Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
MY-Kształciuchy Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Proszę o radę
Autor Wiadomość
iga. 

Piwa: 162/180
Wysłany: 2012-03-20, 18:25   Proszę o radę

Dwa miesiące temu przy podlewaniu kwiatków kilka kropli wody kapnęło mi na monitor. Wydawało mi się, że szybko wysuszyłam, ale niestety powstała czarna plama w lewym rogu. Przyzwyczaiłam się do tego, że nie widzę kawałeczka dolnego paska. A wczoraj po włączeniu kompa okazało się, że mam zasłonięty cały dolny pasek :(
Teraz nie widzę ani startu ani ikonek :(
Czy mam jeszcze szanse coś z tym zrobić, czy zostało mi tylko kupienie nowego ??

kaja 

Piwa: 159/211
Wysłany: 2012-03-20, 20:01   

Iga, wydaje mi się, że to drugie rozwiązanie będzie konieczne. Szukałam w necie i nic pocieszającego nie znalazłam. :-?

Postaw piwo autorowi tego posta

iga. 

Wysłany: 2012-03-20, 20:58   

kaja pisze:
... że to drugie rozwiązanie będzie konieczne. ...

:beczy: kasa mi się rozlazła na ważne rzeczy.
Kompletnie sie na tym nie znam, a może dałoby się przenieść ten dolny pasek w inne miejsce np. na górę albo pionowo z boku ?? To co powoduje, ze nic nie widzę jest tylko szerokości paska, więc gdybym go miała w innym miejscu..... ??
Utopia ?? ??

haniafly 

Piwa: 35/31
Wysłany: 2012-03-20, 21:43   

Iguś, pasek da się przenieść do góry lub na bok, ale żeby to zrobić musiałby być widoczny :-( A co do monitora to obawiam się, że Kaja ma rację. To musi być jakaś poważniejsza usterka, bo parę kropel wody takiej szkody nie mogłoby wyrządzić. Poszukaj na Allegro, na pewno coś znajdziesz w przystępnej cenie.

iga. 

Wysłany: 2012-03-20, 21:50   

Dzięki :onaja: udało mi się to zrobić przy Waszej pomocy i teraz jest zupełnie dobrze a do paska w pionie to się przyzwyczaję :D

Haniu, paska nie było widać, ale on tam był i metodą na chybił trafił jakoś go przeciągnęłam :)
Ostatnio zmieniony przez iga. 2012-03-20, 21:52, w całości zmieniany 1 raz  

kaja 

Wysłany: 2012-03-20, 21:55   

iga. pisze:
Dzięki :onaja: udało mi się to zrobić przy Waszej pomocy...

Szczególnie mojej. :mrgreen:

iga. 

Wysłany: 2012-03-20, 22:03   

kaja pisze:

Szczególnie mojej. :mrgreen:

Wsparcie duchowe jest też ważne. :*
Instrukcje dostawałam i tu i na SB, najważniejsze, że jeszcze mogę korzystać z tego monitora :)

kaja 

Wysłany: 2012-03-20, 22:15   

Iga, napisz jak to usunęłaś - może się przyda potrzebującym! Jesteś pewna, że to przez kilka kropli wody? Anula już dawno powinna mieć czarny ekran, ostatnio butelkę mineralnej -ponoć -na monitor wylała, :rotfl:

iga. 

Wysłany: 2012-03-20, 23:27   

Przez wodę, jestem tego pewna, bo wszystko się zaczęło od tego zachlapania (monitor jest prawie nowy)
Jak to zrobiłam ?? nie za bardzo wiem. Posłuchałam rady Myszka klikałam w różnych miejscach gdzie jest ten pasek i przeciągałam do góry, trwało to dosyć długo zanim trafiłam, tak na chybił trafił w jakieś odpowiednie miejsce.
Samo wyszło:)
Jak już się pasek pokazał, kliknęłam prawą na środku, wyskoczyło okienko, klik na właściwości, klik na zakotwiczenie, OK i mam go na stałe w tym miejscu. :)

Miriam 

Piwa: 83/277
Wysłany: 2012-03-20, 23:41   

Igo :) gratuluję.
Mnie nie udało się odtworzyć pomyłek z paskem.
Mój ukazywał się na górze. Nie wiem jak i dlaczego. ;)

Yogi-Bubu 
Nic nie jest skończone, póki się nie skończy. Y.

Piwa: 88/138
Wysłany: 2012-03-21, 19:56   

iga. pisze:
(...)Jak już się pasek pokazał, kliknęłam prawą na środku, wyskoczyło okienko, klik na właściwości, klik na zakotwiczenie, OK i mam go na stałe w tym miejscu. :)

Ja swój przesuwam trochę krócej (chociaż wychodzi na to samo ;) )
Klik PM na pasek, odhaczam "zablokuj pasek zadań", potem przesuwam pasek (myszą przy wciśniętym LM) do tego boku ekranu, który mi pasi, następnie ponownie 'zahaczam' "zablokuj pasek zadań" i finał. Ale - jak wspomniałem - wychodzi chyba na to samo.

iga. 

Wysłany: 2012-03-22, 15:41   

Tak, na to samo wychodzi, tylko ja miałam jeszcze takie utrudnienie, że nie widziałam paska i dosyć trudno mi to przesuwanie szło. Teraz jestem już w tej sprawie doświadczona :D

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach