Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
MY-Kształciuchy Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
CYKLOP !!
Autor Wiadomość
iga. 

Piwa: 162/182
Wysłany: 2016-02-20, 18:29   CYKLOP !!

Proszę Cię, wejdź na chwilkę i uporządkuj troszkę forum.
Czytanie, że Strążek obchodzi urodziny jest bardzo przykre, to samo było w przypadku Miśka Yogi i Grubego.

Najwyższy czas to poprawić a przy okazji może by usunąć tych userów, którzy się rejestrują pod dziwnymi nickami tylko po to, żeby podać linki do dziwnych stron.

kaja 

Piwa: 159/211
Wysłany: 2016-02-20, 20:17   

Tak jest i na fb i tylko właściciel może wykasować daty urodzin, to zasady prywatności. Nie wiem jak tu, ale wykasowanie ich nie wchodzi w rachubę. Gruby na fb jest nadal moim znajomym i dzięki temu - często Go wspominam.

niezgiertyszony 
belfer

Piwa: 94/57
Wysłany: 2016-02-22, 18:47   

Pamiętam o rocznicach urodzin moich bliskich, którzy już odeszli. Chodzę na cmentarz, zamawiam mszę, zapalam znicze. Przypomnienie o rocznicy urodzin zmarłych myków nie razi mnie, kolejna okazja do zadumy, do przejrzenia zdjęć z biwaków. Przecież rocznicy śmierci na forum nie będziemy obchodzić, a wspominanie ich tylko przy okazji Wszystkich Świętych może być oklepane.

iga. 

Wysłany: 2016-02-24, 21:40   

Co innego jest pamięć i wspomnienia o tych którzy odeszli, co innego odwiedziny na cmentarzu a co innego namawianie do składania im życzeń.
......Użytkownicy obchodzący dziś urodziny: strążek (56) (złóż życzenia)

Iker 

Wysłany: 2016-03-06, 18:52   

Proszę u usunięcie mojego konta . Dzięki z góry ;)

kaja 

Piwa: 159/211
Wysłany: 2016-03-12, 14:50   

Iker, przecież i tak nikt nie wie kim jesteś i cię nie zna, to po co ma się Cyklop trudzić? :-P
Tu pisaliśmy o tych, którzy odeszli nie z własnej woli, więc się nie wciskaj, bo masz jeszcze czas.

iga. 

Wysłany: 2016-04-11, 21:59   CYKLOP !!

Cyklop !! !! odezwij się i powiedz kiedy zwijamy Myki ??
1/3 kwietnia minęła a jakoś nic nie słychać o płaceniu za serwer !!
CZY TO KONIEC ?? ???????/

korekta 
korekta

Wysłany: 2016-04-12, 20:58   

No właśnie .... szukam i szukam informacji w sprawie opłaty na serwer na 2016 rok i nie ma.
Hej Cyklopie wszechwładny odezwij się i oświeć nas nr konta, nazwą banku i terminem wpłaty. O żadnym zamknięciu forum nie chcę słyszeć, wystarczy, że pis demoluje kraj. A My musimy dać odpór pislamistom .... pozdrawiam :)

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach