wysłany: Wczoraj 20:47   

he he he .... matoł Jaki szwendając się po warszawskim Targówku napotkanych suwerenów "oświecił" wybitną znajomością geografii - jak to jest, że Warszawa ma mniej mostów niż Budapeszt na Dunajcu.

O pardones matole Jaki, Dunajec jest już zatratwiony przez Szydło, a ty co najwyżej możesz obiecać mieszkańcom Warszawy mosty na rzece Wisłok, ewentualnie Pradze czeskiej mosty na Motławie. Masz też szansę na hatakumbę, zamień wybory na wyborową matole Jaki.

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach