Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
MY-Kształciuchy Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Mistrzostw Świata w siatę
Autor Wiadomość
prawda taka
Gość
Wysłany: 2014-09-14, 20:29   

"Polsat prawa do siatkarskich mistrzostw świata wykupił już w 2008 roku za 15 milionów euro. Od tamtej pory dowolna stacja mogła je od niego wydzierżawić. Łącznie z TVP. Nikt się na to nie zdecydował. To Polsat wyłożył większość kasy na organizację imprezy i nie da się ukryć, że gdyby nie Solorz-Żak, nie byłoby jej – państwo miało ją wesprzeć, dołożyć się do niej, a ostatecznie pomogło w niewielkim stopniu. To właśnie słoneczna stacja zadbała w głównej mierze o to, by wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. A że teraz nie chce być na tym stratna? Czy kogoś to dziwi? Czy gdybyście prowadzili własny, prywatny biznes, chcielibyście być na minusie? Nie sądzę. Nikt Polsatowi nie pomógł, musiał się więc ratować. I to nie jest tak, że zablokował swoim konkurentom dostęp. Inne programy mogły wykupić od niego prawa do transmisji, ale nikt nie chciał. TVP miała możliwość, ale z niej nie skorzystała".

kaja 

Piwa: 158/211
Wysłany: 2014-09-15, 15:29   

No i znowu grać będziemy z Brazylią, a na dokładkę mamy w czwartek Rosję. Mam nadzieję, że kibice zachowają się odpowiednio i nie pomylą sportu z polityka.
'Taka prawda', takie dziwne czasy nastały - wszystko na sprzedaż. :-|

Yogi-Bubu 
Nic nie jest skończone, póki się nie skończy. Y.

Piwa: 88/138
Wysłany: 2014-09-17, 10:15   

Panda pisze:
Yogi-Bubu, napisałam, że my misie jesteśmy nie tylko charakterne, ale i honorne bardzo. I pozdrowiłam mocno, i przepadło gdzieś. Próbuję raz jeszcze.

Jak widać "charakterność" i "honorność" misie mają we w krwi. A ponieważ pozdrówkowań nigdy za wiele, to i ja Cię pozdrówkowiam :) :zdrowko:

prawda taka pisze:
Polsat prawa do siatkarskich mistrzostw świata wykupił już w 2008 roku za 15 milionów euro (...)

Tia... i dlatego zastrzegł sobie wyłączność do transmisji, żeby móc dyktować warunki współtransmitowania relacji na ich warunkach. A że były zaporowe (bo część sponsorów stwierdziło, że wycofuje się z dofinansowywania transmisji na wymogach przedstawionych przez komercjusza), to nikt nie był tym zainteresowany. Bo dlaczego inni mieli "pomagać" Polsatowi i sami ponosić koszty, a tenże by tylko zgarniał zyski? Po prostu się przeliczył.
Pazerność przeważnie właśnie do tego prowadzi.
Poza tym jaka jest prawda? 15 mln to nie w euro, ale w zł. Poza tym skądinąd wiadomo też że...

Cytat:
Jaka jest prawda? Telewizja Polsat, jako główny sponsor, w 2008 roku wykupiła prawa do emisji Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej w Polsce w 2014 roku za niebagatelną kwotę 15 000 000 zł. Niestety, na początku tego roku sponsorzy się wycofali i Polsat znalazł się w kropce. Zaproponował kupno praw do emisji telewizji publicznej. Ta nawet była zainteresowana. Niestety, Polsat chciał za dużo i sprawa upadła, bo telewizja publiczna nie miała pieniędzy. Część praw do emisji odkupił Polski Związek Piłki Siatkowej. Było już jednak za póżno i Polsat, żeby nie stracić, zakodował emisję transmisji Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej, domagając się dodatkowej opłaty za ich oglądanie. Niby wszystko w porządku, nikt nie jest winny, a jednak... niesmak pozostaje.

http://interia360.pl/spor...onarodowe,69632

Kaja pisze:
No i znowu grać będziemy z Brazylią, a na dokładkę mamy w czwartek Rosję. Mam nadzieję, że kibice zachowają się odpowiednio i nie pomylą sportu z polityka. (...)

Kajuś już Brazylię mamy za sobą. Teraz ONY się muszą martwić, żeby ograć Rosję.
Nigdy nie wiem czy dobry jest ten dzień przerwy czy nie bardzo. Bo to różnie bywa. Czasem lepiej odpocząć (ostatnio same pięciosetówki), a czasem lepiej "z marszu".
Różnie bywa. Ale bądźmy dobrej myśli...
:kibic:

Ostatnio zmieniony przez Yogi-Bubu 2014-09-17, 10:23, w całości zmieniany 1 raz  

kaja 

Wysłany: 2014-09-17, 12:11   

Koszmarny sędzia.

[ Dodano: 2014-09-17, 14:24 ]
Kto nie pamięta Achmeda, to polecam. :)
http://www.youtube.com/watch?v=hUlqMZJ7VI0

Ostatnio zmieniony przez kaja 2014-09-17, 13:11, w całości zmieniany 1 raz  

iga. 

Piwa: 157/179
Wysłany: 2014-09-17, 16:18   

Kaju :super: podobieństwo ogromne.
Uśmiałam się szczerze, naści za to :bukiet:

kizia 

Piwa: 173/110
Wysłany: 2014-09-17, 17:22   

dodam jeszcze :D

multilatek 

Piwa: 93/125
Wysłany: 2014-09-18, 16:02   

kaja pisze:
No i znowu grać będziemy z Brazylią, a na dokładkę mamy w czwartek Rosję. Mam nadzieję, że kibice zachowają się odpowiednio i nie pomylą sportu z polityka.
'Taka prawda', takie dziwne czasy nastały - wszystko na sprzedaż. :-|

Byłem na spotkaniu Brazylia-Rosja i wybieram się na Polska-Rosja. Na spotkaniu Rosja-Brazylia publiczność była nieliczna. Widziałem kilku Brazylijczyków i jeden sektor Rosjan. Byli również rozsiani po rożnych sektorach. Nie było ekscesów podczas grania hymnów. Jeden gwizd jakoś nie został nawet zauważony. Reakcja na udane zagrania była symetryczna.
Dziś, na Onecie, czytam, że polscy kibice będą karać siatkarzy rosyjskich i wyczyniać jakieś brewerie. Mam nadzieję, że to tylko pobożne życzenia "redaktorów" Onetu. Nie wiem kogo mają na myśli. Chcieliby gwizdać, kiedy jest grany rosyjski hymn?
Siatkówka była zawsze wolna od pisowców. Dla nich jest piłka kopana.
Ostatnio zmieniony przez multilatek 2014-09-18, 16:03, w całości zmieniany 1 raz  

caroll
Gość
Wysłany: 2014-09-18, 19:28   

kaja pisze:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Koszmarny sędzia.

[ Dodano: 2014-09-17, 14:24 ]
Kto nie pamięta Achmeda, to polecam. :)
http://www.youtube.com/watch?v=hUlqMZJ7VI0

W ogóle! Zero podobieństwa. Niżej, u Kizi : genialne!

kaja 

Wysłany: 2014-09-19, 10:20   

:D :D

kizia 

Wysłany: 2014-09-20, 21:54   

To był morderczy mecz, ale wynik to miodzio na moje serducho :) Niemcy nas nie pobili :D
Jutro gramy w finale z Brazylią.

starymysz 
życie KOTEM się toczy

Piwa: 39/39
Wysłany: 2014-09-20, 22:00   

W Polsacie o 20:15
Żyliśmy we względ­nie nor­mal­nym kraju względ­nie nor­mal­nego kli­matu przy względ­nie nor­mal­nym rzą­dzie. My, względ­nie nor­malni, chrońmy, co mamy. Nor­malni ina­czej mają to nam za złe,ale i oni mogą zro­zu­mieć, o co chodzi. Stefan Bratkowski

cayene
Gość
Wysłany: 2014-09-21, 01:14   

kizia pisze:
Obrazek
To był morderczy mecz, ale wynik to miodzio na moje serducho :) Niemcy nas nie pobili :D
Jutro gramy w finale z Brazylią.

Ruskich pogoniliśmy, Niemcom daliśmy popalić - warto żyć :)

Anulka 

Piwa: 140/147
Wysłany: 2014-09-21, 11:40   

cayene pisze:
Ruskich pogoniliśmy, Niemcom daliśmy popalić - warto żyć :)
Warto!!!Po raz pierwszy w historii jakichkolwiek rozgrywek oglądam ( zazwyczaj mnie rodzinka wywalała do kuchni, a jak tylko weszłam do pokoju to dostawali wciry :/ ) i NASI wygrywają! Tego jeszcze nie było! Dzisiaj też będę oglądać!

Ostatnio zmieniony przez Anulka 2014-09-21, 11:42, w całości zmieniany 1 raz  

cayene
Gość
Wysłany: 2014-09-21, 21:39   

NAMY!!!! :)))))

kizia 

Wysłany: 2014-09-21, 21:56   

Ach co to był za mecz !! !
Nasi chłopcy spisali się wspaniale, wygrali po raz drugi w tym turnieju z Brazylią i wywalczyli złoty medal !! ! :glu: :glu: :glu:

Dziękuję Wam chłopcy za te niesamowite chwile :padam: :padam:

[ Dodano: 2014-09-21, 23:41 ]

cayene
Gość
Wysłany: 2014-09-21, 22:52   

cayene pisze:
NAMY!!!! :)))))

To ze szczęścia :) miało być : MAMY!!!
W sensie że mistrzostwo świata.
Pozdrawiam wszystkich !
... w stepie szerokim, którego okiem... :))

kizia 

Wysłany: 2014-09-22, 09:57   

cayene pisze:

... w stepie szerokim, którego okiem... :) )

nawet sokolim nie zmierzyyyyyyysz,
Wstań unieś głowę, wsłuchaj się w słowa
PIEŚNI O MAŁYM RYCEEERZUUUU :)

YB gościnnie
Gość
Wysłany: 2014-09-22, 11:39   

kaja 

Wysłany: 2014-09-22, 13:55   

Prezydent pozdrawiał... piłkarzy - pewnie to był przytyk do słabej gry naszej piłki kopanej?

YB gościnnie
Gość
Wysłany: 2014-09-22, 15:02   

Eee Kajuś... Czepiamy się .
Przeca jak może być piłka nożna, piłka ręczna, piłka siatkowa to chyba i wszyscy we w nie grający to są te... piłkarze. Piłka je piłka, nie?

kaja 

Wysłany: 2014-10-01, 17:31   

http://blog.avg.pl/2014/1...iata-siatkowce/UWAGA

Tak nabrałam się klikając na link od synowej, którego nie wysyłała! Upiekło mi się, bo straciłam tylko 5 złotych - mogło być znacznie gorzej. :-?

Ostatnio zmieniony przez kaja 2014-10-01, 17:37, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach