Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
MY-Kształciuchy Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Dyrekcja przypomina pracownikom o pozostawianiu rozumu...
Autor Wiadomość
BB

Otrzymał 5 piw(a)
Wysłany: 2012-05-10, 16:41   

Istotnie dzisiaj stacja co to "całą prawdę całą dobę" pobiła swój własny rekord w ilości "wejść autostradowych". Od samiutkiego rana wszystkim jej "gwiazdom" autostrady się na móżdżek (resztki) rzuciły jakby ich derekcja szalejem na czczo potraktowała.
Chociaż - bądźmy sprawiedliwi - przeplatają wieści o tej straszliwej klęsce równie interesującymi obrazkami z manifestacji niezadowolonych tzw." solidarnościowców". Nie jestem w stanie tym się wzruszyć nawet wówczas gdy swoje występy mają wśród nich ich przyjacielskie tuzy pisowskie. Nie wiem wprawdzie co też oni ogłaszają "urbi et orbi" bo natychmiast korzystam z pilota, ale idę o zakład, że wiem co też powiedzieć mogli.
Tak sobie pomyślałam, że gdyby dzisiaj urodziło się gdzieś cielę o czterech głowach i pięciu ogonach, nie podano by nam tej wiadomości bo nie ma na to czasu wobec szlochu nad autostradami, których nie ma oraz zachwytem nad panem Dudą i jego sprzymierzeńcami, którzy sobie zapragnęli zrobić piknik w środku stolicy.

Yogi-Bubu 
Nic nie jest skończone, póki się nie skończy. Y.

Piwa: 88/138
Wysłany: 2012-05-10, 19:41   

To chyba w "Szkle" rozpaczali, przyrównując autostrady do traktoru ze skeczu kabaretu "Tey" Laskowika z 1980 r., że jak traktor majedno koło zepsute...
Ale czy 80% zbudowanych dróg przelotowych (autostrad i szybkiego ruchu), nie będzie skończone? Będzie! A, że po ME? Czy wtedy nie będzie się po nich jeździć? :shock: Będzie.
One zostaną, szanowni ?? panowie z PiS-u... Naprawdę nikt ich nie wywiezie.

jarzębina 

Otrzymał 6 piw(a)
Wysłany: 2012-06-26, 13:12   

Zastanawiam się, czy prowadzący "Szkło" przychodzą jako tako przygotowani do programu , czy wpadają na godzinkę zupełnie oderwani od wydarzeń . Jak autostrady w budowie to źle ale jak są to jeszcze gorzej .
Otóż nawet jak łoś przeskoczy siatkę i wylezie na drogę, to kto winny drodzy ludkowie ?? Oczywiście Tusk . Wczoraj dzwonił Pan Andrzej i oskarżał Tuska i rząd o tego łosia . Konkluzja ?? Człowiek zginął na drodze przez Tuska , bo autostradę wybudował .A słuchający tej wypowiedzi, milczy, grzecznie słucha, nie brzęczy, że czas minął jak to robi w stosunku do innych dzwoniących . Nie bąknął też ani slowem, że akurat ten odcinek autostrady to Kaczyński oddawał szmat czasu temu . Nie wie, czy nie chce wiedzieć ?? Nie mówi czy nie chce powiedzieć ??

iga. 

Piwa: 157/178
Wysłany: 2012-06-26, 16:54   

jarzębina pisze:
Zastanawiam się, ..... czy wpadają na godzinkę zupełnie oderwani od wydarzeń ........................... . Nie wie, czy nie chce wiedzieć ??

Czasami mam wrażenie, że są zupełnie oderwani od rzeczywistości a i wiedzę na różne tematy mają znikomą.
Rozumiem, że nie można wiedzieć ani pamiętać wszystkiego, ale jakieś minimum obowiązuje.

kizia 

Piwa: 173/110
Wysłany: 2013-11-11, 22:41   

- dyr. Miecugow rzekłbył, że dziś prezes miał całkiem niezłe wystąpienie... :roll:
może w trzeciej części szkła rozwinie tę "myśl"...
- a wcześniej rozmyślał, czy tęczy na pl. Zbawiciela nie można zrobić z materiału niepalnego...

fo 

Piwa: 6/11
Wysłany: 2013-11-12, 10:11   

kizia pisze:
- dyr. Miecugow rzekłbył, że dziś prezes miał całkiem niezłe wystąpienie... :roll:
może w trzeciej części szkła rozwinie tę "myśl"...
nie rozwinął, a szkoda :/ bo też ciekawa jestem co nakłamał Kaczyński, co spodobało się Miecugowowi.

łojejku nie wiem, czy dobrze napisałam nazwisko :oops:

Gruby 
Hej, szable w... zęby! ;-)

Wysłany: 2013-11-18, 13:06   

Hieny otrzymały dostawę świeżej padliny :evil:
Papryczą o dymku w metrze głupoty, że aż słuchać hadko.
A na dodatek jakiś zboczek zamordował swoją byłą i jeszcze kilka osób wiec prezenterzy dostaja orgazmu :-( ((
Dzisiaj rano usłyszałem jednego takiego, co zostawił rozum w szatni, ględzacego o tym przypuszczalnym mordercy coś w tym stylu:
"Dlaczego przebywał na wolności skoro miał tak bogatą przeszłość"
(Ten podejrzewany o morderstwo ponoć kiedys kogos pobił))
A ja zapytam - dlaczego ten pan jest reporterem w TVN 24 skoro jest mundry prawie tak jak eksperty Macierewicza ?? :evil: :evil: :evil:
[/b]
"Gruby"

kizia 

Wysłany: 2016-07-22, 22:03   

Trochę to trwało, ale znalazłam wreszcie wątek Grubego. Uważam, że warto go odkurzyć.

Oglądam relację z zamachu w Monachium.
Jeden z gości chcąc zabłysnąć, wyjawił właśnie jak to nasze galerie handlowe nie są odpowiednio chronione na wypadek zamachu...że brakuje ochroniarzy itp.
brawo dla tego pana.

niezgiertyszony 
belfer

Piwa: 93/45
Wysłany: 2016-07-22, 22:35   

dzięki, Kiziu, za prace archeo... Odżyły wspomnienia, a wątek oczywiście aktualny niezmiennie :-/

kizia 

Wysłany: 2016-12-22, 19:58   

Dodzwonić się do Szkła jest niemożliwością...
piszę więc tu gdyż muszę, bo inaczej się uduszę ;)
z nadzieją, że chociażby p. *Marek Przybylik :* to przeczyta i przekaże komu trzeba.
Chodzi o dzisiejszego gościa programu "Tak jest" aktorki Anny Chodakowskiej - rozedrganej, nie mającej pojęcia o co pyta Morozowski, opowiadającej androny o pracy Sejmu i zarzucającej Rozenkowi niewiedzę na ten temat. Powiedzieć: żenuła - to za mało.
NIE ZAPRASZAJCIE JEJ !! !
Niech lepiej wypowiada się na temat swoich roli teatralnych i filmowych.

*wiem, że p. Marek zagląda do nas :) pozdro dla Pana

ps. napisałam dużo więcej, ale rozsądek kazał jednak zaniechać ;)

kizia 

Wysłany: 2017-01-13, 23:09   

Dzisiejsze "Szkło":
red. T.Sianecki skrytykował prof.Rzeplińskiego za to, że o sędzi TK Przyłębskiej powiedział:"ta pani" i że to bardzo nieeleganckie stwierdzenie.
Panu Sianeckiemu - misterowi elegancji - widać bardziej podobają się stwierdzenia:
"sp***rzaj dziadu", "idź do diabła", "komuniści i złodzieje" itd.- to są eleganckie słowa.

Pamiętam również, jak swego czasu ojciec dyrektor Miecugow oświadczył, że matoł to nie jest obraźliwe słowo.

kizia 

Wysłany: 2017-07-04, 20:41   

Wiewióry na mieście gadają, że kurdupel chciał kupić TVN...
podobno usłyszał "NIE" i dostał dyspepsji.

ali 

Piwa: 3/62
Wysłany: 2017-08-07, 13:55   

Czy TVN jest gotowy ?

ali 

Piwa: 3/62
Wysłany: 2017-08-11, 08:39   

Chcę bardzo podziękować TVN24, że tym razem nie transmitowała na żywo tego żenującego przedstawienia...wróć ! "obrzędu religijnego" z kaczyńskiego przedmieścia.
I tak trzymać :)

kizia 

Wysłany: 2017-08-25, 20:57   

A ja zapytam, tak:
Czy TVN jest gotowy na przyjęcie do pracy Michała Rachonia do prowadzenia "Faktów", a Paczuską na szefa TVN24 ??

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach