Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
MY-Kształciuchy Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy ktoś stąd z Was dodzwonił się kiedyś do Szkła ?
Autor Wiadomość
adamcmg07 

Wysłany: 2014-02-15, 10:27   Czy ktoś stąd z Was dodzwonił się kiedyś do Szkła ?

Bo ja próbuję się dodzwonić już od kilku miesięcy...
Ostatni raz wczoraj próbowałem i znowu mi się nie udało dodzwonić.
Pewnie się kiedyś uda dodzwonić :)

kaja 

Piwa: 153/209
Wysłany: 2014-02-15, 11:51   

Kilka osób się dodzwoniło, nawet wiersze czytali. :D Szkło jest już na Fejsie, możesz tam pisać. Próbuj Adamie.

kizia 

Piwa: 173/109
Wysłany: 2014-02-15, 18:27   

Chyba 7 razy mi się udało, Tobie też się uda :)

haniafly 

Piwa: 33/29
Wysłany: 2014-02-15, 18:57   

Gruby też się kilka razy dodzwonił.

dergz
Gość
Wysłany: 2014-02-19, 20:54   

A ja się zastanawiałem, skąd te debilne telefony do SK. Teraz wiem.

adamcmg07. 

Wysłany: 2016-01-30, 15:58   Re: Czy ktoś stąd z Was dodzwonił się kiedyś do Szkła ?

adamcmg07 pisze:
Bo ja próbuję się dodzwonić już od kilku miesięcy...
Ostatni raz wczoraj próbowałem i znowu mi się nie udało dodzwonić.
Pewnie się kiedyś uda dodzwonić :)

Tutaj kiedyś miałem konto adamcgm07 i zapomniałem wszystkich danych do niego :(

Dzisiaj postanowiłem założyć sobie tu nowe konto. Ten temat , czy ktoś dodzwonił się do Szkła to ja założyłem jeszcze z starego konta. I w ostatnim czasie udało mnie się dodzwonić do Szkła:

Pierwszy raz 30.11.2015 - powiedziałem , że bardzo lubię oglądać program Szkło Kontaktowe i oglądam go codziennie. Pozdrowiłem też moich ulubionych komentatorów oraz prowadzących tj. Pana Jerzego Iwaszkiewicza, Pana Artura Andrusa, Panią Marię Czubaszek , Pana Grzegorza Miecugowa i Pana Marka Przybylika. W tym dniu Szkło Kontaktowe prowadzili Grzegorz Mieucgow i Marek Przybylik

Drugi raz- 8.12.2015 - złożyłem całej redakcji Szkła życzenia świąteczne. Powiedziałem do Pana Tomasza Sianeckiego , że bardzo lubię oglądać jego program Pamięć Absolutna# i , że oglądam go co niedzielę . A do Pana Zimińskiego powiedziałem , że bardzo lubię , jak prowadzi Szkło z Panem Jerzym Iwaszkiewiczem i powiedziałem, że Pana Jerzego Iwaszkiewicza lubię za to , że opowiada ciekawe historie z swojego życia. Szkło Kontaktowe w tym dniu prowadzili Tomasz Sianecki i Wojciech Zimiński

Trzeci raz- 29.01.2016 - Powiedziałem , że próbowałem się dodzwonić w poniedziałek , żeby złożyć Szkłu życzenia z okazji 11-lecia. Złożyłem im życzenia z okazji 11-lecia : ''Wszystkiego najlepszego.Żeby była, jak największa oglądalność'' Poinformowałem też , że przeczytałem w internecie , że Szkłu Kontaktowemu widzów przybyło. I na sam koniec pozdrowiłem wszystkich prowadzących Fakty TVN , a w szczególności Pana Grzegorza Kajdanowicza i Panią Justynę Pochankę

kaja 

Piwa: 153/209
Wysłany: 2016-01-30, 16:22   

Witaj! Widzę, że mimo przeszkód udało Ci się dodzwonić do Szkiełka i zalogować ponownie u nas. Jak widać 'Adamie' dla chcącego nie ma przeszkód. :D

blondynka2 

Wysłany: 2016-01-30, 23:02   

Ten ostatni Twój telefon pamiętam bardzo dobrze :) ))
Pozdrawiam!
Ja nie dzwonię, ale wysyłałam sms-y. Żaden się nie ukazał,
bo dotyczyły reaktywacji Forum Szkła Kontaktowego ;) .

adamcmg07. 

Wysłany: 2016-01-31, 11:33   

blondynka2 pisze:
Ten ostatni Twój telefon pamiętam bardzo dobrze :) ))
Pozdrawiam!
bo dotyczyły reaktywacji Forum Szkła Kontaktowego ;) .

Ja też wysyłam SMS-y i już nie jeden mój SMS został pokazany. Kilka SMS-ów to nawet przeczytali :)

nielubieruskich
Gość
Wysłany: 2016-02-25, 15:44   

dergz pisze:
A ja się zastanawiałem, skąd te debilne telefony do SK. Teraz wiem.

Ty głupszy ode mnie, bo ja wiedziałem ;)

nielubieruskich
Gość
Wysłany: 2016-02-25, 15:51   

blondynka2 pisze:
Ten ostatni Twój telefon pamiętam bardzo dobrze :)))
Pozdrawiam!
bo dotyczyły reaktywacji Forum Szkła Kontaktowego ;).

Ocipiałaś? Micugow prędzej krawat zje, niż reaktywuje. Wystarczy, że zerknie na waszą "dyskusję" z - excusez le mot - jakąś wirtualną >beano< i chwatit.
Byłyby szanse, gdyby wasze wpisy były tak urocze, jak moje ;DDD

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach