Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
MY-Kształciuchy Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
O wójcie Obajtku OPOWIEŚĆ - w odcinkach
Autor Wiadomość
pisprawda
Gość
Wysłany: 2018-02-12, 08:48   

W 2013 Obajtek - na fotelu (z Kaczyńskim i Szydło – na stojąco) brał udział w konferencji, która miała odwrócić uwagę od wyroku sądu w sprawie szefa CBA Mariusza Kamińskiego.
Czy dzisiaj CBA Mariusza Kamińskiego odwdzięcza się medialną akcją z zatrzymaniem, żeby odwrócić uwagę od publikacji na temat prezesa Orlenu milionera Daniela "wszystko mogę ' Obajtka?

Czy pani dyrektor szkoły im. Armii Krajowej w Pcimiu – Suchej wykupi w okolicy wszystkie egzemplarze Newsweeka ?
Wszak po takiej lekturze uczniowie i ich rodzice mogą zmienić zdanie i odebrać cwaniaczkowi tytuł Przyjaciela Szkoły.
 
 
pisprawda
Gość
Wysłany: 2018-02-14, 21:15   

ad powyżej - ta konferencja pt. "Układ zamknięty - CZYLI JAK NISZCZY SIĘ KONKURENTÓW POLITYCZNYCH" z 2013r. jeszcze się prezesowi czkawką odbije!

Porównajcie sobie jak PiS traktuje "KONKURENTÓW POLITYCZNYCH" ... jeden siedzi obok prezesa ... drugiego widzieliśmy dziś w kajdankach !!! 
 
rzeczywistość
Gość
Wysłany: 2018-02-15, 16:34   

I tak bywa, że scenariusz filmowy przerasta wyobraźnie i w realu staje się wzorcem do błyskawicznej kariery. Wójt z Pcimia wszystko mogę Obajtek to wypisz wymaluj wójt Kozioł z Wilkowyj z serialu "Rancho", by poprzez malwersacje, manipulacje, kłamstwa i propagandowe slogany piąć się po szczeblach kariery.
W partii Kaczyńskiego to standard - mierny i wucowi wierny.
 
 
wójt Kozioł
Gość
Wysłany: 2018-02-17, 15:10   

:)))
" Biuro Prasowe Polskiego Koncernu Naftowego ORLEN z siedzibą w Płocku zawiadamia, że:

Artykuł autorstwa W. Cieśli oraz J. Korusa pt. „Człowiek z granulatu” (...) zawiera tendencyjne i wybiórcze zestawienie informacji, które kreuje nieprawdziwy wizerunek Prezesa Zarządu Daniela Obajtka, naruszając jego dobra osobiste w postaci dobrego imienia, godności i prywatności.
(...)
Prezes Zarządu Daniel Obajtek podejmie wszelkie kroki prawne w celu ochrony naruszonych dóbr osobistych wobec wszelkich osób, które ponoszą w tym zakresie odpowiedzialność.
Jednocześnie pragniemy zwrócić uwagę, że wykonywanie prawa przedruku nie jest kwalifikowane jako okoliczność uchylająca bezprawność naruszenia dobra osobistego. [1] Ustawa z dnia 26.01.1984 r. prawo prasowe (Dz. U. z 1984 r. Nr 5, poz. 24, ze zm.), dalej jako: „Prawo prasowe”.
Biuro Prasowe PKN ORLEN "


:)))))))))

 
 
korekta 
korekta


Wysłany: 2018-02-17, 16:33   

wójt Kozioł pisze:

Obrazek


G* prawda ... pis mantra, że wszyscy są równi wobec prawa nie ma zastosowania w przypadku członków pis partii, albowiem jedynym sędzią i wykonawcą partyjnego wyroku jest Kaczyński.
 
 
pisprawda
Gość
Wysłany: 2018-02-19, 17:55   

leßter4 pisze:
Wójt przestał być wójtem a jego zastępca działa z upoważnienia wójta. Oj dzieje się w PiS-ie dzieje, same k.... i złodzieje.

Obrazek


PiS przejmuje organizację wyborów – donoszą rozemocjonowane media!

To ja donoszę mediom, że Daniel "wszystko może" Obajtk przejął organizację wyborów w Pcimiu już dawno i nie potrzebował do tego swoich ludzi w KRS.
W tej opowieści o Obajtku, w wielu wpisach z 2016r. BYŁY ( lecz dziwnym trafem się zmyły) informacje i kopie dokumentów ilustrujace jak to Obajtek w 5 dni przed swoją rezygnacją z mandatu wójta zrobił J.Hajduka swoim zastępcą, jak zablokował wybory uzupełniające ( Obajtek zaskarżył decyzję komisarza potwierdzającą jego rezygnację z mandatu wójta, gdy został prezesem ARiMR – do 1 kwietnia 2016 /dopiero zapadła decyzja Sądu Administracyjnego/ mieli czas na kampanię Hajduka).
Hajduka wszyscy traktowali już jak pełnoprawnego wójta i nikt wyborów nie planował. Dopiero pytania posła Sowy spłoszyły PiS ( duet Szydło – Obajtek) i na gwałt powołali komisarza i zarządzili (manipulujac terminami) wybory przedterminowe na stanowisko wójta gminy Pcimia.
Kandydat Hajduk był już pewniakiem ( pięciu kontrkandydatów "zrezygnowało", został jeden bez szans) ...

Można? "Wszystko można" !!!
 
 
ku pamięci
Gość
Wysłany: 2018-02-19, 23:00   

ad powyżej

Takie małe przypomnienie z życia "wszystkomogącego" Obajtka :

1) 3 grudnia 2015 Obajtek złożył rezygnację z mandatu wójta, bo został prezesem ARiMR.
2) 7 grudnia komisarz wydał postanowienie o wygaśnięciu mandatu wójta Obajtka (miał ustawowy termin na skargę do 14 grudnia)
3) 17 grudnia 2015 Obajtek złożył skargę na decyzję komisarza wygaszającą mu mandat.
4) 1 kwietnia 2016 Sąd Administracyjny odrzucił skargę Obajtka ze względów formalnych (złożona po terminie)
5) ... można? Można!

Dzień bez manipulacji dniem straconym.
Obajtek nawet gdy jest zwykłym inwestorem budującym dom na rynku w Lanckoronie, to jest to : " odbudowa, przebudowa, rozbudowa i nadbudowa budynku ..."
... Daniel Obajtek "wszystko może"!
 
 
pisprawda
Gość
Wysłany: 2018-02-20, 12:51   

Kaczyński wpatrzony w Obajtka może się na Obajtku ... obajtnąć

"Toporna, bezceremonialna i beszczelna, ale wyjątkowo skuteczna" – tak o propagandzie, najważniejszym atucie PiS i prezesa, pisał T. Lis i stwierdzał, że PiS wybrało już rodzaj broni "Nie ma co szukać innej. PiS można pokonać wyłącznie jego własną bronią".

Może i można, ale bez dziennikarzy nic się nie zrobi. Bez dziennkarzy dociekliwych, bo innych dziennikarzy PiS wykorzystuje tylko do nadawania swoim kłamstwom wiarygodności.

A dla PiSu przecież najważniejsza jest PRAWDA, brzydzą się kłamstwem do tego stopnia, że "półtora metra" powiedziane w emocjach przez Ewę Kopacz było powodem do nazywania jej do dziś przy każdej okazji KŁAMCZUCHĄ ... ale minister Rafalska bez skrępowania tłumaczyła brak "KAŻDEGO dziecka" w ustawie:)) ... emocjami B.Szydło.

Na wszystkie sposoby porównano już Kaczyńskiego do Orbana lub Piłsudskiego ... był też Machiavelli, bo PiS w latach 2005-2007 uprawiał rządzenie polegające na radykalnym poszerzaniu pola strachu.
http://polska.newsweek.pl...y,378872,1.html

Piękne porównania ... takie z wyższej półki, na której Kaczyński lubi siebie umieszczać, gdy tymczasem ...
Każdy dzień, każda kolejna decyzja PiS i sposób jej realizacji pokazuje, że ten inteligent z Żoliborza ma inny wzór niż Piłsudski, czy Orban, że jest praktyk, z którego nauk Kaczyński czerpie ... którego - o czym wielokrotnie mówił - podziwia, którego naśladuje ... zwłaszcza jego skuteczne metody działania, jego " bezceremonialność i bezczelność " ... jego umiejętność wykorzystania KAŻDEJ napotkanej na drodze życiowej osoby i okazji by osiągnąć korzyść !!!!

Nikt teraz o tym nie mówi, nie pisze, no bo jak to brzmi ... Kaczynski – uczeń Obajtka! Tymczasem Kaczyński rządzi Polską jak wójt Daniel "wszystko może" Obajtek rządził Pcimiem ... a teraz ARiMR, ENERGĄ, ORLENEM.

Cała paleta krętactw, żeby tylko osiągnąć cel – władzę i kasę.
Mnie najbardziej boli, że jest "Przyjacielem Szkoły", szkoły im. Armii Krajowej (!) w Pcimiu-Suchej. Jest wychwalanym przez dyrektorkę szkoły i miejscowego proboszcza wzorem do naśladowania dla dzieci.
Dobrze, że nie nadali szkole imienia Obajtka.
 
 
tfu!
Gość
Wysłany: 2018-02-21, 14:03   

Pisowe kacyki dzięki huraganom i nawałnicom kariery robią. Obajtek przez "Feliksa" dochrapał się prezesury w Orlenie. Z kolei kariera wojewody pomorskiego Dariusza Drelicha dopiero się rozkręca, na razie dostał nagrodę 30 tys. za brak odpowiedniej reakcji po przejściu nawałnicy w 2017 roku w województwie. Gdyby Drelich pomalował jakąś ścianę w szkole pewnie zostałby już prezesem jakiejś spółki, a tak musi jeszcze odebrać parę nagród pieniężnych za olewanie szkód i nie udzielania pomocy poszkodowanym.
Dojna zmiana jest wyrozumiała, na zachętę daje najpierw wysokie nagrody, potem dopiero intratne stołki w spółkach skarbu państwa.
 
 
kto Obajtkowi zabroni
Gość
Wysłany: 2018-02-23, 21:33   

Marcin Goralewski‏ @GoralewskiM 12 lut

"Energa z Gdańska rzeczywiście jest oficjalnym sponsorem Pcimianki Pcim. Dobry początek wywiadu z ministrem @WitoldBanka na temat praktyk sponsoringowych spółek skarbu państwa... "

Czy teraz Pcimiankę Pcim będzie sponsorował ORLEN?
 
 
pis kibic
Gość
Wysłany: 2018-02-23, 23:42   

Z tak bogatym sponsorem jak Obajtek i Orlen, Pcimianka Pcim mistrzem Polski zostanie.
Ba! Obajtek może kupić sobie nawet Ronaldo i Messiego by Pcimianka mistrzem europejskiej ligi była. Stadion Narodowy w Warszawie też. Kto wszystko mogę Obajtkowi zabroni.
 
 
TKM
Gość
Wysłany: 2018-02-25, 22:14   

Obajtek to teraz śmietanka śmietanki.
Nowy szef Orlenu jest JEDYNYM szefem państwowej spółki Z NIEOGRANICZONYM DOSTĘPEM DO PREZESA PiS, przekonuje Izabela Kacprzak na łamach "Rzeczpospolitej".
 
 
pisprawda
Gość
Wysłany: 2018-02-27, 08:22   

pisprawda pisze:
Wysłany: 2017-10-19, 14:52
Ale o co chodzi?
Media toruńskie, Michał Karnowski, Jan Pospieszalski i prawicowe internety wychwalały bezkompromisowego prezesa Obajtka walczącego o MILIONY dla budżetu państwa ... Obajtek pewnie jeszcze bardziej poczuł, że jest Obajtkiem co "wszystko może" ... jak widać (na zdjęciu powyżej) rozanielony nagrodę Polski Kompas 2017 odebrał ... za śmiałe decyzje i sukces finansowy.
To było w środę 11 października, a w następnym tygodniu ... prysznic?

Takiego obrotu sprawy Obajtek się raczej nie spodziewał ... w poniedziałek (16 października) prezydent Duda i premier Szydło zostali oficjalnie zawiadomieni o rozpoczęciu największego w historii Polski sporu gospodarczego (700 mln dol. potencjalnego odszkodowania, jakie będzie musiała zapłacić Polska).

Biedny Obajtek chyba sam ze swoim "sukcesem" został, bo rządzące kolesiostwo się odcina. Na wszelki wypadek Ministerstwo Energii po dwóch dniach wydało oświadczenie, które streszczają te dwa zdania :

"To nie ministerstwo zawiniło. W sprawie Amerykanów nawalili prezesi Energii i Tauronu".

http://wyborcza.pl/7,1552...true#BoxBizLinkWczoraj dobry materiał o Obajtku w [b]Czarno na białym
... choć zaprezentowano zaledwie małą część "osiągnięć" wszystkomogącego Danielka.

Przypomnę tylko, że za bajzel z wiatrakami ( i w konsekwencji z BMW) dostał Obajtek 11 października nagrodę :

[/b]
 
 
Czarno na białym
Gość
Wysłany: 2018-02-27, 11:48   

ad powyżej

https://www.tvn24.pl/czar...s-u,818282.html

Dobra zmiana PiS, a teraz jej złote dziecko. 42-letni Daniel "wszystko mogę" Obajtek - jak tytułuje go sam prezes PiS Jarosław Kaczyński. To historia wyjątkowo zawrotnej kariery - w nieco ponad dwa lata od wójta Pcimia, przez szefa wielkiej agencji rolniczej, do prezesa najpierw giganta energetycznego, a teraz naftowego. Kariera, której nie szkodzą liczne procesy, ani te wytoczone przez zwolnionych pracowników, ani te ze strony inwestorów, z którymi zerwano umowy. Te wszystkie sprawy dotyczące rządów Obajtka w kolejnych firmach mogą kosztować państwo grube miliony złotych. Dlaczego PiS tak bardzo go sobie ceni ?

Jak widać minister Tchórzewski "zapomniał" o OŚWIADCZENIU z 18 października 2017 , w którym ministerstwo odcina się od działań prezesa ENERGI :)
 
 
paprykarz
Gość
Wysłany: 2018-02-27, 14:40   

ENERGA ledwie zipie, a Obajtek połączy Orlen i Lotos :))) Powrót do Centrali Produktów Naftowych ?
... czy prezes Kaczyński pozwolił aby każdy CPN folię sprzedawał ?
 
 
córka leśnika
Gość
Wysłany: 2018-02-28, 08:49   Prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Daniel Obajtek oraz Dyrektor Generalny Lasów Państwowych Konrad Tomaszewski.
Czy to było uroczyste przekazanie " listu od córki leśnika" ?

Podejrzewam, że w liście może być oprócz prośby o awans dla brata, druga prośba o pozwolenie wydania 3 mln. z funduszu LP na niepotrzebną lasom drogę z plaży do Kopalina :)))
P.S. 1
Czy muszę to gdzieś zgłosić? Brat Daniela nie jest już nadleśniczym ( to od miesiaca dyrektor RDLP w Gdańsku) , więc nie wiem czy to jeszcze aktualne ...
P.S.2
Daniel zawsze dbał o brata, więc może niepotrzebnie się czepiam :
Kopalino, działka nr 88 pow. 3359 m 2 zabudowana "Szlacheckim Gniazdem" .
Pierwotni właściciele:
- Jan Obajtek – malarz pokojowy (ojciec Daniela i Bartłomieja )
- Józef Wojciech Fudali (brat pierwszej żony Daniela)
Nieruchomość ta aktami darowizny (2004 i 2014) i sprzedaży (2003) w Kancelariach notarialnych w Wejherowie (Skiba, Kierpin) została przekazana Bartłomiejowi.
KW GD 1 W/00062376/5
 
 
prawda czasu
Gość
Wysłany: 2018-02-28, 20:47   

Oj tam, oj tam .... według leninowskiej ideologii kuchta może zostać dyrektorem fabryki, może zostać i stolarz-tapicer Daniel Obajtek prezesem wielkiego kombinatu Orlen.
W pis partii ideologia Lenina wciąż żywa, nie matura lecz wazelina drogą do wielkiej politycznej kariery.
 
 
biedny jak Gowin
Gość
Wysłany: 2018-03-01, 12:06   

Jarosław Gowin‏ @Jaroslaw_Gowin 28 lis 2015
W odpowiedzi do @katarynaaa
@katarynaaa myli się Pani. Obajtek to postać wybitna, (...)

Teraz wszystko jasne !
Gowin ledwie wiąże koniec z końcem, to mu imponuje POSTAĆ WYBITNA ... Obajtek też był biedny i dodatkowo bez szkoły, a tu proszę ... milioner i z prezesem Kaczyńskim za pan brat.
 
 
piramida pis
Gość
Wysłany: 2018-03-01, 18:43   

biedny jak Gowin pisze:
Jarosław Gowin‏ @Jaroslaw_Gowin 28 lis 2015
W odpowiedzi do @katarynaaa
@katarynaaa myli się Pani. Obajtek to postać wybitna, (...)


Panie były ministrze sprawiedliwości Gowin, twórca Amber gold też był wybitną postacią. Do chwili aresztowania.
 
 
ali 


Piwa: 5/84
Wysłany: 2018-03-02, 09:56   

 
 
imperium
Gość
Wysłany: 2018-03-02, 14:20   

ali pisze:
Obrazek


Obajtek fuzję zawierzy opatrzności ojca biznesmena Rydzyka i będzie git. Wszak Macierewicz i Szyszko wypadli z rządowego obiegu, w wolne miejsce do łask ojczulka wskoczy wszystkomogę Obajtek.
 
 
jan 
jan


Piwa: 100/29
Wysłany: 2018-03-02, 16:00   

Znanemu mi (przypadkowo) panu Ziuteczkowi - nigdy nie przyszło do głowy
"... obajtnąć pół litry". Pan Józef... zawsze... pół litra - obalał.
Pan Józef uważa, że panu Obajtkowi - należy się obalenie.
_________________

 
 
aktyw PiS
Gość
Wysłany: 2018-03-02, 17:00   

jan pisze:
Pan Józef uważa, że panu Obajtkowi - należy się obalenie.

My chodzimy do kibla aby się tam obajtnąć...
 
 
Limeryki polityki
Gość
Wysłany: 2018-03-03, 20:40   

Był raz wójt miasta Pcim
Co wszystko może jak Kim
Tankując w Orlenie
Bądź pewien że w cenie
Masz jego odprawę - stąd rym.
 
 
z sieci
Gość
Wysłany: 2018-03-05, 14:54   

"Prokuratorzy odmawiają Ziobrze w sprawie wypadku Szydło.

W sprawie Obajtka nie odmówili.

Kto nie rozumiał protestów w sprawie niezależności sądów teraz ma czarno na białym."
 
 
korekta 
korekta


Wysłany: 2018-03-06, 20:37   

ali pisze:
Obrazek


Obajtek z sukcesem fuzję przeprowadził i podwyżkę ceny paliw o 10 gr na litrze doliczył .... fuzja musi być opłacalna, rzecz jasna dla Obajtka. W cenie 1 litra obajtkowego paliwa 40 % stanowi koszt zakupu w rafinerii i 60 % to podatek: vaty, opłaty, marże, akcyzy i pensja obajtkowego sukcesu.
 
 
fiskus
Gość
Wysłany: 2018-03-06, 21:05   

Obajtek w Orlenie ma pis misję do spełnienia, stąd nowy podatek doliczany do 1 litra paliwa nazywany został opłatą emisyjną.
W ślad za tą podwyżką Morawiecki w walce ze smogiem powinien ogłosić podatek "haust świeżego powietrza" dla suwerena.
 
 
huragan Feliks
Gość
Wysłany: 2018-03-07, 09:35   

Gmina Pcim, to dla Kaczyńskiego i PiS ostoja, lepsza Polska, miejsce gdzie kochają PiS, gdzie wygrywa PiS. Wójt Daniel „wszystko może” Obajtek to „wybitny fachowiec” , który kolejne obszary (Pcim, ARiMR, ENERGA, ORLEN ) w lepszą, pisowską Polskę zamienia. Gowin przy każdej okazji wychwala Pcim i Obajtka ( @Jaroslaw_Gowin 28 lis 2015
W odpowiedzi do @MagdaLucyan - spokojnie się oczyści, to pewne. Ale sytuacja w ARiMR wymaga natychmiastowych działań, a Obajtek to wybitny fachowiec. 1/2”; „ @Jaroslaw_Gowin 27 lis 2015

@katarynaaa 2/2 - a to, co osiągnął jako wójt Pcimia, jest imponujące! Proszę tam pojechać - naprawdę warto zobaczyć inną, lepszą Polskę.”) .


W Pcimiu ludzie kochają Obajtka i Kaczyńskiego, i PiS, i wiedzą …. PO to złodzieje, PiS to dobrodzieje …

Chociaż ostatnio coś w tym sielankowym pisświecie trzeszczeć zaczyna … no bo:

1) Premier Tusk nagrody sobie NIE przyznał, ALE po powodzi DAŁ 8 500 000, - PLN do budżetu gminy Pcim na naprawę szkód.
2) Premier Ewa Kopacz - jako premier - nagrody sobie NIE przyznała, ale dała 550 000,- PLN na modernizację szkoły im. Armii Krajowej na Suchej, choć to wójt Obajtek z budżetu gminy powinien taki remont finansować.
3) Kochana w Pcimiu premier Beata Szydło nagrodę 65 000, - PLN dla siebie ... SAMA SOBIE PRZYZNAŁA , a w ostatnich dniach premierowania jeszcze zdążyła dać szkole męża 2 400 000,- PLN.
4) Co dostał Pcim od kochanej premier Szydło noszącej tytuł "Przyjaciela Szkoły" im. Armii Krajowej na Suchej? No co?
No jak to co ! Pomalowała kawałek korytarza! W kronice szkoły zdjęcia można sobie pooglądać ... z autografem premier Beaty Szydło.

W Obajtkowym Pcimiu jeszcze kochają PiS, bo ... PO Tuska, to złodzieje, a PiS Kaczyńskiego i Obajtka, to dobrodzieje …


 
 
f-njus
Gość
Wysłany: 2018-03-08, 23:38   

Prezes stadniny w Janowie odwołany!
Nowym prezesem zostanie technik weterynarii Daniel "wszystko może" Obajtek.
Janów zostanie przyłączony do ORLENU.
 
 
pisprawda
Gość
Wysłany: 2018-03-09, 12:30   

Dominik Tarczyński zapowiedział , że przedstawi marszałkowi Sejmu ustawę "anty fake newsową". Media za publikację "zawoalowanego kłamstwa" płaciłyby karę ponad 4 miliony złotych.
Tarczyński twierdzi, że: "Dziennikarz jest od tego, aby pełnić służbę informowania, a nie manipulacji. ..."


Czy ja dobrze rozumiem ? Czy to znaczy, że dziennikarze podejacy do publicznej wiadomości kłamstwa duetu Szydło-Obajtek -np. o zniszczonej przez huragan szkole w Pcimiu i o braku pieniedzy na remont, bo nieudolny rząd PO nie zadbał o dzieci – według pomysłu Dominisia 4 mln powinni zapłacić?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen & Programosy modified v0.4 by warna