Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
MY-Kształciuchy Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
"Zablokowane konto Allegro" - nie otwierać!
Autor Wiadomość
Miriam 

Piwa: 83/277
Wysłany: 2012-11-28, 14:25   "Zablokowane konto Allegro" - nie otwierać!

http://tech.wp.pl/kat,100...ml?ticaid=1f9b7

kaja 

Piwa: 159/211
Wysłany: 2012-11-28, 16:18   

Dzięki, muszę uświadomić mojego, często klika tam gdzie nie powinien. Potem jest: Majciu, co teraz mam zrobić?! :mrgreen: Swoją drogą, to nie rozumiem tych ludzi, którzy próbują zniszczyć coś, co służy tylu ludziom. :-?

haniafly 

Piwa: 34/29
Wysłany: 2014-08-07, 17:03   

Odświeżam wątek, bo jest kolejne oszustwo spod znaku Allegro. Otrzymałam powiadomienie o negatywnym komentarzu, kliknełam w link do towaru którzy rzekomo zamawiałam a stamtąd zostałam odesłana na stronę Payu w celu założenia tam konta. Na szczęście w porę się zorientowałam a najbardziej podpadł mi formularz rejestracyjny, w którym trzeba podać numer karty kredytowej.
Podobne spamy przychodzą pod szyldem Poczty Polskiej informujące o oczekującej przesyłce.

Miriam 

Piwa: 83/277
Wysłany: 2014-08-07, 17:07   

Haniu, dzięki :*

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach