Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
MY-Kształciuchy Strona Gwna
 FAQ   Szukaj   Uytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Zamknięty wątek
Autor Wiadomo
ynwa 
świr

Wysany: 2015-01-13, 11:36   Zamknięty wątek

Elo,

Kurna, czemu? Włażę raz na rok, żeby sobie popieprzyć i mi od razu akurat ten wątek zamykacie, co mnie zainteresował...

pzdr

-----------------------------------------------------------------------------

Wiem, że jestem upierdliwy i rozumiem, że administracja zajęta, ale naprawdę mnie zaciekawił powód zamknięcia wątku.

pzdr x2
Ostatnio zmieniony przez ynwa 2015-01-14, 10:24, w caoci zmieniany 1 raz  

kizia 

Piwa: 173/113
Wysany: 2015-01-13, 11:47   

I bardzo dobrze, że został zamknięty...
a popieprzyć możesz sobie gdzie indziej :)
pozdro

ynwa - gość
Go
Wysany: 2015-01-13, 21:35   

kizia pisze:
I bardzo dobrze, że został zamknięty...

A to czemu? Jan w każdym wątku trolluje o Kaczyńskim. Na obsesję nic nie poradzisz, wszystkie wątki gdzie się wpisuje, trzeba byłoby zamykać...
kizia pisze:

a popieprzyć możesz sobie gdzie indziej :)
pozdro

Na FSK zaczynałem, to Mykach skończę... :P

pzdr

xvxvx
Go
Wysany: 2015-01-31, 00:09   

Jeżeli wszystkie wątki - same w sobie interesujące - w których zacznie bruździć beano, będą zamykane, forum straci rację bytu. Czy nie jest prostsze - i oczekiwane przez wszystkich - usuwanie tylko szkodnika?

, 

Wysany: 2015-01-31, 00:15   

Może być usuwany, lecz wtedy będą dziwne dziury bo ktoś już odpisał szkodnikowi. Ale nie widzę problemu, najwyżej zostanę zwymyślany :D

xvxvx
Go
Wysany: 2015-01-31, 00:18   

, pisze:
Może być usuwany, lecz wtedy będą dziwne dziury bo ktoś już odpisał szkodnikowi. Ale nie widzę problemu, najwyżej zostanę zwymyślany :D

Fakt; i tak źle i tak niedobrze ;)

k.
Go
Wysany: 2015-01-31, 00:30   

xvxvx pisze:
Jeżeli wszystkie wątki - same w sobie interesujące - w których zacznie bruździć beano, będą zamykane, forum straci rację bytu.

bardzo dobrze, że zostały zamknięte :)

beano
Go
Wysany: 2015-01-31, 00:42   

A przecież najprościej byłoby, gdyby nikt mi nie odpisywał...

I nie mów, M., że Cię zwyzywam.. Ja - nie Wy. Nie wyzywam.

Problemem dla Was (dla odpowiedzialnych za forum) jest to, że jest ono czytane. I każdy widzi, że pozostają posty, które powinny być wyrzucone, a autorzy przynajmniej upomnieni, a znikają bez wyjaśnienia - posty merytoryczne.

To zaczyna zastanawiać - nie, nie mnie. Ja się przyzwyczaiłam.

PS Nie martwcie się, ferie, moc zajęć. Odetchniecie beze mnie.

k.
Go
Wysany: 2015-01-31, 00:48   

beano pisze:

PS Nie martwcie się, ferie, moc zajęć. Odetchniecie beze mnie.

Idę podziękować komu trzeba :)

w_a
Go
Wysany: 2015-01-31, 10:23   

A wydawałoby się, źe po tym co swego czasu napisał Cyklop, (wyrażający opinię wszystkich zresztą) ktoś z elementarnym poczuciem godności nie wejdzie tu juz nigdy :/

chłop na salonach
Go
Wysany: 2015-01-31, 16:56   

beano pisze:

Jeszcze większą Waszą nienawiść i agresję, stadny atak wzbudza pamięć o polskich bohaterach. Wymazaliście wątki o ks. Popiełuszce, o Żołnierzach Wyklętych, a Rotmistrz Pilecki .... to jeszcze można poczytać. Kim dla Was jest...

Oświęcim - zakłamujecie historię. Nie widzicie tragediii narodu polskiego... To zastanawia i budzi najgłębsze oburzenie.

A nigdy ci nie przyszło do głowy, że tutejsi forumowicze nie lubią kiedy im się wciska coś na siłę i każe czcić i szanować ? Ty jak widzę, wiedzę o wielu ludziach, o których tu piszesz posiadłaś niedawno, my historię znamy od zawsze. Ale ty, jak każdy nuworysz MUSISZ się nią dzielić, my po prostu o tym wiemy więc o czym mamy pisać? Nas bardziej interesuje to co teraz, ciebie historia zanurzona w narodowościowym sosie, a ta akurat nas zupełnie nie interesuje.

korekta 
korekta

Wysany: 2015-01-31, 17:27   

, pisze:

Ja nie zwymyślam, ja pochwalę szanownego Moderatora za te dziury .... trudno coś za coś.
Namolna beano .... mam ten gest, bo mogłam napisać upierdliwa .... a więc namolana beano napisała przecież, że wchodzi na forum tylko dlatego, żeby nie wiało na nim nudą .... Jeśli intruz wlazłby mi do domu i się w nim rzadził, nakazywał jak mam myśleć i w co wierzyć od razu wyrzuciałabym go za drzwi. Podobnie trzeba postępować z namolną beano. My jesteśmy u siebie, a beano jest intruzem, który nic nie wnosi do dyskusji poza wklejaniem cudzych tekstów, podawaniem linków, które jej akurat pasują, awanturami i zamknięciem wątków .... z pozdrowieniami

korekta 
korekta

Wysany: 2015-02-08, 17:30   

Droga Moderacjo .... jakiś czas temu przyrzekłam sobie, że nie będę wchodzić w dyskusję z beano, jako że dyskuja z nią jest bez sensu. Zgłosiłam i będę zgłaszać wszystkie awanturnicze wpisy beano dotyczące przeszłych zdarzeń, insynuacji i wycieczek osobistych pod adresem forowiczów .... pozdrawiam

Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Moesz pisa nowe tematy
Moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: