Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
MY-Kształciuchy Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Zaproszenie
Autor Wiadomość
Gosc
Gość
Wysłany: 2017-02-17, 09:58   Zaproszenie

Skuszony zaproszeniem do odwiedzenia rocznicowego watku , chcialem zlozyc tam gratulacje ale okazalo sie, ze nie da rady. Watek jest tylko do poczytania. To poczytalem ii mam pytanie, gdziez sa ci wszyscy userzy, gdzie sa wspomnienia? Tam nie ma co czytac, tylek kozy czy inny tylek to wszystko co wam utkwilo w pamieci?

kaja w gościnie.
Gość
Wysłany: 2017-02-17, 12:23   

Faktycznie - nic nie napiszesz, a szkoda. :-? Nasi śpią jeszcze snem zimowym i potrzebują chyba budzika, jakim mogłyby być komentarze ludzi, którzy jeszcze pamiętają stare czasy - te dobre i te złe... Szkoda. Wiem, że wiele - kiedyś działających forów - przepada w otchłaniach netu, my jeszcze żyjemy, ale jak długo? Ciebie pozdrawiam. :)

Jacek
Gość
Wysłany: 2017-02-20, 19:39   

Tak długo będziemy na tym padole ziemskich jak długo pozwoli nam nasze zdrówko, a na zdrówko składa się wiele czynników, jak pogoda życia, umiejętność nie zawracania sobie głowy nieistotnymi sprawami. Ci którzy chorują na zgryzotę szybciej odchodzą i popadają w starcze choroby.

Wszystkim dobrego samopoczucia i zdrówka życzę aby z okazji następnego jubileuszu jak najwięcej nas tutaj było.

kaja 

Piwa: 153/209
Wysłany: 2017-02-22, 18:18   

To było bardzo miłe Jacku. Dziękujemy za dobre słowo. Dam Ci kwiatka za to. :) :roza:

Ania z Tarnowa
Gość
  Wysłany: 2017-09-06, 10:29   Przyłączam się do życzeń

Jacek pisze:
Tak długo będziemy na tym padole ziemskich jak długo pozwoli nam nasze zdrówko, a na zdrówko składa się wiele czynników, jak pogoda życia, umiejętność nie zawracania sobie głowy nieistotnymi sprawami. Ci którzy chorują na zgryzotę szybciej odchodzą i popadają w starcze choroby.

Wszystkim dobrego samopoczucia i zdrówka życzę aby z okazji następnego jubileuszu jak najwięcej nas tutaj było.

Również obserwowałam tamten wątek. Bardzo mądrze napisane, Jacku.
Przyłączam się też do życzeń...
i pozdrawiam Wszystkich.

niezgiertyszony 
belfer

Piwa: 90/37
Wysłany: 2017-09-07, 22:43   

Jakże miło przeczytać Anię z Tarnowa :zdrowko: , też miałaby wiele do opowiedzeni :mrgreen: a.

Ania z Tarnowa
Gość
  Wysłany: 2017-09-09, 14:16   

niezgiertyszony pisze:
Jakże miło przeczytać Anię z Tarnowa :zdrowko: , też miałaby wiele do opowiedzeni :mrgreen: a.

Witam serdecznie :)

No, bywało się tu i ówdzie .... stare, dobre czasy :)

Pozdrawiam ciepło Wszystkich!

A.

kizia 

Piwa: 173/109
Wysłany: 2017-09-11, 21:04   

Aniu z Tarnowa: bardzo miło, że wpadłaś do nas :)
pozdrów mamę :)

iga. 

Piwa: 155/173
Wysłany: 2017-09-12, 17:24   

To Ania z Tarnowa jest córką Ewy ?? nie wiedziałam :/ Pozdrawiam Ewę :)

Ania z Tarnowa
Gość
Wysłany: 2017-09-12, 22:22   

:) Tak, jestem córką Ewa z Tarnowa - nasze nicki nie są zbiegiem okoliczności :)

Macie wszyscy wzajemne pozdrowienia!

Tu, czyt. na Forum, jest strasznie cicho - akurat trafiłam na taki okres, czy to w tej chwili normalne?

Dzięki z góry za info.

kizia 

Piwa: 173/109
Wysłany: 2017-09-13, 20:53   

Nie zawsze jest cicho, ale o tym sza ;)
bo mamy taką jedną zmorę co hałasuje po nocach...

Pramyk
Gość
Wysłany: 2017-09-17, 11:54   

Aniu, przypomnij w jakich okolicznosciach odeszlas z Mykow. Tez bylo za cicho i chcialas rozruszac towarzystwo urzadzajac awantury? Faktycznie teraz jest tu cicho, masz wiec znowu szanse.

Ania z Tarnowa 

Wysłany: 2017-09-17, 20:41   

kizia pisze:
Nie zawsze jest cicho, ale o tym sza ;)
bo mamy taką jedną zmorę co hałasuje po nocach...

Zmorę? :D

Spoko, pytałam tylko :) Widzę też, że wielu użytkowników odeszło już na zawsze :smutno:

kaja 

Piwa: 153/209
Wysłany: Dzisiaj 15:51   

'Zmorę' nie bierz do siebie Aniu - nie tak łatwo zasłużyć na to. hehehehe Idzie jesień - ptaki wracają do cieplutkich Myczków. :D :D

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach